Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Verze z 22. 10. 2014, 19:08, kterou vytvořil ENTRICK (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „== Podmínky pro zobrazení série == * Dosažená úroveň 50 <table width="96%" cellpadding="7px" cellspacing="0" style="table-layout:fixed; width:100%…“)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení série

  • Dosažená úroveň 50


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1736 Záhadná vražda
{PLAYER_NAME}, mám pro tebe práci. V Burnham City byl zastřelen jakýsi Bill Hickhok. Nikdo nezná motiv, nikdo neví kdo je vrah. To zní zajímavě nemyslíš? Vydej se do Burnhamu! Vražda se stala v Burnham City, který je v severovýchodní části mapy.

Vyřiď: Hledej stopy

100 Zkušeností

Takže si se případu ujal? Skvělé. Ty jistě rychle přijdeš na to, kdo je vrah.
ID:1737 Hledej stopy
Takže chceš zjistit kdo zabil Billa Hickhoka? Dobrá. Dám ti nějaké informace? Ten mrtvý je známý pistolník a pokerový hráč. Našli jsme ho ležet dnes ráno před salonem. Byl zastřelen zákeřně do zad. Měj spoustu nepřátel - nejlépe uděláš, když vyhlásíš odměnu na hlavu podezřelým osobám. Jistě ti padne do ruky pár darebáků, co by mohli něco vědět.

Vystavené zatykače: 5x
Pro vaši odměnu se můžete vydat k městskému šerifovi. Kde v záložce 'Hledá se' vystavíte zatykače.

200 Zkušeností

Všechny podezřelé co si přivedl, jsem vyslechl. Nikdo z nich není Hickhokův vrah. Ale ozval se jeden svědek. Říkal že Hickhok měl něco v ruce, když ho zastřelili.
ID:1738 Hledej stopy
Díky svědkovi víme, že Hickhok něco držel v ruce, než dorazil šerif. Svědek tvrdí že viděl postavu, která se skláněla nad mrtvolou. Potulují se tu v okolí dva darebáci. Ale myslím že i když je dopadneš, dobré slovo na ně platit nebude.

Vyhrané duely: 5x
Pokud chceš duelovat ostatní hráče, musíš být členem města.

300 Zkušeností

Tak, dopadl jsem všechny darebáky a všechny jsem porazil. A zpívali: Hickhock držel v ruce karty když zemřel. Kartu si vzali jako suvenýr. Prý to mezi podvodníky přináší štěstí. Navíc byl Hickhock slavný.
ID:1739 Zkompletuj pokerové karty
Neuvěřitelné. Hickhock držel kartu v ruce v momentě jeho smrti. Pár darebáků mu z ruky sebralo pět pokerových karet. To je krádež důkazního materiálu. Třeba najdeme vraha když budeme mít karty pohromadě. Musíš je obstarat. Ulehči pár duelantům o dolary. Možná mají v kapse víc než by se dalo čekat.

Vydělané dolary v duelu: 500$

10 Zkušeností

Našel si jednu kartu ... jen tak dál ...
ID:1740 Zkompletuj pokerové karty
Našla se jedna Hickhokova karta. Další nebude možné jem tak někomu sebrat. Už se to mezi darebáky rozneslo a každý si dá pozor. Budeš muset někoho střelit KO aby si se mohl v klidu podívat, co u sebe má.

Dej soupeře do mdlob : 5x

400 Zkušeností

Tohle je druhá karta: osm
ID:1741 Zkompletuj pokerové karty
Už chybí jen tři karty. Darebáci tě jen tak nenechají, karty jistě schovali. Protivníka střel tak, aby nemohl kartu schovat.

Vítězství v duelu na jednu ránu: 1x

400 Zkušeností

Co jsem říkal, třetí karta a zase osm?
ID:1742 Zkompletuj pokerové karty
Jsme na horké stopě. Předposlední kartu musí mít velice ostřílený lump. Ale ještě se ho nepovedlo najít. Nastřádej v duelech trochu zkušeností a ten lump se mezi nimi jistě objeví.

Zkušenosti získané v duelu: 500

300 Zkušeností

Já to věděl že se to podaří. Předposlední karta je eso.
ID:1743 Zkompletuj pokerové karty
Už nejsme daleko do vyřešení vraždy Billa Hickhoka, cítím to v kostech. Poslední kartu musíme najít za každou cenu. Třeba jí vzal někdo s těch poražených darebáků.

Vyřízené zatykače: 5x

200 Zkušeností
Karty mrtvého muže

Máme Hickhokovy karty. Karty mrtvého muže. Dokázal si to.
ID:1744 Rekonstrukce místa činu
Dobrá tedy. Musíme vrahovi nastražit past. Pokusíme se situaci opakovat a věřím že se vrah chytne. Víme že byl Hickhok slavný pistolník. Zlepši se v duelech, dueluj silnější protivníky. Tak si vysloužíš vrahovu pozornost.

Vyhrané duely s NPC: 10

500 Zkušeností

Stal si se postrach banditů na divokém západě. Tím si vraha jistě nalákal.
ID:1745 Rekonstrukce místa činu
Príma, už máš pověst téměř stejnou jako Hickhok. Teď se zaměříme na past: Sedni si do salonu se stejnými kartami jako měl nebožtík. Věřím že to vraha naláká.

Nasaď:
Karty mrtvého muže

100 Zkušeností

Dost dobré, teď pojďme čekat do salonu a uvidíme, co se stane. Nebojte se, parta federálních agentů byla umístěna tak, aby se vám nic nestalo.
ID:1746 Draw Poker
Tamten muž je Jack McCall, nešťastný hráč pokeru. To by mohl být motiv, jistě ztratil jmění u Hickhoka a zastřelil ho zezadu! Rychle ho zatkněte!

Poraž Jack McCall

200 Zkušeností

Po výslechu McCallena jsme ho museli nechat jít. Podle něj to byl akt pomsty, když Hickhok zabil jeho bratra. Na Divokém západě to je oko za oko na , takže ho nemůžeme zavřít do vězení.
ID:1747 Výzkum
Celá ta věc je pro mě španělská vesnice...takže Bill Hickhok zastřelil McCallenova bratra. Měl by být pohřben na hřbitově v městě duchů - proč nezjistíme, zda tam nejsou nějaké stopy.

Vyřiď: Výzkum

100 Zkušeností

Cože? Nenašli jste hrob v městě duchů? Takže ve skutečnosti McCall nemá bratra!?lhal, aby si zachránil krk - najděte ho.Tentokrát ho štěstí opustilo.Pořád musí být někde v Burnham City.
ID:1748 Výzkum
Město duchů ... tam je hřbitov, stejně přízračný jako ve svých zdech. To je místo, kde musí být McCallenův bratr pohřben, prohledáváte celý hřbitov s jeho náhrobním kamenem.

Jdi k Městu duchů

200 Zkušeností

Po dlouhém hledání si uvědomíte, že neexistuje žádný náhrobek se jménem McCall. To znamená, že McCall lhal - on vlastně nemá bratra! Zavraždil Hickhoka z čisté chamtivosti.
ID:1749 Poslední hra
McCall je vinen z vraždy Billa Hickhoka z čisté chamtivosti. Teď ho máme, přiveďte McCallena - a opravdu ho tentokrát postřelte, takto ho můžeme vzít rovnou do vězení.

Poraž Jack McCall

1500 Zkušeností
400 $

Výborně! McCall je konečně ve vězení, poslední dobou nám lhal. Vyřešil jsi případ ruce mrtvého muže!