Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání
MPI dominance logo.png

Dominance

MPI podklad.png

MPI kolo.png Dominance
Jak již název napovídá, tento herní mód bude spočívat v dominanci a úkolem vašeho gangu bude obsazování důležitých budov. Na první mapě to jsou konkrétně - salón - banka - mlýn. Princip je snadný, získat pro váš gang co nejvíce bodů za držení těchto budov. Máte na to 35 kol a nasbírat můžete maximálně 35 bodů. Jistou část výhry - veteránské body, si mohou odnést všichni. Hráč, který zemře, musí počkat 3 kola, než se znovu objeví na své startovní pozici.
Tři budovy, o jejichž obsazení hráči během hry usilují.

Obsazování budov

MPI podklad.png

MPI kolo.png Obsazování budov
Budovy pro obsazování jsou rovnoměrně rozmístěny na mapě. Každá z nich má kolem sebe bílý pás polí, když se na ně člen gangu postaví, může začít obsazování. To je signalizováno pod horním panelem třemi symboly budov. Tento panel znázorňuje stavy obsazování jednotlivých budov. Pokud je pole s budovou celé šedé, je neutrální a nepatří žádnému gangu. Když celé zmodrá nebo zčervená, náleží jednomu z týmů a získává za ně body. Částečně zbarvené symboly budov znázorňují průběžný stav obsazování.
Bílá pole kolem budovy slouží pro její obsazování.
Panel v horní části ukazuje stav bodů obou týmů a aktuální kolo. Pod panelem v pravé části je signalizace obsazení budov.

Jak už víte, každá hra trvá maximálně 35 kol a to jen v případě, když se žádnému z týmů nepodaří nasbírat maximální množství bodů - 35. Pokud se to některému z týmů podaří před 35. kolem, je hra ukončena. Pokud by došlo k remíze, rozhoduje počet zabitých protihráčů, případně celkové způsobené poškození. Stav bodů obou týmů a aktuální kolo můžete sledovat na horním panelu.


Pravidla obsazování

  • Každá obsazená budova dává 1 bod v jednom kole.
  • Obsazení budovy z neutrálního stavu trvá minimálně 3 kola.(jedním člověkem)
  • Budovu obsazuje/přejímá gang s početní převahou hráčů.
  • Pokud je převaha o více než jednoho hráče, tým obsadí o to více třetin budovy. Přesila 3:1 - tým dostane místo 1/3 na konci kola 2/3.
  • Při držení budovy stejným množstvím hráčů z obou gangů, se stav přejímaní budovy nemění a čeká se na převahu jednoho z týmů.
  • Budova, jenž je přebírána jednomu z týmů týmem druhým se musí nejprve navrátit do neutrálního stavu, to trvá opět minimálně 3 kola(v závislosti na poměru dominance) a poté začíná naskakovat přejímání.
  • Budova, jenž je přebírána jednomu z týmů týmem druhým, dává vlastníkovi stále 1 bod za kolo až do stavu, než se stane neutrální.
  • Budova na mapě s podložím v barvách daného týmu, dává tomuto týmu každé kolo 1 bod.

Odměňování

MPI podklad.png

MPI kolo.png Odměňování

I když váš gang prohraje, stále máte možnost na zisk určitého počtu veteránských bodů, protože ve hře hraje klíčovou roli počet získaných bodů z obsazených budov. Systém odměn je rozdělen do pěti úrovní podle počtu získaných bodů.

Úroveň I. II. III. IV. V.
Počet bodů 7 14 21 28 35
Výše odměny 50 100 150 200 250

Po skončení hry se každému z týmů zobrazí na stupnici kolik bodů získal a kolikáté úrovně odměn dosáhl. Následně uvidí počet získaných veteránských bodů ze hry. Jestliže tým, který prohrál, dosáhne například 3.úrovně, jeho členové na konci obdrží 39 veteránských bodů.

Na stupnici je pěti puntíky znázorněno pět úrovní, za každou úroveň tým dostane určitý počet bodů.

V okně, se zobrazenou stupnicí výhry se můžete přepnout na záložku Statistiky a podívat na nejrůznější statistiky ze hry. Od počtu použitých dovedností po počty zásahů, úhybů atd.

Herní mapy

MPI podklad.png

MPI kolo.png Herní mapy
Přestřelka v Tombstone

MPI ikona počet hráčů.png 6-10 hráčů
MPI ikona počet týmů.png 2 týmy
MPI ikona počet kol.png 35 kol

MPI dominance salón.png MPI dominance mlýn.png MPI dominance banka.png

Náhled mapy