Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení série

  • Úroveň 50

Zpět na úkoly2.PNG

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1875 Odložený případ
Dívám se ztrápeně? Ano, skutečně existuje případ, který nejsem schopen vyřešit. Možná bys mohl pomoct. Zde je příběh:  Čtyři Union Pacific pošťáci chybí. Už jsem zjistil, že prohledávali všechny dopisy, zda obsahují nějaké UP Dluhopisy a ukradli i ty z Post Office Union Pacific. Nezjistili jsme ale žádné důkazy, myslím, že mají dopisy skryté někde v prérii. Nyní to začíná být zajímavé: Podle pověstí, se snažili jeden druhému zabránit v útěku s dopisy. Dali je tedy do truhly. Truhla měla čtyři zámky a každý z nich měl jeden z klíčů. Nenašel jsem zatím tu truhlu. No, já nevím, co se s nimi stalo, ale myslím, že zmizeli i s Dluhopisy.

Vyřiď: Jackův Duch
Obdržíš telegram a v něm stojí... Ahoj Jacku. Mám tušení, že John a James kují pikle a chtějí ukrást naše klíče. Chtějí se dostat pryč i se všemi dluhopisy, které jsme shromáždili. Měli bychom se setkat v Indiánské Vesnici a domluvit se, co uděláme. Měli bychom je předejít. Co ve středu kolem poledne? Nejlepší bude je setkat tajně, abychom neupoutali něčí pozornost. Nechceme, aby nás vyšpehovali. Myslím, že ozdobný širák bude nejlepší volba, nebudete vypadat podezřele. Uvidíme se v neděli, Jakeu.

50 Zkušeností
Říkáš, že pošťák Jack z Union Pacific je mrtvý? Myslel jsem, že zdrhli z Dluhopisy. Vypadá to, že je posedla chamtivost a zabili se navzájem kvůli klíčům.

ID:1876 Jackův Duch
Duch Pošťáka Jacka Kdo je to? Jack? Co, kdo jsi ty? Měl bych ti dát můj klíč? Ani náhodou, budeš muset se mnou bojovat.

Nasazen
Drahý širák
Poraž Duch pošťáka Jacka
Dle dopisu se musíš dostavit v Neděli mezi 10:00-14:00 do Waupeeho města(viz. obrázek zadavatele)

50 Zkušeností
Klíč k chybějícím telegramům
Duch Pošťáka Jacka Buuhuuuu ... Zde přijmi můj klíč. Teď budu odpočívat v pokoji.

ID:1877 Odložený případ
Jeden z nich musí být vrah. Stačí sledovat ty prokleté telegramy a najdeme skutečné viníky.

Vyřiď: Jakeův Duch
Obdržíš telegram a v něm stojí... Ahoj Jakeu. Nemáš ponětí, co jsem právě zjistil. Zaslechl jsem rozhovor mezi Jackem a Jamesem.Oni se spikli proti nám a chtějí nám ukrást naše klíče. Zákeřní spiklenci. Můžeš přijít ke Svaté Skále na pondělní západ slunce? Navrhuji, abychom opustili prérii. Přines si alespoň 5000 dolarů k zakoupení nějakých dobrých koní k letu. Uvidíme se později, Johne.

50 Zkušeností
Jake je taky mrtvý? Ok, zbývají dva podezřelí, John a James

ID:1878 Jakeův Duch
Duch Pošťáka Jakea Johne, konečně jsi tu ... No, kdo jste? Nikdy nedostaneš můj klíč. Přinesl jsem si sebou pušku, budeš muset se mnou bojovat.

Poraž Duch pošťáka Jakea
Dle dopisu se musíš dostavit v Pondělí mezi 18:00-22:00 ke Svaté skále (viz. obrázek zadavatele) a mít u sebe minimálně 5000$

50 Zkušeností
Klíč k chybějícím telegramům
Duch Pošťáka Jakea Buuhuuuu ... Zde přijmi můj klíč. Teď budu odpočívat v pokoji.

ID:1879 Odložený případ
Nyní víme, že tito pošťáci se pustili do boje o klíče k jejich truhle s kořistí. Jeden z nich musí být vrah. Stačí sledovat ty prokleté telegramy a najdeme skutečného viníka.

Vyřiď: Jamesův Duch
Obdržíš telegram a v něm stojí... Ahoj Jamesi. Jsme ve vážných potížích. Jack a John jsou na cestě k nám, chtějí nás zabít a ukrást naše klíče. Jsou to blázni. Ale žádný strach, mám plán. Sejdeme se v pátek za úsvitu na lesní mýtině. Nebudou s námi počítat. Jo a přines nějaké jídlo, abychom vydrželi v lese do doby, než přijdou. Víš, že mám nejraději moje oblíbené lososy, ale pouze v případě, že jsou opravdu čerství. Myslím opravdu čerství - neměli by být starší než 15 minut, nebo začnou páchnout. Měj se, Jakeu.

50 Zkušeností
Jamese taky? pak máme vraha. Musí to být John. Začneme velké pátrání a za jeho hlavu dáme odměnu. Děkuju za pomoc.

ID:1880 Jamesův Duch
Duch Pošťáka Jamese Jakeu, tady jsi, ty ryby. Již zapáchají ... Ouha - kdo jsi? Dát ti klíče? V žádném případě. Budeš muset o něj bojovat se mnou a stáhnout jej z mých chladných rukou.

Poraž Duch pošťáka Jamese
Dle dopisu se musíš dostavit v Pátek mezi 06:00-10:00 k Lesnímu palouku (viz. obrázek zadavatele).

50 Zkušeností
Klíč k chybějícím telegramům
Duch Pošťáka Jamese Buuhuuuu ... Zde přijmi můj klíč. Teď budu odpočívat v pokoji.

ID:1881 Odložený případ
Díky tobě jsme vyřešili tento případ. Neobdržíš už žádné další z těchto strašidelných telegramů z pekla. Dobrá práce.

Vyřiď: Johnsův Duch
Obdržíš telegram a v něm stojí... Nazdar Johne. Celou dobu jsem to věděl. Jack a Jake jsou nám v patách. Chtějí se nás zbavit a rozdělit si fifty-fifty naše telegramy. Společně jim dáme lekci. Sejdeme se ve městě duchů kolem půlnoci. Vystrašíme je tak, že přijdou o rozum. Vše co pro to musíme udělat, je se dobře skrýt, ale opravdu dobře. S pozdravem, James

50 Zkušeností
Cože? John je taky mrtvý? Ale kdo je potom pachatelem, sakra?

ID:1882 Johnsův Duch
Duch Pošťáka Johna J-J-J-Jamesi? Jsi to ty? Opravdový člověk, mám mokro v kalhotech z tohoto děsivého města duchů. Počkat ... ty nejsi James, kdo jsi? Nepřibližuj se, mám zbraň.

50 bodů Skrývání
(s bonusem)
Poraž Duch pošťáka Johna
Dle dopisu se musíš dostavit v nočních hodinách mezi 22:00-02:00 do Města duchů (viz. obrázek zadavatele).

50 Zkušeností
Klíč k chybějícím telegramům
Duch Pošťáka Johna Buuhuuuu ... Zde přijmi můj klíč. Teď budu odpočívat v pokoji.

ID:1883 Nový podezřelý
To není dobré. Žádný z Union Pacific pošťáků nebyl vrah. Máme teď pátého podezřelého. Ale nemám vůbec tušení ...

Vyřiď: Stagecoach Mary
Obdržíš telegram a v něm stojí... Je čas. Přines čtyři klíče na správné místo. Budu čekat.

50 Zkušeností
Stagecoach Mary... Ano, slyšel jsem o ní. Byla to nejspolehlivější pošťovní doručovatelka na Západě. I v nejhlubším sněhu doručila svou poštu včas. Až jednoho dne si lidé stěžovali na chybějící telegramy. Obvinili ubohou Mary. Ztratila práci a brzy poté zemřela. Pohřbili ji někde v poušti.

ID:1884 Stagecoach Mary
Duch Stagecoach Mary: Jmenuji se Mary. Byla jsem první žena na Západě zaměstnána jako poštovní doručovatelka, a nejlepší. Byla jsem vůbec nejrychlejší a nejspolehlivější poštovní doručovatelkou. Dokud se neukázali tito spratci. Ukradli telegramy, které jsem měla doručit. Lidé si stále stěžují na odcizené telegramy. Samozřejmě, že celá vina byla hozena na mě. Nikdo by mi nevěřil. To je důvod, proč jsem se jich musela zbavit. Máš klíče, můžeš taky najít telegramy? Myslím, že jsou schovaní na poště. Ale nesměla jsem tam jít, když mě vyhodili z práce.

4x Klíč k chybějícím telegramům
Jdi k Hrobu Mary
Okno: Zprávy otevřeno

50 Zkušeností
Ukradený telegram adresovaný Marii
Ukradený telegram adresovaný Waupeemu
Ukradený telegram adresovaný Henrymu
Ukradený telegram adresovaný Fitzburnovi
Duch:Stagecoach Mary Ukradené telegramy. Nakonec se prokáže, že tito chlapci ukradli telegramy a nebyla to moje vina. Můžeš je doručit, abych mohla konečně odpočívat v pokoji?

ID:1885 Stagecoach Mary
Duch:Stagecoach Mary Prosím, předej tyto telegramy za mě, takže budu moct konečně odpočívat v pokoji. Vždycky jsem doručila telegramy.

Vyřiď: Konečná dodávka
Vyřiď: Konečná dodávka
Vyřiď: Konečná dodávka
Vyřiď: Konečná dodávka

500 Zkušeností
Děkuji. Všechny telegramy byly dodány. Nyní mohu odpočívat v pokoji.

ID:1886 Konečná dodávka
Ahoj. Co to je? Telegram pro mě? Tohle je starý, je to před dvěma lety. Ach můj bože. Je to od mého ex-přítele Karla. Jedná se o nabídku k sňatku. Wow, kdo posílá nabídku k sňatku s telegramem? Ukončila jsem to před dvěma lety, protože jsem si myslela, že se nezeptá. A tak jsem se stala tanečnicí v nějakém salónu.

Ukradený telegram adresovaný Marii

5 Dluhopisů
Děkuji za dodání. Jsem ráda, že tento telegram nedorazil dříve. Karel byl ztroskotanec, tak jako tak. Naštěstí jsem si ho nevzala. Poslal nějaké dluhopisy. Nepotřebuji je, nech si je.

ID:1887 Konečná dodávka
Telegram pro mě? No to je Vánoční přání od strýčka Černé Pírko před dvěma lety. Víte, zemřel v loni. Takže je to velmi dojemné slyšet od něj něco z onoho světa. Děkuju mnohokrát.

Ukradený telegram adresovaný Waupeemu

5 Dluhopisů
Oh, Černé Pírko poslal nějaké dluhopisy jako vánoční dárek. Můžete si je vzít jako odměnu za doručení telegramu.

ID:1888 Konečná dodávka
Máš pro mě telegram. Hej, to je moje Union Pacific likérová licence. Myslel jsem, že test před dvěma lety selhal. Ehm, ale neříkej to šerifovi. Vedu salón bez povolení už dva roky, jo?

Ukradený telegram adresovaný Henrymu

5 Dluhopisů
Dokonce mi poslali nějaké dluhopisy jako dárek. Můžeš si je nechat.

ID:1889 Konečná dodávka
Máš pro mě telegram? Ten je datován před dvěma lety. To je od mé matky. Nepij příliš mnoho whisky, píše. No myslím, že má pravdu a měl bych přestat tolik pít.

Ukradený telegram adresovaný Fitzburnovi

5 Dluhopisů
Moje máma mi poslala nějaké dluhopisy, abych koupil nějaké mléko a džus.Můžeš si je nechat.