Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání
m
Řádek 399: Řádek 399:
 
<td align="center">
 
<td align="center">
  
'''1000$ získat z pací'''<br><br>
+
'''1000$ získat z prací'''<br><br>
 
'''1000$ získat od cestovního obchodníka'''<br><br>
 
'''1000$ získat od cestovního obchodníka'''<br><br>
 
'''500$ získat z NPC duelů'''<br>
 
'''500$ získat z NPC duelů'''<br>

Verze z 16. 1. 2020, 14:16

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1971 Navrácení zlata Konfederace
Šerif: Podařilo se ti vystopovat vojenského zběha, o kterém jsem ti řekl. Dobrá práce. A ještě něco: našel jsi ukradené zlato Konfederace. Jsem ohromen. Armáda ti zaplatí obrovskou odměnu, pokud vrátíš tu truhlici se zlatem. Ale počkej, ty ses přihlásil do armády, abys získal přístup k místu úkrytu zlata na hřbitově? Budeš si muset odkroutit službu v armádě, nebo tě také zatknu jako dezertéra. Je mi líto, ale zákon je zákon.

9 hodin
Sloužit_v_armádě
Zlato Konfederace

100 Zkušeností
Dostatek peněz

Armáda ti vyplatila odměnu za navrácení zlata a zaplatila ti za tvé služby v armádě. Máš teď dostatek peněz, aby ses zúčastnil pokerového turnaje a postavil ses Calvinovi tváři tvář.
ID:1972 Křišťálové Město
Šerif: S těmito penězi se můžeš zaregistrovat na největší pokerový turnaj v prérii. Jak vzrušující. Držím palce! Ach ano, pokerový turnaj se koná na parníku, který kotví v Crystal Town. Najdeš jej na severozápadě. Calvin, podezřelý člověk, který stojí za vypálením Základny, vším tím děním v Newportu. Pokud se ti podaří dostat se až do finále, budeš mu čelit.

Vyřiď: Setkání s Bellou [ID: 1973]

55 Zkušeností

Cože? Ztratil jsi všechny své peníze? Jaká škoda. Budeš muset velmi rychle najít nový způsob, jak získat dostatek peněz. Turnaj již brzy začne a je to jediný způsob, jak čelit Calvinovi.
ID:1973 Setkání s Bellou
Do začátku pokerového turnaje ti zbývá ještě trochu času a tak se můžeš porozhlídnout po okolí. Možná, že potkáš některé z dalších hráčů nebo dokonce i samotného Calvina. Na ulici se proti tobě prodírá davem velice milá dáma. Lotosový květ, který ji udržoval vlasy sepnuté, spadl do bahna. Žena: Och, promiňte mi. To byla má chyba. Ne, nepotřebuji další květ.Jsem v pořádku. Trváš na tom, že ji sponu nahradíš.

5x Lotosový květ.png
Dostatek peněz

130 Zkušeností

Žena: Děkuji ti. Ptáš se jak se jmenuji? Bella. Ale už musím jít. Ahoj. Rozloučíš se a sleduješ, jak spěchá pryč. Milá dáma ... Po půl hodině si uvědomíš, že tvé peníze jsou pryč. To snad ne! Ona ti ty peníze vzala, když se prodírala davem! Prohledal jsi celé Crystal Town. Bella je pryč i s tvými penězi.
ID:1974 Duelový souboj
To není dobré. Někdo ti ukradl peníze. Nemůžeš se teď zúčastnit pokerového turnaje. Zklamán míříš do salónu. Objednáš si drink, snad si pročistíš hlavu. Jakmile vkročíš do salónu uvidíš velký dav. Právě probíhá duelová soutěž. Chceš se také stát jejím účastníkem. Pistolník:V žádném případě.Nelíbí se nám takoví jako ty. Že můžeš prohrát většinu soubojů? Hm, to ovšem mění situaci. Dobrá, můžeš se zúčastnit. To je tvá šance jak získat peníze na pokerový turnaj.Tvůj plán: Prohrát první duely v prvním kole a zvýšit sázky proti tobě.

5x Prohrát duel s NPC

200 Zkušeností

Skvělé. Lidé se ti smějí a zvyšují sázky. Nyní je to 1000:1 proti tobě. Skvělá příležitost si teď na sebe tajně vsadit.
ID:1975 Duelový souboj
Tvůj plán funguje skvěle. Jeden souboj za druhým byl ztracen. Všichni sází proti tobě a snaží se vyhrát. Jediné, co musíte udělat, je vyhrát příštích pár soubojů a získat dost peněz pro vstup na pokerový turnaj.

5x Vyhrát duel s NPC

155 Zkušeností
Dostatek peněz

Okolní dav stěží věří svým očím. Srazil jsi k zemi posledního soutěžícího a vyhrál duelový souboj. S penězi z tvých tajně vsazených sázek jsi vydělal dost peněz. Teď ještě najít zlodějku Bellu.
ID:1976 Duelový souboj
Ve chvíli, kdy chceš opustit salón s výhrou v duelovém souboji, zastoupí ti cestu pistolník. Pistolník:Ty podvodníku! Tvrdil jsi, že prohraješ všechny duely. Jsi lhář! Vytasil svou zbraň.

Poraž Pistolníka ze soutěžního duelu

100 Zkušeností

Pistolník se vytratí pryč. Jediné co jsi řekl bylo, že prohraješ první duely. Takže jsi nelhal.
ID:1977 Přepadení banky
Je nebezpečné nosit u sebe mnoho peněz. Zvlášť v ulicích Crystal Townu. Spousta lidí chce na poslední chvíli získat peníze k účasti na pokerovém turnaji a neštítí se žádného zločinu. Tentokrát ti peníze nikdo neukradne. Jdeš si uložit vyhrané peníze do banky. Bankéř:Jak vám mohu pomoci? Chcete vložit peníze do banky? To není problém.

Částka vložená do cizí banky:
1000
Dostatek peněz

180 Zkušeností

V okamžiku, kdy předáváš své peníze bankéři, vstoupí do banky dva maskovaní muži. Maskovaný muž:Všichni ruce nad hlavu, chci je vidět! Nikdo se ani nehne! A teď chci všechny dolary. To snad ne, opět všechny mé dolary? Běžíš za zloději až na předměstí.Ta druhá postava vypadá nějak povědomě!?
ID:1978 Přepadení banky
Opravdu máš smůlu. To je podruhé co ztrácíš peníze, které potřebuješ pro pokerový turnaj. Nemůžeš rozpoznat zloděje na předměstí. Jít za šerifem bude trvat příliš dlouho. Turnaj již brzy začne. Rozhodl ses vzít věci do svých rukou. Jeden z hledaných v kanceláři šerifa musí odpovídat zloději. Stačí se podívat na všechny vypsané zločince a chytit toho, který se hodí na bankovního lupiče. Najdeš pachatele.

Vyřízené zatykače:
1x

88 Zkušeností
Dostatek peněz

Konečně jsi našel toho správného, byl nedaleko od města. Zdá se, že mnoho lidí v Crystal Town se mění v kapsáře a bankovní lupiče, aby získali přístup do lodě a znásobili si své štěstí. Jakmile z něj dostaneš peníze, zloděj znovu zmizí.

Volba co s Bellou - Záchrana

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1979 Zachránit Bellu
Na cestě zpět do Crystal Town narazíš na zloděje. Tentokrát nemaskovaného: je to Bella. Je obklíčena indiány. Míří na ni svými zbraněmi. Bella:Haló, prosím stůj. Prosím, pomoz mi. Tito Indiáni říkají, že jsem vstoupila na jejich svatou půdu. Chtějí peníze. Hodně peněz. I když ti Bella ukradla peníze, nejsi schopen ji tu jen tak nechat. Rozhodneš se jí pomoct.

Dostatek peněz

100 Zkušeností

Bella ti bez přestání děkuje, až tě z toho bolí hlava. Skvělé. To je po třetí, co jsi přišel o peníze. Vypadá to, že Bella také ztratila peníze, které ti ukradla.
ID:1980 Ubozí misionáři
Jsi na cestě zpět s Bellou do Crystal Town. Oba se hádáte. Kdo z vás dvou může za ztrátu peněz? Najednou narazíte na nějaké misionáře. Jeden z nich se zdá být rád, že tě vidí a běží k tobě. Misionář Konečně někdo přišel. Město je plné banditů! Ukradli všechny naše peníze, protože potřebují startovné na pokerový turnaj. Prosím, potřebujeme tyto peníze k vybudování naší misie. Pokud je přineseš zpět, dostaneš 10%. To by mělo stačit, aby ses dostal na loď. Rozhodl ses, že jim pomůžeš. Nutně potřebuješ peníze.

9 hodin
Pracovat jako žoldák.png

150 Zkušeností

Sledoval jsi stopy zlodějů. Zdá se, že to jsou úplní zelenáči, kteří chtěli jen dostat příležitost a mít štěstí. Tvůj žoldnéřský úkol je hotov.

Volba co s penězi misionářů - Vzít si je

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1981 Vzít si peníze
Přinesl jsi ukradené peníze zpátky misionářům. Misionář: Ok, tady je tvá odměna, prosím, vezmi si ji. Druhý misionář:.Ale bratře, nemůžeš mu dát tolik %. Nezbyde nám dost peněz na stavbu naší misie a na odměny za pomoc potřebným... Soucit tě přemohl a vzal sis úměrnou část.

-

200 Zkušeností
Dostatek peněz

Neexistuje žádný jiný způsob, jak se setkat s Calvinem tváří v tvář.
ID:1982 Historie se opakuje...
Brunet sedí v salónu a propíjí všechny peníze. Páni,to tě ještě víc rozpálí. Rozhodneš se vtrhnout do salónu a vyzvat ho na souboj.

Poraž kapsářka Bella
Dostatek peněz

66 Zkušeností

Bellin kolega - bankovní lupič - na tebe vyskočil z křoví a chytil tě nepřipraveného. Zápasil jsi s ním, ale nakonec tě poslal k zemi. Bella využila příležitosti a zmizela i s penězi.. Po třetí.

Volba co s penězi misionářů - Nechat misionářům

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1983 Nechat peníze chudým misionářům
Přinesl jsi ukradené peníze zpět misionářům. Misionář:Tady je odměna, prosím vezmi si ji. Druhý misionář: Ale bratře, nemůžeš mu dát 10%. To není dost peněz na stavbu naší misie a pomáhat potřebným... Nevezmeš si peníze, to by nebylo od tebe laskavé.

-

55 Zkušeností

Misionáři potřebují peníze k postavení misie. Bez jediného centu se vracíš zpět do Crystal Town.

Volba co s Bellou - Opustit

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1984 Opustit Bellu
Na cestě zpět do Crystal Town narazíš na zlodějku, tentokrát není maskována a poznáš Bellu. Je obklíčena indiány, kteří na ni míří svými zbraněmi. Bella:Haló, prosím stůj. Prosím, pomoz mi. Tito indiáni říkají, že jsem vstoupila na jejich svatou půdu a chtějí peníze, jinak mne nenechají odejít. Hodně peněz. Bella tě okradla o peníze, v žádném případě jí nebudeš pomáhat. Pokračuješ svojí cestou.

-

100 Zkušeností

Bella: Cože? Necháš mě tu? V pustině a s těmi indiány? No počkej, za to mi draze zaplatíš!
ID:1985 Opustit Bellu
Konečně se ti podařilo dostat se zpátky do Crystal Town. Skvělé. Máš dost peněz. Jediné, co musíš udělat, je čekat, až se otevřou dveře na pokerový turnaj. Zástupce: Stůj! Je to tento pachatel, který vás sledoval v přístavu, dámo? Bella kývla na zástupce a prstem míří na tebe. Pěkné. Jsi zatčen. Po několika rozhovorech se ti podařilo přesvědčit zástupce, aby tě pustil na svobodu, pokud uděláš nějaké veřejně prospěšné práce a zaplatíš kauci.

9 hodin
Stavba palisády.png
Dostatek peněz

99 Zkušeností

Máš postavit palisádu pro misionáře v blízkosti města. Ale tvé peníze jsou zase fuč.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1986 Shrábni si svoji odměnu
V neděli začíná pokerový turnaj. Do té doby musíš naškudlit každý dolar, který si můžeš dovolit.

1000$ získat z prací

1000$ získat od cestovního obchodníka

500$ získat z NPC duelů

150 Zkušeností

Nemáš dostatek peněz. Co budeš dělat? Musíš vytěžit z této situace co nejvíce. Takto se nemůžeš postavit proti Calvinovi. Potřebuješ plán B.
ID:1987 Nečekaná pomoc
Zcela zničen sedíš v salónu Crystal Town. Avšak věci se vždycky stanou, když to nejméně čekáš. Muž vbíhá do salónu: Může někdo z vás navigovat loď? Náš kapitán byl zatčen za vyloupení banky. Queen Carossa nebude moci opustit přístav. Ale pokerový turnaj je naplánován nad otevřenou vodu. Můžeme udělat pokerový turnaj pouze na vodě, aby se zabránilo podvádění, krádežím, napadením a ostatním nekalostem. Kdo vezme tuto práci? Ty? Pak buď zde v neděli. Žádné zbraně nejsou povoleny! Ach ano, a dostaneš zdarma pozvánku na turnaj.

Vyřiď: Navigovat loď [ID: 2053]

144 Zkušeností
Pozvánka na Pokerový Šampionát

Díky za pomoc s lodí. Zde je pozvánka na pokerový turnaj.
ID:2053 Navigovat loď
Dorazil jsi do Crystal Town ve správný čas. Máš práci.

Neděle
Beze zbraně
9 hodin
Řídit kolesový parník.png

170 Zkušeností

Podařilo se ti nalodit se na loď Queen Carossa.
1988 Předkolo
Turnaj v pokeru začíná. Ukázal jsi svou pozvánku a byl vpuštěn dovnitř. Konečně! Zkontroloval jsi loď. Dostat Calvina před finálem je nemožné. Je příliš dobře chráněn, určitě je velmi opatrný. Tak budeš mít své místo alespoň u pokerového stolu. První hra začíná. Budeš mít možnost, obehrát svých prvních pár soupeřů jen díky svým dovednostem.

Schopnosti
Manuální zručnost a Taktika
na 30(s bonusem)
Pozvánka na Pokerový Šampionát

188 Zkušeností

Prvních pár her je pryč. Podařilo se ti probojovat se do čtvrtfinále. Soupeři budou nyní silnější a mazanější. K jejich porážce jen tvé dovednosti a pokerový obličej asi stačit nebude. Chce to lest.
1989 Čtvrtfinále
Čtvrtfinále. Jedním z tvých spoluhráčů bude Bella. Hraje s kartami daleko lépe než ty. Ta mizerná kapsářka, musíš se jí zbavit. Zde je plán: každý soutěžící dostal vlastní balíček karet. Nikdo nikomu nevěří. Queen Carossa je plná pochybných lidí. Je čas oplatit Belle, co ti udělala. Jdi a ukradni jí karty z kapsy. Označ je uhlím a podsuň je zpátky. Bude diskvalifikována jako podvodník.

Označené karty

133 Zkušeností

Hladce jako kočka jsi ukradl její balíček karet, označil je kusem uhlí a vložil je zpátky do její kapsy. Karty jsou kontrolovány před čtvrtfinále. Belliny karty jsou označené, byla diskvalifikována. ANO! Vyhrál jsi čtvrtfinále bez jakéhokoliv úsilí.


Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Označené karty Uhlí Okrádat pocestné.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1990 Semifinále
Semifinále. Musíš vyhrát tento stůl, abys čelil Calvinovi, to je důvod, proč jsi tady. Podařilo se ti propašovat s sebou na palubu zbraň. Toto je tvá šance. Ale nejdříve semifinále. Trik s označenými kartami nebude fungovat. Bude se hrát s novým balíčkem. Ale: před tím, než začne semifinále, bude večeře. Možná, že se ti podaří získat něco, po čem budou mít protivníci závrať. Čas navštívit mastičkáře. Mohl by mít pro tebe ten správný elixír.

15x Krabí klepítka Uspávací lektvar

250 Zkušeností
Podařilo se ti naservírovat nějaké krabí maso s uspávacím lektvarem, který jsi získal od mastičkáře. Položil jsi talíř mezi ostatní na stůl v bufetu.

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Uspávací lektvar - Pracovat jako mastičkář.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1991 Tváří v tvář Calvinovi
Dosáhl jsi finále. Tvůj další soupeř je Calvin. Je příliš dobře chráněn, aby ses k němu dostal blíž. Ale teď je čas. Nezáleží na tom, jestli vyhraješ nebo prohraješ. Tvůj plán: máš zbraň. Získáš informace, které potřebuješ. Jen pár minut a tvá šance přijde. Ale pak... Maskovaný bandita:Dobře, ruce vzhůru, všichni! Předejte mi jackpot a nikomu se nic nestane. Nějací maskovaní bandité zaútočili na loď. Nikdo na lodi nemá zbraň. Jsi rád, že jsi svou propašoval na palubu.

Poraž Maskovaný bandita

168 Zkušeností

Na lodi je velký rozruch. Bandita se chystá utéct, skáče na palubu malého člunu, který je svázán s Queen Carossa. On se dostal ven! Snažíš se jej sledovat.
ID:1992 Vyhledání banditů
Ne!Bandité ukradli jackpot. Žádný jackpot - žádné finále - nezměříš své síly s Calvinem. To bylo blízko! Calvinova ochranka ho bezpečně doprovodila do kajuty. To znamená, že je musíš sledovat.

6 hodin
Chytat bandity.png

188 Zkušeností

Po dlouhé honičce konečně chytíš banditu. Strhneš mu masku - to je Bella! Bella:Ano, jsem to já!. Ukradla jsem jackpot. Prosím, řeknu ti vše, co vím. Ale nejprve vysvoboď mého syna. Pracuji pro Calvina. On mě vydíral. Mají mého syna, unesli ho.A to protože jsem tě nedokázala udržet mimo tuto loď. Prosím, udělej něco. Neměla jsem na výběr. Prosím ... udělej něco.

Závěrečná volba

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1993 Mírumilovná cesta
Násilí není řešení. Chudák Bella. Calvin unesl jejího syna a vydíral ji, aby se mě zbavil. Rozhodneš se, že Belle pomůžeš. Bella vysvětluje, kde Calvin drží jejího syna jako rukojmí. Zvolíš si mírumilovnou cestu.

8 hodin
Vyjednávat mír.png

3000 Zkušeností
1000 $
25 Dluhopisů
Titul: Mírumilovný Maverick
Morousův opasek

Po hodinách vyjednávání se ti nakonec podařilo přesvědčit únosce a osvobodit Bellina syna. Také byl vydírán a přitlačen ke zdi za peníze. Jakmile ses vrátil na loď, Calvin byl pryč. Bella ti řekla vše, co věděla o Calvinovi. Již víš, že je to velmi vlivný muž. V přestrojení za obrovského dobrodince si vydělává nelegálním podnikáním. Bella pro něj pracovala. Jejím úkolem bylo držet tě co nejdál od něj. To je důvod, proč ukradla peníze. Budeš potřebovat nové vodítko. Ale jsi si jist, že za tím vším bude opět Calvin.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1994 Cesta násilí
Ti darebáci za to zaplatí.Chudák Bella. Calvin unesl jejího syna a vydíral ji, aby se mě zbavil. Rozhodneš se, že Belle pomůžeš. Bella vysvětluje, kde Calvin drží jejího syna jako rukojmí. Zvolíš si cestu násilí.

Absolvovat bitvy o pevnost
1x

3500 Zkušeností
1000 $
25 Dluhopisů
Titul: Troufalý Maverick
Morousův opasek

Rozbil jsi pevnost únosců a našel Bellinina syna. Tisíckrát ti poděkovala. Jakmile ses vrátil na loď, Calvin byl pryč. Bella ti řekla vše, co věděla o Calvinovi. Již víš, že je to velmi vlivný muž. V přestrojení za obrovského dobrodince, si vydělává nelegálním podnikáním. Bella pro něj pracovala. Jejím úkolem bylo, držet tě co nejdál od něj. To je důvod, proč ukradla peníze - ale vždy se ti podařilo je dostat zpět .Budeš potřebovat nové vodítko. Ale jsi si jist, že za tím vším je Calvin.