Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení úkolové řady


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:895
(sektor B5)
Přepadení
Z čista jasna si zaslechl zvuk výstřelů. Zvuk tě zavede do indiánského tábořiště, na které právě zaútočili bandité.
6 hodin
Chytat bandity.png
1750 Zkušeností
Poté co byli útočníci odražení se na tebe lidé v táboře podezřívavě dívají. Dopředu vystoupí mladý muž, který začne vyprávět.  Indián: Mé jméno je Honaw a tebe znám. Držel si spolu s mým otcem dýmku míru a ujišťoval si nás, že se nemusíme ze strany Midwesternskej železnice ničeho obávat. O pár dní později nám však naši vesnici zapálili a nyní nás loví jako zvěř, aby jejich zločin zemřel spolu s posledním z nás. Vezmeš na sebe zodpovědnost za svou účast v tomto krutém neštěstí a pomůžeš nám?
ID:896
(sektor B5)
Okrademe zloděje!
Honaw: Pokud se chci ubránit, potřebujeme koně. Blízko železničního tábora je pastvina. Pod rouškou noci tam můžeme nepozorovaně ukrást pár koní.
2 hodiny
Krást koně.png
4 hodiny
Přeprava koní.png
900 Zkušeností
1500$
Honaw: Dobře, teď náš už pomocníci Midwesternskej nedohoní.
ID:897
(sektor B5)
Obranyschopný
Honaw: Koně nejsou sami o sobě všechno, stále potřebujeme zbraně. Viděl si sám, že jsme byli ve velké nevýhodě oproti Bannisterovým chlapem, když na nás útočili. V dalším městě je zbrojnice, kde Midwesternská skladuje zbraně a dynamit.
2 hodiny
Vykrádat domy.png
2 hodiny
Přepravovat munici.png
1050 Zkušeností
1750$
Honaw: Tyto zbraně by nám měly stačit v další části našeho plánu. Ještě ti nemůžu říct víc o našem plánu, ale když se zítra vrátíš před úsvitem, tak to vysvětlím.
ID:898
(sektor B5)
Na válečné stezce
Honaw: Nastal náš čas. Použijeme ukradený dynamit abychom způsobily sesuv půdy v kaňonu a zničili tak železniční trať. Pokud to dobře načasujeme, mohli bychom dostat do pasti vlak Midwesternskej společnosti, který pak vypálíme do tla, spolu s jeho nákladem dřeva, které bylo ukradeno z naší země. Nedělej si starosti, {PLAYER_NAME}, pasažérů necháme jít. Nejsme žádná zvířata jako byli muži Lorne Bannister.
10 hodin
Přepadení vlaku.png
1200 Zkušeností
3000$
Honaw: Pohled na hořící vlak mi přináší zpět vzpomínky na den, kdy na nás zaútočili. Můj kmen se nyní musí na čas někde schovat, {PLAYER_NAME}. Víš o nějakém místě, kde bychom mohli být v bezpečí?
ID:899
(sektor A2)
Návrat k Wilsonům
Rick Wilson: {PLAYER_NAME}, jak rád tě opět vidím! Synku, kdo jsou všichni tito lidé?  Společně s Honaw začnete Rickovi vysvětlovat co se stalo.  Rick Wilson: Rozumím. Hrozná ostuda, když už se k tomu musím vyjádřit. Mohl bych Vám nabídnout stodolu a kus pole kousek vedle, pokud by Vám to vyhovovalo, můžete zde na nějaký čas zůstat.  Honaw: Děkujeme Vám Rick a děkujeme i tobě {PLAYER_NAME}. Můj kmen si může konečně odpočinout a poděkovat i našim předkům. Pomohl by si mi najít trochu barvy pro rituál?
4 hodiny
Sbírat indigo.png
975 Zkušeností
V záři ohniska Indiáni vedení Honawom provádějí rituál, aby uctili své mrtvé bratry a sestry. Ty a Rick Wilson to v tichosti pozorujete, dokonce se k Vám později připojí i Rickova žena Markéta, i když ještě není zcela zotavení.
ID:900
(sektor A2)
Oheň!
V půlce noci s tebou Honaw cloumá. Honaw: {PLAYER_NAME}, rychle vstávej, farma je v plamenech!
2 hodiny
Hasit ohně.png
1200 Zkušeností
Nejhorší obavy se naplnily a oheň se dále rozšiřuje kvůli silnému větru. Znenadání uslyšíš výkřik.  Rick Wilson: Margareta? Ona je stále v domě? MARGARETA!  Než ho můžeš vůbec zastavit, Rick Wilson už běží do hořícího domu. O chvíli později se dům zhroutí a pak už není slyšet vůbec nic.
ID:901
(sektor A2)
Bannisterova pomsta
Ty a Honaw stojíte před kouřícími troskami, ještě stále nechápete, co se stalo, když najednou za sebou uslyšíte nabíjení zbraně.  Lorne Bannister: To je to, co se stane každému, kdo mě bude chtít podrazit! Nejprve nechtěli prodat a pak pomáhají rudochům. ... Blázni! A teď si to konečně vyřídím s tebou a s tvým pokrevním bratrem. Už jsi mi způsobil dost problémů!
Zastřel Lorne Bannister 1350 Zkušeností
5000$
Bannisterův kolt
Honaw: Bannister byl těžký soupeř, ale tohle už bylo jeho poslední chamtivé vydechnutí. Co je tohle?  Honaw vytáhne z kapsy Bannisterovy košile nějakou mapu.  Honaw: Je na ní vyznačená důl, určitě tam musí být něco důležitého. Jakmile pohřbíme Ricka a Margareta, měli bychom se tam jít podívat.
ID:902
(sektor B6)
Otroci
Starý důl ti nabízí ošklivý pohled. Indiáni jsou zavření jako zvířata v malých dřevěných klecích. Neplýtváte časem a okamžitě se pouštíte do práce ...
6 hodin
Osvobození otroků.png
6000 Zkušeností
50 Dluhopisy
Honaw: Mezi vězni jsem našel bratry z mého kmene o kterých jsem si myslel, že jsou už mrtví! Bannister je zneužíval na stavbě železnice. Děkuji ti, {PLAYER_NAME}! V tomto konfliktu si ztratil dva dobré přátele, ale zachránil si nespočet jiných životů!