Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení série

  • Dosažená úroveň 11


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:140 Bolest zad
Právě jsem zjistila, že má Henry za pár dní narozeniny. Nikdy by mi o tom neřekl, ale teď pro něj chci připravit obrovskou oslavu. Opravdu si to zaslouží. Samozřejmě také potřebuje pár dárků, ale už jsem dostala skvělý nápad. Henry si neustále stěžuje na bolest v zádech a myslela jsem, že by měl radost z nové, měkké matrace vyrobené z opravdové ovčí vlny. Jediné, co potřebuji je vlna.
3x Vlna.png 100$
Vlna je krásně hebká. Udělám z ní Henrymu takovou matraci, až si bude myslet, že spí na oblacích.
ID:141 Mokasíny
Henry má narozeniny? Zajímavé. Můj kmen slaví narození dítěte po několik dní stejně jako důležité události v životě člověka. Ale neslavíme každoročně narozeniny jako vy, běloši. Obstarej mi nějakou kůži. Udělám Henrymu mokasíny.
2x Kůže.png 100$
Kůže je nejvyšší kvality. Henry už nebude chtít nosit nic jiného než mokasíny.
ID:142 Vlajka Unie
Výborně! Miluji tento druh oslav! Ale myslím, že bych o tom neměl mluvit tak nahlas. Jaký dárek Henrymu dám.. Mělo by to být něco zvláštního. Nech mě přemýšlet.. No jistě! Henry se ptal po vlajce pro bar. No, jsem šerif, nikoliv guvernér. Ale mám nápad. Kousek od města je pevnost. Vsadím na to krk, že vojáci používají vlajku, aby se s ní v noci přikrývali. Nemyslím si, že by si všimli, že jim vlajka chybí. Jsem si jist, že bys mi mohl pomoct.
1x Vlajka Unie.png 540 Zkušeností
Věděl jsem, že to zvládneš! Díky. Uvidíme se na oslavě.
ID:143 Další dar
Děkuji, toto je opravdu skvělé překvapení! A překrásné dárky, které jste koupili. Pojďme se všichni napít, na mě, samozřejmě! Ale teď k tobě…slyšel jsem, že jsi hodně pomohl získat dárky. Marii, Waupeemu, Johnovi, nedívej se tak nevinně. Myslím si, že tady náš přítel si zaslouží také malé překvapení. Pro změnu teď nic nemusíš dělat, jen přijmi tento dar.
- Čepice Roberta Campbella
Tuto krásnou buřinku, nosil už můj otec. Vypadá ještě velice dobře. Tak, a teď jde další runda na mě...