Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série

  • Dosažená úroveň 70
  • Tento úkol můžeš přijmout pouze od 16.09.2013 v 10:00 hodin.
Zadavatel Název Podmínky Odměna
1760 Maršál
Ahoj {PLAYER_NAME}, maršál Evett Nix je na prériích. Jeto proslulý maršál a bojí se ho všichni psanci. Jde po "Wild Bunch" Doolin bandě, nechvalně proslulé skupině banditů. Neměl by sis tuto příležitost nechat ujít - možná Nix potřebuje schopnou ruku, jako jsi ty, aby dostal gang do vězení.  Quest hint: Nixova centrála pro boj s Doolinovou bandou se nachází v sídle v severovýchodní části mapy.
Vyřiď: Bankovní loupež (Divoká banda) 100 zkušeností
Jen si dejte pozor, "Wild Bunch" je nebezpečný. Nezastaví se před ničím a kradou vše, co není přibité k zemi.Je lepší dát své peníze do banky, jsou tam v bezpečí!
1761 Bankovní loupež
Vy tam! Hledáte práci? Za chvíli budu potřebovat pár rukou.Banda "Wild Bunch" vyloupil Ford County banku a odnesl spoustu peněz. Nyní se schovávají v nepřátelské pevnosti. Hledám pomocníky k vyprášení bandy z pevnosti v koordinovaném útoku! Pomozte mi s útokem, a jste na palubě za účelem dalšího zkoumání - pokud přežiju.  Quest hint: Na bitvu se musíš včas připravit. Musíš být na místě než začne, jinak se staneš dezertérem!
Přežité bitvy: 1/1 500 zkušeností
Výborně, útok byl úspěšný! Někteří členové bandy "Wild Bunch" zdrhají v panice z pevnosti! Pojďme po nich!
1762 Bankovní loupež
Pevnost dostala docela dost zásahů ... Hele, to Oliver Yantis, také mu říkají Ol Yantis, který se snaží utéct. Je to nechvalně proslulý člen bandy, zadrž ho!
Poraž Ol Yantis 200 zkušeností
První člen "Wild Bunch", kterého jsme mohli zadržet, o jednoho méně k terorizování prérie. Bohužel, zbytek gangu utekl. Nebudou schopni udržet své nohy při tomto tempu, ale určitě se pokusí o další loupež. Budeme tam čekat.
1763 Přepadení vlaku
"Wild Bunch" to udělal znovu! Tentokrát vykradli Californii - rychlík New Mexico Express Train. Znovu se skryli v pevnosti a s docela tučnou kořistí. Musíme vyhrát bitvu o pevnost, abychom měli šanci chytit samotného vůdce bandy - Doolina.
Vyhrál bitvu o pevnost: 1/1 500 zkušeností
Pevnost byla srovnána. Rychle, členové bandy se snaží utéct - snad budeme mít štěstí a zatkneme Doolina.
1764 Přepadení vlaku
Tam nahoře, je samotný vůdce Doolin! On je hlavou a zakladatelem bandy "Wild Bunch". Jakmile ho budeme mít, je celý gang rozptýlen - jděte do něj!
Poraž Bill Doolin 200 zkušeností
I když se vám Doolina nepodařilo zatknout, alespoň jste ho postřelili. Dříve nebo později to povede k jeho zatčení. S postřelenou nohou se daleko nedostane.
1765 Bitva o Ingall
Nakonec jsme našli centrálu Divoké bandy. Divoká banda obsadila velkou pevnost a pojmenovali ji Ingall. Doolin se musí zotavit z průstřelu nohy, ale jeho banda je připravena. Tato pevnost má spoustu únikových cestiček - museli se poučit z minulých nájezdů. Naši nejlepší šancí je rychle udeřit a vyřadit jednoho z nich rovnou v boji.
Hráči v mdlobách v bitvě o pevnost: 1/1 500 zkušeností
Úplné vítězství! Podvodník, kterého jsi vyřadil v boji se jmenuje Arkansas Tom Jones - průměrný pistolník, který má již na svědomí nemálo zástupců šerifa. Dobrá práce!
1766 Trojnásobný převrat
Konečně! Už půl roku není vidu ani slechu po činnosti Divoké bandy, bitva o Ingall dopadla opravdu dobře. Nyní jsme dostali zprávu o třech nájezdech. Banda vyloupila poštovní stanici, banku a vlakové nádraží. Podařilo se jim odnést spoustu peněz a pauzu využili k vybudování nového úkrytu. Musíme dostat zpět ukradené peníze.
Vydělané dolary v bitvě o pevnost: 500/500 500 zkušeností
Skvělá práce, kořist jsme získali zpět. Ukradené peníze můžeme dát zpět do banky, do poštovní stanice a na vlakové nádraží.
1767 Loupež v obchodě
Ze sousedního města jsme právě obdrželi volání o pomoc od maršála v důchodu. Divoká Banda vyloupila jeho obchod. Rychle jděte, uvidíte, zda tam nenajdeme ještě jednoho z banditů.
Poraž George Bittercreek Newcomb 200 zkušeností
Chytili jste Georgeho Bittercreeka Newcomba! Přezdívají ho "Slaughter Kid" a jsem si jistý, že si umíte představit proč. Dost vážná překžka pro bandu, celkem tři z jejích členů teď máme ve vazbě.
1768 Daltonova vzpoura
Nebudete tomu věřit, ale Bill Dalton a Doolin se rozdělili. Dalton opustil Divokou bandu a založil svou vlastní bandu - " Daltonova banda". Shromáždil několik psanců a vyloupil První Národní Banku. Tohle je naše šance, Daltonova banda nebude tak silná jako Divoká banda, můžeme zatknout Billa Daltna a jeho přisluhovače najednou.
Zranění v bitvě o pevnost: 5/5
Úhybů v bitvě o pevnost: 10/10
500 zkušeností
Ha, bankovní loupež byla první a poslední práce pro Daltonovu bandu! Úplně jsme ji rozbili, a teď je na řadě banda "Wild Bunch". Budou snadným terčem, neboť byla oslabena Daltonovou vzpourou.
1769 Poslední bitva
Dostali jsme volán o pomoc. Oslabená banda divokého Bunche je zase v akci. Naplánovali si přepadení vlaku, ale nepodařilo se jim otevřít trezor. Ze zloby teď terorizují obyvatelé pevnosti. Měli by jsme ihned zasáhnout. To je naše šance. Hned jak bude pevnost v našich rukou, vztyč vlajku.
Utržené škody bitvě o pevnost: 10/10
Získané vlajky v bitvě o pevnost: 1/1
500 zkušeností
"Wild Bunch" byla rozmetena, její členové jsou za mřížemi. Pouze Doolin nebyl v pevnosti. Bude pokračovat v hledání nových psanců kolem něj tak dlouho, dokud se bude volně potulovat prérií.
1770 Doolin
Právě jsme obdrželi opravdu horký tip: Doolin, vůdce "Wild Bunch", se stále volně potuluje prérií.Tajný agent nám oznámil, že Doolin utrpěl infekci od střelné rány, kterou jsi mu způsobil a léčí své neduhy v lázních někde podél řeky.
Vyřiď: Doolin (Divoká banda) 1500 zkušeností
Zvládl jsi to! Bunchova banda je poražena a teď ještě obávaného Billa Doolina. Díky tobě je prérie o něco bezpečnější.
1771 Doolin
Kdo je tam? Chlápek se nemůže vykoupat, aniž by ho někdo neobtěžoval? Sakra, to jsi ty! Je to tvoje chyba, že jsem byl postřelen od té vlakové loupeže, co jsme udělali. To byl opravdu největší úspěch bandy "Wild Bunch" . Ale já se jistě nevzdám bez boje - uvidíme, jestli mě můžeš znovu střelit!
Poraž Bill Doolin 500 zkušeností
500 $
Zatraceně, byl jsem poražen. Ale když už mě mají zajmout, tak alespoň ať je to ten nejlepší. Přiveď Doolin nejlépe k Nixovi.