Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání


Westernová noční můra

 • Úroveň 10
 • Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 28.10.2018 10:00 hodin do 22.11.2018 00:00 hodin.
 • Splněno Zachraň salón, část 2.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
1950 Rachot v salónu
Po vstupu do salónu je něco velmi špatně. Šerif a Henry se rvou. Co? Zdá se, že se šerif snaží kousnout Henryho.Vlož se do toho Henry: Slez ze mě! Johne! Co to s tebou je?
Poraž Nakažený Šerif
25 Zkušeností
Henry: Johne, teď se uklidni! Co je to s tebou? Řekl jsem, že pro dnešek žádné další nápoje  >John:Grrrrr.... Rochrrr Agrrr.... >Henry:{PLAYER_NAME}! Nevím, co se stalo s Johnem. Vstoupil do salónu před několika minutami a napadl Waupeeho. Když jsem se je snažil odtrhnout, obrátil se proti mně. Prosím tě, podívejte se na indiána.
1951 Rachot v salónu.
Poraž Nakažený Waupee
25 Zkušeností
Waupee je na zemi. Skláníš se, aby ses na něj podíval. Dělá podivné zvuky "Grrrrr Rochrrrr" jako odpověď. Jeho kůže je studená a zelená. Podivné. Stejné příznaky jako u šerifa. Co je to s ním? Ale měl bys nejprve zjistit, jestli je v pořádku Maria.
1952 Rachot v salónu.
Maria nevypadá dobře. Waupee ji kousl do ramene. Její pokožka je bledá a oči se zdají být prázdné. Dotkni se jejího čela, jestli nemá horečku - čelo je vlhké a studené ... Její oči široce otevřené >Maria: Grrrrr! >Náhle Maria vyskočí a napadne tě.
Poraž Nakažená Marie
25 Zkušeností
Wow, co se to tu děje? Maria se tě taky pokusila kousnout. Henry se zdá být jediný, kdo má ještě rozum. Waupee, Maria a John jsou jako divoká zvířata. Co je špatně? Nikdy se takhle nechovali. Měl by ses poradit s Henrym.
1953 Rachot v salónu.
Henry:Co je to s nimi sakra? Nevím, co se tady děje, ale jsem si jistý, že se mi to nelíbí. Rychle. Musíme je svázat, než se probudí a znovu na nás zaútočí.
10x Ostnatý drát
33 Zkušeností
Henry: Dobrě, všechni jsou svázaní.U šerifa si nejsem jistý, ale Waupee a Maria byli zcela střízliví. Proč Waupee napadl Marii? A ona tě taky napadla? Co myslíš? Je to nějaký druh nemoci? Vsadím se, že je to vzteklina. Zvířata se chovají při vzteklině chovají stejně.
1954 Zkontrolovat ranč
Možná je to vzteklina, nemám jiné vysvětlení. Ale ... Začínám si dělat starosti o rodinu mého bratra. Vzteklina se šíří velmi rychle. Co když některá zvířata se vzteklinou jsou vypuštěna a útočí na lidi? Ranč se nachází v jihovýchodní části mapy. Mohli by ses podívat, zda je vše v pořádku, že?
Vyřiď: Zkontrolovat ranč
50 Zkušeností
Henry: Co se stalo? Ach můj bože. Můj bratr taky? Musíme najít lék. Rychle.
1955
(sektor B6)
Zkontrolovat ranč
Sotva přijedeš na ranč uvidíš ženu s dítětem sedící na střeše. Hlasitě zakřičíš na pozdrav. Poté si všimneš, že na dvoře stojí spousta podivných lidí s roztrhanými šaty. >žena na střeše: Hej ty, jsem ráda, že někdo přijel na pomoc. Ty zrůdy nás honili až na střechu. Nemám tušení, co chtějí, ale nejsou příliš upovídaní. Můžeš se jich zbavit a opravit tyto ploty, které zbořili? Jinak z této střechy neslezeme.
Vyhrané duely s NPC: 10/10
5 hodinOpravovat ploty.png
40 Zkušeností
Žena na střeše: Wow, díky za vyklízení nádvoří a opravu plotů. Nyní bychom měli být znovu v bezpečí. Počkej, slézu dolů. Wow, já nevím, co tito lidé od nás chtějí. Tyto zrůdy se tu objevili asi před hodinou. Zdáli se mi opravdu zlí.
1956
(sektor B6)
Zkontrolovat ranč
Carlie: Mimochodem, jmenuji se Carlie. Poslal tě Henry? Ano, jsem vdaná za jeho bratra. Mimochodem, kde je? Šel pracovat do stodoly. Uhm ... Můžeš se podívat? Když vstoupíš do stodoly vidíš Henryho bratra. Má stejné příznaky jako Maria, Waupee a lidé, kteří pronásledovali Carlie až na střechu. Měl bys dostat Carlie někde do bezpečí, třeba do kostela a zatarasit dveře, aby se Henryho bratr nedostal ven a neútočil na lidi.
1x Pila
10x Dřevo
Otevřít kostel a přenést Carlie do bezpečí otevřeno
55 Zkušeností
Opasek Halloween
Carlie: Ach ne, můj ubohý manžel ... Necháme ho ve stodole, dokud nenajdeme lék. Myslíš si, že jsem v bezpečí v kostele? Vem si tento dárek. Doufám, že se ti brzy podaří najít lék a vyléčime mého manžela. Přijmi toto k mé záchraně.
1957 Epidemie
Henry: Můj bratr, Maria, John, Waupeeho ... Tato nemoc se šíří po celé prérii. Musíme najít lék nebo budeme brzy ve vážných potížích. Pochybuji, že je to vzteklina. Pŕed pár dny tudy procházel vědec. Mluvil o nějakých pokusech a o epidemii ... Vzpomínám si, že jsem tomu nevěnoval velkou pozornost. Tak jako tak se mě ptal na cestu na lesní mýtinu v severovýchodní části mapy.
Vyřiď: Epidemie
56 Zkušeností
Henry: Upíři? Ale to je naprostý nesmysl. Budeme někdy schopni léčit tyto lidi? Musíme najít někoho, kdo nám může pomoci.
1958
(sektor A5)
Epidemie
Vstoupil jsi na mýtinu.Podivně vyhlížející vědec stojí před klecí. Pár osob je tam uvězněných. Zdá se, že jim podává nějaké léky. Co se to tady děje  Vědec: Chceš mi pomoc zjistit o něco o této nemoci? To jsou moje testovací subjekty. Testoval jsem všechny druhy různých možností k jejich léčbě. Ale jsem na s rozumem v konci. Pomoz mi s analytikou a přines mi vzorky z okolí.
Nalezené produkty při práci: 25/25
50 Zkušeností
Košile Halloween
Vědec: Díky se vzorky, uvidíme ... Ah ah, stejné jak jsem si myslel. Podle snímače, máme co do činění s upíry. Jsem pozitivní. Tady, vem si to jako odměnu za tvé úsilí. Upíři? Musí být opravdu pomatený... To je nesmysl.
1959
(sektor A5)
Epidemie
Vědec: Dobře, jsem pozitivní, máme co do činění s upíry. Je čas na závěrečný test: Přines mi jedinou zbraň, která může zabít upíra. Potřebuji nějaké hroty. Upíři? Můžeš stěží pochybovat, že existují. Ale dobře, on je vědec.
5x Dřevěný kolík
57 Zkušeností
Vyzbrojen dřevěným hrotem, pouští z klece testovací subjekt a vrazí bodec rovnou do srdce. Ale nic se neděje. Testovací subjekt vás napadne. Bohužel jsti nemohl zachránit vědce. Měl jsi co dělat sám se sebou. Alespoň teď víš, že upíři neexistují.
1960 Najít lék
Henry: vědec moc nepomohl. Upíři, to je nesmysl. Možná, že pomůže nějaký starý dobrý lék. Slyšel jsem o mastičkáři co má nějaký lék proti této nákaze. Je v indiánské vesnici v jihovýchodní části mapy.
Vyřiď: Najít lék
80 Zkušeností
Henry: Cože? Mastičkář ti neprodal lék, ale elixír, který přitahuje nakažené? A oni vstávají, i když je srazíš do mdlob? To rozhodně není vzteklina. No... Nemám z toho dobrý pocit.
ID:1961
(sektor B5)
Najít lék
Dorazil jsi do indiánské vesnice. Muž stojí uprostřed davu. Zdá se, že něco prodává Mastičkář: Studené čelo? Nazelenalá páchnoucí kůže? Prázdné oči? Hluboké nutkání kousat lidi? Pak mám perfektní lék! Proti-kousací-elixír! Jen 25 babek a je tvůj.
$ 25
50 Zkušeností
Lék
elixír .... Rozhodl ses ho koupit a používat. Pro případ, že jsi také nakažen.
ID:1962
(sektor B5)
Najít lék
Koupil jsi lék a rozhodl ses jej použít. Možná, že jsi také nakažený. Napil ses z láhve. Najednou se objeví hodně nakažených. Zdá se, že jsou přitahováni elixírem. Skvělé, je potřeba bojovat. A zdá se, že jsou silnější. Jakmile jednoho dueluješ znovu stojí proti tobě. Musíš je poslat do mdlob.
Poslat NPC do bezvědomí : 1/1
50 Zkušeností
Boty Halloween
Mastičkář: Ach můj... můj lék ty zrůdy přitahuje místo aby je vyléčil. Podívej se!Nakažení. Poslal jsi je do bezvědomí a oni se znovu postavili. Musíme pryč! NEMRTVÍ!!!NEMRTVÍ SE BLÍŽÍ!!! Mastičkář utíká. Ztratil své boty. Nemrtví? Je to možné? Je pravda, že ti lidé jsou opět na nohou, i když jsem je poslal k zemi. Rychle pryč a vrátit se k Henrymu.
1963 Voodoo kněžka
Henry: Takže víme, že to není vzteklina ... Pacienti se vzteklinou se hned nepostaví pokud je pošleš do bezvědomí. Ano, žádné známky pěny na jejich ústech. Ale .. to znamená ... že jsou NEMRTVÍ?? Pochybuji, ale co požádat vyšší instanci o pomoc. Znám starou dámu ve městě duchů na severozápadě, který dělá nějaké voodoo věci. Možná, že její návštěvou trefíš do černého.
Vyřiď: Zachraň prérii
100 Zkušeností
Klobouk Halloween
Henry: Skvělé, dokázal jsi to! Saloon je vyléčen. No, stále jsou bledí a bude potřebovat nějaký čas na zotavení, ale je to na dobré cestě.  Aztécká bohyně říkáš? No, vsadím se, že jsi spadl na hlavu při lezení na tu horu. Nejsou žádní Aztéčtí voodoo duchové ... Tak jako tak, tady máš malý dárek.
1964
(sektor A1)
Voodoo kněžka
Vstoupil jsi do města duchů. Ani náhodou - je plný chaosu. Zástupce je zaneprázdněn, chce zbavit město nakažených lidí úplně sám. Díky města plného nakažených nemáš šanci najít voodoo lady Zástupce: Ach, se konečně někdo ukázal. Potřebuju pomoct. Neudržím ty šílence od sebe. Je jich tu příliš mnoho. Rychle mi pomoz vykopat hlubokou díru a získat trochu dynamitu! Potřebujeme je tam nalákat.
5x Dynamit
1x Lék
5 hodin
Kopat studnu.png
25 Zkušeností
Výbušný elixír
Společně připravíme past. Můžete připojit k dynamitu elixír, který jsi koupil od mastičkáře.Perfektní zbraň. Společně je se nám podařilo ty nakažené nalákat do studny. Jsou uvězněni a tam ať si plivou a koušou. Zástupce stojí na okraji, zapálí dynamit svou cigaretou a hodí do studny  Zástupce: Nikdo nenapadne mé město - a už vůbec ne nemrtví  BOOOM - obrovská exploze. Zástupce ti dává za pomoc výbušný elixír.
1965
(sektor A1)
Voodoo kněžka
Konečně je město čisté a můžeš jít hledat voodoo lady. Tvůj první odhad je zkontrolovat salón. Můžeš vejít pomocí křídlových dveří. Uvnitř vidíš temného muže hrát poker s nakaženou osobou přivázanou k židli Pokerový hráč:Hledáš Hildu, voodoo kněžku? Dám ti informace, pokud vyhraješ tuto hru. Hrát poker proti mému partnerovi není co bývalo poté, co se nakazil. Potřebuju nějakou výzvu. Kup - za 500 dolarů.
$ 500
Schopnost
Manuální zručnost.png
20 (s bonusem)
45 Zkušeností
Šátek Halloween
S ohromujícím prstem zručnosti jsi byl schopný podvádět s kartami a vyhrát hru. Hráč pokeru: Výborně. Jsi opravdu dobrý hráč. Zde je tvá cena, náhrdelník. Teď pojď za mnou, zavedu tě k voodoo lady.
1966
(sektor A1)
Voodoo kněžka
Temný muž tě přivedl do malého domku. Uvnitř je velká dáma ohnutá nad stolem. Čtení budoucnost z kuřecích kostí Voodoo lady: Viděla jsem vás přicházet, {PLAYER_NAME}. Chceš ukončit tuto infekci. Můžu ti pomoct. Ale, abych tě navedla na správnou stopu, přiveď mi jednoho z těch nakažených. Pak mohu zjistit jejich zdroj. Přines mi čerstvého, nejlépe ze hřbitova.
9 hodin
Kopat hroby.png
65 Zkušeností
Kalhoty HalloweenVracíš se k voodoo lady s nakaženým, kterého jsi vykopal z hrobu. Voodoo lady rozptýlí nějaký prášek na jeho tělo a vystaví je plameni. Tělo září v modrém světle. Ona jen mumlá podivné verše.
1967
(sektor A1)
Zachraň prérii
Voodoo lady: Teď už vím, co se děje. Muž jménem Abraham je tím zdrojem nákazy. Je velmi chamtivý a touží po nesmrtelnosti. To je důvod, proč ukradl artefakt Aztécké bohyně z její krypty. Podle legendy tento artefakt dává věčný život. Ale je to prokletý artefakt, to je ten zdroj nákazy. Jakmile bude artefakt navrácen,vrátí se vše do normálu. Budeš muset dostat tento artefakt a zachránit prérii. Ale počkej, ten Abraham se skrývá v horách s armádou nakažených. Chceš-li se tam dostat, budeš se muset stát jedním z nich.  Ne, nemusíš zemřít. Dej mi nějakou rybu a přines nějaké oblečení. Budu třít ryby o šaty, dokud nezakryju tvůj lidský pach.
Oblékni:

Opasek Halloween
Košile Halloween
Boty Halloween
Šátek Halloween
Kalhoty Halloween

25x Pstruh
25 zkušeností
Voodoo dáma: Fuj, smrdíš jako shnilé ryby. Co je? Ty bys dal přednost správnému voodoo kouzlu? Nebuď blázen, voodoo kouzla neexistují. Tvé oblečení je cítit jako bys byl infikovaný, budou si myslet, že jsi jedním z nich. Teď rychle, spěchej na horu.
1968
(sektor A1)
Zachraň prérii
Voodoo lady: Dokonalé, smrdíš jako jeden z nich. Nakažení ti umožní projít a nezaútočí. Nyní jdi k hoře a získej artefakt Aztécké bohyně. Dej jej zpátky do krypty, kam patří, a každý bude vyléčen.
Vyřiď: Zachraň prérii
40 Zkušeností
Voodoo lady: Získej Aztécký artefakt a prérie bude zachráněna. Dokážeš to.
1969
(sektor A6)
Zachraň prérii
Dostal ses na horu. Je to tu strašidelné. Nakažení lidé jsou všude, ale neútočí na tebe. Voodoo lady měla pravdu, že tě k nim přivede jejich páchnoucí oblečení. Pohybuješ se pomalu kolem nakažených a snažíš odhalit toho Abrahama. Konečně ho uvidíš. Je také nakažený. Jaká smůla.Přání věčného života ho zmátlo. Kolem krku má artefakt. Jsem rád, že mám tu správnou zbraň proti nim: výbušný elixír výbušný elixír splní svůj účel .. Vše, co zbylo z Abrahama je Aztécký artefakt. Bohužel, výbuch odhalil tvou skrýš. Musíš se probojovat přes nakažené směrem k vrcholu hory.
Výbušný elixír
Vyhrané duely s NPC: 5/5
46 Zkušeností
Aztécký artefakt
Nakonec ses dostal na vrchol. Můžeš vidět díru, která vede do krypty aztécké bohyně. Nyní nastal čas, aby sis pospíšil do jeskyně a dal tento artefakt zpět.
1970
(sektor A6)
Zachraň prérii
Nakonec jsi dorazil ke kryptě na vrcholu hory. Vidíš sarkofág aztécké bohyně. Dáš artefakt zpět do malého zářezu na okraji sarkofágu.Země se začne třást ... Aztécká bohyně:Kdo se to odváží zastavit mé prokletí? Dal jsi zpět artefakt? Je příliš pozdě, vysaji život z prérie a budu vzkříšena. Nic mě nezastaví. Coooo, co se děje? Aztécká bohyně se snaží mučit prérii? Pha, tato bohyně neočekává, že mám nejrychlejší kolt na západě:ty .
Aztécký artefakt
Poraž Aztécká Bohyně
55 Zkušeností
Nic nemůže zastavit kletbu starověké Aztécké bohyně? Ty můžeš. Je čas vrátit se k Henrymu do salonu. Doufejme, že všechno je zpátky v normálu.

Westernová noční můra - opakovatelné

 • Úroveň 10
 • Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 28.10.2018 10:00 hodin do 22.11.2018 00:00 hodin.
 • Splněno Zachraň salón, část 2.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
20660 Rachot v salónu
Po vstupu do salónu je něco velmi špatně. Šerif a Henry se rvou. Co? Zdá se, že se šerif snaží kousnout Henryho.Vlož se do toho Henry: Slez ze mě! Johne! Co to s tebou je?
Poraž Nakažený Šerif
88 Zkušeností
Henry: Johne, teď se uklidni! Co je to s tebou? Řekl jsem, že pro dnešek žádné další nápoje  >John:Grrrrr.... Rochrrr Agrrr.... >Henry:{PLAYER_NAME}! Nevím, co se stalo s Johnem. Vstoupil do salónu před několika minutami a napadl Waupeeho. Když jsem se je snažil odtrhnout, obrátil se proti mně. Prosím tě, podívejte se na indiána.
20661 Rachot v salónu.
Poraž Nakažený Waupee
90 Zkušeností
Waupee je na zemi. Skláníš se, aby ses na něj podíval. Dělá podivné zvuky "Grrrrr Rochrrrr" jako odpověď. Jeho kůže je studená a zelená. Podivné. Stejné příznaky jako u šerifa. Co je to s ním? Ale měl bys nejprve zjistit, jestli je v pořádku Maria.
20662 Rachot v salónu.
Maria nevypadá dobře. Waupee ji kousl do ramene. Její pokožka je bledá a oči se zdají být prázdné. Dotkni se jejího čela, jestli nemá horečku - čelo je vlhké a studené ... Její oči široce otevřené >Maria: Grrrrr! >Náhle Maria vyskočí a napadne tě.
Poraž Nakažená Marie
50 Zkušeností
Wow, co se to tu děje? Maria se tě taky pokusila kousnout. Henry se zdá být jediný, kdo má ještě rozum. Waupee, Maria a John jsou jako divoká zvířata. Co je špatně? Nikdy se takhle nechovali. Měl by ses poradit s Henrym.
20663 Rachot v salónu.
Henry:Co je to s nimi sakra? Nevím, co se tady děje, ale jsem si jistý, že se mi to nelíbí. Rychle. Musíme je svázat, než se probudí a znovu na nás zaútočí.
10x Ostnatý drát
55 Zkušeností
Henry: Dobrě, všechni jsou svázaní.U šerifa si nejsem jistý, ale Waupee a Maria byli zcela střízliví. Proč Waupee napadl Marii? A ona tě taky napadla? Co myslíš? Je to nějaký druh nemoci? Vsadím se, že je to vzteklina. Zvířata se chovají při vzteklině chovají stejně.
20664 Zkontrolovat ranč
Možná je to vzteklina, nemám jiné vysvětlení. Ale ... Začínám si dělat starosti o rodinu mého bratra. Vzteklina se šíří velmi rychle. Co když některá zvířata se vzteklinou jsou vypuštěna a útočí na lidi? Ranč se nachází v jihovýchodní části mapy. Mohli by ses podívat, zda je vše v pořádku, že?
Vyřiď: Zkontrolovat ranč
90 Zkušeností
Henry: Co se stalo? Ach můj bože. Můj bratr taky? Musíme najít lék. Rychle.
20665
(sektor B6)
Zkontrolovat ranč
Sotva přijedeš na ranč uvidíš ženu s dítětem sedící na střeše. Hlasitě zakřičíš na pozdrav. Poté si všimneš, že na dvoře stojí spousta podivných lidí s roztrhanými šaty. >žena na střeše: Hej ty, jsem ráda, že někdo přijel na pomoc. Ty zrůdy nás honili až na střechu. Nemám tušení, co chtějí, ale nejsou příliš upovídaní. Můžeš se jich zbavit a opravit tyto ploty, které zbořili? Jinak z této střechy neslezeme.
Vyhrané duely s NPC: 10/10
5 hodinOpravovat ploty.png
60 Zkušeností
Žena na střeše: Wow, díky za vyklízení nádvoří a opravu plotů. Nyní bychom měli být znovu v bezpečí. Počkej, slézu dolů. Wow, já nevím, co tito lidé od nás chtějí. Tyto zrůdy se tu objevili asi před hodinou. Zdáli se mi opravdu zlí.
20666
(sektor B6)
Zkontrolovat ranč
Carlie: Mimochodem, jmenuji se Carlie. Poslal tě Henry? Ano, jsem vdaná za jeho bratra. Mimochodem, kde je? Šel pracovat do stodoly. Uhm ... Můžeš se podívat? Když vstoupíš do stodoly vidíš Henryho bratra. Má stejné příznaky jako Maria, Waupee a lidé, kteří pronásledovali Carlie až na střechu. Měl bys dostat Carlie někde do bezpečí, třeba do kostela a zatarasit dveře, aby se Henryho bratr nedostal ven a neútočil na lidi.
1x Pila
10x Dřevo
Otevřít kostel a přenést Carlie do bezpečí otevřeno

100 Zkušeností
Carlie: Ach ne, můj ubohý manžel ... Necháme ho ve stodole, dokud nenajdeme lék. Myslíš si, že jsem v bezpečí v kostele? Vem si tento dárek. Doufám, že se ti brzy podaří najít lék a vyléčime mého manžela. Přijmi toto k mé záchraně.

20667

Epidemie
Henry: Můj bratr, Maria, John, Waupeeho ... Tato nemoc se šíří po celé prérii. Musíme najít lék nebo budeme brzy ve vážných potížích. Pochybuji, že je to vzteklina. Pŕed pár dny tudy procházel vědec. Mluvil o nějakých pokusech a o epidemii ... Vzpomínám si, že jsem tomu nevěnoval velkou pozornost. Tak jako tak se mě ptal na cestu na lesní mýtinu v severovýchodní části mapy.
Vyřiď: Epidemie
66 Zkušeností
Henry: Upíři? Ale to je naprostý nesmysl. Budeme někdy schopni léčit tyto lidi? Musíme najít někoho, kdo nám může pomoci.
20668
(sektor A5)
Epidemie
Vstoupil jsi na mýtinu.Podivně vyhlížející vědec stojí před klecí. Pár osob je tam uvězněných. Zdá se, že jim podává nějaké léky. Co se to tady děje  Vědec: Chceš mi pomoc zjistit o něco o této nemoci? To jsou moje testovací subjekty. Testoval jsem všechny druhy různých možností k jejich léčbě. Ale jsem na s rozumem v konci. Pomoz mi s analytikou a přines mi vzorky z okolí.
Nalezené produkty při práci: 25/25
80 Zkušeností
Vědec: Díky se vzorky, uvidíme ... Ah ah, stejné jak jsem si myslel. Podle snímače, máme co do činění s upíry. Jsem pozitivní. Tady, vem si to jako odměnu za tvé úsilí. Upíři? Musí být opravdu pomatený... To je nesmysl.
20669
(sektor A5)
Epidemie
Vědec: Dobře, jsem pozitivní, máme co do činění s upíry. Je čas na závěrečný test: Přines mi jedinou zbraň, která může zabít upíra. Potřebuji nějaké hroty. Upíři? Můžeš stěží pochybovat, že existují. Ale dobře, on je vědec.
5x Dřevěný kolík
90 Zkušeností
Vyzbrojen dřevěným hrotem, pouští z klece testovací subjekt a vrazí bodec rovnou do srdce. Ale nic se neděje. Testovací subjekt vás napadne. Bohužel jsti nemohl zachránit vědce. Měl jsi co dělat sám se sebou. Alespoň teď víš, že upíři neexistují.
20670 Najít lék
Henry: vědec moc nepomohl. Upíři, to je nesmysl. Možná, že pomůže nějaký starý dobrý lék. Slyšel jsem o mastičkáři co má nějaký lék proti této nákaze. Je v indiánské vesnici v jihovýchodní části mapy.
Vyřiď: Najít lék
100 Zkušeností
Henry: Cože? Mastičkář ti neprodal lék, ale elixír, který přitahuje nakažené? A oni vstávají, i když je srazíš do mdlob? To rozhodně není vzteklina. No... Nemám z toho dobrý pocit.
ID:20671
(sektor B5)
Najít lék
Dorazil jsi do indiánské vesnice. Muž stojí uprostřed davu. Zdá se, že něco prodává Mastičkář: Studené čelo? Nazelenalá páchnoucí kůže? Prázdné oči? Hluboké nutkání kousat lidi? Pak mám perfektní lék! Proti-kousací-elixír! Jen 25 babek a je tvůj.
$ 25
50 Zkušeností
Lék
elixír .... Rozhodl ses ho koupit a používat. Pro případ, že jsi také nakažen.
ID:20672
(sektor B5)
Najít lék
Koupil jsi lék a rozhodl ses jej použít. Možná, že jsi také nakažený. Napil ses z láhve. Najednou se objeví hodně nakažených. Zdá se, že jsou přitahováni elixírem. Skvělé, je potřeba bojovat. A zdá se, že jsou silnější. Jakmile jednoho dueluješ znovu stojí proti tobě. Musíš je poslat do mdlob.
Poslat NPC do bezvědomí : 1/1
250 Zkušeností

Mastičkář: Ach můj... můj lék ty zrůdy přitahuje místo aby je vyléčil. Podívej se!Nakažení. Poslal jsi je do bezvědomí a oni se znovu postavili. Musíme pryč! NEMRTVÍ!!!NEMRTVÍ SE BLÍŽÍ!!! Mastičkář utíká. Ztratil své boty. Nemrtví? Je to možné? Je pravda, že ti lidé jsou opět na nohou, i když jsem je poslal k zemi. Rychle pryč a vrátit se k Henrymu.
20673 Voodoo kněžka
Henry: Takže víme, že to není vzteklina ... Pacienti se vzteklinou se hned nepostaví pokud je pošleš do bezvědomí. Ano, žádné známky pěny na jejich ústech. Ale .. to znamená ... že jsou NEMRTVÍ?? Pochybuji, ale co požádat vyšší instanci o pomoc. Znám starou dámu ve městě duchů na severozápadě, který dělá nějaké voodoo věci. Možná, že její návštěvou trefíš do černého.
Vyřiď: Zachraň prérii
1000 Zkušeností
$ 500
1 Bod schopnosti

Henry: Skvělé, dokázal jsi to! Saloon je vyléčen. No, stále jsou bledí a bude potřebovat nějaký čas na zotavení, ale je to na dobré cestě.  Aztécká bohyně říkáš? No, vsadím se, že jsi spadl na hlavu při lezení na tu horu. Nejsou žádní Aztéčtí voodoo duchové ... Tak jako tak, tady máš malý dárek.
20674
(sektor A1)
Voodoo kněžka
Vstoupil jsi do města duchů. Ani náhodou - je plný chaosu. Zástupce je zaneprázdněn, chce zbavit město nakažených lidí úplně sám. Díky města plného nakažených nemáš šanci najít voodoo lady Zástupce: Ach, se konečně někdo ukázal. Potřebuju pomoct. Neudržím ty šílence od sebe. Je jich tu příliš mnoho. Rychle mi pomoz vykopat hlubokou díru a získat trochu dynamitu! Potřebujeme je tam nalákat.
5x Dynamit
1x Lék
5 hodin Kopat studnu.png
90 Zkušeností
Výbušný elixír
Společně připravíme past. Můžete připojit k dynamitu elixír, který jsi koupil od mastičkáře.Perfektní zbraň. Společně je se nám podařilo ty nakažené nalákat do studny. Jsou uvězněni a tam ať si plivou a koušou. Zástupce stojí na okraji, zapálí dynamit svou cigaretou a hodí do studny  Zástupce: Nikdo nenapadne mé město - a už vůbec ne nemrtví  BOOOM - obrovská exploze. Zástupce ti dává za pomoc výbušný elixír.
20675
(sektor A1)
Voodoo kněžka
Konečně je město čisté a můžeš jít hledat voodoo lady. Tvůj první odhad je zkontrolovat salón. Můžeš vejít pomocí křídlových dveří. Uvnitř vidíš temného muže hrát poker s nakaženou osobou přivázanou k židli Pokerový hráč:Hledáš Hildu, voodoo kněžku? Dám ti informace, pokud vyhraješ tuto hru. Hrát poker proti mému partnerovi není co bývalo poté, co se nakazil. Potřebuju nějakou výzvu. Kup - za 500 dolarů.
$ 500
Schopnost
Manuální zručnost.png
20 (s bonusem)
100 Zkušeností
S ohromujícím prstem zručnosti jsi byl schopný podvádět s kartami a vyhrát hru. Hráč pokeru: Výborně. Jsi opravdu dobrý hráč. Zde je tvá cena, náhrdelník. Teď pojď za mnou, zavedu tě k voodoo lady.
20676
(sektor A1)
Voodoo kněžka
Temný muž tě přivedl do malého domku. Uvnitř je velká dáma ohnutá nad stolem. Čtení budoucnost z kuřecích kostí Voodoo lady: Viděla jsem vás přicházet, {PLAYER_NAME}. Chceš ukončit tuto infekci. Můžu ti pomoct. Ale, abych tě navedla na správnou stopu, přiveď mi jednoho z těch nakažených. Pak mohu zjistit jejich zdroj. Přines mi čerstvého, nejlépe ze hřbitova.
9 hodin Kopat hroby.png
90 Zkušeností
Vracíš se k voodoo lady s nakaženým, kterého jsi vykopal z hrobu. Voodoo lady rozptýlí nějaký prášek na jeho tělo a vystaví je plameni. Tělo září v modrém světle. Ona jen mumlá podivné verše.
20677
(sektor A1)
Zachraň prérii
Voodoo lady: Teď už vím, co se děje. Muž jménem Abraham je tím zdrojem nákazy. Je velmi chamtivý a touží po nesmrtelnosti. To je důvod, proč ukradl artefakt Aztécké bohyně z její krypty. Podle legendy tento artefakt dává věčný život. Ale je to prokletý artefakt, to je ten zdroj nákazy. Jakmile bude artefakt navrácen,vrátí se vše do normálu. Budeš muset dostat tento artefakt a zachránit prérii. Ale počkej, ten Abraham se skrývá v horách s armádou nakažených. Chceš-li se tam dostat, budeš se muset stát jedním z nich.  Ne, nemusíš zemřít. Dej mi nějakou rybu a přines nějaké oblečení. Budu třít ryby o šaty, dokud nezakryju tvůj lidský pach.
25x Pstruh
90 zkušeností
Voodoo dáma: Fuj, smrdíš jako shnilé ryby. Co je? Ty bys dal přednost správnému voodoo kouzlu? Nebuď blázen, voodoo kouzla neexistují. Tvé oblečení je cítit jako bys byl infikovaný, budou si myslet, že jsi jedním z nich. Teď rychle, spěchej na horu.
20678
(sektor A1)
Zachraň prérii
Voodoo lady: Dokonalé, smrdíš jako jeden z nich. Nakažení ti umožní projít a nezaútočí. Nyní jdi k hoře a získej artefakt Aztécké bohyně. Dej jej zpátky do krypty, kam patří, a každý bude vyléčen.
Vyřiď: Zachraň prérii
80 Zkušeností
Voodoo lady: Získej Aztécký artefakt a prérie bude zachráněna. Dokážeš to.
20679
(sektor A6)
Zachraň prérii
Dostal ses na horu. Je to tu strašidelné. Nakažení lidé jsou všude, ale neútočí na tebe. Voodoo lady měla pravdu, že tě k nim přivede jejich páchnoucí oblečení. Pohybuješ se pomalu kolem nakažených a snažíš odhalit toho Abrahama. Konečně ho uvidíš. Je také nakažený. Jaká smůla.Přání věčného života ho zmátlo. Kolem krku má artefakt. Jsem rád, že mám tu správnou zbraň proti nim: výbušný elixír výbušný elixír splní svůj účel .. Vše, co zbylo z Abrahama je Aztécký artefakt. Bohužel, výbuch odhalil tvou skrýš. Musíš se probojovat přes nakažené směrem k vrcholu hory.
Výbušný elixír
Vyhrané duely s NPC: 5/5
90 Zkušeností
Aztécký artefak
Nakonec ses dostal na vrchol. Můžeš vidět díru, která vede do krypty aztécké bohyně. Nyní nastal čas, aby sis pospíšil do jeskyně a dal tento artefakt zpět.
20680
(sektor A6)
Zachraň prérii
Nakonec jsi dorazil ke kryptě na vrcholu hory. Vidíš sarkofág aztécké bohyně. Dáš artefakt zpět do malého zářezu na okraji sarkofágu.Země se začne třást ... Aztécká bohyně:Kdo se to odváží zastavit mé prokletí? Dal jsi zpět artefakt? Je příliš pozdě, vysaji život z prérie a budu vzkříšena. Nic mě nezastaví. Coooo, co se děje? Aztécká bohyně se snaží mučit prérii? Pha, tato bohyně neočekává, že mám nejrychlejší kolt na západě:ty .
Aztécký artefakt
Poraž Aztécká Bohyně
100 Zkušeností
Nic nemůže zastavit kletbu starověké Aztécké bohyně? Ty můžeš. Je čas vrátit se k Henrymu do salonu. Doufejme, že všechno je zpátky v normálu.