Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení série

  • Dosažená úroveň 15


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:16 Rváč
Omlouvám se za ten nepořádek v salónu. Včera tu tři cizinci pěkně řádili. Nejdříve byli milí a vypili pár drinků a taky štědře zaplatili. Myslím, že nedávno přišli k dobrým penězům. Každopádně začali být k zlosti při pokeru. Byl tu Frank. Myslím, že ho neznáš – je to pokerový šampion. Samozřejmě je obral. Nejdřív mluvili o štěstí, ale s každým dalším prohraným kolem hněv narůstal. Když pak měl Frank full house, nařkli ho z podvádění a hodili po něm láhev. Samozřejmě jsem se do toho vložil. Jednoho jsem vzal za límec a vyhodil. Druhý po mně hodil židli, ale trefil moji polici. Pak jsem sáhnul pod pult a vyndal brokovnici. Ti další dva pak hned utekli, ale včera v noci mi oknem proletěla židle. Jsem si jistý, že to byli ti tři cizinci. Zkus o nich něco zjistit. Měli by teď u řeky hledat zlato.
1x Kočičí zlato.png 100 Zkušeností
Zajímavé. Vypadá to, že tu jsou stále kolem a čekají na muže, jménem Joe. Měli bychom opravdu toho zjistit více.
ID:17 Správné oblečení
Pátral jsem a zjistil jsem, že ten Joe shromažďuje lidi. Každý, koho to zajímá, by měl přijít do lesa a měl by mít černou čepici, předstírat, že je dřevorubec. Měl by ses pokusit najít černou čelenku.
Obleč:
Černá čelenka
120 Zkušeností
Velmi dobře!
ID:18 Setkání v lese
Dobře, teď můžeš jít do lesa a pokácet pár stromů.
4x Kácet stromy 60 Zkušeností
Skutečně tam nikdo nebyl? Někdo mi musel dát úmyslně špatné informace.
ID:19 3 nádeníci
Sakra, někdo tě sledoval, přichází dva nádeníci. Já si vezmu toho velkého a ty si vezmi toho menšího.
Poraž Nádeník 180 Zkušeností
Skvěle, dostali pořádnou lekci. Musíme zjistit, co chystali. Měl bys promluvit s Marií. Snad dokáže využít svůj šarm a něco zjistit.
ID:20 3 nádeníci
Ahoj, Henry mi tě poslal, abys zjistil něco více o Joe? Mohu ti pomoci, ale je to velké riziko, takže to nebude zadarmo. Teď mám trochu problémy s jednou dámou. Prosím, přines mi pár otrávených bobulí. Myslím, že jí to bude chutnat… také chci 200 dolarů za tu informaci.
3x Bobule.png
100$
150 Zkušeností
"Naneštěstí" jsem narazil na ulici na Joe´ho a zjistil jsem pár zajímavých věcí. Joe je vůdce skupiny dřevorubců. Hodně měst v okolí dřevo hodně potřebuje a on doufá, že postaví obchod se dřevem. On a jeho muži se snaží vyděsit dřevorubce v okolí. Dokonce zapalují lesy.
ID:21 Dřevo
Můžeme se pokusit vylákat Joeho z jeho skrýše tím, že ho vyprovokujeme. Můžeš pokácet dřevo a rozdat zde přítomným osadníkům. Určitě to upoutá jeho pozornost.
3x Dřevo.png 75 Zkušeností
Velmi dobře!
ID:22 Joeho
Joe na tebe čeká před kostelem. Ukaž mu, co v tobě vězí.
Poraž Joe Zelená košile
30$
Velmi dobře!