Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:210 Hotel Máma
Moje milovaná maminka už mi leze pěkně krkem....ona bydlí u mě. No, přesně řečeno, já bydlím u ní. Ona vaří tak výborně a moje oblečení si taky nemusím prát sám. Velice praktické. Proč koukáš tak nevěřícně? Přece není zakázané, aby šerif bydlel u maminky. Ale jak už jsem řekl, časem mi už leze na nervy. Neustále musím s něčím pomáhat v domácnosti. Udělej tohle Johne! Udělej tamto, Johne! Johne, jdi s košem! Johne ukliď si pokoj .... ano, opravdu si musím uklízet v pokoji. Umíš si to představit? Včera mi sebrala dokonce mojí oblíbenou whiskey. Prej moc piju. Takhle to už dál nejde. Postavím si ma
4x Kamení.png 600 Zkušeností
Kukuřice
Vypadáš hladově a unaveně. Sehnal jsem pro nás dvě kukuřice ...máma nám nechtěla uvařit. Myslím že se urazila.
ID:211 Je toho hodně na práci
V tu dobu, co jsi obstarával ty kameny, jsem porazil pár stromů. Buď tak hodný a rozřezej ty kmeny na prkna. Já už mám mozoly na rukou. Ale mojí pilu chci zpět až budeš hotov.
1x Pila.png 300 Zkušeností
Kukuřice
Baví mě, tě pozorovat při práci. Na, tu máš kukuřici... Zelenina je zdravá!
ID:212 Online
Já se postarám o stavbu chaty a tak jdi zatím postavit pár telegrafních sloupů. Jistě pochopíš, že šerif musí přijímat a odesílat telegrafy. Dones mi pár rolí drátu až budeš hotov.
2x Role drátu.png 450 Zkušeností
Bobule
Ty jsi zavedl telegraf do domu mé matky? To je výborné! Hned vyzkouším vedení ....AHOJ MAMI....MY MÁME HLAD....TVŮJ JOHN...
ID:213 Láska prochází žaludkem
Moje maminka se smířila že se stěhuji. Jen jí musím denně posílat telegram aby věděla, jak se mi daří. A až vyhloubíme studnu, přinese nám jídlo. K pití budeme mít džbán čerstvé vody.
1x Džbán.png 300 Zkušeností
Teplé jídlo
Krocaní stehno
Mmmmm...lahodné! Maminka vaří prostě nejlépe. Teď potřebuji pár kapek dobrého moku, na dobré zažívání...mami! Kde je moje whiskey?
ID:214 Pokrok
To je podivuhodné, kolik práce je v domácnosti. Přece musí být nějak možné pohánět mandl třeba větrným mlýnem. I vodu by mělo jít nějakým systémem dostávat ze studny, bez námahy. Budeš mi muset pomoci postavit větrný mlýn, jestli chceš abych ještě stíhal zastávat povinnosti šerifa. Můžeš použít moje nářadí ale vrátit.
1x Bedna s nářadím.png Mačeta
NEBO
Pepperbox
Co není v hlavě, musí být v nohách. Ale už jsme tu kutili několik hodin a já ještě stále ještě neodeslal mamince telegram. Hmm...divné...vedení je mrtvé. Je asi někde porouchané. Pojď, půjdeme do domu mé matky a koukneme se jestli je vše v pořádku. Potřebuješ zbraň?
ID:215 Jeden lístek
Tak už jsme tu...ale to je ale divné...ten drát je přestřihnutý! Mami? Je vše v pořádku? MAMI??? Bez odpovědi! Já jdu předním vchodem a ty jdi zezadu. Vpřed!
Poraž Zloděj
Kousek lístku (díl 2)
To snad není možné! Lupič chtěl okrást mojí maminku. Ale ten už nikoho okrádat nebude, poputuje rovnou za mříže a to na hodně dlouho. Děkuji ti za tvou pomoc. Ten lupič ztratil kus papírku. Hmm, co je to na něm napsané za hlouposti? Třeba ti to k něčemu bude.