Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání
Wanted3.png

Šerif

Po postavení této budovy budete moci vypsat odměnu na ostatní hráče. Odměna jde do kapsy prvního hráče, který porazí hráče, na nějž je vypsána odměna. S vyšším levelem budovy se zobrazují štědřejší nabídky. Návod jak vypsat na někoho odměnu


Wanted

Tato funkce mluví sama za sebe. Je možné vystavit odměnu na hlavu jiného hráče. Komu se podaří tohoto hráče porazit alebo dat do bezvědomí v souboji, obdrží v hotovosti odměnu. S tím souvisí také nová budova ve městě - Šerif. Každá z 5ti úrovní bodovy zvyšuje poměr hledaných osob, které můžete vidět. V poslední úrovni budovy jsou k dispozici již všechny hledané osoby.

  • Odměny mohou být vypsány pouze na hráče, kteří jsou členy města.
  • Pokud na Vás bude vypsána odměna a opustíte město, zůstáváte nadále zranitelní po dobu Wanted. (Bylo naprogramováno kvůli hráčům, kteří úmyslně opouštěli město, aby se vyhnuli duelu.)
  • Pokud nemáte město a nebyla na Vás vypsána žádná odměna, nejste zranitelní. Přirozeně na Vás nemůže být vypsána žádná odměna, dokud nebudete mít město.
  • Předčasné otevření adventního kalendáře vyvolá pomstu od Marie - vypíše na Vás odměnu bez ohledu na skutečnost, jestli máte město.
Výše této odměny = počet otevřených oken * level hráče * 50