Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání
Řádek 187: Řádek 187:
 
[[Soubor:krejci.png]]
 
[[Soubor:krejci.png]]
  
U krejčího si můžeš koupit [[Pokrývka hlavy|pokrývky hlavy]], [[oblečení]], [[boty]] či [[nohavice]]. Čím vyšší úroveň krejčí má, tím lepší věci přibývají. Také u krejčího platí, že pokud nakupuješ v cizím městě tak je cena předmětů o mnoho dražší než kdybys nakupoval ve svém městě.
+
U krejčího si můžeš koupit [[Pokrývka hlavy|pokrývky hlavy]], [[oblečení]], [[boty]] či [[kalhoty]]. Čím vyšší úroveň krejčí má, tím lepší věci přibývají. Také u krejčího platí, že pokud nakupuješ v cizím městě tak je cena předmětů o mnoho dražší než kdybys nakupoval ve svém městě.
  
 
Krejčí má 10 úrovní.
 
Krejčí má 10 úrovní.

Verze z 7. 6. 2011, 18:33

Budova
Maximální stupeň
Radnice
10
Obydlí
10
Banka
10
Hotel
5
Zbrojíř
15
Obchod
10
Krejčí
10
Trh
10
Šerif
5
Funebrák
1

Rozcestník

Smerovník.png

Kliknutím na rozcestník, se vydáš do města.

Radnice

Radnice.png

Čím vyšší stupeň radnice má, tím klesne obtížnost výstavby-tudíž se výstavba zrychlí. V radnici najdeš seznam obyvatel města a kroniku města.Zakladatelům a radním se navíc ještě v radnici zobrazuje administrace, kde mohou měnit jméno města, logo města nebo spravovat alianci.

Banka

Banka.png

Do banky si můžeš uložit peníze na svůj účet, které ti nikdo nemůže vzít v duelu (popř. v bitvě, když "zemřeš"), ale přispět do městské pokladny na výstavbu je můžeš. Čím vyšší stupeň banka má, tím menší jsou poplatky za ukládání svých peněz na účet.

Jak funguje banka?

Stupeň Banky
Poplatek
Zahraniční banky
20%
1
13%
2
12%
3
11%
4
10%
5
9%
6
8%
7
7%
8
6%
9
5%
10
4%


Dělník bez prémia, má výhodu -2% z poplatků do banky. Dělník s prémiem, má výhodu -4% z poplatků do banky. Ostatní charakterové skupiny mají určený poplatek na 4%. 50% z poplatků půjde do města, ostatních 50% zmizí.

Hotel

Hotel.png

Female sleep.gif Male fortsleep.gif

V hotelu můžeš odpočívat. Spánek trvá 8 hodin a můžeš ho kdykoliv přerušit. Čím vyšší úroveň hotelu, tím víc energie a zdraví za 8 hodin přidá.

Název pokoje Přinese
Komora 64 energie
Noclehárna 72 energie
Pokoj pro hosty 80 energie
Apartmán 88 energie
Luxusní apartmán 100 energie


Funebrák

Funebrak.png

Funebrák je ve městě důležitý kvůli duelům. Pokud ve městě není vystaven, nikdo z tohoto města nemůže nikoho vyzívat na duely, ale hráči z jiných měst je přitom vyzívat mohou. Ve funebrákovi je také napsána statistika duelů ve městě:

Duelové statistiky města
Duely celkem
Vyhrané duely
Prohrané duely
Diference
Protivníci v bezvědomí
Členové v mdlobách
Nejlepší zásah ve tvém duelu
Nejhorší zásah (protivníka)
Nejlepší duelant města
Nejlepší duelant protivníka

Šerif

Sheriff.png

V šerifovi můžeš vypsat odměnu na hlavu ostatních. Čím vyšší stupeň má šerif, tím lepší nabídky Wanted se zobrazují. Více o vypisování odměn

Trh

Trh.png

Na trhu můžeš nakupovat různé věci od pokrývek hlavy, bot, až po zbraně či oblečení nebo produkty od jiných hráčů buď v dražbě nebo přímým nákupem. Sám také můžeš nabízet věci ze svého inventáře do dražby či okamžitého nákupu. Více o obchodování

Obchod

Odchod.png

V obchodu si můžeš kupovat jezdecká zvířata, náhrdelníky a opasky. Pokud chceš nakupovat v cizím městě, jsou věci ve všech obchodech o mnoho dražší než ve tvém městě. Na každé vystavěné úrovni obchodu přibývají nové věci. V každém městě jsou v obchodě vždy trochu jiné věci, např. jiné barvy stuh. V žádném případě nikdy nepřibydou všechny barvy např. stuh nebo indiánských náhrdelníků, většinou přibývají po dvou barvách.

Obchod má 10 úrovní.

Zbrojíř

Zbrojir.png

U zbrojíře si můžeš kupovat střelné zbraně, chladné zbraně a zbraně na boj o pevnost . Čím vyšší úroveň zbrojíř má, tím lepší zbraně si u něj můžeš koupit. Platí u něj to samé co u obchodu a krejčího - pokud chceš zbraně kupovat v cizím městě, jsou o mnoho dražší, než když si je koupíš ve tvém městě. Postupně přibývají 3 druhy zbraní: chladné, střelné a do levé ruky.

Zbrojíř má jako jediný obchod 15 úrovní.

Krejčí

Krejci.png

U krejčího si můžeš koupit pokrývky hlavy, oblečení, boty či kalhoty. Čím vyšší úroveň krejčí má, tím lepší věci přibývají. Také u krejčího platí, že pokud nakupuješ v cizím městě tak je cena předmětů o mnoho dražší než kdybys nakupoval ve svém městě.

Krejčí má 10 úrovní.

Obydlí

Crenn.png

Čím vyšší stupeň obydlí má, tím více obyvatel může město mít. S každým novým levelem můžeš přijmout do města navíc 5 obyvatel. Maximální úroveň této budovy je 10.

Pošta

Na poště můžeš odesílat telegramy jiným hráčům.

Salón

Saloon.png

V salóně ve tvém městě se ti zobrazí zadavatelé úkolů, v cizím městě můžeš přes salón vyzívat jejich hráče na duel. Je výhodnější vyzývat hráče na duely přes salón, protože v tabulce vidíš, kolik zkušeností dostaneš, jestli nespí a jak daleko se nachází.


Hláška Vysvětlení
Duelovat Můžete duelovat hráče.
Duel nelze uskutečnit Vaše duelová úroveň je příliš nízká nebo příliš vysoká.
Zrovna spí Hráč spí v hotelu nebo v pevnosti.
Bitva o pevnost Hráč je připojený k bitvě a nachází se v pevnosti.
V dovolené Hráč má nastavení režim dovolené
Duel není možný 48 hodin Vy nebo hráč ste v bezvědomí.


Kostel

Kostel.png

Female pray.gif Male pray.gif

V kostele se můžeš 15 minut modlit. Bohužel, nikdo neví, k čemu přesně kostel je. Někdo říká, že je po pomodlení se větší šance na nalezení předmětu, nebo pokud se pomodlíš před dostavbou budovy, že přibydou lepší věci. Každopádně pokud se budeš hodně modlit tak získáš vyznamenání, Sada věřícího.