Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Verze z 4. 11. 2016, 11:45, kterou vytvořil Komora (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „== Banka == * Dosažená úroveň 1 <br> <table width="96%" cellpadding="7px" cellspacing="0" style="table-layout:fixed; width:100%; color:Black; backgroun…“)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Banka

  • Dosažená úroveň 1


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:450 Bankovní limit
Zdravím tě {PLAYER_NAME}, dnešním dnem se všechny banky západu sloučili. To znamená že se můžou do banky vkládat i velké sumy, které budou nahrazeny, v případě přepadení banky. Z tohoto důvodu je možné v bance mít uloženou jakoukoliv sumu. Vzhledem k tomu, částka musí být vyvážená u jiných bank, je možné platit jen pevnou částku za den. Výše sumy závisí na úrovni výstavby banky, do které sumu vkládáš.
- 25$
Sloučené banky jsou tak hodné, že každému věnují 25$ startovné a doufají ve společnou spolupráci.
ID:451 Cizí banka
Další novinka Sloučených bank je, že můžeš vkládat na účet kdekoliv. I banky v cizích městech akceptují tvou platbu. Nicméně si požadují poplatek 20 % z vložené částky. Z toho 1 % obdrží město, kde byla částka vložena. I hráči kteří nejsou v žádném městě, mohou banku využít. Třeba bankovní služby hned vyzkoušíš a těch darovaných 25 $ vložíš do banky v cizím městě.
Částka vložená do cizí banky: 25$ Docela praktické, není pravda? Jen doufám že přepadení bank nepřibude na intenzitě.