Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Odešlo s Valentýnem

 • Dosažená úroveň 10
 • Tento úkol lze splnit od 14.02.2017 00:00 do 01.03.2017 23:59 hodin.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2163 Scarlet
Dobře, že tě vidím. Mám pro tebe zvláštní úkol. No, je to trochu divné. Moje sestra Scarlett potřebuje doprovod na valentýnskou grilovací párty. Víš, bude tam chlápek, který to pořádá, jmenuje se Ashley. Chystá se oženit se svou sestřenicí Melanií. Všichni její přátelé jsou sezdáni a Scarlett by mohla být trochu frustrovaná, myslím, že se jí Ashley líbí. Navíc to není vhodné pro dámu, aby šla na večírek sama, bez doprovodu. Takže, prosím dohlídni na ni. Večírek se bude konat v panském sídle v severovýchodní části mapy.  Quest hint: Blahopřejeme! Váš svět nasbíral dostatek srdíček, aby odhalil speciální Valentýnský denní úkol. Buďte připraveni na spoustu jemnosti a bavte se!

Vyřiď: Grilování [ID: 2164]

25 Zkušeností

Děkuji ti mnohokrát, že jdeš s mou sestrou na večírek.
ID:2164
(sektor A7)
Grilování
Scarlett: Ach tady jsi! Marie mi už o tobě řekla. Budeš mým doprovodem na dnešním večírku. Jsem velmi nadšená z toho večírku. Důvodem je chlapík z farmy od vedle: Ashley. Pšt Ashley ...  On je tak krásný a úžasný a skvělý. Chci jít na ten večírek pouze proto, abych se přiznala k nikdy nekončící lásce k němu. A musíš mi s tím pomoci. Můžeš zabavit ostatní hosty na večírku, abych si mohla promluvit s Ashleym v soukromí? Jak? No, něco jako.. Zraň se při práci, předstírej nehodu a udělej kolem toho velký povyk, dobře?

Zranění při práci: 50HP

80 Zkušeností

Udělal jsi, co jsi mohl, rozptýlil jsi hosty s předstíranou nehodou. Když povyk odeznil, jdeš hledat Scarlett. Vypadá zničeně. Přiskočíš k ní a zeptáš se, co se stalo. Scarlett: Ohhhohohohoho. On mě odmítl. Ashley mě odmítl. Přiznala jsem svou lásku k němu a on mi řekl, že se brzy ožení s Melanií.
ID:2165
(sektor A7)
Další zpověď
Během utěšování Scarlett si všimneš muže, který vás sleduje z povzdálí. Zdá se, že něco chce. Mohl zaslechnout nepříjemnou diskusi mezi Scarlett a Ashleym? To by byl skandál. Pospícháš k němu, aby ses jej na to zeptal, ale stihl zmizet ve žlutém obilném poli. Rozhodneš se pole prohledat.  Quest hint: Muž zmizel v poli. Prohledej pole prací, kterou můžeš na místě pole vykonávat.

Vyznání lásky

100 Zkušeností

Sice se ti nepodařilo najít toho muže, ale místo toho jsi našel dopis. Obsahuje milostné vyznání pro Scarlett. Scarlett: Milostné vyznání? Od Rheta? Ach ne, to se nikdy nemělo stát. Rhet je muž ze sousedství. Lidé roznášejí o něm fámy, byl zavržen vlastní rodinou. Nikdy si nevezmu někoho, jako je on.

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Vyznání lásky - Vyhnat zlodějíčky.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2166
(sektor A7)
Manžel v nouzi 1
Najednou je po grilování: byla vyhlášena válka. Všichni mladí muži se řítí z večírku narukovat do armády. Vidíš Ashleyho líbat jeho milovanou Melanii. Scarlett vypadá rozezleně. Scarlett: Válka? A Ashley mi ani nezamával Sbohem. Ten polibek měl patřit mně! Jsem tak naštvaná na Ashleyho a Melanii. Všichni mladí muži se rychle chtějí oženit s dívkou před odchodem do boje. Najdi mi lepšího muže než je Ashley. Uf, budu se smát jako poslední! On si uvědomí, co mu chybí, až už bude příliš pozdě. Tato dáma je opravdu šílená. Slibuješ jí najít ideálního muže. Ale kde? Grilování bylo vyčerpávající a tvá předstíraná nehoda stále bolí. Rozhodneš se vyspat a začít s hledáním zítra .

Prospal
(1x v kasárnách či hotelu)

55 Zkušeností

Jejda, vzbudíš se ráno trochu pozdě.. Neměl bys zůstat v salónu tak dlouho. Zdá se, že všichni dobří muži odešli už do války. To není dobré. Scarlett bude naštvaná.
ID:2167
(sektor A7)
Manžel v nouzi 2
Opravdu jsi to zvoral. Musíš rychle najít manžela pro Scarlett. Slíbil jsi Marii přeci, že pohlídáš její mladší sestru. Rozhodneš se podívat po celém kraji. Někdo musel zůstat a nenarukovat do války. Někdo, kdo není darebák, dezertér nebo stařec,..

8 hodin
Jít na průzkum.png

99 Zkušeností

Konečně jsi našel odpovidajícího muže. Pokud tomu tak chceš říkat, že. Našel jsi Melaniina nemocného bratra, který je tajně zamilovaný do Scarlett. Scarlett: To myslíš vážně? To je jediný muž, kterého jsi mohl najít? No, nemám ho ráda, ale já jsem příliš rozzuřená a zklamaná jeho odmítnutím, než abych teď rozumně uvažovala. Ashley si uvědomí, že já jsem ta jediná a ne Melanie, ale to už bude pozdě, budu vdaná - pak toho bude litovat!
ID:2168
(sektor A7)
Nečekaná smrt
O několik týdnů později.. Vrátil ses do panského sídla se podívat na Scarlett. Vypadá šťastně. Zajímá tě, co se stalo.. Scarlett: Oh, slyšel jsi to už? Můj manžel zemřel. Toho neduživého, kterého jsem si vzala jen proto, že jsem zuřila na Ashleyho. Dostal spalničky. Tak jako tak, moje matka mě chce poslat na velký ranč na jihu, aby mě rozveselila. Ten se nachází v blízkosti místa, kde slouží Ashley. Možná, že bych ho zde mohla najít. Pomoz mi, prosím, s přípravou na cestu.

2x Sedlo.png
8 hodin
Kovat koně.png

98 Zkušeností

Pomůžeš Scarlett osedlat koně a doprovodíš ji do jejího nového domova.
ID:2169
(sektor B6)
Charitativní večírek
Po nějaké době se začíná Scarlett ve svém novém domově nudit. Žádné známky přítomnosti po Ashleym. Rozhodne se jít na charitativní bazar v obchodě Union Pacific Shop u Obchodníka. Dámy zde dobrovolně tancují s bohatými dobrodinci. Připojíš se k ní. Scarlett: Pánové se vyzývají, aby zkoupili věci od Union Pacific Shopu. Vydělané peníze budou věnovány na charitativní účely. A co ty? Pokud chceš tančit se mnou, přidej nějaké peníze. Proč ne, jsi velký fanoušek charitativních akcí.

Výdaje u cestovního obchodníka: 1000$

110 Zkušeností

Obchodník je záložka v Union Pacific Shopu. Klikni v obchodě a vyber druhou záložku.


VYBER SI CESTU

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2170
(sektor B6)
Hledání Ashleyho - pokojně
O několik dní později../i> Scarlett: Opravdu chci vidět znovu Ashleyho. Je to moje velká láska. Vím, že je ženatý s Melanií, ale můžeš prosím zjistit, kde se nachází? Možná bych ho mohla přesvědčit, že já jsem ta pravá. Uff, Scarlett je opravdu v horečnaté lásce. Pomůžeš jí. Možná, že si pak uvědomí, že je to marné. Rhet se zdá být dobrý chlap. Rozhodl ses pozeptat po okolí po nějaké práci.
Pracovat: 50x
100 Zkušeností
Konečně se ti podařilo zjistit, kde je Ashley umístěn. Scarlett spěchá za ním. Znovu ji odmítne, ale ovlivní jej mužné touhy a před odjezdem ji políbí. Scarlett mu slibuje, že nic Melanii, která čeká s Ashleym dítě, neřekne, a že se o ni postará.


NEBO

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2171
(sektor B6)
Hledání Ashleyho - hulvátsky
O několik dní později../i> Scarlett: Opravdu chci vidět znovu Ashleyho. Je to moje velká láska. Vím, že je ženatý s Melanií, ale můžeš prosím zjistit, kde se nachází? Možná bych ho mohla přesvědčit, že já jsem ta pravá. Uff, Scarlett je opravdu v horečnaté lásce. Pomůžeš jí. Možná, že pak si uvědomí, že je to marné. Rhet se zdá být dobrý chlap. Rozhodl ses zeptat v okolí po práci a zmlátit nějaké darebáky. Oni vždy vědí, zač dostali nakládačku.
Vyhrané duely s NPC: 25
100 Zkušeností
Konečně se ti podařilo zjistit, kde je Ashley umístěn. Scarlett spěchá za ním. Znovu ji odmítne, ale ovlivní jej mužné touhy a před odjezdem ji políbí. Scarlett mu slibuje, že nic Melanii, která čeká s Ashleym dítě, neřekne, a že se o ni postará.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2172
(sektor B6)
Útěk domů
O několik dní později..  Scarlettiny sny a touhy po Ashleym jsou přerušeny. Válka přišla až ke Scarlett do nového domova. Město je vypleněno a vypáleno. Musíš rychle utéct. Scarlett: Pospěš si, musíme se odsud dostat. Abychom se dostali pryč, musíme opravit vůz, který byl zničen ohněm. Rychle opravuješ vůz. Ale stihneš to včas? Máš za cíl převézt Scarlett domů, zpět do starého sídla.

8 hodin
Opravovat kryté vozy.png
Scarlettin dům tě očekává.

(Splnit do 24h)

88 Zkušeností

Najednou má Rhet jeden ze svých neočekávaných vstupů. Ukáže se s koněm a neporušeným vozem, aby zachránil svou milovanou Scarlett. Jak hezké. Poté, co dostane Scarlett z nebezpečí, přeruší myšlenky nad rekrutem do armády, kam se chtěl přihlásit s cílem vyhrát válku pro Scarlett.

Dle tvého charakteru

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2173
(sektor A7)
Spáleniště
Konečně ses vrátil domů na ranč. Také zde válka zuřila. Pozemek byl vypleněn a vypálen. Scarlett je zoufalá. Rozhodneš se, že jí pomůžeš. Protože jsi duší voják a také duelant, víš, jak se vypořádat se špinavými darebáky, které stále pokračují v plenění okolí.

Charakterová skupina: Voják a Charakterová skupina: Duelant
Zkušenosti získané z duelů s NPC: 150

100 Zkušeností

Svým elánem pro akci jsi ukonejšil Scarlett. Scarlett: Děkuji ti za pomoc. Tímto slibuji, že udělám cokoliv pro přežití své rodiny. Budu i nadále ranč udržovat.
ID:2174
(sektor A7)
Spáleniště
Konečně ses vrátil domů na ranč. Také zde válka zuřila. Pozemek byl vypleněn a vypálen. Scarlett je zoufalá. Rozhodneš se, že jí pomůžeš. Protože jsi duší dělník a také dobrodruh, víš, jak si vyhrnout rukávy a dělat práce, které jsou potřeba.

Charakterová skupina: Dělník a Charakterová skupina: Dobrodruh
2 hodiny
Stavba závlahového zařízení.png

2 hodiny
Opravovat ploty.png

100 Zkušeností

Svým elánem pro akci jsi ukonejšil Scarlett. Scarlett: Děkuji ti za pomoc. Tímto slibuji, že udělám cokoliv pro přežití své rodiny. Budu i nadále ranč udržovat.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2175
(sektor A7)
Poplatky
O něco později.. Válka skončila a Ashley se vrátil domů k Melanii. Ale nic už není jako předtím. Ranč byl zcela změněn. Scarlett:Nevím co mám dělat? Zvýšili již tak vysoké poplatky. Nemohu zaplatit. Dokážeš najít Rheta? Proč teď nepřekvapí? Možná, že může pomoci. Vždycky byl můj hrdina. Od Ashleyho žádnou velkou pomoc nemůžu očekávat.  Quest hint: Nemáš zdání kde je Rhet. Možná někde najdeš něco při práci, nějaký tajný vzkaz pro Scarlett, třeba u tabule ve škole mohl zanechat zprávu.


Stopa o Rhetově místě pobytu

60 Zkušeností

Místo Rheta jsi našel dopis, ve kterém se píše, že je válečným vězněm a všechny jeho peníze byly až do soudu zmrazeny. Nebude schopen pomoci..

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Stopa o Rhetově místě pobytu - Vylepovat plakáty.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2176
(sektor A7)
Manžel č. 2
Rhet je za mřížemi a je jen na tobě, abys pomohl Scarlett. Její jedinou cestou ven je, že si vezme bohatého muže, který ji zahrne přízní. Takto ovšem nikdy nenajde pravou lásku. Tolik toho udělala pro svou rodinu, aby udržela pohromadě ranč. Rozhodneš se zaplatit za ni požadované poplatky.  Quest hint: Musíš zaplatit peníze do banky, která není umístěna ve tvém městě.

Částka vložená do cizí banky: 500$

77 Zkušeností

Scarlett: Tvoje peníze v bance nepřijali, protože jen rodinní příslušníci mohou zaplatit tento dluh. Jediným řešením je provdat se za bohatého pana Kennedyho. Je majitelem obchodu a mlýna tady ve městě. Nikdy nenajdu svou pravou lásku v případě, že to budu muset udělat. Ale slíbila jsem udělat vše pro svou rodinu..
ID:2177
(sektor A7)
Velké přepadení
O něco později.. Scarlett se provdala za pana Kennedyho, aby udržela panské sídlo a zaplatila poplatky. Pracuje dnem a nocí ve mlýně, aby vydělala dost peněz na zaplacení poplatků. Všechno jde docela dobře. O nějaký čas později, Rhet je nakonec propuštěn z vězení. Scarlett dává bývalým válečným zajatcům, jako Rhet, možnost pracovat pro ni, to ale způsobuje nedůvěru a nenávist sousedů. Vyhrožují Scarlett vypálením nemovitosti. Jednou v noci byl ranč přepaden.. Musíš být připraven. Rozhodneš se zásobit Rheta, Scarlett, Ashleyho a pana Kennedyho zbraněmi.  Quest hint: Tyto itemy můžeš koupit u zbrojíře v městě nebo na trhu. Pamatuj si, že každé město nabízí různé itemy.

2x Rozbitá láhev od whiskey
2x Granit

150 Zkušeností

Podařilo se ti vykonat pomstu. Velký boj se odehrává ve mlýně. Scarlettin manžel Mr. Kennedy a Ashleyho manželka Melanie byli zabiti. Cesta je teď pro Scarlett a Ashleyho volná. Co by měla ale Scarlett udělat?

VYBER SI CESTU

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2178
(sektor A7)
Volná cesta pro Scarlett a Ashleyho
Scarlett: Můj manžel je mrtvý. Melanie, manželka Ashleyho, je také mrtvá. Chudák Ashley. Měla bych ho utěšit. Ale Rhet mi tak často zachránil život. Koho si mám vybrat? Řekneš Scarlett, aby utěšila Ashleyho v kostele.
Pomodli se 1x v kostele.
250 Zkušeností

25 Dluhopisy
Titul Svíce ve větru
Večerní šátek

Scarlett se rozhodla pro Ashleyho. Je to její životní láska, nebo alespoň si to myslí. A možná, že jednoho dne ji také bude milovat. Spolu sedí v kostele a modlí se za lepší zítřek.


NEBO

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2179
(sektor A7)
Zapomeň na Ashleyho, odejdi s Rhetem
Scarlett: Můj manžel je mrtvý. Melanie, manželka Ashleyho, je také mrtvá. Chudák Ashley. Měla bych ho utěšit. Ale Rhet mi tak často zachránil život. Koho si mám vybrat? Řekneš Scarlett, aby začala nový život s Rhetem.
Zdolaná vzdálenost: 1000 mil
250 Zkušeností

25 Dluhopisy
Titul Šíp
Večerní šátek
Scarlet si zvolila Retha. Ashley byl pouze snem. Společně opustili panské sídlo a odjeli směrem k západu, za lepší budoucností.

Odešlo s Valentýnem - opakovatelné

 • Dosažená úroveň 10
 • Tento úkol lze splnit od 14.02.2017 00:00 do 01.03.2017 23:59 hodin.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2399 Scarlet
Dobře, že tě vidím. Mám pro tebe zvláštní úkol. No, je to trochu divné. Moje sestra Scarlett potřebuje doprovod na valentýnskou grilovací párty. Víš, bude tam chlápek, který to pořádá, jmenuje se Ashley. Chystá se oženit se svou sestřenicí Melanií. Všichni její přátelé jsou sezdáni a Scarlett by mohla být trochu frustrovaná, myslím, že se jí Ashley líbí. Navíc to není vhodné pro dámu, aby šla na večírek sama, bez doprovodu. Takže, prosím dohlídni na ni. Večírek se bude konat v panském sídle v severovýchodní části mapy.

Vyřiď: Grilování [ID: 2400]

25 Zkušeností

Děkuji ti mnohokrát, že jdeš s mou sestrou na večírek.
ID:2400
(sektor A7)
Grilování
Scarlett: Ach tady jsi! Marie mi už o tobě řekla. Budeš mým doprovodem na dnešním večírku. Jsem velmi nadšená z toho večírku. Důvodem je chlapík z farmy od vedle: Ashley. Pšt Ashley ...  On je tak krásný a úžasný a skvělý. Chci jít na ten večírek pouze proto, abych se přiznala k nikdy nekončící lásce k němu. A musíš mi s tím pomoci. Můžeš zabavit ostatní hosty na večírku, abych si mohla promluvit s Ashleym v soukromí? Jak? No, něco jako.. Zraň se při práci, předstírej nehodu a udělej kolem toho velký povyk, dobře?

Zranění při práci: 50HP

80 Zkušeností

Udělal jsi, co jsi mohl, rozptýlil jsi hosty s předstíranou nehodou. Když povyk odeznil, jdeš hledat Scarlett. Vypadá zničeně. Přiskočíš k ní a zeptáš se, co se stalo. Scarlett: Ohhhohohohoho. On mě odmítl. Ashley mě odmítl. Přiznala jsem svou lásku k němu a on mi řekl, že se brzy ožení s Melanií.
ID:2401
(sektor A7)
Další zpověď
Během utěšování Scarlett si všimneš muže, který vás sleduje z povzdálí. Zdá se, že něco chce. Mohl zaslechnout nepříjemnou diskusi mezi Scarlett a Ashleym? To by byl skandál. Pospícháš k němu, aby ses jej na to zeptal, ale stihl zmizet ve žlutém obilném poli. Rozhodneš se pole prohledat.

Vyznání lásky

100 Zkušeností

Sice se ti nepodařilo najít toho muže, ale místo toho jsi našel dopis. Obsahuje milostné vyznání pro Scarlett. Scarlett: Milostné vyznání? Od Rheta? Ach ne, to se nikdy nemělo stát. Rhet je muž ze sousedství. Lidé roznášejí o něm fámy, byl zavržen vlastní rodinou. Nikdy si nevezmu někoho, jako je on.

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Vyznání lásky - Vyhnat zlodějíčky.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2402
(sektor A7)
Manžel v nouzi 1
Najednou je po grilování: byla vyhlášena válka. Všichni mladí muži se řítí z večírku narukovat do armády. Vidíš Ashleyho líbat jeho milovanou Melanii. Scarlett vypadá rozezleně. Scarlett: Válka? A Ashley mi ani nezamával Sbohem. Ten polibek měl patřit mně! Jsem tak naštvaná na Ashleyho a Melanii. Všichni mladí muži se rychle chtějí oženit s dívkou před odchodem do boje. Najdi mi lepšího muže než je Ashley. Uf, budu se smát jako poslední! On si uvědomí, co mu chybí, až už bude příliš pozdě. Tato dáma je opravdu šílená. Slibuješ jí najít ideálního muže. Ale kde? Grilování bylo vyčerpávající a tvá předstíraná nehoda stále bolí. Rozhodneš se vyspat a začít s hledáním zítra .

Prospal
(nepřerušený spánek v kasárnách či hotelu)

55 Zkušeností

Jejda, vzbudíš se ráno trochu pozdě.. Neměl bys zůstat v salónu tak dlouho. Zdá se, že všichni dobří muži odešli už do války. To není dobré. Scarlett bude naštvaná.
ID:2403
(sektor A7)
Manžel v nouzi 2
Opravdu jsi to zvoral. Musíš rychle najít manžela pro Scarlett. Slíbil jsi Marii přeci, že pohlídáš její mladší sestru. Rozhodneš se podívat po celém kraji. Někdo musel zůstat a nenarukovat do války. Někdo, kdo není darebák, dezertér nebo stařec,..

8 hodin
Jít na průzkum.png

99 Zkušeností

Konečně jsi našel odpovidajícího muže. Pokud tomu tak chceš říkat, že. Našel jsi Melaniina nemocného bratra, který je tajně zamilovaný do Scarlett. Scarlett: To myslíš vážně? To je jediný muž, kterého jsi mohl najít? No, nemám ho ráda, ale já jsem příliš rozzuřená a zklamaná jeho odmítnutím, než abych teď rozumně uvažovala. Ashley si uvědomí, že já jsem ta jediná a ne Melanie, ale to už bude pozdě, budu vdaná - pak toho bude litovat!
ID:2404
(sektor A7)
Nečekaná smrt
O několik týdnů později.. Vrátil ses do panského sídla se podívat na Scarlett. Vypadá šťastně. Zajímá tě, co se stalo.. Scarlett: Oh, slyšel jsi to už? Můj manžel zemřel. Toho neduživého, kterého jsem si vzala jen proto, že jsem zuřila na Ashleyho. Dostal spalničky. Tak jako tak, moje matka mě chce poslat na velký ranč na jihu, aby mě rozveselila. Ten se nachází v blízkosti místa, kde slouží Ashley. Možná, že bych ho zde mohla najít. Pomoz mi, prosím, s přípravou na cestu.

2x Sedlo.png
8 hodin
Kovat koně.png

98 Zkušeností

Pomůžeš Scarlett osedlat koně a doprovodíš ji do jejího nového domova.
ID:2405
(sektor B6)
Charitativní večírek
Po nějaké době se začíná Scarlett ve svém novém domově nudit. Žádné známky přítomnosti po Ashleym. Rozhodne se jít na charitativní bazar v obchodě Union Pacific Shop u Obchodníka. Dámy zde dobrovolně tancují s bohatými dobrodinci. Připojíš se k ní. Scarlett: Pánové se vyzývají, aby zkoupili věci od Union Pacific Shopu. Vydělané peníze budou věnovány na charitativní účely. A co ty? Pokud chceš tančit se mnou, přidej nějaké peníze. Proč ne, jsi velký fanoušek charitativních akcí.

Výdaje u cestovního obchodníka: 1000$

110 Zkušeností

Obchodník je záložka v Union Pacific Shopu. Klikni v obchodě a vyber druhou záložku.


VYBER SI CESTU

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2406
(sektor B6)
Hledání Ashleyho - pokojně
O několik dní později../i> Scarlett: Opravdu chci vidět znovu Ashleyho. Je to moje velká láska. Vím, že je ženatý s Melanií, ale můžeš prosím zjistit, kde se nachází? Možná bych ho mohla přesvědčit, že já jsem ta pravá. Uff, Scarlett je opravdu v horečnaté lásce. Pomůžeš jí. Možná, že si pak uvědomí, že je to marné. Rhet se zdá být dobrý chlap. Rozhodl ses pozeptat po okolí po nějaké práci.
Pracovat: 50x
100 Zkušeností
Konečně se ti podařilo zjistit, kde je Ashley umístěn. Scarlett spěchá za ním. Znovu ji odmítne, ale ovlivní jej mužné touhy a před odjezdem ji políbí. Scarlett mu slibuje, že nic Melanii, která čeká s Ashleym dítě, neřekne, a že se o ni postará.


NEBO

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2407
(sektor B6)
Hledání Ashleyho - hulvátsky
O několik dní později../i> Scarlett: Opravdu chci vidět znovu Ashleyho. Je to moje velká láska. Vím, že je ženatý s Melanií, ale můžeš prosím zjistit, kde se nachází? Možná bych ho mohla přesvědčit, že já jsem ta pravá. Uff, Scarlett je opravdu v horečnaté lásce. Pomůžeš jí. Možná, že pak si uvědomí, že je to marné. Rhet se zdá být dobrý chlap. Rozhodl ses zeptat v okolí po práci a zmlátit nějaké darebáky. Oni vždy vědí, zač dostali nakládačku.
Vyhrané duely s NPC: 25
100 Zkušeností
Konečně se ti podařilo zjistit, kde je Ashley umístěn. Scarlett spěchá za ním. Znovu ji odmítne, ale ovlivní jej mužné touhy a před odjezdem ji políbí. Scarlett mu slibuje, že nic Melanii, která čeká s Ashleym dítě, neřekne, a že se o ni postará.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2408
(sektor B6)
Útěk domů
O několik dní později..  Scarlettiny sny a touhy po Ashleym jsou přerušeny. Válka přišla až ke Scarlett do nového domova. Město je vypleněno a vypáleno. Musíš rychle utéct. Scarlett: Pospěš si, musíme se odsud dostat. Abychom se dostali pryč, musíme opravit vůz, který byl zničen ohněm. Rychle opravuješ vůz. Ale stihneš to včas? Máš za cíl převézt Scarlett domů, zpět do starého sídla.

8 hodin
Opravovat kryté vozy.png
Scarlettin dům tě očekává.

(Splnit do 24h)

88 Zkušeností

Najednou má Rhet jeden ze svých neočekávaných vstupů. Ukáže se s koněm a neporušeným vozem, aby zachránil svou milovanou Scarlett. Jak hezké. Poté, co dostane Scarlett z nebezpečí, přeruší myšlenky nad rekrutem do armády, kam se chtěl přihlásit s cílem vyhrát válku pro Scarlett.

Dle tvého charakteru

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2409
(sektor A7)
Spáleniště
Konečně ses vrátil domů na ranč. Také zde válka zuřila. Pozemek byl vypleněn a vypálen. Scarlett je zoufalá. Rozhodneš se, že jí pomůžeš. Protože jsi duší voják a také duelant, víš, jak se vypořádat se špinavými darebáky, které stále pokračují v plenění okolí.

Charakterová skupina: Voják a Charakterová skupina: Duelant
Zkušenosti získané z duelů s NPC: 150

100 Zkušeností

Svým elánem pro akci jsi ukonejšil Scarlett. Scarlett: Děkuji ti za pomoc. Tímto slibuji, že udělám cokoliv pro přežití své rodiny. Budu i nadále ranč udržovat.
ID:2410
(sektor A7)
Spáleniště
Konečně ses vrátil domů na ranč. Také zde válka zuřila. Pozemek byl vypleněn a vypálen. Scarlett je zoufalá. Rozhodneš se, že jí pomůžeš. Protože jsi duší dělník a také dobrodruh, víš, jak si vyhrnout rukávy a dělat práce, které jsou potřeba.

Charakterová skupina: Dělník a Charakterová skupina: Dobrodruh
2 hodiny
Stavba závlahového zařízení.png

2 hodiny
Opravovat ploty.png

100 Zkušeností

Svým elánem pro akci jsi ukonejšil Scarlett. Scarlett: Děkuji ti za pomoc. Tímto slibuji, že udělám cokoliv pro přežití své rodiny. Budu i nadále ranč udržovat.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2411
(sektor A7)
Poplatky
O něco později.. Válka skončila a Ashley se vrátil domů k Melanii. Ale nic už není jako předtím. Ranč byl zcela změněn. Scarlett:Nevím co mám dělat? Zvýšili již tak vysoké poplatky. Nemohu zaplatit. Dokážeš najít Rheta? Proč teď nepřekvapí? Možná, že může pomoci. Vždycky byl můj hrdina. Od Ashleyho žádnou velkou pomoc nemůžu očekávat.


Stopa o Rhetově místě pobytu

60 Zkušeností

Místo Rheta jsi našel dopis, ve kterém se píše, že je válečným vězněm a všechny jeho peníze byly až do soudu zmrazeny. Nebude schopen pomoci..

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Stopa o Rhetově místě pobytu - Vylepovat plakáty.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2412
(sektor A7)
Manžel č. 2
Rhet je za mřížemi a je jen na tobě, abys pomohl Scarlett. Její jedinou cestou ven je, že si vezme bohatého muže, který ji zahrne přízní. Takto ovšem nikdy nenajde pravou lásku. Tolik toho udělala pro svou rodinu, aby udržela pohromadě ranč. Rozhodneš se zaplatit za ni požadované poplatky.

Částka vložená do cizí banky: 500$

77 Zkušeností

Scarlett: Tvoje peníze v bance nepřijali, protože jen rodinní příslušníci mohou zaplatit tento dluh. Jediným řešením je provdat se za bohatého pana Kennedyho. Je majitelem obchodu a mlýna tady ve městě. Nikdy nenajdu svou pravou lásku v případě, že to budu muset udělat. Ale slíbila jsem udělat vše pro svou rodinu..
ID:2413
(sektor A7)
Velké přepadení
O něco později.. Scarlett se provdala za pana Kennedyho, aby udržela panské sídlo a zaplatila poplatky. Pracuje dnem a nocí ve mlýně, aby vydělala dost peněz na zaplacení poplatků. Všechno jde docela dobře. O nějaký čas později, Rhet je nakonec propuštěn z vězení. Scarlett dává bývalým válečným zajatcům, jako Rhet, možnost pracovat pro ni, to ale způsobuje nedůvěru a nenávist sousedů. Vyhrožují Scarlett vypálením nemovitosti. Jednou v noci byl ranč přepaden.. Musíš být připraven. Rozhodneš se zásobit Rheta, Scarlett, Ashleyho a pana Kennedyho zbraněmi.  Quest hint: Tyto itemy můžeš koupit u zbrojíře v městě nebo na trhu. Pamatuj si, že každé město nabízí různé itemy.

2x Rozbitá láhev od whiskey
2x Granit

150 Zkušeností

Podařilo se ti vykonat pomstu. Velký boj se odehrává ve mlýně. Scarlettin manžel Mr. Kennedy a Ashleyho manželka Melanie byli zabiti. Cesta je teď pro Scarlett a Ashleyho volná. Co by měla ale Scarlett udělat?

VYBER SI CESTU

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2414
(sektor A7)
Volná cesta pro Scarlett a Ashleyho
Scarlett: Můj manžel je mrtvý. Melanie, manželka Ashleyho, je také mrtvá. Chudák Ashley. Měla bych ho utěšit. Ale Rhet mi tak často zachránil život. Koho si mám vybrat? Řekneš Scarlett, aby utěšila Ashleyho v kostele.
Pomodli se 1x v kostele.
250 Zkušeností

25 Dluhopisy
+1 Bod schopnosti

Scarlett se rozhodla pro Ashleyho. Je to její životní láska, nebo alespoň si to myslí. A možná, že jednoho dne ji také bude milovat. Spolu sedí v kostele a modlí se za lepší zítřek.


NEBO

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2415
(sektor A7)
Zapomeň na Ashleyho, odejdi s Rhetem
Scarlett: Můj manžel je mrtvý. Melanie, manželka Ashleyho, je také mrtvá. Chudák Ashley. Měla bych ho utěšit. Ale Rhet mi tak často zachránil život. Koho si mám vybrat? Řekneš Scarlett, aby začala nový život s Rhetem.
Zdolaná vzdálenost: 1000
250 Zkušeností

25 Dluhopisy
+1 Bod schopnosti
Scarlet si zvolila Retha. Ashley byl pouze snem. Společně opustili panské sídlo a odjeli směrem k západu, za lepší budoucností.