Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení sérieZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2200 Architekt
Jak rád tě vidím! Starý přítel pracuje jako architekt. Teď si usmyslel, že obnoví staré město duchů v západní poušti. Nedívej se na mě tak! Říkám ti to proto, že v poslední době máme problém s některými... ehm, duchy. Snažil jsem se mu to rozmluvit, ale on je odhodlán zůstat a vyřešit to na vlastní pěst. Prosím, pomůžeš mu s tím? Nemohu opustit město a obávám se o jeho zdravý rozum, pokud se tyto bytosti budou objevovat. Je to docela dlouhá cesta. Pořiď si jízdenku na vlak.
1x Lístek na vlak.png
45 Zkušeností
link=N%C3%A1hrdeln%C3%ADky#N.C3.A1hrdeln.C3.ADky_z_kost.C3.AD
Díky za pomoc! Nejsem pověrčivý, ale toto si vezmi s sebou. Jen pro případ, že..
ID:2201 Navštívit duchy
Schovej si ten lístek někam do bezpečí, nebo ho ztratíš. Vlak by tu měl být každou chvíli. Nezapomeň včas vystoupit, nebo budeš mít dlouhou cestu pouští, to se budeš mít na co těšit. Postarej se o svého koně. Nemají moc rádi duchy. Tak už si nastup, nebo vlak odjede bez tebe! A pozdrav ode mě toho starého blázna!
Jdi k Město duchů
1x Lístek na vlak.png
60 Zkušeností
Konečně jsi dorazil. Skvělá zpráva. Dávej si pozor a nedovol duchům, aby tě vystrašili!
ID:2202
Sektor A1
Hrůzostrašné setkání
Dunkin: Co-co? Oh! Ty musíš být ten kamarád, o kterém mi psal John. Abych řekl pravdu, nevím, s čím by jsi mohl pomoci. Bojím se spíš o dělníky. Pověrčiví otrapové! No, když už jsi tady, proč se nepodíváš po okolí, jestli neuvidíš něco... divného. Musím udělat nějaké měření. Až budeš hotov, přijď do mého stanu.
2 hodiny Jít na průzkum.png
97 Zkušeností
Dunkin: Jsi bílý jako stěna! Myslím, že jsi to tedy viděl. Posaď se, něco ti o tom řeknu.
ID:2203
Sektor A1
Divoké a krásné
Dunkin: Před několika týdny jsem se svými muži přišel sem, přestavět město. Zpočátku šlo všechno dobře, ale když jsme začali s hotelem, objevily se ty podivné bytosti. Bílé jako mlha a s očima a ústy černými jako stín. Smutek jako ďábel sám! Dělníci od té chvíle stávkují. A v tom jsi přijel ty. Nechtěl bych upustit od tohoto projektu. Pár kilometrů odtud je obchodník a ví víc, než tvrdí. Chyť mu pěkného koně a bude mluvit.
2xChytat koně.png
40 Zkušeností
Dunkin: Ano, to je kráska! Měla by splnit svůj účel.
ID:2204
Sektor A1
Informace o obchodu
Dunkin: Asi kilometr východně odtud najdeš obchodníka. On bude vědět, co za tím je.
1x Obchodovat.png 25 Zkušeností
Dunkin: Já to věděl! Zpropadení pacholci! Zachtělo se jim vtipkovat! Já jim ukážu, zač je toho loket!
ID:2205
Sektor A1
Po pravdě řečeno
Dunkin: Dobře, dobře, půjdu pro šerifa. Ty se běž spřátelit s bandou. Hlavně je nezastřel dřív, než přijdu. Chci dostat šanci pomstít se! Najdeš je na hřbitově. Doufám, že jsi dobrý truhlář nebo chudák, který dostane tvou rakev nenajde klid v tomto životě!
2x Vyrábět rakve.png 43 Zkušeností
Dunkin: Šerif je na cestě. Možná na to nevypadám, ale pomozte mi, jestli jsem potrestal nevinné. Teď, když máme důkaz, že ti kluci jsou naši "duchové", se můžeme připojit k jejich hře. A já už mám plán!
ID:2206
Sektor A1
Trpělivost
 Dunkin: Teď, teď hned. Trpělivost můj příteli. Zaútočíme po setmění.
Tento úkol můžeš přijmout pouze od 20:00 do 23:59 hodin. 58 Zkušeností
Lebka.png
Dunkin: Připraven? Ať se propadnu, jestli z nich nedostaneme výkřik strachu! Hi hi! Tady, vezmi si to. Vysvětlím ti to později. Jdeme!
ID:2207
Sektor A1
Vše se v dobré obrátí
Dunkin: Vidíš to? Jeden z nich odchází. Máme šanci! Ty běž za ním a my se postaráme o ty ostatní. Pamatuj si, buď rychlý a hlučný! Chci, aby se jim strachy třásla kolena.   Quest hint: Nasaď si lebku, aby jsi vzbudil strach.
Nasaď Lebka.png
150 Zkušeností
145$
Dunkin:Ha ha ha! Viděl jsi jejich výraz ve tváři? Ha ha! Utíkali, jako by jim za patami hořelo! Ještě jednou díky, příteli. Dobře jsem se pobavil. Než odejdeš: jestli uvidíš starého Johna, řekni mu, že se brzy uvidíme. Pokud jsem se něčemu naučil, tak pro příště vím, že si nemám začínat s duchy.