Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Historie Oktoberfestu na The-West
2013 OF 15Preclik.png 2014 OF 15Preclik.png 2015 OF 15Preclik.png 2016 OF 15Preclik.png 2017 OF 15Preclik.png 2018


Oktoberfest 2016


  • Od 14.09.2016 10:00 do 06.10.2016 23:59.
    (Upozorňujeme, že uvedené časy a bonusy se nemusí shodovat s těmi, které jsou ve hře! To může být způsobené změnami, které INNO způsobí a my na ně nestihneme včas zareagovat!)


Další rok za námi a opět je tu Oktoberfest! Něco níže najdete o historii této bavorské slavnosti, dále pár slov o tradičním bavorském oblečení na tuto událost, a pak již přejdeme k sadám. Prvně najdete texty po kom jsou pojmenované sady. A jaké nás čekají? Tři sady oblečení a tři sady zbraní, které půjdou získat zdarma, za preclíky nebo za nuggety, další je opět za dlouhodobou pomoc s vyjídáním talířů a poslední je vítězná, za nejvíce spořádaných talířů s dobrotami. Více se dozvíte níže.

Oktoberfest logo.png
Historie


1810

Historie Oktoberfestu se začala psát roku 1810. Tento rok se totiž konala svatba Ludvíka Bavorského s Terezou Sasko-Hildeburgskou. Z radosti nad toutu událostí Ludvík uspořádal velkou oslavu, kam pozval nejenom celý dvůr, ale i město, aby vše náležitě zapili. Slavnost byla opravdu velkolepá, konala se po několik dní a byla zakončena koňským dostihem. Všem se slavnost samozřejmě líbila a tak bylo rozhodnuto o jejím každoročním opakování. Termín byl však přesunut na září, aby během slavnosti panovalo lepší počasí.

1813
Již roku 1813 musela být tato slavnost poprvé zrušena z důvodu Napoleonských válek. Další přerušení slavností měly na svědomí epidemie cholery (1854 a 1873), obě světové války nebo situace po nich. Naposledy se Oktoberfest nekonal roku 1948.


1850

Postupem času se přidávaly další prvky, znichž některé vytrvaly až do dnešní doby. Právě v roce 1850 se poprvé uskutečnil slavnostní pochod, jenž se koná dodnes a účastní se ho tisíce lidí v tradičních bavorských krojích.

konec 19. století
V této době se slavnost vyvíjí do dnešní podoby, objevují se pivovary, které kvůli velké poptávce staví obrovské stany, kde se dá koupit a pít pivo. Stánky jsou již v této době elektrifikované a k doprovodu hrála samozřejmě hudba.


1980

Nyní se dostáváme do roku 1980, který ovšem nebyl zrovna nejšťastnějším. Oktoberfest se stal místem teroristického útoku, 13 lidí zemřelo a dalších 200 bylo zraněno. Nicméně tento pivní festival se i přesto konal.

2010
Tohoto roku se připomínalo 200. výročí od první slavnosti. Nebyla to však i 200. slavnost (kvůli několikerým zrušením). Množství vypitého piva se každoročně pohybuje okolo 7 milionů litrů.


Oblečení

Na Oktoberfestu se objevuje také tradiční oblečení.

Dámy nosí Dirndl, což je název pro tento kus oděvu, který se skládá ze sukně a halenky. Sukně mají různé délky, od těch po kotníkům až po ty nad kolena, na sukni je zástěra z bílé krajky, která plní svoji důležitou společenskou úlohu:
pokud smyčka zástěry je uvázána na levé straně, pak je dívka volná, pokud je uvázána vpravo, znamená to, že je zadaná.
Halenka je s dlouhými nebo krátkými rukávy, vždy však s hlubokým výstřihem, bez ohledu na stav a věk ženy.

Mužský kroj je složen z různých částí. Kožené kalhoty (Lederhosen) vznikly coby pracovní kalhoty, ale nyní mohou být velmi drahé v závislosti na kvalitě kůže.

Dále jsou součástí kroje šle. Věc tak zastaralá dosahuje v Bavorsku velké důležitosti. Některé šle se dědí z otce na syna po generace a centrální náprsenka může být zdobená erby či znaky vztahujícími dané rodiny, opět proto, aby bylo podtrženo pouto mezi oblečením a společenským postavením.

Klobouk je také nedílnou součástí této společenské akce. Jakmile si klobouk nasadíte na hlavu, už se nesundává, ani, když někam vejdete, ani u stolu. Typ zdobení nám prozradí, zda ho nosí lovec ptáků či zvířat a jak je ve své činnosti dobrý (dle délky peříčka na klobouku). Malé lovecké trofeje, peří, zobáky, ocásky jistě najdou svoje místo na tradičním řetízku, který visí ze šlí nebo právě na klobouku jako důkaz zásluhy a noblesy.

A dalšími věcmi jsou např. punčochy nebo košile (bílá nebo kostkovaná, z hrubé látky).

Názvy sad

Jak už je v poslední době zvykem, připravili jsme si pro vás malý přehled o tom, po kom jsou pojmenované sady z této akce.

VEL2014podklad.png

Sada Pancha Villy


José Doroteo Arango Arámbula (5. června 1878 – 20. července 1923), spíše známý pod pseudonymem Francisco Villa nebo jeho zdomáčtělou verzí Pancho Villa, byl jeden z nejvýznamnějších generálů mexické revoluce.
Villa a jeho podporovatelé, známí jako Villistas, postupně ovládli rozsáhlé území a půdu rozdělili rolníkům a vojákům. Zároveň Villa olupoval a zabavoval vlaky, stejně jako ostatní revoluční generálové.

VEL2014podklad.png

Sada Roberta Leeho


Robert Edward Lee (19. ledna 1807 – 12. října 1870) byl americký generál, který se vyznamenal během amerického tažení proti Mexiku a zejména jako velitel konfederačních vojsk v americké občanské válce. Je považován za jednoho z nejlepších vojevůdců 19. století a mistra obranných a ústupových bojů. Bojoval postupně za obě strany během války mezi Severem a Jihem USA. Byl to také on, kdo roku 1865, po bitvě u Appomattoxu, podepsal kapitulační listinu.

VEL2014podklad.png

Sada náčelníka Seminolů


Tímto náčelníkem kmene Seminolů, po kom je pojmenovaná sada, je Tuko-See-Mathla. Seminolové jsou řazeni mezi tzv. Pět civilizovaných kmenů, vycházeli s bělochy dobře a přejímali mnohé prvky jejich způsobu života. To se změnilo roku 1821, kdy se Florida stala součástí USA. Američané začali zabírat půdu Seminolů a nutit je k vystěhování do indiánského teritoria Oklahoma, což vedlo k sérii tzv. seminolských válek. Tento náčelník zachránil spoustu životů bilých mužů před popravou poté, co byly zajati. Podporoval plán přesunout indiány západně do rezervací. Kvůli tomu byl však také zabit.


Systém

Opět budeme bojovat v soutěži jedlíků a musíme spořádat co nejvíce talířů s jídlem. Klasicky máme první talíř zdarma, další pak za 25, 150 a 800Nugget.png nebo následně 1500, 9.000 či 48.000OF 15Preclik.png.

OF16 přehled.png


Následná konzumace pokrmů a rozhodnutí zda dostanete odměnu bude záležet na základě testu vašich atributů. Náhodně se vybere jeden atribut - Síla, Obratnost, Zručnost, Charisma - potom se vypočítá náhodná hodnota mezi 0 a (1,1 * hodnota vašeho daného atributu). Pokud vybraná hodnota překročí počet vašich atributů, přijdete o kolo. Pokud bude menší, vyhrajete.
Příklad:
Bude vybrána Síla a vy máte 50 bodů (rozmezí 0 - 50 * 1,1 = 0 - 55), náhodně vygenerované číslo bude:
a) pokud vaše číslo je: 55 -> 50 < 55 => prohráváte
b) pokud vaše číslo je: 49 -> 49 < 50 => vyhráváte

Oktoberfest2014 výhra.png
Oktoberfest2014 prohra.png


V případě prohry máte možnost uplácení. Podplácení stojí stojí 8Nugget.png či 480 OF 15Preclik.png.
Podplatíte - nepřijdete o cenu za spořádané jídlo, ale nezapočítá se vám toto kolo a počet talířů.
Nepodplatíte - přijdete o odměnu a samozřejmě ani talíře se vám nezapočítají. Nepřicházíte však o žádnou sérii snědených talířů, ty se započítávají logicky jako celkový počet za celou akci.

Jestliže jste kupovali talíře za preclíky nebo nuggety a prohráli, tak po vypršení pauzy budete moci jíst znovu stejný talíř zdarma.


Po každém jídle je třeba si trochu dáchnout. První pauza trvá 4 hodiny, při každé další se čas zvyšuje o 10 minut. Pro každé jídlo se pauza počítá zvlášť.

Za jedení se pak nedostávají žádné zkušenosti ani peníze, odměnou pro vás budou různé předměty a produkty. Pauza mezi jídly nijak neovlivní vaší herní aktivitu a tak můžete normálně pracovat, duelovat či bojovat o pevnosti. Předmět se opět dostává ihned. Pokud by někdo chtěl zkrátit pauzu mezi jídly, může si ji zkrátit o 2 hodiny.
Každé zkrácení vás stojí 8Nugget.png nebo 480 OF 15Preclik.png a dojde ke zkrácení všech probíhajících odpočinků, nikoli jen jednoho.

Oktoberfest2015 zkrácení precliky.pngOktoberfest2014 zkrácení nugg.png

Vysvětlivky

Předchozí pozice.png - Body hráče před Tebou
Tvoje pozice.png - Tvé body a umístění
Následující pozice.png - Body hráče za Tebou

Preclíky

Po dobu akce se stávají platidlem opět preclíky, které jsou k dostání při práci, na bitvách o pevnost, v duelech nebo při výstavbě města. Dále je možné je získat při dobrodružství podle počtu získaných veteránských bodů podělený pěti (tj. za výhru 50 OF 15Preclik.png).

Dále je možné získat preclíky od přátel, kde je možné je posílat přes panel přátel.

OF2016 přátelé.png
(panel přátel)

Každých 24 hodin budete moci poslat každému ze svých přátel 20 preclíků, které se od vašeho účtu neodečtou, vašemu příteli se však připíší. Vždy, kdy bude možné poslat příteli preclíky, zobrazí se vám na panelu přátel ikonka. Snad už bez chyb by měl fungovat filtr pro hráče, kterým je možné poslat preclíky - ikona preclíků v panelu filtrů. Funguje také zrychlené posílání preclíků, pomocí ikonky OF 15Preclik.png přímo u hráče.

Odměny

Ty jsou opět ve třech skupinách.

Za aktivitu
Za uplynulé roky se nám tu už vystřídalo pár sad. Bylo to Tradiční bavorské oblečení v roce 2013, rok 2014 nám přichystal Ludvíkovu sadu Oktoberfest a loni to byla Johannova sada.
Letos je to Fridolínova souprava. Jednotlivé části této soupravy budete moci získat za délku vítězné série při pomoci s pojídáním talířů s dobrotami. Budou vám nabízeny postupně a to v pořadí podle tabulky.

Fridolínův vycházkový klobouk.png
Fridolínův vycházkový klobouk.png

[item=50237000] Oddělovač.png

Fridolínův vycházkový klobouk Pokrývka hlavy +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,2 Vytrvalost (Pro úroveň)
+0,15 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,2 Zdraví (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínův kravský zvon.png
Fridolínův kravský zvon.png

[item=50238000] Oddělovač.png

Fridolínův kravský zvon Náhrdelník +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)
+0,1 Zdraví (Pro úroveň)
+0,2 Obchodovat (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínova tradiční vesta.png
Fridolínova tradiční vesta.png

[item=50239000] Oddělovač.png

Fridolínova tradiční vesta Oblečení +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,15 Vytrvalost (Pro úroveň)
+0,2 Opravy (Pro úroveň)
+0,1 Zdraví (Pro úroveň)
+0,1 Výstavba (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínův lovecký opasek.png
Fridolínův lovecký opasek.png

[item=50240000] Oddělovač.png

Fridolínův lovecký opasek Opasek +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,1 Vytrvalost (Pro úroveň)
+0,1 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,15 Nástraha pastí (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínovy pohodlné kožené kalhoty.png
Fridolínovy pohodlné kožené kalhoty.png

[item=50241000] Oddělovač.png

Fridolínovy pohodlné kožené kalhoty Kalhoty +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,1 Manuální zručnost (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,1 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,1 Nástraha pastí (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínovy vysokohorské boty.png
Fridolínovy vysokohorské boty.png

[item=50242000] Oddělovač.png

Fridolínovy vysokohorské boty Boty +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,15 Opravy (Pro úroveň)
+0,1 Výstavba (Pro úroveň)
+0,1 Nástraha pastí (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
1 5 10 20 30 40
Fridolínův pivní krýgl.png
Fridolínův pivní krýgl.png

[item=50243000] Oddělovač.png

Fridolínův pivní krýgl Produkt +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,1 Opravy (Pro úroveň)
+0,2 Výstavba (Pro úroveň)

1200 600

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínův slavnostní kůň.png
Fridolínův slavnostní kůň.png

[item=50244000] Oddělovač.png

Fridolínův slavnostní kůň Zvíře +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,1 Manuální zručnost (Pro úroveň)
+0,15 Zdraví (Pro úroveň)
+0,2 Nástraha pastí (Pro úroveň)
Rychlost: +125%

2800 1400

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínova sekera.png
Fridolínova sekera.png

[item=50245000] Oddělovač.png

Fridolínova sekera Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,15 Výstavba (Pro úroveň)
+0,15 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínův lovecký revolver.png
Fridolínův lovecký revolver.png

[item=50246000] Oddělovač.png

Fridolínův lovecký revolver Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,1 Vytrvalost (Pro úroveň)
+0,1 Opravy (Pro úroveň)
+0,1 Zdraví (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Fridolínova lovecká puška.png
Fridolínova lovecká puška.png

[item=50247000] Oddělovač.png

Fridolínova lovecká puška Puška 20 - 40 Základní poškození +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,15 Manuální zručnost (Pro úroveň)
+0,1 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,1 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,1 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Fridolínův vycházkový klobouk.png

Fridolínova tradiční vesta.png

Fridolínovy vysokohorské boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
50 65 80 100 120


(čísla pod jednotlivými předměty udávají potřebný počet bodů délky série)


První předmět dostanete za první snědený talíř. Pro dosažení dalšího předmětu musíte sníst další a další talíře.

OF2016 ukazatel.png

Bonusy sady najdete ZDE

Za snědenou porci
Jak už tomu tak poslední rok bývá, máme u takových akcí k dispozici čtyři kategorie odměn. Každou z nich nám signalizuje jeden druh jídla. U prvního jídla, které je k dispozici zadarmo, máme šanci vyhrát odměny ze všech kategorií. Jestliže se ale pustíme do některého z jídel za nuggety/rachejtle, zajišťujete si to, že výhra bude minimálně z kategorie, kterou dané jídlo reprezentuje a vyšší. Přehled odměn v jednotlivých kategoriích si můžete prohlédnout níže. (panely jsou klikatelné a ukrývají dané odměn).

BgTop.png

VEL2014 odměnaA.pngKategorie běžných odměn (klik)

Slavnostní pečeně.png

použitelné
+100% Energie
+100% Pracovní motivace

Zelený dopis.png

použitelné
Přidá 25 dluhopisů

Červený dopis.png

použitelné
Přidá 50 dluhopisů

Nápoj pro ještě chytřejší.png

použitelné
Přidá 5% zkušeností aktuální úrovně

Ocenění na charakterový bonus.png

použitelné
Charakterový bonus na 24h.

Ocenění na bonus energii.png

použitelné
Bonus více energie na 24h.

Ocenění na bonus automatizace.png

použitelné
Bonus automatizace na 24h.

Ocenění na bonus příjmu.png

použitelné
Bonus větší příjem na 24h.

Preclík.png

použitelné
Zvýšení pracovní motivace: 15%

Pečené vepřové koleno.png

použitelné
Aktivní zkrácení cestování: 25%

Bavorská telecí klobása.png

použitelné
Bonus zdraví: 10%
Zvýšení energie: 10%

Srdce z perníku.png

použitelné
Zvýšení duelové motivace: 15%

Bavorské pivo.png

použitelné
Zvýšení energie: 15%

Kysané zelí.png

použitelné
Bonus zdraví: 20%

12ti-letá Whisky.png

použitelné
Zvýšení energie: 20%

Pracovní štěstěna.png

použitelné
+50% Vyšší šance na štěstí
+150 Pracovních bodů
Počet použití: 10

Dřevěná truhla.png

obsahuje předmět
Obsahuje různé běžné předměty.

Lékárnička.png

Něco na rozbalení...

BgTop.png

VEL2014 odměnaB.pngKategorie méně běžných odměn (klik)

Modrý dopis.png

použitelné
Přidá 100 dluhopisů

Zlatý dopis.png

použitelné
Přidá 250 dluhopisů

Taška se vzácným produktem.png

obsahuje předmět
Obsahuje vzácné produkty, ale třeba i truhly.

Truhla s železnými pláty.png

obsahuje předmět
Obsahuje různé běžné a drahé předměty.

Neobvyklá truhla.png

obsahuje předmět

Krabice štěstí.png

obsahuje předmět

Nápoj pro nejchytřejší.png

použitelné
Přidá 10% zkušeností aktuální úrovně

Sombrero Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Pancha Villy

Šála Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Pancha Villy

Boty Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Pancha Villy

Klobouk Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Roberta Leeho

Motýlek Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Roberta Leeho

Boty Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Roberta Leeho

Čelenka Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady náčelníka Seminolů

Šátek s perlami Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady náčelníka Seminolů

Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady náčelníka Seminolů

BgTop.png

VEL2014 odměnaC.pngKategorie vzácných odměn (klik)

Černý dopis.png

použitelné
Přidá 500 dluhopisů

Truhla s ocelovými pláty.png

obsahuje předmět
Obsahuje různé neobyčejné předměty.

Truhla štěstí.png

obsahuje předmět

Vzácná truhla.png

obsahuje předmět

Truhla s kořistí.png

obsahuje předmět

Nápoj pro Einsteiny.png

použitelné
Přidá 25% zkušeností aktuální úrovně

Bunda Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Pancha Villy

Opasek Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Pancha Villy

Kalhoty Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Pancha Villy

Kabát Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Roberta Leeho

Opasek Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Roberta Leeho

Kalhoty Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady Roberta Leeho

Košile Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady náčelníka Seminolů

Tkaný opasek Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady náčelníka Seminolů

Sukně Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady náčelníka Seminolů

BgTop.png

VEL2014 odměnaD.pngKategorie velice vzácných odměn (klik)

Truhla Pancha Villy.png

obsahuje předměty
V truhle se nachází Sada Pancha Villy a Zbraně Pancha Villy.

Truhla Roberta Leeho.png

obsahuje předměty
V truhle se nachází Sada Roberta Leeho a Zbraně Roberta Leeho.

Truhla náčelníka Seminolů.png

obsahuje předměty
V truhle se nachází Sada náčelníka Seminolů a Zbraně náčelníka Seminolů.

Truhla se zbraněmi.png

obsahuje předměty
Obsahuje všechny tři sady zbraní z této akce.

Velmi vzácná truhla.png

obsahuje předmět

Nápoj nového začátku.png

použitelné
Resetuje schopnosti a atributy.

Bolo Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní Pancha Villy.

Kolt Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní Pancha Villy.

Puška Pancha Villy.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní Pancha Villy.

Šavle Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní Roberta Leeho.

Revolver Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní Roberta Leeho.

Puška Roberta Leeho.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní Roberta Leeho.

Sekera Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní náčelníka Seminolů.

Revolver Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní náčelníka Seminolů.

Puška Tuko-See-Mathly.png

součást soupravy
Díl patřící do sady zbraní náčelníka Seminolů.


Za první místo
Jak už tomu bývá, ten, který bude mít nejdelší sérii výher, opět něco dostane. Tentokrát to jsou Zbraně s kuličkovým zámkem.

Bojová sekera s kuličkovým zámkem.png
Bojová sekera s kuličkovým zámkem.png

[item=50248000] Oddělovač.png

Bojová sekera s kuličkovým zámkem Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,05 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,05 Zručnost (Pro úroveň)
+0,06 Charisma (Pro úroveň)
+1,04 Poškození (Pro úroveň) Neprodejné Souprava:

Bojová sekera s kuličkovým zámkem.png

Puška s kuličkovým zámkem.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Pistole s kuličkovým zámkem.png
Pistole s kuličkovým zámkem.png

[item=50249000] Oddělovač.png

Pistole s kuličkovým zámkem Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,05 Obratnost (Pro úroveň)
+0,06 Zručnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+1,04 Poškození (Pro úroveň) Neprodejné Souprava:

Bojová sekera s kuličkovým zámkem.png

Puška s kuličkovým zámkem.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Puška s kuličkovým zámkem.png
Puška s kuličkovým zámkem.png

[item=50250000] Oddělovač.png

Puška s kuličkovým zámkem Puška 20 - 40 Základní poškození +0,06 Síla (Pro úroveň)
+0,06 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,05 Charisma (Pro úroveň)
+2,2 Poškození (Pro úroveň) Neprodejné Souprava:

Bojová sekera s kuličkovým zámkem.png

Puška s kuličkovým zámkem.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png

Bonusy celé nové sady si pak můžete prohlédnout ZDE