Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1300 Minulost
Ahoj, Jméno hráče! Proč do sebe takhle liješ mou dobrou whisky? Jaký problém se snažíš skrýt? Minulost? Mohl bych tě zbavit vzpomínek, ale nebudeš takhle šťastný! Pokud se potřebuješ rozptýlit, měl bys jít a vyplašit ptáky z okolních polí. Tyhle létající krysy ničí letošní úrodu.
4x Plašit ptáky z pole.png Medaile stříbrné hvězdy
Co jsi to tam našel? To je vojenská medaile. A je na ní tvé jméno! Bohužel nevím nic o vyznamenáních Konfederace.
ID:1301 Statečnost
Znovu jsem přemýšlel o tvé medaili cti. Pokud o tom chceš zjisti víc, měl by ses poohlédnout po místní pevnosti. Možná tam budou vědět víc.

30 minut
Hlídat pevnost.png
230$
Medaile cti státu Konfederace. Takže jsi také bojoval ve válce na straně Konfederace. Medaili cti dostanou jen výjimeční vojáci. Musel jsi být dobrý voják
ID:1302 První přepadení
Hej, zrovna jsem za oknem viděl nějakého indiána. Asi tě sleduje.
Poraž Válečník Červené Ruky
260$
Ten indián chtěl určitě získat tvůj skalp. Zvláštní, co od tebe mohl chtít? Skvěle jsi zareagoval. Zdá se mi, že už máš v boji nějaké ty zkušenosti. Waupee je indián a může vědět, co znamená červená ruka. Jdi se ho zeptat.
ID:1303 Červená ruka
Indián byl namalován červenou rukou. Nevím, co to znamená. Měli bychom se zeptat mého dědečka. Pojďme předtím ještě ulovit krocana, než se ho zeptáme. Slíbil jsem babičce, že přinesu nějaké jídlo.

2x Krocaní stehno
150 Zkušeností
Skvělé! Máš krocana a už jsme u dveří. Teď si promluvte s dědou.
ID:1304 Moudrost
Ah, {PLAYER_NAME}, rád tě zase vidím. Waupee mi již řekl, že mě přijdeš navštívit. Červená ruka je symbol pomsty. Cítím, že si svou minulost moc nepamatuješ. Proč mi nepřineseš pár fazolí, nějaký cukr a pár bobulí? Pokusím se obnovit tvé vzpomínky.

2x Fazole.png
2x Bobule.png

5x Cukr.png
200 Zkušeností
+2 Body schopnosti

Waupeeho dědeček: Tvou duši trápí těžké skutky. Válka na tobě nechala své stopy. Zkoušíš před svými vzpomínkami utéct, ale dříve nebo později tě dohoní. Přestaň utíkat! Postav se jim čelem!
ID:1305 Jack
Vypadáš přepadle, skoro stejně jako, když jsem tě poprvé potkal. Měl by ses trochu rozptýlit. Mám nápad. Můj starý přítel, Jack, má kousek odtud dobytčí farmu. Možná by tě mohl vzít na kovbojskou jízdu. Opravdu bys měl využít tohoto rozptýlení.

6 hodín
Hnát krávy.png
150 Zkušeností
300$

Slyšel jsem od Jacka, že jsi udělal dobrou práci. Nikdy neviděl při hnaní dobytka někoho tak hbitého. Říkal, že se můžeš naučit tolik taktických manévrů v armádě nebo ve válce. Pokud se potřebuješ rozptýlit, tak tu počkej. William by se měl brzy vrátit. Vždy se mu hodí pomoc, od té doby, co přišel ve válce o ruku.
ID:1306 William
Desátník! Rád vás zase vidím! Už je to dlouho, co jsme se viděli naposledy. V občanské válce jsme bojovali bok po boku. Vyhráli jsme společně mnoho soubojů... Až do toho temného dne, kdy kmen Chocreek, který bojoval za sjednocení, nás přepadl. Mnoho lidí zemřelo, plukovník Chivington byl vážně zraněn a já ztratil ruku. Proto teď potřebuji tvou pomoc. Už nemohu použít kosu. Mohl bys mi, prosím, pomoct?
30min
Sklízet obilí.png
150 Zkušeností
270$

Děkuji. Sklizeň je těžká, když máš pouze jednu ruku. Ale jsem rád, že stále žiji. Jonathan, Brel, Lucas a George neměli takové štěstí. Opravdu si je nepamatuješ? Plukovníka Chivingtona? Poručíka Breagona? Jak jsi na ně mohl zapomenout?
ID:1307 Mlýn
Tak, teď už musíme jen sklizeň dovézt do mlýna a semlít. Máš čas mi s tím pomoci?
4x Mouka.png
220$
Děkuji! Je dobré být hotov se sklizní. Za pár let, můj nejstarší syn bude tak starý, aby mi mohl pomoci. Do té doby to bude těžké. Jsem stále překvapen, že si nic nepamatuješ. Ani plukovníka Chivingtona? Myslel si toho o tobě tolik. Mluvil o tobě vždy jako o jeho následníkovi. A má ti za mnoho co děkovat, tobě a tvým taktickým schopnostem.
ID:1308 Odhalení
Ah, {PLAYER_NAME}. Sedni si s námi. John a já jsme právě hovořili o našich vojenských časech. Vzali mě do vojenské nemocnice, když nás přepadli Chocreekové. Nezranění bojovali dále. Když byl Chivington těžce raněn, musel poručík Breagon převzít velení. Rozhodli se Chocreekům pomstít a změnilo se to v opravdový masakr. Zabili každého, ženy a děti, prostě všechny.  Byl jsi tam, že jo? Jak jsi to mohl dopustit? Byly to děti! Ano, Chocreekové nás napadli a my jsme ztratili mnoho našich kamarádů, ale to není důvod k pomstě! Měl jsi dezertoval poté, co poručík Breagon vydal rozkaz! Neměl ses tohoto masakru zúčastnit! Jdi a promluv si o tom s Waupeeho dědečkem.
Vyřiď: Minulost [ID: 1309] 150 Zkušeností
250$

Nyní jsi viděl Waupeeho dědečka a jsi připraven čelit své minulosti. Není cesty zpátky.
ID:1309 Minulost
Tvá minulost se ti pomalu vrací. Cítím to! Cítím, že se stáváš neklidným. Snažíš se stále potlačit vzpomínky, ale nevyjde ti to. Musíš se tomu postavit. Vrať se zpět na místo, kde to všechno začalo. To místo můžeš najít pouze ty.
Jdi k Waupeeho dědeček
300 Zkušeností
Promluv si s Williamem a vyprav se s ním na cestu.
ID:1310 Thomas
Připojím se k tobě na tvé obtížné cestě. Ale potřebuji někoho, kdo zde bude místo mě. Můj bratr Thomas by to mohl být. Ale nevím, kde je. Obvykle nezůstává dlouho na jednom místě. Někdy je na západě s mámou, někdy zůstane na severu u přátel. Také by mohl být na jihu u přítelkyně, nebo když si potřebuje odpočinout, dívá se na lodě na východě, které připlouvají ze starého světa. Připojím se k tobě, pokud ho chceš najít.
Vyřiď: Thomas [ID: 1311]
870 Zkušeností
Ahoj, rád vás zase vidím. Neměli bychom čekat dlouho.
ID:1311 Thomas
William Tě posílá? Neviděl jsem synovce a neteř dlouho. Ale nemůžu se tam ukázat jen tak. Potřebuji dárky. Myslím, že pro chlapce přesný prak by byl dobrý dárek. Hm, a pro neteř? Co sehnat pro ní ...? Aha, poníka! Její poslední kůň zemřel před několika měsíci. Doufám, že se již přes to přenesla.
1xPoník
1x Precizní prak
600 Zkušeností
Thomas: Tak, už nás nech osedlat koně! Nemůžu se dočkat těch šťastných dětských obličejů. Pojďme se podívat za Williamem.
ID:1312 Druhé přepadení
Ok, můžeme jít. Thomas bude na poli. Naším prvním cílem je stará pevnost, kde jsme se poprvé setkali. Je to docela dlouhá cesta odtud až na jih země...hej, počkej...Pozor! Za tebou! Indián! Míří přímo na tebe!
Poraž Válečník Červené Ruky
400$
To bylo štěstí. Právě jsi uhnul jeho tomahawku!  Waupee: Zase červená ruka! Další Chocreek.  William: Jdeme! Podívejte se po staré pevnosti! Nemáme času nazbyt.
ID:1313 Stará pevnost
William: Tohle musí být to místo, kde původně pevnost stála. Ale už tu z ní nic nezbylo! Farmář: Co děláte na mém poli? Ah, jste sběrači rajčat! Myslel jsem, že jste zloději. Chtěl jsem Vás zastřelit! No, pokračujte tedy. Je tu mnoho práce!
30 minut
Sbírat rajčata.png
180 Zkušeností
Obnošená uniforma

Rychle pryč, než najde někoho dalšího, kdo to udělá. Náš další cíl je kukuřičné pole přímo na severu.
ID:1314 Vyhraná bitva
Toto je kukuřičné pole. Pamatuješ si bitvu? Bylo velmi teplé léto. Zaútočilo se na nás. Byla nás jen polovina, co jich. Breagon chtěl zůstat v první linii a zemřít se ctí. Navrhl jsi Chivingtonovi, aby je nalákal do toho pole a pak pole zapálit. Takto jsme je porazili. Všichni oslavovali, kromě Breagona. Žárlil. Pojďme hledat kukuřičné pole, možná něco nalezneme.
30 minut
Sklízet kukuřici.png
4x Kukuřice.png
230 Zkušeností
260$

Přestávám tu kukuřici mít rád, když si pomyslím že roste na tělech našich padlých nepřátelích. Pojďme ji vyhodit. Hmm, co jsi to tam našel? To musí být stará uniforma z naší bitvy. Naším dalším cílem je oblast, kde žili Chokreekové. Dnes je to domov Irkatchiů.
ID:1315 Náčelník
Zdravím tě, cizinče. Co tě přivádí do této vyschlé země? Bývala tu veliká řeka, která polím dávala vodu a nám ryby. Během války Konfederace nechala postavit přehradu a změnila tak tok řeky. Rádi bychom měli řeku zpět, ale země patří bledé tváři. Mohl by sis s ním promluvit? Požaduje 600 dolarů, ale odmítá jednat s indiány, mluví jen s dalšími bledými tvářemi.
30 minut
Strhnout přehradu.png
600$
530 Zkušeností
+2 Body schopnosti
Vojenská čepice
Náčelník Irkatchiů: Díky, naše řeka je zpět! Země se pomalu zotaví ze všech těch roků sucha. Za dob občanské války se na tomto poli udála strašlivá bitva. Vojska Konfederace zaútočily na přátelský kmen Chockreeků. Nenávist a zloba vedla útočníky, bojovali nečestně, znásilnili ženy a povraždili celý kmen. Jenom pár našich bratrů a sester se zachránilo. Naše srdce pro ně pořád pláčou! Jsem šťastný, že stále existují i čestné bledé tváře! Sbohem, cizinče... doufejme v lepší zítřky.  William: Tady, našel jsem tenhle klobouk, že by ho ztratil nějaký z našich mužů? Naše cesta je u konce. Pojďme domů!
ID:1316 Obnošená uniforma
Hej, co to tam máš? Starou uniformu? Ale ta je napůl spálená. Přines mi trochu modré látky a já ti tvou uniformu spravím.
3x Role sukna.png
200 Zkušeností
Ach, přinesl jsi mi zpět látku. Teď musím bohužel ještě trochu pracovat. Příští čtvrtek ti to můžu dát dohromady.
ID:1333 Chybějící knoflík
Včera jsem našla knoflík, který ti chybí na uniformě. Hned ti ho přišiji. Podrž na něm prosím prst.
35 bodů
(i s bonusem)
Manuální zručnost
Uniforma bez knoflíku.png
Uniforma
... a ještě uzlík. Perfektní. Knoflík drží. Zde máš tvou uniformu.
ID:1317 Chivington
Nemohu zapomenout na slova toho indiána. Má zloba na Breagona roste. Jak to mohl udělat? Chtěl bych se s ním setkat a sám se ho zeptat. Ale nevím, kde ho hledat a kde vůbec začít. Možná Chivington je stále naživu. Je to známý válečník. Možná někdo z tisku o něm něco ví. Kousek odtud vydávají noviny. Měli bychom začít tam.
2 hodiny
Tisknout noviny.png
250 Zkušeností
300$

Skvěle, už toho víme víc. Chivington byl přítel pastora v pevnosti Freeham. Možná je stále naživu! Pojďme zpět do pevnosti, blízko rajčatové plantáže na jihu. Možná tam najdeme pastora Brahmse.
ID:1318 Pastor Brahms
Pastor Brahms přijímá jen vojáky. A navíc je tu jen v neděli.
Lze splnit pouze v neděli.

Nasaď:
Uniforma
8 hodín
Hlídat pevnost.png


600 Zkušeností
400$

Copak tě trápí? Jsi přítel Jacka Chivingtona a snažíš se ho najít? Tak se pěkně posaď... Bohužel, tě musím zklamat. Jack zemřel. Vždyť jsi u přepadení Chocreeku byl, takže o tom ti o tom nemusím vyprávět. Vzali ho do toho nejlepšího lazaretu poblíž Richmondu. Ihned jsem tam odjel. Třikrát ho zasáhli, byl těžce raněn, ale bojovník jako on se z toho dokáže lehce dostat. O čtyři dny později, jsem dostal dopis o tom, že se jeho jednotka zúčastnila opravdového masakru. Od toho dne už nepromluvil jediného slova, třásl se, nemohl spát a dokonce začal mít i halucinace. Pět dní poté se nad ním bůh smiloval a ukončil jeho utrpení . Jeho žena a děti se z toho pořád ještě nevzpamatovaly. Můžu ti říct jejich adresu, pokud je chceš navštívit. Bůh s tebou.
ID:1319 Chivingtonova farma
Už nic nemáme! Prosím, ušetři nás! Nejsi z Jacksonovy bandy? Díky Bohu! Ukradli nám úplně všechno, dokonce i zbytek vzpomínek na mého otce. Nedokážeme se bránit, je jich příliš mnoho. Nejméně 20 mužů. Všichni farmáři v okolí už byli okradeni. Jsou velmi rozzlobení, ale nikdo z nich se neodváží postavit na odpor. Jen kdyby můj otec byl naživu!

3x Dynamit.png
2x Brokovnice

5x Obušek
600 Zkušeností
400$

Pane bože, odkud máš ty zbraně? To je dynamit? Vyrazím k sousedům a rychle jim dám vědět.
ID:1320 Kmen Irkatchů
Bohužel pořád nemáme dostatek lidí na útok. Musíš jich sehnat více. Možná by nám mohli pomoci Irkatchiové. Jacksonova banda je také pořád okrádá. Jsi vůdce, přines indiánům zbraně a oni ti pomohou.
10 hodin
Prodávat zbraně indiánům.png
150 Zkušeností
400$

Zvládl jsi to. Společně můžeme porazit Jacksonovu bandu a konečně navrátit mír.
ID:1321 George Jackson
Syn: Jsme připraveni jít! Problém je George Jackson. Je z nich ten nejbezpečnější. Nebojí se bolesti. Lidé říkají, že si občas jen tak řeže ruku. Musíš se s ním vypořádat. Přespává v staré chatrči kousek odtud. William a já přineseme dynamit na útok.
Poraž George Jackson
+2 Body schopnosti
2000$

Syn: Děkuji, {PLAYER_NAME}. Nyní jsme opět v bezpečí. Kuráž se opět do našeho města navrátila. Vidím, že jsi přinesl nazpět pár věcí z chatrče George Jacksona. Vypadá to, že patřili mému otci. Poznávám tento kus papíru. Je to papír s adresami mužů, kteří byli v otcově jednotce. Hmmm...to je divné. Je tam i tvé jméno! Nevěděl jsem, že jsi byl v té samé jednotce jako můj otec.
ID:1322 Breagonova skrýš
Ahoj, {PLAYER_NAME}. Nyní máš Breagonovu adresu. Město Burham..to musí být na severovýchodě. Doufám, že najdeš toho vraha. Bohužel, s tebou nemohu jít. Má žena se necítí nejlépe. Musíš si s Breagonem poradit sám.
Vyřiď: Starosta Breagon [ID: 1323]
600 Zkušeností
700$

Tenhle vrah se stal starostou města? Hrůza!
ID:1323 Starosta Breagon
Stůj! Musíš mít pozvánku, abys mohl předstoupit ke starostovi Breagonovi...
Poraž Pomocník šerifa
300 Zkušeností
Skupina 20 vojáků se rozmisťuje před budovou.  Maršál: Hej, proč biješ pomocníka šerifa? Chceš mluvit s Breagonem? On je starostou Burhamu! Mnoho lidí s ním chce mluvit, má hodně práce. Na schůzku s ním musíš čekat alespoň tři týdny. Před pár dny se to zhoršilo. Bez varování na něj zaútočil Indián a těžce ho zranil. Od té doby je pořád pod ochranou. Zvláštní pozor si dáváme na cizince. Tak se ztrať, než tě dáme do vězení!
ID:1324 Statečný bojovník
Jak dostaneme Breagona? Potřebujeme mnoho statečných bojovníků. Obnovit armádu. Budeš muset najít hodně mužů.
10 hodin
Sloužit v armádě.png
600 Zkušeností
$1500
+ 4 schopnosti
Vystupování
Trumpeta

Pět statečných mužů. To je dobré, ale potřebujeme jich víc. Vrať se k Irkatchiům. Možná splní tvůj požadavek.
ID:1326 Irkatchský bojovník
Budeme následovat tvé volání. Již jsme jednou proti tomuto vrahovi a tyranovi bojovali. Pomůžeme ti. Mí nejlepší bojovníci jsou právě na lovu bizonů. Bylo by nejlepší, kdybys za nimi šel a dokázal svou cenu při lovu.
35 bodů
(i s bonusem)
Vystupování
10 hodin
Lovit bizony.png
1500 Zkušeností
500$

Náčelník Irkatchů: Vykopej válečnou sekeru! Jdeme do války!
ID:1327 Válečné přípravy
Stále nám chybí některé vybavení. Napsal jsem seznam, zatímco jsi byl pryč. Potřebujeme dynamit, dřevo a nějaké nářadí.

4x Dynamit.png
30x Dřevo.png
2xBedna s nářadím.png
3x Kladivo.png

1x Velké kladivo.png
2400 Zkušeností
Jdeme pro toho vraha!
ID:1328 Útok
{PLAYER_NAME}: Odpal Dynamit, nenech nikoho naživu!
Poraž Šerif
Vojenské holínky
William: Máš ho! Dávej pozor, jdou další hlídky.
ID:1329 Držet pozici!
Držte pozici. Já jdu připravit dynamit.
Poraž Maršál
Revolver No 1
Breagon: Vzdáváme se! Chci mluvit s vašim vůdcem. Pošlete ho do mé kanceláře. Ty? Ty jsi za tím vším? Co chceš?  Chci vraha, který zapříčinil masakr v Chocreek!  Breagon: Ano, to jsem byl já. Měl jsem velení a měl jsem zadržet mé muže, když začali zabíjet ženy a děti. Všichni jsme byli zaslepeni nenávistí, zlobou a touhou po pomstě, potom, co jsme ztratili naše přátele. Nedal jsem příkaz zabíjet, udělali to sami. Má chyba byla, že jsem je nezastavil. Ten den mne mrzí. Udělalo to ze mne jiného člověka! Nyní vedu čestný život, vší silou pomáhám lidem. Mnoho dní jsem žádal Boha o odpuštění a konečně jsem opět nalezl mír. A teď si sem přijdeš a chceš mi všechno zase vzít? Už jsi nepamatuješ, co jsi provedl, viď? Také jsi se toho zúčastnil. Byl jsi na bitevním poli, stejně jako já. Neseš stejný podíl viny jako já! Nemáš právo se dnes mstít, nejsi nevinný! Co chceš teď dělat? Už nechceš zabíjet nevinné? Chceš spálit město do základů? Ukonči svou rebelii a buď rozumný!

MOŽNOST 1Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1330 Breagonova smrt
To není pravda. Nenesu žádnou vinu. Byl to tvůj příkaz! Zabiji tě, abys nemohl tyto lži šířit dál.
Poraž Breagon
6000 Zkušeností
+1 atribut
Síla
+1 atribut
Zručnost
2300$

Odpal Dynamit, nenech nikoho naživu!

MOŽNOST 2

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1331 Doznání
Bože, co jsem to udělal? Máš pravdu, na tomhle masakru jsem se podílel. Mám velký podíl viny!  Breagon: Co bychom teď měli dělat? Nemůžeš říct svým bojovníkům a vojákům pravdu. Zabijí tě. Vzdám se. Odveď mě. Až opustíme město, pustíš mě a pokusíme se vyřešit problém s náčelníkem Irkatchiů.
-
1500 Zkušeností
-
ID:1332 Omluva
Náčelník Irkatchiů: Hau! Co je to za cizince?  Breagon: Jsem Breagon. Počkat, neházej svým Tomahavkem. Přišel jsem požádat o odpuštění za zločiny mých přátel. Měl jsem je zastavit. Jako vůdce, je to jen má vina. On byl také jeden z mých mužů. Je to pravda! Prosím, přijmi mou omluvu. Breagon: Jak můžeme odčinit to, co jsme udělali, ctihodný náčelníku Irkatchiů?
10x Chytat ryby.png
4500 Zkušeností
+1 atribut
Obratnost
+1 atribut
Charisma
1000$

Náčelník Irkatchiů: Mohu jen mluvit za Irkatchie. Chocreek již neexistuje. Poslední přeživší se připojil k našemu kmeni. Indiáni, kteří na Vás zaútočili, byli mladíci z ostatních kmenů. Chtějí smrt bílého muže.