Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:670 Ze starého na nové
Zdravím tě {PLAYER_NAME}. Co pěkného jsi mi přinesl ...? Hmm, zlomený rýč ... ale počkat, co je to tady? Nějaký nápis. Naneštěstí nelze přečíst, protože rýč je zlomen na dvě části. Zkus je slepit dohromady a pak až budeš hotový, přijď opět za mnou.
20x Sklízet tabák.png
Nasaď:Slepená lopata
Sobota 12:00 - 15:00
-
Ahhh, ale už si konečně zpět. A dokonce si opravil i rýč. No, tak se podívejme na to, co se tam píše. Tento rýč patří Ulysses S. ..... Hmm, promiň, nedokážu z toho více přečíst. Měl bys jít pohlídat nějaké stopy. Vrať se, když něco nového najdeš.Podmínka pro přijetí:

Zlomená lopata

Jak získat:

Slepená lopata Práce: Sklízet tabák.png → Mít na sobě Zlomená lopata


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:671
(sektor A5)
Hledání stop
Jak jsi se vrátil na místo, kde si před měsícem upadl do bezvědomí, vrátili se ti zpět ztracené vzpomínky. Díváš na zlatou minci, kterou si našel a jen horko těžko rozpoznávat na ní obličej. Rozhodl ses, že pro další stopy prohledá les.
Peněženka‎
Slepená lopata
Neděle
2500 Zkušeností
Jak jsi hledal v lese, našel jsi tam peněženku a uvědomil sis, že muž, který tě v lese omráčil, je tentýž, který vlastnil rýč. Jeho celé jméno je Ulysses Simpson Grant. S touto informací je ti už rýč na nic.Podmínka pro přijetí:

Zlatý nugget.png

Jak získat:

Peněženka‎ Práce: Jít na průzkum.png → Mít na sobě: Zlatý nugget.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:672
(sektor A4)
Osadnická výprava
Na cestě k domovu si spatřil kolonu osadníků, na kterou útočí Indiáni. Rozhodl ses osadníkům pomoci.
10 hodin
Chránit osadníky.png
1500 Zkušeností
Děkuji ti! Vždycky mě tu takto okrade, když tudy cestuji. Je mi z toho už špatně, někdo by s tím měl něco udělat.
ID:673
(sektor A4)
Vyjednávání
Jak vstupuješ do indiánské vesnice, vítají tě vystřelené šípy. Jakmile si vytáhl svou indiánskou dýmku a zvedl si ho nad hlavu, střelba se zastaví.
Mít na sobě:
Dýmka míru
8 hodin
Vyjednávat mír.png
3000 Zkušeností
Na otázku, proč jsou takoví agresivní vůči osadníkům ti odpovídají, že nemají jinou možnost, protože je zde nějaký generál, který jim krade jejich zem. Vyjednal si s nimi mír. Indiáni souhlasili, že nechají osadníků na klidu, protože si uvědomili, že to není jejich chyba a že za to nemohou.
ID:674
(sektor A4)
Pronásledujte ho!
Promluvil sis s indiánem? Budou dále útočit?
Peněženka 3000 Zkušeností
Nedokážu se ani vyjádřit, jak jsme ti moc vděčný! Moc ti děkujeme! Jakkoliv však bych ti chtěl dát něco za odměnu, nemám momentálně nic, co bych ti mohl dát ... Mohu raději udělat něco pro tebe já? Hmm, říkáš, že jsi našel tuto peněženku v lese, kdy to bylo? Někdo tě tam omráčil před měsícem ... Počkej, na něco si vzpomínám ... Ah ano, před nějakým časem zde řádí nějaký bývalý generál, který byl velmi násilný. Se svou bandou okrádali všech v této oblasti, zanechávaly za sebou jen spoušť a chudých a nešťastných lidí. No hej, i když tady zrovna nemáme nedostatek banditů, tento je z těch, kteří jsou ještě naživu, asi nejvíc špatný. Měl by si ho najít, pokud budeš sledovat stopy od jeho obětí.
ID:675 Příprava
Zdravím tě {PLAYER_NAME}, vypadá to jako bys mi něco tajil. Mluv.
Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 19:00 do 23:59 -
Takže se chceš zamíchat mezi bandity, eh ... Mám pro tebe pár tipů. Neptej se mě proč, ale bandité se obvykle oblékají celý do černého. Pak se jednou týdně scházejí ve svém táboře. Nevím ale v který den, jinak bych je už dávno všech pozatýkat.
ID:676
(sektor A2)
Mezi bandity
Zdravím tě cizinče, tebe jsem tu ještě nikdy neviděl, ty jsi ten nový? Hmm, no dobře ... ještě jedna věc. Dnes má nás přijít navštívit šéf, takže raději stůj stranou, dobře? No a teď jdi ​​pryč.
Mít na sobě:
Mezi bandity obleceni.png
Pátek 18:00-23:59
6000 Zkušeností
Kamarádi, dobře se nám včera zadařilo. Ale objevily se komplikace. Asi před měsícem jsem o poklad přišel. Už jsem ho držel v rukou. Tento poklad je nyní na dně řeky, kvůli jednomu hloupému zelenáči, který si neuměl přiznat porážku. Řeka je někde blízko mýtiny v lese. Kdo mi pomůže zachránit poklad? Dostanete pak z něho podíl ve zlatě ... Cože, jen čtyři muži? I ten nový? Ten ještě musí dokázat, zda vůbec patří mezi nás!
ID:677
(sektor A2)
Výběrčí daní
Nějací lidé v této oblasti nám stále ještě dluží peníze. Jdi a vybírej je od nich, pak se znovu popovídáme.
2 hodiny
Přepadení.png
2000 Zkušeností
To bylo rychlejší, než jsem čekal. Velmi dobře, peníze máš, takže tady je tvůj další úkol.
ID:678
(sektor A2)
Důležitá zásilka
Další úkol je trošku těžší. Stále potřebujeme mnohem víc peněz. Přines nám pět plných pytlů kořisti.
5x Pytel s kořistí 7500 Zkušeností
Úžasné, ty jsi sen každého zločince. Ale stále nejsme hotový!
ID:679
(sektor A2)
Nepřátelé
Zpozorovali jsme na našem území novou bandu banditů, musíme se jejich okamžitě zbavit, jinak ztratíme respekt u místních, ale co je důležitější, můžeme přijít o peníze!
15 hodin
Skoncovat s bandou.png
9000 Zkušeností
Velmi dobře, získali jsme na nějaký čas silný respekt, potřebný k odstrašení ostatních banditů, který by nám mohly překážet. Myslím, že se ti dá důvěřovat, takže přijď pak v pátek, abychom si prodiskutovali další věci.
ID:680
(sektor A2)
Setkání banditů
Jak jsi přišel do tábora banditů, všiml sis, že jim právě něco říká jejich šéf. Nerozuměl si všemu, co říkal, ale pochytil si alespoň to, že potřebuje lopatu a krumpáč, aby získal nějaký ukrytý poklad.

1x Krumpáč

1x Lopata
Pátek 18:00-23:59
-
Přinesl si nářadí právě včas, aby si viděl jak šéf a další tři bandité, opouštějí místnost. Rozhodl ses, že jejich budeš sledovat a také sis všiml, že cestují hodně narychlo, takže to za čím jdou, musí být opravdu důležité. Rozhodl ses, že nejlépe bude odstranit ostatních, aby si se s nimi nemusel dělit o kořist.
ID:681
(sektor A2)
Znič konkurenci I.
Takže tebe na nás poslal šerif, to si odskáčeš!
Zastřel Překvapený bandita 1500 Zkušeností
Proklínám tě!
ID:682
(sektor A2)
Znič konkurenci II.
Věděl jsem to, zelenáče se nedá věřit, mě si vůbec nepřekvapil!
Zastřel Pomstychtivý bandita 6000 Zkušeností
Jdi k čertu .... vrrr!
ID:683
(sektor A2)
Znič konkurenci III.
Poslednímu banditů se podařilo nějak utéct, ale nemůžeš si být jistý, že teď nepoběží hned za šéfem. Musíš ho ihned najít a skoncovat to s ním!
10 hodin
Lovec odměn.png
10 hodin
Chytat bandity.png
9000 Zkušeností
Podařilo se ti najít třetího jezdce a skoncovat to s ním, teď zbývá jen šéf.
ID:684
(sektor B5)
Rybařit v kalné vodě
Čekal jsem víc banditů, ale to je v pořádku. Musíme tu truhlici nějak dostat ze dna řeky, ale nemám nejmenší představu, jak to uděláme.
Mít na sobě:
Mezi bandity obleceni.png
6000 Zkušeností
Velmi pěkně, máme truhlici, radostně říká generál. Jak si však začal tahat truhlici z vody, tvá maska ​​ti sklouzla dolů z tváře a generál tě rozpoznal! Okamžitě vytáhl zbraň a namířil ji na tebe.
ID:685
(sektor B5)
Duel na život a na smrt
Zemři červe!
Zastřel Generál Ulysses Simpson Grant
3000 Zkušeností
Proklínám tě {PLAYER_NAME}