Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání
Budovy

1. Radnice

Radnice.png

Tato budova slouží především jako administrativní centrum města. Můžete odtud vystavovat ostatní budovy, prohlížet si městskou kroniku, přehled obyvatel. Pokud jste zakladatel případně městský radní můžete odtud také pozývat hráče do města a měnit popis (profil) města.


2. Kostel

Church.png

Tato budova slouží jako Boží Chrám. Můžete tady nalézt duchovní útěchu pro Vaši postavu v podobě modlení se. Doba trvání motlitby je 15 minut. Účinky motlitby sou neznáme.


3. Salón

Saloon.png

V salóně naleznete především zadavatele úkolů. V cizích městech se vám v salónu zobrazí hráči daného cizího města, které tam můžete vyzvat na duel. Vedle jmén hráčů Vám může pokaždé svítit jiná hláška. Duelovat - Hráče je možné vyzvat na duel Zrovna spí - Hráč spí v hotelu nebo v kasárnách Duel nelze uskutečnit - Váš duelový level je buď říliš malý nebo příliš velký pro vyzvání hráče Bitva o pevnost - Hráč se právě účastní bitvy o pevnost v dovolené - hráč je v režimu dovolené Duel není možný 48 hodin - Hráč nebo vy jste v mdlobách


4. Telegramy

Prostřednictvím této budovy můžete rozesílat poštu ostatním hráčům.


5. Obydlí

Residences.png

Obydlí poskytuje domov členům Vašeho města. Čím vyšší stupeň obydlí vystavíte, tím víc hráčů můžete do svého města přizvat. S každým vystavěným stupněm obydlí saedo města může nastěhovat dalších 5 hráčů. Obydlí má celkem 10 stupňů výstavby. Při dostavění čtvrtého stupně se ve městě objeví malý mlýn, při dosažení sedmého stupně se objeví „věž“.


6. Krejčí

Tailor2.png

Krejčí je jeden ze tří obchodů ve městě. Můžete tady koupit pokrývky hlavy, různá oblečení, kalhoty a boty. Krejčí má celkem 10 stupňů výstavby.


7. Zbrojíř

Gunsmith2.png

U zbrojíře můžete zakoupit zbraně vhodné pro duely ale i pro bitvy o pevnosti. Naleznete tady jak střelné i chladné zbraně a také i pušky. Zbrojíř má celkem 15 stupňů výstavby, co je nejvíc ze všech budov ve městě.


8. Obchod

General2.png

Náhrdelníky, opasky ale i koně se dají koupit v obchodě. Obchod má celkem 10 stupňů výstavby.


9. Trh

Trh.png

Na tržišti může hráč obchodovat se svými věcmi, také tady může kupovat věci od ostatních hráčů. Musíte však dbát na pravidla hry. Konkrétně pravidlo §9. Trh má 10 stupňů výstavby. Článek o obchodování a trhu samotném naleznete tady.


10. Šerif

Sheriff.png

U šerifa můžete vypsat odměnu na hlavu hocjakého hráče. Důvodů může být mnoho. Při vypisováni odměny budete mít možnost jeden z důvodu vybrat. Také je tady možnost jestli chcete aby odměna byla vyplacená jen za poražení daného hráče nebo až za jeho poslaní do mdlob. U šerifa teké vidíte přehled vypsaných odměn na ostatní hráče. Dále sou tady o statistiky o odměnách. Šeif má celkem 5 stupňů výstavby. Článek o šerifovi naleznete tady.


11. Funebrák

Funebrak.png

U funebráka nalezneš přehled duelové statistiky tvého města. Funebrák má pouze 1 stupeň výstavby a dokud ho nevystavíš nemůže nikdo ve tvém městě duelovat.


12. Hotel

Hotel.png

Hotel je místo určené k odpočinku po namáhavém dni. Dobíjíš si tady energii a životy. Spánek trvá 8 hodin a po kompletním vystavění hotelu na stupeň 5 máš k dispozici 5 rozšlišných místností. A to: komora, noclehárna, pokoj pro hosty, apartmán a luxusní apartmán. Hotel ve Vašem městě je pro Vás bezplatný. Cizí hotely však poskytují nocleh za poplatky.

Komora: 10$

Noclehárna: 40$

Pokoj pro hosty: 90$

Apartmán: 160$

Luxusní apartmán: 250$

Charakter dobrodruh má v cizích hotelích spánek v prvních dvou pokojích bezplatný, po aktivovaní prémia charakterový bonus sou to čtyři pokoje.


13. Banka

Banka.png

V bance si můžete uložit své peníze, také i přispět do městské kasy. Peníze ve městské kase slouží na vystavování města a vyhlašování bitev o pevnosti. Bankový limit na vašem účtu je neomezený. Za uložení peněz v bance se platí určité poplatky. Tady je jejich přehled:

Cizí banky: 20% poplatek

Banka Level 01: 13% poplatek

Banka Level 02: 12% poplatek

Banka Level 03: 11% poplatek

Banka Level 04: 10% poplatek

Banka Level 05: 9% poplatek

Banka Level 06: 8% poplatek

Banka Level 07: 7% poplatek

Banka Level 08: 6% poplatek

Banka Level 09: 5% poplatek

Banka Level 10: 4% poplatek

Dělník má díky své charakterové výhodě poplatky v bance vždy o 2% nižší. Při aktivování prémia „charakterový bonus“ jsou poplatky nižší o 4%. Uložené peníze na vašem účtu vám nemůže nikdo vzít a nemůžete o ně ani nijak přijít. Peníze z banky vybrat nejdou, ale to není ani potřeba. Pokud si chcete něco koupit peníze se vám při koupi automaticky odečtou z Vašeho konta. Po odchodu z města Vám peníze pořád zůstávají na účtě a můžete je nadále využívat. Banka má 10 stavebních stupňů.