Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Verze z 10. 3. 2015, 08:23, kterou vytvořil -mnk- (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Dock icons invent.png Inventář


Při kliknutí na ikonu Inventáře se vám otevřou dvě okna.

V levém okně vidíte věci, které máte právě oblečené na sobě. Můžete nosit pokrývku hlavy, náhrdelníky, zbraně v pravé ruce (chladné, střelné), oblečení, pušky (důležité v bitvě o pevnost), jezdecká zvířata, kalhoty, místo pro produkty (z práce, k úkolům), opasky a boty. Dále zde najdete odkazy na podomního obchodníka a vybavení. Věci, které máte na sobě, vám přidávají atributy a schopnosti důležité pro práce, duely a bitvy o pevnost.


Inventář levý.png

Item upgrade inventář.png


V pravém okně najdete věci, které nosíte v batohu. Můžete mít u sebe neomezené množství věcí. Ty vám však nepřidávají žádné atributy ani schopnosti, dokud si je neobléknete na sebe. To provedete kliknutím na příslušnou položku. Můžete však nosit pouze věci odpovídající vašemu levelu a vybranému pohlaví postavy.

V horní části okna jsou ikony předmětů, které vám po kliknutí vyfiltrují pouze odpovídající položky.
Symbol Inventář new.png zobrazí naposled získané/použité předměty a produkty.
Symbol Inventář vylepšování.png zobrazí všechny předměty, které je možné upgradovat.

Uprostřed je přehled předmětů, které vlastníte. Symbol Úroveń předmětu.png s číslem značí, kolikátou úroveň má daný předmět. Pokud symbol u předmětu uveden není, pak se jedná předmět základní.

V dolní části najdeme tlačítko "Vylepšování předmětů" a také Lupu pro vyhledávání předmětů a produktů v inventáři.

Item upgrade inventář spodek.png


Inventář podomní obchodník.png Podomní obchodník

Obchodník ti nabízí 8 náhodně vybraných předmětů. Každých 24 hodin se nabídka obchodníka mění automaticky. Pokud by jste chtěli nabídku změnit ihned, je potřeba použít nugety. Více o podomním obchodníkovi si můžete přečíst ZDE.


Inventář vybavení.png Vybavení

V tomto okně si můžete uložit vámi nejčastěji používané oblečení. Ať už se jedná o práci, bitvu o pevnost, duel, regeneraci či sadu na rychlost... je potřeba jenom set oblečení, který máte na sobě, pojmenovat a pak už stačí sadu uložit.

Sklad pro vybavení.png


Uložené sady můžete kdykoliv vymazat a nebo změnit. Maximálně můžete mít uložené 2 sady. Při použití prémia Automatizace, se možnost uložení sad zvýší na 20.


Hledat lupa.png Vyhledávání

Lupa slouží k nalezení věcí ve vašem batohu. Stačí do vyhledávací řádky Hledat řádek.png zadat část slova a kliknout na lupu. Zobrazí se vám nalezené věci, předměty, recepty i produkty obsahující daný řetězec. Pokud se vám zobrazí věcí moc, je lepší vyhledávané slovo upřesnit. Takto se dají vyhledávat i celé sady.