Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Podmínky pro zobrazení série

 • Dosažená úroveň 35
 • Dokončená série Zachraň salón, část 2.
 • Lze příjmout a splnit od 17.03. 10:00 do 23.03. 23:59 hodin

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2180 Zelené pivo
Ahoj. Opravdu potřebují tvou pomoc. Ehm, jak bych mohl vysvětlit, že.. Je to velmi citlivá záležitost. Poslouchej: Mám dobrého přítele, který je velmi nemocný. Jmenuje se Heisenzwerg. Žádný mastičkář v prérii nemůže vyléčit jeho nemoc. Ani fantastický Nigel. Tak jako tak, je vědec. A chci získat peníze na finanční zajištění jeho rodiny poté, co zemře. A proto zadělal na velmi speciální nápoj. Říkají mu Zelené pivo v prérii, protože má zelenou barvu. Zejména irští poutníci to mají rádi a platí vysokou cenu za láhev. Čekám na novou dodávku, ale Heisenzwerg zatím nedorazil. Můžeš se podívat, co je špatně? Možná, že je příliš nemocný. Nachází se daleko v prérii ve skrytém dostavníku. Tam je to místo, kde vaří své Zelené pivo. Měl bys ho najít na jihu.  Quest hint: Tato úkolová řada je na oslavu dne Sv. Patrika. Můžeš ji plnit pouze do 23. března!
Zelené pivo 1500 Zkušeností
Motýlek sv.Patrika
Ach, nakonec máme nějaké zelené pivo. Děkuji ti mnohokrát. Nyní Heisenzwerg může zabezpečit svou rodinu poté, no, až.. Mimochodem mi řekl, že se teď cítí mnohem lépe.
ID:2181
Sektor B4
Jsi skutečný kuchař?
Dorazil jsi na místo určení. Kašel, kašel - skrytý dostavník uprostřed prérie. Zevnitř slyšíš opakovaný hlasitý kašel. Heisenzwerg: Henry tě poslal? Ano, nejsem schopen už vařit, protože jsem příliš nemocen. Pomoz mi dostat se ven - kašel, kašel.. Víš, proč tu jsi? Vaření bez povolení není v prérii legální. Takže, pokud jsi ochoten riskovat a pokud jsi schopný, jdeme do toho. Nejprve mi ale ukaž, že jsi manuálně zručný a dostaň mě ven z tohoto dostavníku.
Počet vyrobených předmětů: 5/5
80 Zkušeností
Heisenzwerg: Máš nějaké velmi pěkné řemeslné - kašel - schopnosti. Tak tedy můžeme začít.
ID:2182 Ječmen setý
Heisenzwerg: Pojďme vařit. Za prvé, musíš mít základní látku: Ječmen setý. Potřebujeme jej, abychom dostali slad. Měl bys vědět, - kašel -, kde najít tento Ječmen setý, pokud zapneš své šedé mozkové buňky.
Ječmen setý 300 Zkušeností
Slad
Heisenzwerg: Takže máš Ječmen setý. Velmi dobře. Co je? Mohl jsem říct, že je to jen ječmen. Doufám, že tě nikdo neviděl, nebo budeme mít brzy za patami DEA (The Drinks Enforcement Administration - Národní úřad pro kontrolu obchodu s nápoji).
Předmět Mít na sobě Práce
Ječmen setý

-

Sklízet obilí.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2183 Drcení
Heisenzwerg: Velmi dobře, máme tady trochu sladu. Ale v tomto stavu nejsme schopni jej použít k vaření. Musíte to rozdrtit.  Quest hint: Ujisti se, že jsi vybaven předmětem předtím, než začneš pracovat.
Drcený slad 80 Zkušeností
Podkova sv.Patrika
Heisenzwerg: Ty, - kašel, kašel -, jsi dokonale rozdrtil slad. Nyní můžeme začít vařit. Doufám, že sis umyl ruce.
Předmět Mít na sobě Práce
Drcený slad

Slad

Mlít obilí.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2184 Kaše
Heisenzwerg: Kaše umožňuje enzymům ve sladu rozebrat škrob ze zrní na cukry. Nyní budeme vařit celou směs na teplotě asi 70 stupňů Celsia, abychom měli, - kašel -, kaši. Bohužel jsem kašlal na svůj hrnec, takže je kontaminován. Potřebuješ další místo k vaření. Někdo v prérii má hrnec na teplá jídla a můžete ti jej půjčit..  Quest hint: Ujisti se, že jsi vybaven předmětem předtím, než začneš pracovat.
Kaše 400 Zkušeností
Heisenzwerg: Přátelský obyvatel prérie ti propůjčil svůj hrnec na oplátku za opravu svého vozu. To je velmi pěkné.
Předmět Mít na sobě Práce
Kaše Drcený slad

Opravovat kryté vozy.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2185 Měděný hrnec na vaření
Heisenzwerg: Velmi dobrá práce. V dalším kroku budeme muset přidat chmel. Podomní obchodník není jen normální obchodník. On - kašel - založil tajné chmelové obchodní podnikání ve svém obchodě. Existuje kód. Pokud půjdeš do jeho obchodu a prodáš mu něco, co není obvyklé, aby člověk prodával: třeba zub - dá ti nějaký chmel.
Prodej obchodníkovi:
Vyražený zub
80 Zkušeností
Mladina
Heisenzwerg: Takže jsi, - kašel -, přesvědčil podomního obchodníka, aby ti dal nějaký chmel. Věděl jsem, že starý obchodník ví, jak vydělat nějaké peníze navíc. Teď můžeš udělat mladinu z kaše přidáním chmelu a vše ohřát.
ID:2186 Čistit mladinu
Heisenzwerg: Máme teď pěkně hrubou mladinu. Musíme scedit celou směs. Obvykle to, - kašel, kašel -, můžeme udělat pomocí odstředivých sil. Má vířivka je kontaminovaná. Zamysleme se: můžeme najít něco v prérii, co se tak rychle točí dokola a dokola?  Quest hint: Ujisti se, že jsi vybaven předměty, než začneš s touto prací.
Očistit mladinu
500 Zkušeností
Heisenzwerg: Sladina se přečerpá do nádoby (vířivky) pro odstranění nerozpustných zbytků ječmene a chmele. Tyto částice se odstraňují odstředivou silou, vedoucí podél poloměru nádoby. Po 20 - 30 minutách odstředění se mladina oddělí od nerozpustného zbytku.
Předmět Mít na sobě Práce
Očistit mladinu

Mladina

Stavět větrný mlýn.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2187 Kvašení
Heisenzwerg: Musíme, - kašel -, nyní kvasit produkt. Kvašení v pivovarnictví je přeměna sacharidů na alkoholy a oxidu uhličitého, nebo organických kyselin za použití kvasinek nebo bakterií za anaerobních podmínek. Ale pro proces kvašení potřebujeme kvasinky. V celé prérii nenajdeš žádné kvasnice. Nemám ponětí, kde je získat. Máš nápad? Kdybych si tak vzpomněl, jak moje matka výráběla kvásek, když jsem byl dítě ...  Quest hint: Měl bys ukázat Heisenzwergovi ingredience pro výrobu kvásku ve tvém inventáři.
Vyřiď: Přinést Heisenzwergovi něco důležitého. [ID: 2188]
80 Zkušeností
Heisenzwerg: Nyní stačí počkat, než nastane kvašení.
ID:2188 Přinést Heisenzwergovi něco důležitého
Heisenzwerg: Máš pravdu! -Kašel-. Kvásek se provádí s moukou a vodou, a trvá to nějakou dobu. Jsi génius.
Mouka
Sklenice vody
Produkty musí být v inventáři, jinak se úkol nezobrazí.
600 Zkušeností

Kůň sv.Patrika

Heisenzwerg: Velmi, - kašel -, dobrá, - kašel, kašel -, práce. Byl jsem schopen dostat nějaké bakterie z kvásku, které mohou zkvašovat produkt.
ID:2189 Kvašení
Heisenzwerg: Trvá to nějakou dobu, než těsto nakyne a kvašení samo o sobě bude trvat, - kašel, kašel -, nějaký čas taky. Přijď zítra.
Prospal

(nepřerušený spánek v hotelu či pevnosti)

80 Zkušeností
Heisenzwerg: Výborně. Konečně máme docela dobrý produkt. Ale přesto, - kašel-, chybí jedinečná zelená barva.
ID:2190 Tajná přísada
Heisenzwerg: Nyní, - kašel-, poslední krok. Ten nejtěžší krok. Potřebujeme speciální přísadu: jetelový lístek/čtyřlístek. Pokud budeš mít štěstí, mohl bys jej najít někde v prérii.
Čtyřlístek
600 Zkušeností

Zelené pivo

Heisenzwerg: Páni, ty máš ale štěstí. Produkt je nakonec dokončen. Říkal jsem ti, že vaření je velmi důkladný proces, - kašel, kašel. Teď můžeš doručit Henrymu jeho Zelené pivo.
Předmět Mít na sobě Práce
Čtyřlístek

-

Nalezitelný na libovolné práci


Opakovatelná část

 • Lze příjmout a splnit od 17.03. 10:00 do 09.04. 23:59 hodin


Zadavatel Název
ID
Podmínky Odměna
Barman Henry Walker.png
Barman Henry Walker.png

Barman Henry Walker Oddělovač.png

Za barem stojí Henry Walker, barman a majitel salónu. Je to mírně korpulentní muž, bude mu něco okolo padesátky. Poznáš, že má po těle spoustu jizev. Hlavně na jeho rukou je poznat, že má za sebou spoustu dobrodružství. Henry Walker má přátelský obličej a uklidňující hlas.

Zelené pivo
Úvodní text
Ahoj. Opravdu potřebují tvou pomoc. Ehm, jak bych mohl vysvětlit, že.. Je to velmi citlivá záležitost.

Poslouchej: Mám dobrého přítele, který je velmi nemocný. Jmenuje se Heisenzwerg. Žádný mastičkář v prérii nemůže vyléčit jeho nemoc. Ani fantastický Nigel.

Tak jako tak, je vědec. A chci získat peníze na finanční zajištění jeho rodiny poté, co zemře. A proto zadělal na velmi speciální nápoj. Říkají mu Zelené pivo v prérii, protože má zelenou barvu.

Zejména irští poutníci to mají rádi a platí vysokou cenu za láhev.

Čekám na novou dodávku, ale Heisenzwerg zatím nedorazil. Můžeš se podívat, co je špatně? Možná, že je příliš nemocný.

Nachází se daleko v prérii ve skrytém dostavníku. Tam je to místo, kde vaří své Zelené pivo. Měl bys ho najít na jihu.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Ach, nakonec máme nějaké zelené pivo. Děkuji ti mnohokrát. Nyní Heisenzwerg může zabezpečit svou rodinu poté, no, až.. Mimochodem mi řekl, že se teď cítí mnohem lépe.

2940

Šablona:Zelené pivo
Experience.png

Zkušenost

1500
Dollar.png

Dolar

1500
+1 schopnost Nástraha pastí
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Jsi skutečný kuchař?
Úvodní text
Dorazil jsi na místo určení. Kašel, kašel - skrytý dostavník uprostřed prérie. Zevnitř slyšíš opakovaný hlasitý kašel.

Heisenzwerg: Henry tě poslal? Ano, nejsem schopen už vařit, protože jsem příliš nemocen. Pomoz mi dostat se ven - kašel, kašel..

Víš, proč tu jsi? Vaření bez povolení není v prérii legální. Takže, pokud jsi ochoten riskovat a pokud jsi schopný, jdeme do toho.

Nejprve mi ale ukaž, že jsi manuálně zručný a dostaň mě ven z tohoto dostavníku.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Máš nějaké velmi pěkné řemeslné - kašel - schopnosti. Tak tedy můžeme začít.

2941

Počet vyrobených předmětů: 5/5
Experience.png

Zkušenost

80
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Ječmen setý
Úvodní text
Heisenzwerg: Pojďme vařit. Za prvé, musíš mít základní látku: Ječmen setý. Potřebujeme jej, abychom dostali slad. Měl bys vědět, - kašel -, kde najít tento Ječmen setý, pokud zapneš své šedé mozkové buňky.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Takže máš Ječmen setý. Velmi dobře. Co je? Mohl jsem říct, že je to jen ječmen. Doufám, že tě nikdo neviděl, nebo budeme mít brzy za patami DEA (The Drinks Enforcement Administration - Národní úřad pro kontrolu obchodu s nápoji).

2942

Šablona:Ječmen setý
Experience.png

Zkušenost

300
Šablona:Slad Nemocný sládek


Předmět Mít nasazeno Práce
Šablona:Ječmen setý

-

Sklízet obilí.png

Práce 10.png

Sklízet obilí
Úroveň: 5
Obtížnost: 10

Oddělovač.png

Obilí.png

Obilí

PopupTlačítkoÚkol.png Více o práci
Nic.png


Zadavatel Název
ID
Podmínky Odměna
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Drcení
Úvodní text
Heisenzwerg: Velmi dobře, máme tady trochu sladu. Ale v tomto stavu nejsme schopni jej použít k vaření. Musíte to rozdrtit.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Ty, - kašel, kašel -, jsi dokonale rozdrtil slad. Nyní můžeme začít vařit. Doufám, že sis umyl ruce.

2943

Šablona:Drcený slad
Experience.png

Zkušenost

80
Prémiová truhla.png
Prémiová truhla.png

[item=17003000] Oddělovač.png

Prémiová truhla
(použitelné)
Tato truhla obsahuje velmi vzácné předměty v hodnotě nejméně 8000 dolarů, stejně jako velmi staré položky, např. všechny tři klíče nebo první a poslední kousek lístku. Nuggety a dluhopisy.png 1500 Union shop.png

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 10
Dražitelné Předmět nelze vylepšit


Předmět Mít nasazeno Práce
Šablona:Drcený slad

Šablona:Slad Nemocný sládek

Mlít obilí.png

Práce 25.png

Mlít obilí
Úroveň: 7
Obtížnost: 24

Oddělovač.png

Mouka.png

Mouka

PopupTlačítkoÚkol.png Více o práci
Nic.png


Zadavatel Název
ID
Podmínky Odměna
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Kaše
Úvodní text
Heisenzwerg: Kaše umožňuje enzymům ve sladu rozebrat škrob ze zrní na cukry. Nyní budeme vařit celou směs na teplotě asi 70 stupňů Celsia, abychom měli, - kašel -, kaši. Bohužel jsem kašlal na svůj hrnec, takže je kontaminován. Potřebuješ další místo k vaření. Někdo v prérii má hrnec na teplá jídla a můžete ti jej půjčit..

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Přátelský obyvatel prérie ti propůjčil svůj hrnec na oplátku za opravu svého vozu. To je velmi pěkné.

2944

Šablona:Kaše
Experience.png

Zkušenost

400


Předmět Mít nasazeno Práce
Šablona:Kaše

Šablona:Drcený slad

Opravovat kryté vozy.png

Práce 19.png

Opravovat kryté vozy
Úroveň: 31
Obtížnost: 133

Oddělovač.png

Teplé jídlo.png

Teplé jídlo

PopupTlačítkoÚkol.png Více o práci
Nic.png


Zadavatel Název
ID
Podmínky Odměna
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Měděný hrnec na vaření
Úvodní text
Heisenzwerg: Velmi dobrá práce. V dalším kroku budeme muset přidat chmel. Cestující obchodník není jen normální obchodník. On - kašel - založil tajné chmelové obchodní podnikání ve svém obchodě. Existuje kód. Pokud půjdeš do jeho obchodu a prodáš mu něco, co není obvyklé, aby člověk prodával: třeba zub - dá ti nějaký chmel.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Takže jsi, - kašel -, přesvědčil cestujícího obchodníka, aby ti dal nějaký chmel. Věděl jsem, že starý obchodník ví, jak vydělat nějaké peníze navíc. Teď můžeš udělat mladinu z kaše přidáním chmelu a vše ohřát.

2945

Prodej cestujícímu obchodníkovi:
Šablona:Vyražený zub
Experience.png

Zkušenost

80
Šablona:Mladina
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Čistit mladinu
Úvodní text
Heisenzwerg: Máme teď pěkně hrubou mladinu. Musíme scedit celou směs. Obvykle to, - kašel, kašel -, můžeme udělat pomocí odstředivých sil. Má vířivka je kontaminovaná. Zamysleme se: můžeme najít něco v prérii, co se tak rychle točí dokola a dokola?

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Sladina se přečerpá do nádoby (vířivky) pro odstranění nerozpustných zbytků ječmene a chmele. Tyto částice se odstraňují odstředivou silou, vedoucí podél poloměru nádoby. Po 20 - 30 minutách odstředění se mladina oddělí od nerozpustného zbytku.

2946

Šablona:Očistit mladinu
Experience.png

Zkušenost

500


Předmět Mít nasazeno Práce
Šablona:Očistit mladinu

Šablona:Mladina

Stavět větrný mlýn.png

Práca03.png

Stavět větrný mlýn
Úroveň: 38
Obtížnost: 163

Oddělovač.png

Bedna s nářadím.png

Bedna s nářadím

PopupTlačítkoÚkol.png Více o práci
Nic.png


Zadavatel Název
ID
Podmínky Odměna
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Kvašení
Úvodní text
Heisenzwerg: Musíme, - kašel -, nyní kvasit produkt. Kvašení v pivovarnictví je přeměna sacharidů na alkoholy a oxidu uhličitého, nebo organických kyselin za použití kvasinek nebo bakterií za anaerobních podmínek. Ale pro proces kvašení potřebujeme kvasinky. V celé prérii nenajdeš žádné kvasnice. Nemám ponětí, kde je získat. Máš nápad? Kdybych si tak vzpomněl, jak moje matka výráběla kvásek, když jsem byl dítě ...

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Nyní stačí počkat, než nastane kvašení.

2947

Vyřiď: Přinést Heisenzwergovi něco důležitého [ID: 2948]
Experience.png

Zkušenost

80
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Přinést Heisenzwergovi něco důležitého
Úvodní text
Heisenzwerg: Máš pravdu! -Kašel-. Kvásek se provádí s moukou a vodou, a trvá to nějakou dobu. Jsi génius.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Velmi, - kašel -, dobrá, - kašel, kašel -, práce. Byl jsem schopen dostat nějaké bakterie z kvásku, které mohou zkvašovat produkt.

2948

Mít v inventáři:
Mouka.png
Mouka.png

[item=745000] Oddělovač.png

Mouka Produkt

5 2

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Mlít obilí.png

Sklenice vody.png
Sklenice vody.png

[item=766000] Oddělovač.png

Sklenice vody Produkt

6 3

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Pokládat koleje.png

Experience.png

Zkušenost

600
Kůň sv.Patrika.png
Kůň sv.Patrika.png

[item=684000] Oddělovač.png

Kůň sv.Patrika Zvíře +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,1 Plavání (Pro úroveň)
+0,1 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,1 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
Rychlost: +150% Neprodejné Souprava:

Cylindr sv.Patrika.png

Kabát sv.Patrika.png

Kůň sv.Patrika.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 35
Předmět nelze vylepšit

Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Kvašení
Úvodní text
Heisenzwerg: Trvá to nějakou dobu, než těsto nakyne a kvašení samo o sobě bude trvat, - kašel, kašel -, nějaký čas taky. Přijď zítra.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Výborně. Konečně máme docela dobrý produkt. Ale přesto, - kašel-, chybí jedinečná zelená barva.

2949

Prospal.png
Prospal.png

Oddělovač.png Nepřerušený spánek Při nepřerušeném spánku je třeba, abyste nepřerušili spaní v délce 6 hodin (kasárny), resp. 8 hodin (hotel).

Spánek je útlumově-relaxační fáze organismu, při níž dochází ke změně činnosti mozku doprovázené ztrátou vědomí a podstatně sníženou citlivostí na vnější podněty, dále mimo jiné dochází k uvolnění svalstva, po většinu doby jeho trvání je snížena tělesná teplota, dýchání se zpomaluje a krevní tlak se snižuje. Během spánku se lidem zdají sny a to, jak se zjistilo cíleným buzením při výzkumu, i tehdy, když si po probuzení žádný sen nevybavují. V průběhu spánku se vyskytují časové úseky, kdy mozek, navzdory převážně útlumovému charakteru spánku, intenzivně pracuje. Spánek nám zabere přibližně třetinu života.

Experience.png

Zkušenost

80
Heisenzwerg.png
Heisenzwerg.png

Heisenzwerg Oddělovač.png

...
Oddělovač.png

Pouštní tábor pozice.png

Tajná přísada
Úvodní text
Heisenzwerg: Nyní, - kašel-, poslední krok. Ten nejtěžší krok. Potřebujeme speciální přísadu: jetelový lístek/čtyřlístek. Pokud budeš mít štěstí, mohl bys jej najít někde v prérii.

Oddělovač.png

Závěrečný text
Heisenzwerg: Páni, ty máš ale štěstí. Produkt je nakonec dokončen. Říkal jsem ti, že vaření je velmi důkladný proces, - kašel, kašel. Teď můžeš doručit Henrymu jeho Zelené pivo.

2950

Šablona:Čtyřlístek
Experience.png

Zkušenost

80
Šablona:Zelené pivo


Předmět Mít nasazeno Práce
Šablona:Čtyřlístek

-

na jakékoliv práci