Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání


Valentýnská akce 2014

 • od 13.2. 10:00 2014 - 2.3. 23:59 2014


Rok se s rokem sešel a opět k nám na divoký západ dorazil Valentýn a s ním i nová herní akce. Tento rok si pro nás INNO připravilo opět úplně nový a zajímavý koncept akce. Zda bude použit i u dalších událostí se ale neví. Vše se bude točit kolem nové herní měny - srdíček.

Hráči můžou plnit úkolové série či si budou moci zatočit kolem štěstí, ale to hlavní bude spočívat v tom, nasbírat co nejvíce srdíček. Za to pak příjdou nejrůznější odměny jak pro hráče, tak pro celý server. Ano, INNO se zaměřilo také na plošné dárky pro celé servery - nic ale nebude zadarmo. Hráči se tak mouhou těšit na odměny v podobě všeho možného. Například to budou dolary, dluhopisy, nová sada - ale i truhly.

Více dále v článku...

Banner valentýn1.jpg

Srdíčko.png Srdíčka

Činnosti

Jak již bylo napsáno výše, po dobu trvání akce nám příbude ve hře nová herní měna - srdíčka. Ty jdou získat z téměř každé herní činnost co vás napadne - duely, bitvy, práce, výstavba i úkoly.

Valentýn příklad duel.pngValentýn příklad práce.png

Panel přátel

Ale jsou i další možnosti jak získat srdíčka - panel přátel. Ten byl rozšířen o novou funkci a to posílání srdíček svým přátelům.

Valentýn příklad přátelé.png

Hráč může obdarovat každého svého herního přítele (musíte mít oboustraně odsouhlaseno přátelství) 20 srdíčky - a to každých 24 hodin.

Pozor!!! Neplatí pro hráče města ani aliance, kteří na panelu přátel jdou vidět také. Toto posílání srdíček je pak využito ve speciálních úkolech.

Když hráči někdo pošle srdíčka, je mu to sděleno skrze oznámení ve hře.

Použitelné produkty

Poslední způsob, jak jdou získat srdíčka je z použitelných produktů. Budou nové speciálně k události, které budou padat z kola štěstí - ty pak přidávají jednorázový počet srdíček.


K dispozici jsou ale také dva pytlíky se srdíčky, které produkují srdíčka každých x hodin (12h a 24h). Ty musí hráč vybírat ručně. Jeden tento pytlík je odměnou za nasbírání určitého počtu srdíček, druhý lze pak zakoupit v shopu.

Pytlík se srdíčky Efektivnější pytlík se srdíčky
Pytlík se srdíčky.png Efektivnější pytlík se srdíčky.png
Přidává 1.250Srdíčko.png za 12h Přidává 2.500Srdíčko.png za 24h
za odměnu 750 Nugget či dluhopisů


Akce s nákupem nugget

Nakonec se INNO rozhodlo v průběhu akce zařadit do hry také akci k nákupu nugget. Každý kdo si zakoupí či zakoupil 17.2. 2014 nuggety, tak k nim získal také odměnu formou použitelného produktu s jednorázovým bonusem srdíček. Počet srdíček je závislý na množství zakoupených nugget.

Valentýn příklad nuggety.png

Valentýnská srdíčka odměny ikonka.png Odměny

Systém odměn je velice zajímavý - a to proto, že je rozdělen do dvou skupin - pro hráče a pro celý server. Okno s přehledy najdeme v levém panelu pod ikonkou dárečku - viz obrázek u nadpisu.

Odměny pro hráče

A princip je jednoduchý - každý hráč sbírá srdíčka co to dá a odemyká si jednotlivé odměny. Těch je pro každého hráče 10. Jakmile hráč dosáhne určitého počtu srdcí, tak se odměna odemkne automaticky. Nároky pro jednotlivé odměny pak rostou.

Valentýnská srdíčka odměny hráč.png

V okně s přehledem můžete také sledovat stav srdcí, kolik vám chybí do další úrovně a nebo si také zbývající srdíčka pro následující úroveň dokoupit za nuggety.

Přehled odměn pro jednotlivce:

 1. Srdíčko.png100 - Kolo štěstí
 2. Srdíčko.png500 - Truhla s harampádím
 3. Srdíčko.png2.000 - Růže do avataru (sekce póza)
 4. Srdíčko.png10.000 - Truhla s ocelovámi pláty
 5. Srdíčko.png20.000 - Pytlík se srdíčky (viz výše)
 6. Srdíčko.png35.000 - Brýle do avataru (sekce doplňky)
 7. Srdíčko.png55.000 - Jedinečná truhla
 8. Srdíčko.png90.000 - Valentýnský kůň
 9. Srdíčko.png130.000 - Prémiová truhla
 10. Srdíčko.png180.000 - Valentýnova truhla (obsahuje sadu)

Soupravy Připravuje se nový koncept souprav - tedy zatím nejsou náhledy souprav k dispozici Valentýnovy šaty
Valentýnova výbava

Tak a po nasbírání 180.000 srdíček je zde možnost si přilepšit s dluhopisy. Inno připravilo pro tyto případy možnost výměny srdíček za dluhopisy.
Konkrétně v poměru 5000 srdíček = 50 dluhopisů.

Jakmile získáte 180k srdíček, tak se vám ukáže pod přehledem vašich odměn nová část panelu...

Valentýnská srdíčka za dluhopisy.png

Přepočet je prováděn automaticky, čili po dovršení 5000 srdíček se vám objeví v inventáři obálka s 50 dluhopisy.

Odměny pro server

Všechna srdíčka co nasbíráte se sčítají spolu s těmi co nasbírají vaši spoluhráči na serveru. A opět tu máme odměny za všechna ta nasbíraná srdíčka, tentokrát jich je ale jen 5. Jsou ale určeny pro všechny hráče na serveru.

Valentýnská srdíčka odměny server.png

Přehled o stavu srdíček na serveru naleznete opět pod ikonkou dárečku, tektokrát ale na druhé záložce. Stav se neaktualizuje ihned, ale vždy po několika minutách.

POZOR!!! Počty srdcí pro jednotlivé odměny budou závivislé na počtu aktívní hráčů na serveru, tedy pro jednotlivé servery se budou lišit.

Přehled odměn pro server:

 1. Výzdoba serveru - fialové řeky
 2. Obálka s 50 dluhopisy
 3. Úkolová série - Odešlo s Valentýnem
 4. Úspěch
 5. Jedinečná drahocená truhla


Valentýnská srdíčka ikonka.png Kolo štěstí

Kolo štěstí je hned první odměna, kterou může hráč za srdíčka získat. Nachází se pak opět v levém panelu pod obrázkem jako máme zde u nadpisu.

Valentýnská srdíčka kolo stesti.png

Odměny jsou formou dolarů, srdíček, obálek s dluhopisy či částmi sady. Hráč má jedno zatočení zdarma každý den. Za nákup nugget může mít však zdarma jedno extra zatočení navíc(obdobně jako u cirkusu - tedy pokud jste získali tuto výhodu již dříve, tak platí i zde - eventuelně si ji můžete pořídit v průběhu akce).


Připravuje se nový koncept souprav - tedy zatím nejsou náhledy souprav k dispozici
Sada každého milovníka


Za každé další zatočení si hráč připlatí 50Nugget upb.png. Odměny jsou poté formou dolarů, srdíček, obálek s dluhopisy či částmi sady. Všechny položky na kole štěstí mají pak stejnou šanci na padnutí.

Srdíčko.png Závěrem

Ještě přikládáme odkazy na úlolové řady
Klasické úkoly k valentýnu
Láska je ve vzduchu
Odešlo s Valentýnem

Tak to by bylo vše, snad se vám akce líbí či líbila - budeme rádi, když se vyjádříte k tomuto zpracování na foru WIKI - ZDE. Nebo se můžete podělit o své dojmy z akce v diskuzi - viz odkaz níže.


ODKAZ NA DISKUZI K UDÁLOSTI NA FORUM HRY
ODKAZ NA INFORMACE O UDÁLOSTI NA FORUM HRY