Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Google+

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Zadavatel Název Podmínky Odměna
100px‎ Hernandův meč
Co je to za dopis? Oh, to vypadá jako stránka z deníku. Z roku 1527. Měl by ses pokusit to dát dohromady. 28. května 1527 Znám Juana de Ojeda již přes dvacet let. Bojovali jsme bok po boku v našem rodném městě Cuenca proti všemu hladu. Bojovali jsme na cestě do Nového Španělska s nemocí, bojovali jsme na Cortésově straně v Tenochtitlánu proti Aztékům, bojovali jsme proti tomu zrádci Olidovi v Hondurasu a včera jsme svedli náš poslední boj v Río Grande. Nyní musím bojovat sám. Byl jsi věrný a statečný muž, natolik uznávaný, aby Hernando položil svůj meč do tvého hrobu. Vypadá to, že to je dopis jednoho z vojáků Hernanda Cortése. Cortés byl španělský dobyvatel, který bojoval proti Aztékům. Waupee by o něm neřekl nic hezkého. Možná by ses mohl podívat na hrob Juana de Ojeda. Pokud Hernando Cortés opravdu dal svůj meč do toho hrobu, byla by to skvělá zbraň.
Kousek lístku (díl 1)
Kousek lístku (díl 2)
Kousek lístku (díl 3)
Lopata
Hernandův meč
1500 Zkušeností
To je ale meč! Neuvěřitelné, jak je po tolika letech zachovalý. Za svůj život jsem ještě neviděl tak skvěle ukovanou zbraň.
Waupee.png Kletba
Ahoj. Proč se neposadíš?...Co to je? Meč…křičí! Hlasy…pláč krve…zastav to!...Jdi pryč!...Krev je na tvých rukách…tvém meči…ahhh…vysává to mou duši…znič ten meč!...Zakopej ho!...Spal ho!...Krev je na tvých rukách…zakopej ho!...Spal ho!...Krev je na tvých rukách!Po splnění tohoto úkolu přijdeš o Hernandův meč. Volba je na tobě.
Hernandův meč 1500 Zkušeností
Co? Kde to jsem? Co se stalo? Na nic si nepamatuji.