Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Verze z 3. 4. 2017, 08:48, kterou vytvořil Kirof (diskuse | příspěvky) (Hledání pana Velikonočního zajíčka)
Přejít na: navigace, hledání

Hledání pana Velikonočního zajíčka


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2380 Řekni mi, kde byl velikonoční zajíček?
Řekni mi, {PLAYER_NAME}, co si myslíš o pěkném velikonočním ohni pro tento rok? Já bych si to rozhodně užil. Nasbíral jsem nějaké dřevo, ale moc toho není. Lidé budou letos očekávat větší oheň a proto budeme potřebovat více dřeva. Buď tak laskav a přines z lesa trochu dřeva.

3x Dřevo
60px

50 Zkušeností

V pořádku! Cože? Našel jsi malované vajíčko? Ukaž! Taková krásná práce... To musí být velikonoční zajíček! Ha-ha! Letos ho chytím!
ID:2381 Proč velikonoční zajíček hopsal přes silnici?
Podívej! Uvnitř toho vajíčka něco je.... Zajíček se nám snaží něco říct! Rychle, získej i ty ostatní!  Pan Zajíček bude potřebovat vajíčka, že ano? Zkus Dooliho farmu. Jeho slepičky snášejí nejlepší vajíčka v okolí. No, když už tam budeš, přines mi trochu mouky a vody na domácí housky, prosím. Quest hint: Najdi další zprávu od velikonočního zajíčka!

2x Mouka
3x Sklenice vody
60px

70 Zkušeností

U Billyho Jamese jsi našel ještě jedno! Podívejme se, co je uvnitř tentokrát.... Jo, a děkuji ti za přísady. Jednu housku ti schovám, ano?
ID:2382 Jak chytit velikonočního zajíčka?
Jsme na horké stopě, cítím to! A teď, co ještě bude potřebovat velikonoční zajíček? Čokoládu! Bude muset najít nějaký cukr, ale slyšel jsem, že se používá i zrní. Víš co? Mohl bych uvařit tu čokoládu sám. Přines mi přísady a nezapomeň na vajíčko!  Quest hint: Najdi chybějící vajíčko, které ti tu zanechal pan Velikonoční zajíc.

2x Cukr
3x Obilí
60px

100 Zkušeností

Ach! Mám pocit, že se vracím zpět do dětských let. Podívej se, skládačka je téměř čitelná! Ale stále jsi ho nechytil... to je zklamání.
ID:2383 Jaký druh zajíčka nemůže poskakovat?
Počkej, ještě předtím, než se podíváš po posledním vajíčku: zní to hloupě, ale nějaký pitomec mi vzal staré noviny. Potřebuji je k zabalení velikonoční dekorace. Mohl bys mi sehnat nějaké noviny? Bylo by smutné, kdyby se tito porcelánoví zajíčci rozbili na kusy.

8x Noviny

140 Zkušeností

Nechal ses unést, že ano? Teď budu potřebovat více porcelánu, abych použil všechen ten papír k zabalení.
ID:2384 Where does Valentine’s Day come after Easter?
Vidíš to, že? Havrani. Tam! Vidíš? Zdá se, že je něco vyplašilo! Vsadím se, že tam je pan Zajíček! Hop, hop tak už jdi. A přines mi nějaká černá pírka. Vždycky je můžeme použít na show.... A pokud nenajdeš poslední vajíčko, nedostaneš velikonoční dárek. Chybí pouze jedno vajíčko.

10x Havraní pero
60px

200 Zkušeností

Boy, you really got it! But wait! For all we know he could have written the note in bunny-ish! I think I’ve got a dictonary some where...
ID:2385 Je pravda, že mají zajíčkové hezký rukopis?
Now show me the puzzle pieces. Let’s see... this one goes here and this one... there and...

50px50px
50px50px

103 Zkušeností
Hotová skládačka

Jaký šprýmař. Ale na zajíčka má pěkný rukopis.
ID:2386 Kolik vajíček se vejde do prázdného košíčku?
Tady, na. Po tom všem pobíhání kolem si to opravdu zasloužíš. Příště určitě chytím toho malého...

Hotová skládačka

157 Zkušeností
50px
nebo
50px

Se širokým úsměvem si vychutnáváš čokoládu dokud nic nezbude. Jsi tak zaměstnán tou sladkou chutí, že si nevšimneš dlouhých chlupatých uší, která se objevila za jedním oknem.

Jak získat:

Předmět Práce
55px Mýtit les
55px Mlít obilí
55px Tlouct cukrovou třtinu
55px Plašit ptáky z pole