Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Verze z 22. 2. 2017, 07:52, kterou vytvořil Komora (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Zadavatel Název Podmínky Odměna
Barman Henry Walker.png Čistit boty
Barman Henry Walker: Dobře, že jsem tě tu potkal. Tvůj otec byl celou noc u Bena Starka v domě Vycházejícího slunce. Měl jsi ho ráno vidět. Úplně na mol! A prohrál i poslední dolar. Tvoje matka byla velice rozzlobená, ale znáš ji. Je jako anděl a tvému otci by odpustila snad i kdyby prohrál poslední košili. Tvoje sestra Anna mě poprosila, abych jí půjčil pár čtvrťáků, aby měla za co nakoupit potraviny. Můžeš mi je vrátit?
4x Čtvrťák.png
60 zkušeností
NEBO
Žlutý šátek.png

Barman Henry Walker: Bez tebe by na tom byla tvá rodina zle. Á, tvá sestra jde.
Anna.png On to tak chtěl
Anna: Zdravím tě. Děkuji ti, že jsi srovnal můj dluh u Henryho. Čistit boty se budeš muset ještě naučit, zrovna přichází tvůj zákazník do salonu a chce vrátit peníze. Hmm, boty vypadají jako nové. Dávej pozor, vytahuje na tebe obušek!
Poraž Rebel Zpráchnivělý obušek.png
Anna: Nemám ráda, když se pereš, ale tentokrát ti to schvaluji, neměl jsi na výběr. Člověk by si neměl nechat všechno líbit.
Anna.png Práce na plantáži
Anna: Stále si pamatuji, jak jsi strefoval plechovky kameny. Když jsi byl dítě, byl tvůj největší sen stát se slavným pistolníkem. Ale koukni, co se stalo s naším otcem. Rozhodně ví, jak použít zbraň, ale to je také vše, co dokáže, pokud to takhle bude pokračovat, ztratí i tu ubohou práci na poli s bavlnou. Můžeš to za něj dnes vzít? Pravděpodobně je teď u Vycházejícího slunce a prohrává zbytek svých peněz s Benem Starkem.
8x Sklízet bavlnu.png $ 90
Anna: Nevypadáš zrovna šťastně, ale ty víš, čím si tvůj otec v posledních letech prošel.
Anna.png Sladká práce
Anna: Jsem si jistá, že se zase dokážeme postavit na nohy. Ale mám obavy o otce. Změnil se od doby, co ho před dvěma lety propustili s ostudou z armády. Snad jednou zapomene... musíme myslet na budoucnost. Právě jsem viděla ceduli, že hledají pracovníky na poli s cukrovou třtinou.
12x Tlouct cukrovou třtinu.png
1 schopnost Střílet
Bumerang.png

Anna: Dobrá poctivá práce se na konci vždy vyplatí. Óó, co jsi to přinesl? Našel jsi to na plantáži? Na co to může být?
Anna.png Lehce vydělané peníze
Anna: Jistě, práce na poli je vyčerpávající. Ale našla jsem ti mnohem příjemnější zaměstnání, roznášení novin. Při tom se budeš pohybovat po celém městě a poznáš pár lidí. Přineseš mi prosím také jeden výtisk až skončíš?
1x Noviny.png
50 zkušeností
Anna: Podíváme se na inzeráty ...
Anna.png Rekrutace
Anna: Armáda hledá nové rekruty. To by mohlo být něco pro tebe. Otci to ale raději nepovíme. Vždy se rozzuří, když slyší slovo armáda.
8 hodin
Hlídat pevnost.png
400 zkušeností
Anna: Neměl bys být v pevnosti? Vypadá to, že se ti armádní dril nelíbí. V tomhle jsi jako tvůj otec. Ten si také nenechal od nikoho poroučet.
Anna.png Dezerce, část první
Anna: Už hodinu pozoruji toho desátníka co stojí venku... je možné, že už se o té dezerci ví?
Poraž desátníka Zelené pončo.png
NEBO
Žluté pončo.png

Anna: Jste si s otcem velmi podobní když přijde na to, jak dosáhnout svého cíle. Všechno, nebo nic. Mám vážně strach. Armáda bere dezerci velmi vážně. Je jenom otázka času, kdy se sem vrátí. Měl bys změnit oblečení, aby tě tak lehce nepoznali.
Anna.png Herní dluhy
Anna: Otec se dostal do velkého problému. Půjčil si peníze od Bena Starka, aby mohl hrát poker o vysoké sázky. Myslím, že ti nemusím říkat, jak to dopadlo. Prohrál všechno a teď dluží hodně Starkovi! Slyšela jsem, že Ben je velmi nebezpečný, když jde o peníze. Dobré na tom je, že vezme i zlato jako splátku, protože ví, že tolik peněz tak rychle neseženeme. Znám dobré místo na řece, kde se dá najít zlato. Pojď se mnou.
30 minut
Hledat zlato.png
$ 190
Anna: Dnes máme šťastný den. Tohle zlato bohatě stačí na vyrovnání otcova dluhu u Bena. A dokonce nám pár zlata zbude, které můžeme vyměnit za pár dolarů.
Marie Roalstad.png Kousek koláče
Marie Roalstad: Zdravím. Mám pro tebe práci. Máš zájem? Slyšela jsem, že Anna našla dole na řece zlato. Ráda bych si urvala svůj kousek koláče, než tu vypukne zlatá horečka. Bohužel teď nemohu odejít a tak tě prosím, vyměř pro mě claim.
1 hodina
Vyměřovat claimy.png
$ 150
NEBO
Žlutá čapka

Marie Roalstad: Velice děkuji. Tady je tvá odměna. Ale možná bys raději čepici? Sama jsem ji šila, ale ty barvy se ke mně moc nehodí.
Anna.png Ty jsi se vůbec nezměnil
Anna: Kde jsi byl tak dlouho? Doma na tebe čeká práce. Táta chce postavit novou kůlnu. On je od toho posledního pokeru jako vyměněný a ví, že si nás musí udobřit. Když mu pomůžeš rozřezat klády na prkna, jistě ho to potěší.
2 hodiny
Řezat dříví.png
260 zkušeností
1 schopnost Síla úderu

Anna: Už jsi viděl otce někdy tak šťastného? A vypadá to, že ses bavil také. Konečně po dlouhém čase mám zase pocit, že jsme rodina.
Anna.png Kariéra
Anna: Vydavatelé novin se na tebe ptali. Byli velmi spokojeni s prací jakou jsi odvedl při roznášení novin, tak tě chtějí najmout na pomoc při jejich tisku. Pěkný kariérní postup, gratuluji! A to jsi chtěl být pistolníkem. Dobře že jsi ten nesmysl pustil z hlavy.
1 hodina
Tisknout noviny.png
Černé plátěné boty.png
Anna: Pokud takhle budeš pokračovat, brzy z tebe bude hlavní vydavatel. Tyhle skvělé boty jsem viděl už dřív a prostě jsem je musela pro tebe koupit. Teď musíš více dbát na svůj vzhled, když děláš takovouto práci.
Anna.png Dezerce, část druhá
Anna: Vidíš tam u barelu s vodou toho seržanta? Už si tě nějaký čas prohlíží...hochům od armády jsi se fakt zalíbil.
Poraž seržanta 540 zkušeností
Anna: Myslím, že to nebyl dobrý nápad jít do armády...
Anna.png Domove, sladký domove
Poznámka.png
3x Role sukna.png
Červená stuha.png
NEBO
Zelená stuha.png
NEBO
Modrá stuha.png
NEBO
Žlutá stuha.png

Anna: Domove, sladký domove! S novými záclonami to tu vypadá mnohem útulněji. Matka ti chce ze zbytků látky udělat motýlka. Můžeš si vybrat barvu.
Barman Henry Walker.png Dům Vycházejícího slunce
Barman Henry Walker: Musím ti něco říct. Včera tady byl Ben Stark a jeho muži z Domu vycházejícího slunce. Něco mají v plánu a zmínili i jméno tvého otce. V Domě vycházejícího slunce v 16:00 by měl být tajný pokerový turnaj. Asi bys tam měl být také...
Splň úkol: Jáma lvová
Podmínka pro vyřízení: Minimální úroveň: 20 level
Vrhací nože.png
Barman Henry Walker: Díky Bohu...ty žiješ! Tvůj otec je také v pořádku? To jste opravdu vyvázli z jámy lvové. Ben Stark si myslí, že může dělat, co ho napadne. A možná má pravdu. Teď se musíte hlavně schovat. Tady v salónu je malý pokoj, kde vás můžu ukrýt. A vezmi si tyhle vrhací nože. Možná je budeš potřebovat.
Dům Vycházejícího slunce.png Full house
Ben Stark: Ale, koho to tu máme? Čím se připozdívá, tím milejší jsou tu hosté...Máme tu malý turnaj v pokeru. Tvůj otec je naším čestným hostem, nemá ale moc štěstí ve hře. Určitě jsi přišel, abys ho odvedl domů...ach, váš dům už bohužel prohrál. Ale možná si najdete útulné místo ve stodole...hahaha! Možná by sis taky rád zahrál? Vstup je za $1000.
1000$
Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 16:00 do 23:59 hodin.
1x Obratnost
NEBO
1x Zručnost

Ben Stark: Máš mé uznání! Vyhrál jsi zpátky váš dům a dlužím ti $10000. Celá věc má bohužel jeden háček. Vy dva se odtud nedostanete živí a jako speciální bonus mám pro vás pár rakví! Omluvte mě prosím...nemám rád krev...zbavte se jich chlapi!
Dům Vycházejícího slunce.png Na nože
Mick: Nechám tě ucítit můj nůž v břiše a pak tě naservíruju místo krocana na Díkuvzdání!
Poraž Micka $245
Dorážková dýka.png
Mick: Jeffe, pomoz mi...
Dům Vycházejícího slunce.png Mezi oči
Jeff: No počkej...střelím ti kulku mezi oči!
Poraž Jeffa $247
Předovka.png

Jeff: Scotte...co tu jen tak stojíš? Dělej něco!
Dům Vycházejícího slunce.png Jáma lvová
Scott: Micku... Jeffe? Proč ležíte na zemi? Co jsi udělal s mými bratry? Měl by ses seznámit s mou mačetou! Uříznu ti ruce!
Poraž Scotta $389
Rezavá mačeta.png

Scott: Na tohle nezapomeneme, to si nemysli...tím sis vykopal hrob!
Anna.png Plody hněvu
Anna: V tvých očích se zajiskřil vztek...Nemůžu ale říci, že se mi to nelíbí! Ben Stark a jeho muži jsou po celém městě. Zdá se, že jsi kopl do vosího hnízda. Nevím, jak moc je Ben Stark silný. Myslela jsem, že je to jen malý grázlík, který svému tátovi akorát kradl peníze z peněženky, ale teď to vypadá, že má své špinavé prsty namočené v mnoha dalších věcech. Budeš ho muset porazit..a budeš potřebovat spoustu rakví.
4 hodiny
Vyrábět rakve.png
$857
Anna: Nechci, aby tě dostat do problému, ale asi je tvým osudem, abys bojoval s Benem Starkem. Konec konců, někdo to udělat musí. Každý ve městě má na něj a jeho muže zlost. Je čas, abys to dal do pořádku. Tady jsou všechny mé úspory a chci, aby sis je vzal. Není to moc, ale je to vše, co mám a nevím, jak jinak ti pomoci.
Anna.png Dezerce, část třetí
Anna: Důstojník u pultu se pořád dívá na nějaký plakát a pak na tebe. Je to snad zatykač, co drží v ruce? Pozor, teď vstává a jde k tobě..
Poraž poručíka 600 zkušeností
$518

Anna: Pokud to tak bude pokračovat, armáda brzy vyšle po tvé stopě generála.
Waupee.png Waupeeho sen
Waupee: Obvykle se nepletu do cizích věcí, ale minulou noc jsem měl divný sen. Hory a řeky byly v plamenech a vlk samotář procházel skrze plameny. Ty jsi tím vlkem a jsi ve velkém nebezpečí. Pomůžu ti v boji s Benem Starkem. Bílí muži jsou velmi odhodlaní, ale přehlížejí maličkosti. Pojď, projdeme se a prozkoumáme okolí.
8 hodin
Jít na průzkum.png
Podmínka pro vyřízení: Minimální úroveň: 25 level
1x Zručnost
Hrot šípu.png

Waupee: Jak vidíš, muži Bena Starka jsou všude. Bojovat proti všem by nebylo chytré. Lepší bude bojovat proti tomu, co ji dává sílu a to je Ben Stark osobně a Dům Vycházejícího slunce. Tento hrot šípu ti pomůže obstát proti Benu Starkovi.
Anna.png Výbušný nápad
Anna: Od té doby co jsi mluvil s Waupeem...jsi nějaký divný... řekni mi, co se s tebou děje sakra....
5x Dynamit.png
990 zkušeností
Anna: Dynamit! To bude krásný ohňostroj až Dům Vycházejícího slunce vyletí do vzduchu.
Anna.png Pomsta
Anna: Dej si pozor, aby tě nikdo neviděl, když budeš pokládat dynamit.
Splň úkol: Demoliční práce Duelantova vesta.png
NEBO
Hnědá košile.png
NEBO
Černá košile.png

Anna: Exploze byla slyšet všude okolo a trosky padaly na naše hlavy. Doufám, že to zanechá škody na Starkovo podlém obchodu. Máš krev na šatech, měl by jsi se převléct.
Dům Vycházejícího slunce.png Incident
Stráž: Je tam někdo?
Poraž stráž $1036
Stráž: Toho...budeš...lito...
Dům Vycházejícího slunce.png Demoliční práce
Dynamit tě studí v rukách. Vzduch je čistý a hledáš správná místa, kde bys položil dynamit.
5x Dynamit.png
Hnědé šněrovací boty.png
BUUUM! Trosky prší z nebe na zem a oblak kouře se pomalu vznáší. Dům Vycházejícího slunce byl skoro celý zničen. Pokud byl někdo v době exploze v budově, bude mít při nejlepším příští dny pořádné bolesti ucha. Pár bot byl během exploze vymrštěn na ulici.
Waupee.png Lovit bizony
Waupee: Ben Stark zmizel. Jeho lidé už tu také nejsou. Nebezpečí ale ještě nezmizelo. V Domě vycházejícího slunce nebyla žádná těla. Někdo musel Bena a jeho lidi varovat na poslední chvíli. S mými lidmi jdeme v příštích dnech na lov bizonů. Máš tu čest dělat nám společnost. Bizoni jsou hrdá zvířata, lov posílí tvé smysly.
10 hodin
Lovit bizony.png
3x Přesnost
Waupee: Máš velmi klidné ruce. Můj otec ti děkuje za tvou pomoc při lovu. Velký Manitu provázej tebe i tvou rodinu.
Anna.png Dezerce, část čtvrtá
Anna: Za tebou stojí muž v uniformě a vypadá velmi nepřátelsky. Nemyslím si, že to bude tím, že mu nechutná Henryho whisky.
Poraž kapitána
Podmínka pro vyřízení: Minimální úroveň: 30 level
2400 zkušeností
$821

Anna: Armáda je velmi vytrvalá. To se jí musí nechat.
Šerif John Fitzburn.png Zakrývací manévr
Šerif John Fitzburn: Mám pro tebe dobré zprávy. Pár lidí Bena Starka se mi dneska vzdalo. Myslím, že ti to udělá radost, když na ně budeš dohlížet jako vězeňská stráž a dáš pozor, aby nikdo neutekl. Vypadá to, že zničením Domu vycházejícího slunce byla zničena taky jejich banda.
10 hodin
Strážit vězení.png
Duelantův černý plstěný klobouk.png
Šerif John Fitzburn: Ti podlí bastardi... Jen to na nás hráli. Byl jsi pryč sotva dvě hodiny a hned způsobili zkázu ve městě. Ben Stark a jeho lidi se tu objevili, začali po všem střílet a zmizeli dřív, než si někdo uvědomil co se děje. Tvá sestra Anna byla velmi statečná. Zkoušela se mnou ubránit salón, ale trefili ji do prsou. Doktor se o ni už postaral, není na tom nejlépe, ale říkal, že se z toho dostane. Měla vážně štěstí, kulka jen o kousek minula srdce. Teď je v nemocnici. Bojím se myšlenky, že by se Stark mohl vrátit. A příště si přivede určitě všechny své muže. Předvedeme jim pěkný boj. Většina lidí z města chce pomoci. Můžeš je vycvičit? Udělám tě po tu dobu svým zástupcem. Vezmi si tenhle klobouk, aby tě brali vážně.
Waupee.png Nečekaná podpora
Waupee: Moji lidé ti pomohou v boji proti Benu Starkovi. Jeho banda zastřelila spoustu bizonů a prodala jejich kožešiny. O maso se nezajímají a nechávají ho prostě ležet. Takové plýtvání mí lidé nestrpí. Měl bys promluvit s náčelníkem mého kmene a určit podmínky dohody.
2 hodiny
Vyjednávání s indiány.png
Podmínka pro vyřízení: Minimální úroveň: 35 level
1500 zkušeností
Waupee: Mí lidé ti v boji pomohou. Válečná sekera byla vykopána.
Anna.png Propouštěcí papíry
Anna: V dopise, který jsi od plukovníka dostal jsou tvé propouštěcí papíry. Předám je osobně generálu Grantovi. Jsi teď volný a můžeš si dělat, co chceš.
Dopis.png
6000 zkušeností
$500

Anna: Hodně štěstí. Já se teď vydám zase na cestu, ale jsem si jistá, že se ještě uvidíme.
VYBER SI CESTU
Zadavatel Název Podmínky Odměna
Marie Roalstad.png Rozhodnutí 1: Zdravý lidský rozum
Marie Roalstad: Tohle je šílenství! Jsem tu jako sedící kachny. Nepřipadne mi to jako čestný způsob smrti. Chci žít a odejít z města dokud to jde. Ben Stark a jeho banda nebudou mít slitování. Budou se chtít pomstít za to, že jsme se jim postavili. Ve stáji jsou dva velmi rychlí koně. Můžeme na nich uniknout a vrátit se, až to celé definitivně skončí.
Schopnost Zacházení se zvířaty na 30 (s bonusem)
Schopnost Jízda na koni na 30 (s bonusem)
5x Uhýbání
Quarter Horse.png

Marie Roalstad: Každý je zodpovědný sám za sebe. Mluví z tebe zdravý lidský rozum, pokud to vidíš stejně.
Anna.png Rozhodnutí 1: Dezerce, část pátá
Anna: Dnes ráno jsem mluvila s milým plukovníkem, řekl mi, že už nehodlá ztrácet čas vysíláním svých mužů za tebou. Potřebuje je na důležitější věci. Chce si s tebou promluvit a konečně urovnat tu tvou dezerci. Zjistila jsem, že je kuřák - labužník. Když mu přineseš dobré doutníky, bude v dobré náladě.
1x Doutníky.png Dopis.png
Anna: Neříkal jsem, že je plukovník milý člověk, s kterým lze mluvit? Respektuje, že je pro tebe více důležitá tvá svoboda než povinnost sloužit v armádě. Nebojujete oba za svobodu svými způsoby?


NEBO

Zadavatel Název Podmínky Odměna
Šerif John Fitzburn.png Rozhodnutí 2: Krytí zad
Šerif John Fitzburn: Vidíš ten oblak prachu na obzoru? Přicházejí! Tentokrát jsme připraveni. Waupee se postará o severní stranu s jeho válečníky. Já se postarám o východní část s několika lidmi z města. Ty by sis měl vzít na starost západ a zaujmout pozici v kostele. Není ale moc pravděpodobné, že by to zkusili tudy, terén je tam velmi nevhodný. A nedohaduj se! Slíbil jsem tvé matce, že tě nevystavím zbytečnému riziku. Už jsi udělal víc než dost.
Poraž Bena Starka 5x Vystupování
Zkrácená brokovnice.png

Šerif John Fitzburn: Ach, díky bohu... Jsi naživu! Kdyby jsi nás nezbavil Starka, tak by to s námi dopadlo špatně, dostal by nás zezadu. Rychle si uvědomili, že jsme ve výhodě díky pozici a utekli po prvních výstřelech. Koukni jakou strašlivou zbraň si na nás Stark přinesl. Doufám, že ji nikdy nenamíříš na nevinného.
Anna.png Rozhodnutí 2: Dezerce, část pátá
Anna: Dnes ráno jsem mluvila s milým plukovníkem, řekl mi, že už nehodlá ztrácet čas vysíláním svých mužů za tebou. Potřebuje je na důležitější věci. Chce si s tebou promluvit a konečně urovnat tu tvou dezerci. Zjistila jsem, že je kuřák - labužník. Když mu přineseš dobré doutníky, bude v dobré náladě.
1x Doutníky.png Dopis.png
Anna: Neříkala jsem, že je plukovník milý člověk, s kterým lze mluvit? Respektuje, že je pro tebe více důležitá tvá svoboda než povinnost sloužit v armádě. Nebojujete oba za svobodu svými způsoby?


NEBO

Zadavatel Název Podmínky Odměna
Anna.png Rozhodnutí 3: Cesta Boží
Anna: Jsem ráda, že tě zase vidím. Dlouhou dobu byla všude temnota, potom jsem zahlédla jasné světlo, které mě k sobě vábilo. Ale něco mě táhlo zpět a poté jsem se probudila v nemocnici. Bůh mě ještě nechtěl mít u sebe. Má pro mě důležitý úkol...pro nás, tady na zemi! Ty i já jsme se nechali dlouho ovládat zlostí, nyní je na čase šířit poselství lásky. Doprovodíš mě při tomto úkolu?
10 hodin
Šířit víru.png
1x Charisma
Zlatý kříž

Anna: Máma je na tebe velmi hrdá. Tvůj dobrý vliv přiměl otce vést lepší život, skončil s pitím a hazardem. Teď dokonce chodí v neděli do kostela. Aleluja!
Anna.png Rozhodnutí 3: Dezerce, část pátá
Anna: Dnes ráno jsem mluvila s milým plukovníkem, řekl mi, že už nehodlá ztrácet čas vysíláním svých mužů za tebou. Potřebuje je na důležitější věci. Chce si s tebou promluvit a konečně urovnat tu tvou dezerci. Zjistila jsem, že je kuřák - labužník. Když mu přineseš dobré doutníky, bude v dobré náladě
1x Doutníky.png Dopis.png
Anna: Neříkal jsem, že je plukovník milý člověk, s kterým lze mluvit? Respektuje, že je pro tebe více důležitá tvá svoboda než povinnost sloužit v armádě. Nebojujete oba za svobodu svými způsoby?