Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Verze z 31. 12. 2010, 09:24, kterou vytvořil Krb74 (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka: == '''RADNICE''' == Čím vyšší stupeň radnice má, tím rychleji jde výstavba ostatních budov. V radnici najdeš seznam obyvatel města a kroniku města. Zakladatel...)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

RADNICE

Čím vyšší stupeň radnice má, tím rychleji jde výstavba ostatních budov. V radnici najdeš seznam obyvatel města a kroniku města. Zakladatelům a radním se navíc ještě v radnici zobrazuje administrace, kde mohou měnit jméno města, logo města nebo spravovat alianci.

BANKA

Do banky si můžeš uložit peníze na svůj účet, které ti nikdo nebude moci vzít, nebo přispět do městské pokladny na výstavbu. Čím vyšší stupeň banka má, tím menší jsou poplatky za ukládání svých peněz na účet.

HOTEL

V hotelu můžeš odpočívat. Spánek trvá 8 hodin a můžeš ho kdykoliv přerušit. Čím vyšší úroveň hotelu, tím víc energie a zdraví za 8 hodin přidá.

KOMORA - 64 energie, 365 životů

NOCLEHÁRNA - 72 energie, 410 životů

POKOJ PRO HOSTY - 80 energie, 456 životů

APARTMÁN - 88 energie, 502 životů

LUXUSNÍ APARTMÁN - 100 energie, 570 životů

FUNEBRÁK

Funebrák je ve městě důležitý kvůli duelům. Pokud ve městě není vystaven, nikdo z tohoto města nemůže nikoho vyzívat na duely, ale hráči z jiných měst je přitom vyzívat mohou. Ve funebrákovi je také napsána statistika duelů ve městě: Duely celkem

Vyhrané duely

Prohrané duely

Diference

Protivníci v bezvědomí

Členové v mdlobách

Nejlepší zásah ve tvém duelu

Nejhorší zásah (protivníka)

Nejlepší duelant města

Nejlepší duelant protivníka