Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání
Růst úkoly.png Úkoly podle úrovněVeškeré úkolové řady, ať už od indiána Waupeeho, šerifa Johna Fitzburna nebo tanečnice Marie Roalstad, naleznete přehledně seřazené podle úrovně na této stránce. Úkoly jsou průběžně doplňovány.


AZ úkoly.png Úkoly podle abecedyPokud Vám nezáleží na úrovni, od které lze daný úkol plnit, tak Vám jistě pomůže tato stránka, kde naleznete veškeré úkolové řady, seřazené přehledně podle abecedy. Úkoly jsou průběžně doplňovány.


Hodiny2.png Časově omezené úkolyKaždoročně se opakují úkoly, které lze plnit pouze v určitém časovém intervalu, z nichž většina je opakovatelných. Na této stránce naleznete přehled všech úkolů a časové rozmezí ve kterém můžete tyto úkoly plnit.


Charakter úkoly.png Charakterové úkolyPo dosažení 15. úrovně si můžete zvolit charakterovou skupinu - Dobrodruh, Duelant, Dělník nebo Voják. Po zvolení charakteru se Vám v salónu objeví jeden ze čtyř úkolů, který může plnit pouze jedna charakterová skupina. Na této stránce naleznete tyto úkolové řady.


Čtenář úkoly.png Hlavní příběhNejdelší na sebe navazující úkolová řada ve hře, ve které postupně plníte devět různých sérií. Na konci každé této úkolové řady dostanete předmět do herních sad, které nelze koupit na trhu, u cestujícího obchodníka nebo v obchodě, zbrojíři či krejčím v postavených městech.


Opak úkoly.png Opakovatelné úkolyOpakovatelné úkoly naleznete na dvou místech na mapě, Waupeeho město (jihovýchodně od středu mapy) a ve Město duchů (severozápadní část mapy). Tyto úkoly jsou každý den stejné a mění se pouze podle úrovně. Další místo, kde lze najít opakovatelné úkoly, je salón. Zde se mění úkoly nejen podle úrovně, ale i každý den v týdnu. Dále jsou v salónu k dispozici i řemeslné úlohy (zobrazí se po zvolení řemesla). Opakovatelné úkoly se ukáží až po splnění úkolové řady Zachraň salón, část 2..


Mapa úkoly.png Pozice zadavatelů úkolů na mapěPři plnění úkolů zjistíte, že ne všichni zadavatelé se nachází v salónu, ale jsou rozeseti různě po mapě. K tomu Vám pomůže tato stránka, kde naleznete všechny zadavatele a jejich pozici na herní mapě.