Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Dotyk světla


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2325 Bratři ze severu
Ach, můj přítel přijede na návštěvu. Jak příhodné. Rád bych tě chtěl o něco požádat. Naši bratři a sestry na severu jsou sužování pumami. Jsou to mírumilovní lidé. Oni nezabíjejí, i když to znamená riskovat svůj vlastní život. Já jsem jiný. Jen chci, aby byli v bezpečí. Půjdeš se mnou? Budu si to pamatovat, příteli. Pojďme tedy. Ukážu ti cestu.
3 hodiny
Lov pum.png
1500 Zkušeností
Puma je chytrá. Ale dnes jsi tady ty tím nejděsivějším zvířetem. Díky tobě jsou moji bratři a sestry v bezpečí. Pojďme si rozdělit jídlo, než se vrátíme.
ID:2326 Přítel stínů
Musím se přiznat, že jsem byl překvapen tvými schopnosti. Stín je tvým přítelem. Měl bys pracovat jako lovec. Neustále potřebujeme kožešiny pro naše domovy a kůže pro naše oblečení. Můžeme zaplatit naším přátelstvím, možná také některými dalšími věcmi.
20x
Pracovat jako lovec.png
2400 Zkušeností
Velmi dobrá práce, příteli. Můj kmen bude hrdý na to sdílet společně s tebou večer.
ID:2327 Cizinci hledající dobrodružství
Ve městě jsou cizinci. Předpokládám, že to jsou Příbuzní Marie. Chtějí zažít Divoký západ se střelbou, lovem a pouští... Víš, myslel jsem, že bys je mohl vzít na vyjížďku po okolí. Nezapomeň ale, že nerozeznají větvičku od hada.
4 hodiny
Provázet Greenhorny.png
2000 Zkušeností
Ha ha! Vypadají unaveně! To znamená, že jsi odvedl dobrou práci.
ID:2328 Čas na hru
Dobrý den! Pamatuješ na ty lidi ze včerejška? Jen jsem jim řekl, že jsi dobrý lovec a teď chtějí, aby jsi je doprovodil. Doufám, že to není problém?
5 hodin
Stopovat zvěř.png
1900 Zkušeností
Vypadá to, že jste byli úspěšní! Dokonce prosili Henryho, aby ty parohy pověsil v salónu.
ID:2329 Cesta mysli
Věřím ti, že máš už dost těch cizinců dupajících po lesích, plašíc jakékoli zvíře na deset mil? Chápu. Proč se nevydáš na cestu mysli? Moji lidé to dělají, když nevědí, co dělat. Objev krásy našeho světa, vrhni se do nebezpečí, ale vrať se bezpečně, aby jsi mi mohl povyprávět o svém dobrodružství.
8 hodin
Prozkoumávat Západ.png
2800 Zkušeností
Vítej zpátky, můj přítel! A ta cesta tě osvítila? Vypadáš jinak než předtím.
ID:2330 Rozdílné jazyky
Chápu, takže chceš zůstat lovcem a stát se profesionálem. To je dobrý nápad. Měl by ses do té doby naučit další jazyk. Naučím tě náš, ale jsou noví osadníci, kteří přicházejí každý den. Chceš-li si dobře vydělat, měl bys znát jejich jazyk.
2 hodiny
Pracovat jako překladatel.png
1500 Zkušeností
Učíš se rychle! Jestliže potřebuješ více cviku, navštiv naši vesnici, a my tě naučíme víc.
ID:2331 Zásoby
Máš už nějakou pověst. Postaral jsem se o to. Malá splátka za tvou pomoc. Nyní máš zákazníky. Potřebují tašky na jídlo a vodu, než budeš moc začít.
5x Brašna s běžnými produkty
2100 Zkušeností
Velmi dobře. Zde jsou některé zásoby. Mělo by toho být dost na... dva dny si myslím.
ID:2332 WPracovat pro profesionály
Je dobře, že ses naučil nové jazyky. Tam ten člověk je ze Španělska. Ostatní jsou z okolí, kteří mají rádi napínavé dobrodružství. Dobře se o ně postarej. Za pár dní se uvidíme.
6 hodin
Vést výpravu.png
2400 Zkušeností
300 $
Trvalo to déle, než se předpokládalo, ale tví zákazníci se zdají být potěšeni. Dobrá práce.
ID:2333 Populární v těchto dnech
Slyšel jsem, jak si dva muži povídají o aligátorech. Víš, kde je najdu? Slyšel jsem, že aligátoří kůže jsou teď v módě. Dobře se za ně platí.
5x Lov krokodýlů.png
2400 Zkušeností
300 $
Jsme skvělý tým! Ne, nech si peníze. Rád bych tě pozval na večeři. Už jsem nám objednal.
ID:2334 Nový domov
Ach, můj příteli. Časy se mění... osadníci chtějí, aby se moji bratři a sestry přesunuli do rezervace, ale žádní široko daleko není. Nevycházíme dobře s ostatními kmeny a mám strach o mé lidi. Pomůžeš mi s vybudováním rezervace?
8 hodin
Plánovat rezervaci.png
3700 Zkušeností
Titul:
Král/Královna světla
Děkuji ti, příteli. Teď mají bratři a sestry nový domov, a já se o ně už nemusím bát. Pokud nás osadníci nechtějí můžeme se připojit k naší rodině v nové rezervaci.