Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Verze z 17. 12. 2016, 15:09, kterou vytvořil Komora (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení úkolové řady


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:837 Kapitán Torres
Zdravím tě {PLAYER_NAME}, je tu někdo, koho by si měl poznat: To je můj starý přítel, Kapitán Esteban Torres z Mexika.Kapitán Torres: Buenos diaz. Šerif Fitzburn:Esteban mě příležitostně navštěvuje, když mu pláchnou jeho šibeničníci přes hranice. Myslím že by pro tebe měl práci.
-
150 Zkušeností
Já jsem věděl že tě to bude zajímat. Nechám vás osamotě,čím méně vím, tím lépe..
ID:838
(sektor A7)
Pablo
Kapitán Torres: {PLAYER_NAME}, je to tak? Nediv se Johnovo chování. To co budeme plánovat, není až tak úplně legální, ale ušetří to šerifovi a mým lidem spoustu času.Hledám Emilia Vargase. Byl to velká šarže Mexické armády a ještě nedávno se pokoušel ve převzít moc v naší zemi násilím. Puč se nezdařil ale povedlo se mu upláchnout. Od té doby jsme ztratili stopu, ale máme informace že jeho adjutant Pablo Salvador rekrutuje v jednom pohraničním městě na Americké straně pro "revoluci". To nemůže znamenat nic dobrého. Chci po tobě aby si se vmísil mezi revolucionáře a zabránil jim v jejich konání. pablo:  Jak jsem slyšel, máš zájem se připojit k revoluci. Schopné lidi potřebujeme, ale jestli jsi náš člověk musíš nejdřív dokázat. Tak pro začátek ... Sej do nosu tomu chlápkovi za barem. Ale beze zbraně, nechceme vyvolat pozornost
Beze zbraně

Poraž Kovboj
300 Zkušeností
To vypadalo opravdu velice bolestivě. Dobrá tedy, rozkazy budeš přijímat bez hloupých otázek.
ID:839
(sektor A7)
Propaganda
propaganda: Jak se máš. Zde máš pár plakátů a kyblík s lepidlem. Co sis myslel, že revoluce je jen veselé dobrodružství a samé bitky? Někdy je mnohem cennější, ovlivnit lidi slovem, generál Vargas potřebuje dobrovolníky.
20x Vylepovat plakáty.png
200 Zkušeností


Á tady si Amigo. Na co potřebuje generál tolik lidí? Na revoluci! Podrobnosti se dozvíš zavčasu.
ID:840
(sektor A7)
Nejlepší armáda...
Nejlepší armáda má nejhorší jídlo. Ale ne u nás. Generál ví moc dobře, jak si udržet lidi. Ale chybí nám železné zásoby. Zde máš seznam. Hoď sebou.

5x Biftek.png
10x Fazole.png
5x Brambora.png

10x Kukuřice.png
750 Zkušeností
600$
To vypadá velice dobře. Musíme být brzy připravení, představím tě generálovi.
ID:841
(sektor A7)
Legenda
Ah, {PLAYER_NAME}! Slyšel jsem samou chválu. Pablo tvrdí že jsi pro naší věc zapálený. Jistě jsi slyšel i o mém neúspěchu v Mexiku. Ale boj ... řekněme revoluce, ještě neskončila. Potřebuji prostředky pro rekrut čerstvých bojovníků.V mé zemi je jedna legenda, která říká že při útěku španělského dobyvatele Cortése byl ukryt obrovský zlatý poklad. Legenda mluví o tom, že poklad je ukryt někde v severních horách. To zlato patří Mexičanům a je tedy na místě, pokud by jsme ho použili pro naší věc.Dostala se mi do ruky mapa toho pokladu, chceš nám pomoci {PLAYER_NAME}?
-
150 Zkušeností
Dobře, sejdeme se v severní části města. Tam na nás budou čekat horský průvodce které Pablo najal. Prý má nos na zlato.
ID:842
(sektor B4)
Horský průvodce
Vítej v expedici {PLAYER_NAME}. Mého Adjutanta Pabla Salvadora již znáš, a toto je náš horský průvodce.Old Man Hackett: No vezmi mě čert jestli to není ten zlodějský zelenáč!Emilio Vargas: Co prosím?Old Man Hackett: Generale, {PLAYER_NAME} se nedá věřit. Již jsem měl tu čest a jen o chlup jsem unikl smrti, o velkou sumu chudší.Emilio Vargas: Je to tak? Takže {PLAYER_NAME}, vůči mě si se vždy ukazoval loajálně. Existuje jedna metoda, jak prověřit tvou věrnost: Pojedeš v muničním voze. Bude to hrbolatá jízda.
4 hodiny
Přepravovat munici.png

400 Zkušeností
Tak to by pro dnešek stačilo. Utáboříme se. Vypadá to, že ten zelenáč je spolehlivější než si nám tvrdil, není-liž pravda Hackette?
ID:843
(sektor B4)
Jednání
Old Man Hackett: To se ještě uvidí. Psst, {PLAYER_NAME}, vzbuď se! Vypadá to že máme společnost...Generál ukazuje na indiány, kteří obklíčili tábor. Emilio Vargas: Moji muži se pokusí přesunout nenápadně do bojovné pozice. Pokus se je přesvědčit, že jim nehrozí nebezpečí.
2 hodiny
Vyjednávání s indiány.png

375 Zkušeností
Vypadá to, že se ti povedlo indiány přesvědčit, že jsme vstoupili na jejich území nedopatřením....
ID:844
(sektor B4)
Hrobník
Do ticha padl výstřel a náčelník se skácel mrtvý. Ztrhla se nelítostná bitva, se ztrátami na obou stranách.Strašný debakl. Tak honem, kopat. Tohle nám nesmí podsunout ani indiánský kmen ani Americká kavalérie. Neušlo ti, že zatím co jste padlím kopali hrob, si Hackett pískal veselou melodii.
1 hodina
Kopat hroby.png

250 Zkušeností
Temné řemeslo, není-liž pravda {PLAYER_NAME}? Ale neměj obavy, po revoluci budou vojáci kteří tu padli, oslavováni jako hrdinové.
ID:845
(sektor B4)
Opravy
Krytý vůz začal boji hořet. Stačili jsme ho uhasit, než se plameny dostali k dynamitu. Ale než vyrazíme, musí se vyměnit kola.
2 hodiny
Opravovat kryté vozy.png

400 Zkušeností
Dobrá. Jakým směrem musíme pokračovat Hackette?
ID:846
(sektor B4)
Skaut
Old Man Hackett: Dále na severovýchod generále. Musíme dávat pozor. Ti rudoši jsou nevypočitatelní.Podle Hacketta je v horách opuštěná enkláva. Generál mě pověřil, abychom se vydali jako předvoj a prozkoumali okolí. Old Man Hackett: Nevěří mi? Pablo Salvador: Je to opatrný muž a většinou se mu to vyplácí.
5 hodin
Jít na průzkum.png

900 Zkušeností
Tamhle vzadu, to budou ty ruiny, které hledáme! Old Man Hackett: Je to tak, to budou ony! Tak to je pro vás konečná!
ID:847
(sektor A4)
K pokladu
Než si se nadál, střelil Hackett Salvadora do zad. Saháš po zbrani, ale v tu chvíli hluk střely spustil skalní lavinu. Na poslední chvíli se ti podařilo uskočit do bezpečí. Po Old Man Hackettovi se slehla zem. Pospícháš k ruinám. Ale je to bludiště kaňonů a jeskyní, je to obtížné a pravděpodobně by si se ztratil, kdyby tě nevedli zvuky výbuchu. Předpokládáš že Hackett a Vargas si uvolňují cestu v ruinách.
2 hodiny
Hledat poklad.png

750 Zkušeností
Obrovská exploze otřásla kaňonem, krátce po té co jsi se dostal za zatáčku, najdeš muniční vozy a kolem ležící mrtvé vojáky. Z ruin se ozývá střelba a když vstoupíš do provaleného vchodu, postaví se ti do cesty už jen Hackett a Vargas. Za nimi je vidět starý hliněný hrnec, plný zlatých mincí.

Cesta:


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:848
(sektor A4)
Rozhodnutí
Jedno se ti musí nechat zelenáči, ty jsi snad nesmrtelný. Co kdyby jsme poslali generála na odpočinek a poklad si rozdělili. ? Emilio Vargas: Neposlouchej toho lakomce, {PLAYER_NAME}!
Zastřel Emilio Vargas

1500 Zkušeností
8635$
Šavle Emilia Vargase
Heh...GRRR! Šlo to ráz na ráz: Když si zaútočil na generála, zasáhl tě Hackett do ramena, zpětný ráz ho však odhodil v zad a spadl do skalní trhliny. Emilio Vargas se sesunul na zem a jeho poslední slova byla: "Viva la revolución..."

Nebo:

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:849
(sektor A4)
Rozhodnutí
{PLAYER_NAME}, ten prašivej pes všechny podvedl. Ale ještě nic není ztraceno, s tímto zlatem může revoluce pokračovat. Zanedlouho nám bude ležet Mexiko u nohou!Old Man Hackett: Ble ... ušetři si ty tvé nafoukané blábolení!
Zastřel Old Man Hackett

1500 Zkušeností
8635$
Hackettova brokovnice
Emilio Vargas: Ha...grrrr! Šlo to ráz na ráz: Jakmile si zaútočil na Hacketta, střelil generála svou upilovanou brokovnicí do hrudně. Zpětný ráz ho odhodil v zad a Hackett padá do skalní rozsedliny. Emilio Vargas řekl svá poslední slova: "Viva la revolución..."