Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

RADNICE

Čím vyšší stupeň radnice má, tím klesne obtížnost výstavby-tudíž se výstavba zrychlí. V radnici najdeš seznam obyvatel města a kroniku města.Zakladatelům a radním se navíc ještě v radnici zobrazuje administrace, kde mohou měnit jméno města, logo města nebo spravovat alianci.

BANKA

Banka.png

Do banky si můžeš uložit peníze na svůj účet, které ti nikdo nemůže vzít v duelu (popř. v bitvě, když "zemřeš"), ale přispět do městské pokladny na výstavbu je můžeš. Čím vyšší stupeň banka má, tím menší jsou poplatky za ukládání svých peněz na účet. Procenta poplatků při ukládání peněz v bance

HOTEL

Hotel.png

V hotelu můžeš odpočívat. Spánek trvá 8 hodin a můžeš ho kdykoliv přerušit. Čím vyšší úroveň hotelu, tím víc energie a zdraví za 8 hodin přidá.

KOMORA - 64 energie, 365 životů

NOCLEHÁRNA - 72 energie, 410 životů

POKOJ PRO HOSTY - 80 energie, 456 životů

APARTMÁN - 88 energie, 502 životů

LUXUSNÍ APARTMÁN - 100 energie, 570 životů

FUNEBRÁK

Funebrak.png

Funebrák je ve městě důležitý kvůli duelům. Pokud ve městě není vystaven, nikdo z tohoto města nemůže nikoho vyzívat na duely, ale hráči z jiných měst je přitom vyzívat mohou. Ve funebrákovi je také napsána statistika duelů ve městě:

Duely celkem

Vyhrané duely

Prohrané duely

Diference

Protivníci v bezvědomí

Členové v mdlobách

Nejlepší zásah ve tvém duelu

Nejhorší zásah (protivníka)

Nejlepší duelant města

Nejlepší duelant protivníka

ŠERIF

V šerifovi můžeš vypsat odměnu na hlavu ostatních. Čím vyšší stupeň má šerif, tím lepší nabídky WANTED se zobrazují. Více o vypisování odměn

TRH

Na trhu můžeš nakupovat různé věci od pokrývek hlavy, bot, až po zbraně či oblečení nebo produkty od jiných hráčů buď v dražbě nebo přímým nákupem. Sám také můžeš nabízet věci ze svého inventáře do dražby či okamžitého nákupu. Více o obchodování

OBCHOD

Odchod.png

V obchodu si můžeš kupovat jezdecká zvířata a náhrdelníky. Pokud chceš nakupovat v cizím městě, jsou věci ve všech obchodech o mnoho dražší než ve tvém městě. Na každé vystavěné úrovni obchodu přibývají nové věci. V každém městě jsou v obchodě vždy trochu jiné věci, např. jiné barvy stuh. V žádném případě nikdy nepřibydou všechny barvy např. stuh nebo indiánských náhrdelníků, většinou přibývají po dvou barvách. Obchod má 10 úrovní.

ZBROJÍŘ

Zbrojir.png

U zbrojíře si můžeš kupovat zbraně. Čím vyšší úroveň zbrojíř má, tím lepší zbraně si u něj můžeš koupit. Platí u něj to samé co u obchodu a krejčího - pokud chceš zbraně kupovat v cizím městě, jsou o mnoho dražší, než když si je koupíš ve tvém městě. Postupně přibývají 3 druhy zbraní: chladné, střelné a do levé ruky. Zbrojíř má jako jediný obchod 15 úrovní.

KREJČÍ

Krejci.png

U krejčího si můžeš koupit pokrývky hlavy, oblečení či boty. Čím vyšší úroveň krejčí má, tím lepší věci přibývají. Také u krejčího platí, že pokud nakupuješ v cizím městě tak je cena předmětů o mnoho dražší než kdybys nakupoval ve svém městě. Krejčí má 10 úrovní.

OBYDLÍ

Čím vyšší stupeň obydlí má, tím více obyvatel může město mít. S každým novým levelem můžeš přijmout do města navíc 5 obyvatel. Maximální úroveň této budovy je 10.

POŠTA

Na poště můžeš odesílat telegramy jiným hráčům.

SALÓN

V salóně ve tvém městě se ti zobrazí zadavatelé úkolů, v cizím městě můžeš přes salón vyzívat jejich hráče na duel. Je výhodnější vyzývat hráče na duely přes salón, protože v tabulce vidíš, kolik zkušeností dostaneš, jestli nespí a jak daleko se nachází.

KOSTEL

V kostele se můžeš 15 minut modlit. Bohužel, nikdo neví, k čemu přesně kostel je. Někdo říká, že je po pomodlení se větší šance na nalezení předmětu, nebo pokud se pomodlíš před dostavbou budovy, že přibydou lepší věci. Každopádně pokud se budeš hodně modlit tak získáš vyznamenání, Sada věřícího.