Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

 · Města · Budovy ve městech ·

Města
Mesto2.0.png

Města jsou nejdůležitejší části The West. Pro každého hráče je dobré když je členem nějakého města. Může zde využívat vícero výhod a také být v dobrém kolektivu. Aby ses stal členem nějakého města musí tě pozvat zakaldatel nebo městský radní daného města. Kontaktuj tyto osoby prostřednictvím telegramu.


Založení města

Mestá1.png

K založení města hráč potřebuje 300$ a 80 bodů energie. Doba založení města je 8 hodin. Činnost „založit město“ je na mapě označená kulatou ikonkou jako práce. Po kliknutí na ikonku Vám naskočí okno kde najdete potřebné informace jako i políčko do kterého musíte napsat název Vašeho budoucího města. Poté kliknete na ikonku „stavět“ a počkáte než se město založí. Doba stavění nejde urychlit.


Založené město a budovy

Po založení má město 500 stavebních bodů. Stavební body můžeš zvyšovat stavěním budov ve městě. Při založení města se v něm nacházejí budovy: kostel, radnice, salón, telegramy a banka. Budov ve městě je celkem 13, při čem vystavovat můžete 10 budov. Článek o budovách nalezete zde.

Stavění města

DělníkV.png

Proto aby se tvé město rozvíjelo musíš jej vystavovat. Nato potřebuješ peníze.

Přehled poplatků:

1 hodina stavby: 240$, 12 energie

30 minut stavby: 120$, 6 energie

15 minut stavby: 60$, 3 energie

Efekt stavby je stejný. Jediný rozdíl je v čase.

K účinnému stavění je potřeba dostatek pracovních bodů. Práce stavět si vyžaduje schopnosti: 3x Stavět, 1x Opravy, 1x Vést. Při zvyšovaní těchto schopností dosáhnete vyššího poštu pracovních bodů, a tak i rychleji vystavěné město za menší náklady. K navýšení pracovních bodů Vám výrazně dopomůže i vhodné oblečení.


Nejvhodnější vybavení na práci Stavět je:

Stavět.png

Městské Fórum

Fórum administrace.png

Městské fórum je jeden ze základních komunikačních prvků ve hře. Slouží na komunikaci mezi obyvateli městě, také i o komunikaci mezi aliančními městy navzájem. (člínek o alianciích zde). Právomoc založit městské fórum má jenom zakladatel města. Učiníte tak nasledovně. Po založení města kliknete v levém menu na ikonku „Městské forum“. Poté na text „Spravovat forum“. Objeví se Vám tabulka kde máte víc možnosti. V první tabulce můžete vytvářet vlastní městské fórum.

1. Do kolonky „jméno“ napište název městského fóra (například „duely“) Poté kliknete na vytvořit. Při vytváření máte možnost zaškrtnout políčko „Skryté fórum“. Po jeho zaškrtnutí se fórum bude zobrazovat jako interní. Uvidí ho jenom radní a zakladatele města.


Vysvětlivky:

A) Fórum – zde vidíte založené fóra. Také tu můžete fóra přejmenovat.

B) Symbol – tady si můžete vybrat jaký symbol bude mít fórum. Na výběr je několik pěkných obrázku s tématem The West.

C) Přístup – v této možnosti si můžete vybrat jestli bud fórum městské nebo interní. Po výběre interního fóra budou toto fórum vidět jen zakladatelé a městskí radní.

D) Pořadí – zde se dá měnit pořadí fór, jak se budou nakonec zobrazovat.

E) Akce – tady můžete jednotlivé fórum smazat. Avšak POZOR! Tato akce již nejde vrátit zpět. Pokud fórum smažete již jej neobnovíte.

Profil města - Administrace

Profil města se zobrazí každému hráči po kliknutí na samotné město. Může si tam pročíst informace o městě a kouknout se na profilový obrázek města, pokud zakladatel/radní města tyto informace do profilu zaznamená.

Vyplnit profil města může pouze městský radní nebo zakladatel. Kliknete na radnici, poté na poslední záložku „Administrace“. Zde vidíte náhled městského profilu.

Do textového pole můžete napsat základní informace a představení Vašeho města. Popis města uložíte kliknutím na „Poslat“. Dále si taky můžete načíst vlajku (logo) města. Logo města uložíte kliknutím na „Poslat“. Při změně loga původní logo nejdřív smažte a až pak nahrávejte nové. Někdy nahrání nového loga trvá delší dobu. Proto se Vám nové logo nemusí načíst hned. Jestli se Vám však nenačte do tří dnů kontaktujte support.

Další možnosti administrace.

Mesto administrace.png

V administraci města můžete město také přejmenovat. Další věc, která se dá udělat v administraci, je založit alianci. Tuto akci může také provést jen zakladatel města. Další kolonka zobrazuje pozvánky do cizích aliancí. Poslední kolonka Vám zobrazí kroniku Vaší aliance.


A) Výstavba

Z této záložky můžete vystavovat město a prohlédnout si aktuální pokrok výstavby jednotlivých budov.

B) Městská Kronika

V této záložce vidíte všechny akce, které se ve městě staly. Vstup/odchod hráčů do/z města, stavění ve městě, povyšování/degradování hráčů ve městě.

C) Obyvatelé

Kliknutím na tuto záložku se Vám zobrazí kompletní přehled obyvatel ve Vašem městě. Uvidíte zde aktivitu hráčů z Vašeho města. Pokud je hráč aktivní svítí mu u jména zelená tečka. Pokud se hráč nepřihlásil do hry více jak dva dny, u jména uvidíte žlutou tečku. Červená tečka znamená 7 dní neaktivity, modrá tečka režim dovolené. Dále zde vidíte kolik hráč zaplatil dolarů do městské kasy, jeho úroveň, kolik ve městě vystavěl hodin a pořadí mezi členy města. Zakladatel tady může degradovat případně povyšovat jiné hráče na tituly zakladatel a městský radní. Městský radní může povyšovat/degradovat hráče jen na titul městský radní. Propouštět hráče z města může jak zakladatel, tak i městský radní. Zde se dá i opustit město. Tuto možnost naleznete v pravém dolním rohu.

Po opuštění města musíte počkat 2 hodiny, než budete moci vstoupit do dalšího. Pokud čekat nechcete, můžete zaplatit 10 zlatých nuggetů a do nového města vstoupit hned.

D) Pozvánky

Pozvat nové hráče do města mají právo pouze radní a zakladatelé města. Pozvat hráče do města se dá dvojím způsobem. Buď hráče pozvete do města přímo skrz jejich hráčský nick nebo je můžete pozvat přes jejich e-mailovou adresu.

E) Aliance

Zde se zobrazují členská města aliance, datum vstupu do aliance a práva města v rámci aliance.

Pravomoce zakladatele a městského radního

Začneme u zakladatele města.

Ten má právo:

  * Pozvat členy do města
  * Vyhodit členy z města
  * Povýšit na městského radního, popř. na zakladatele
  * Degradovat zakladatele na městského radního, městského radního na občana
  * Změnit název, popis a logo města
  * Vytvořit fórum a spravovat ho
  * Moderování fóra (mazání témat, příspěvků, zamykání,
   přesunování, přilepování témat...)


Městský radní má právo:

  * Pozvat členy do města
  * Vyhodit členy z města
  * Povýšit na městského radní
  * Degradovat městského radního na občana
  * Změnit název, popis města
  * Moderování fóra (mazání témat, příspěvků, zamykání, 
   přesunování, přilepování témat...)