Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:800 Walkerovo recept
Zdravím tě Jméno hráče, jdeš jako na zavolanou. Zanedlouho přijede můj zákazník, zlatokop Old Man Hackett, jezdí jednou za měsíc nakupovat zásoby. Pokaždé se u mě staví a dopřeje si mé borovičky. Jenže poslední dobou jsem tu měl tolik práce, že jsem nestihl nasbírat bobule, potřebné k výrobě borovičky. Byl by si tak hodný a nějaké mi nasbíral? Samozřejmě to nechci zadarmo.
3x Bobule 12 Zkušeností
50$
Borovička
Děkuji ti, nerad bych mého nejstaršího zákazníka Hacketta zklamal.
ID:801 Starý lišák
Old Man Hackett tu již měl dávno být, snad se mu nic nestalo. Byl bys tak hodný a odvezl mu soudek borovičky? Jistě mu již chybí.
Vyřiď: Návštěva [ID: 802] 15 Zkušeností
Výborně, řekni mu že mi soudek zaplatí až přijede příště. Ale musím ti říci, že ten starý zlatokop je trošičku podivín ...
ID:802
(sektor B4)
Návštěva
Stop! Kdo tam! Jsem ozbrojen a .... (ozve se záchvat kašle)
1x Borovička 21 Zkušeností
Walker tě posílá? Dobrá, vstup tedy, zelenáči. Borovička mi již došla, už se mi po ní stýskalo. Minulý týden jsem ošklivě nastydl, ale Walkerova borovička mě postaví na nohy.
ID:803
(sektor B4)
Fazole se špekem
(kašel) Aaa, to jsi ty, zelenáči? Moje nemoc se bohužel nezlepšila a docházejí mi zásoby. A jen z borovičky živ nebudu. Takový hrnec dušeného masa by mě postavil na nohy. Uvařím si ho ale chybějí mi ingredience.

1x Fazole.png

1x Šunka.png
20 Zkušeností
Zlatokopova vesta
Pár talířů dušeného a jsem jako ryba. Já bych ti nabídl, ale abych tě nenakazil. Raději si vezmi mojí starou vestu, aby si se taky nenastydl.
ID:804
(sektor B4)
Hacketta nikdo okrádat nebude
Zdravím tě, zelenáči! Jak vidíš už jsem zdravý. Hned jak jsem se postavil na nohy, už se musím zlobit s gaunery, kteří se obohacovali na mém claimu. Ti tam řádili v době kdy jsem ležel v posteli, to je dneska mládež. Pojď, pomůžeš mi ty lupiče a zloděje starých lidí vyhnat ze země, tohle jim nedaruju!
Poraž Zlatokop 54 Zkušeností
Zlatokopecká rouška
Ha, tihle začátečníci! Řeknu ti moje tajemství: Na tomhle claimu nikdy zlato nebylo. Proč tedy tolik povyku kvůli těm darebákům? Čistě z principu. Nikdo nebude okrádat starého Hacketta!
ID:805
(sektor B4)
Vzhůru do nového
Pojď dál,zelenáči! Mám velké plány a jestli nejsi nemehlo tak do toho můžeš jít se mnou. K mání je nový claim ale jak sis asi možná všiml, tak nejsem už mladík. Možná by se dalo říci že jsem starý. Rozhodně jsem ale už strašně starý na to, abych se každý den takhle dřel. Ty jsi mladý a silný. Pomoz mi ten claim vyměřit a jsme společníci ... partnere.
30 minut
Vyměřovat claimy.png
69 Zkušeností
+1 Bod schopnosti
90$
Už to zlato mám v nose! Tento claim bude nosný, cítím to v kostech. Odpočiň si, zítra budeme kopat.
ID:806
(sektor B4)
Zlatá horečka
To je ono: Uvidíš že není nic lepšího než pocit, najít první kousky pokladu z tohoto místa. Brzy budeme bohatší, než jsme doufali v našich nejdivočejších snech! Vrať se zpět hned, jak něco najdeš. Kam jsem vůbec dal ten soudek borovičky...?
1x Kočičí zlato 25 Zkušeností
150$
(S těžkým jazykem) Joo, tady si můj zelenáči zlatej, sedni si ke mě a napij se trošku! Walter zase předčil sám sebe. Jo ... a našel si už něco? ukaž... no to je skvělé! To je jen obyčejné kočičí zlato! Myslel sis, že mě můžeš napálit? Hm? No počkej tak to ti nedaruju!  Probouzíš se s bolavou hlavou. Hackett tě přetáhl (naštěstí prázdným) sudem a vypařil se jako pára nad hrncem. Kdo ví, kam se ten starý vlk vypařil?
ID:807 Hledání
Oh, {PLAYER_NAME}, tady jsi, našel jsi Hacketta? Co protahuješ obličej, něco se stalo? Rozumím. Vypadá to, že mu zlatá horečka definitivně zatemnila mozek .. a nebo moje borovička, ale to není jisté. No, asi na tom taky trochu nesu vinu, takže mě poslouchej: Hackett se na zimu stěhuje vždy do staré štoly, kde se poprvé učil řemeslu. Jestli ho najdeš, tak ho trošku nauč dobrým manýrům.
Vyřiď: Výplata [ID: 808] 10 Zkušeností
Doufám, že sis pokecal se starým Hotspurem. Alespoň ti dal peníze zpět. Budu vařit pro něj nějaký slabší chlast.
ID:808
(sektor B6)
Výplata
No jestlipak tohle není ten malý zloděj zelenáč. Jsi přišel mě okrást i o mou poslední košili? Zloději a tuláci a lotři, celý svět je jich plný. Ale ne se mnou, ne se starým Hackettem. Tas zbraň!
Poraž Old Man Hackett 120 Zkušeností
250$
Hackettův krumpáč
Au! Dnes jsi vyhrál, ale příště mě na hůl nevezmeš!  Hackett si mačká rameno a drží se dál. Ve staré sedlové tašce najdeš to zlato, které ti dluží, a také jeho starý krumpáč.