Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:54 Nářadí
Už zase ty? Je docela divné, že se potuluješ celý den kolem salónu!... Haha, jen vtipkuji, také to tu mám rád. A Henryho whiskey je znamenitá. Pojď a posaď se. Musíme si promluvit o něčem důležitém. Určitě jsi si všiml pobudů, co se tu již několik dní motají. Nebudeš tomu věřit, ale je to Daltonova banda. Nikdy jsi o nich neslyšel, že? Povím ti, jsou to ohavní bandité. A jsem si jist, že chystají něco velkého. Přesto nebudu bít na poplach. Nebyl bych první šerif, který by to udělal. Ale vymyslel jsem lepší způsob, jak se s nimi vypořádat. Ale potřebuji tvoji pomoc. Víc ti zatím neřeknu, nejdříve potřebuji vědět, jestli se na tebe mohu spolehnout. Potřebuji bednu s nářadím. Prosím, přines mi jednu. Pokud mi dokážeš, že se na tebe mohu spolehnout, řeknu ti můj plán.
1x Bedna s nářadím.png
240 Zkušeností
Tak se podíváme.. Ano, v téhle bedně je vše, co budeme potřebovat. Díky!
ID:55 Dynamit
Pamatuješ si, jak jsem mluvil o Daltonově bandě, že plánuje velkou věc? Waupee mi řekl, že viděl vůdce Grata Daltona, jak si na nádraží prohlíží jízdní řád. Vím, že to nezní špatně, ale Daltonova banda je známá kvůli železničnímu loupení. Hádám, že chtějí zaútočit na Jihopacifickou železnici. Brzy zde bude zastavovat. Pokud můj plán vyjde, bude to jejich poslední loupež... Mimochodem, na jejich hlavy je vypsána vysoká odměna. Nyní již chápeš, proč jsem o tom nechtěl ve městě mluvit. Ale předtím, než získáme peníze, musíš pro mě získat dva kousky dynamitu. Jakmile mi je přineseš, řeknu ti o svém plánu.
2x Dynamit.png
160 Zkušeností
Pozor s tímhle materiálem. Chceš nás všechny vyhodit do vzduchu? Schovej nálože pryč a poté přijď.
ID:56 Přepadení na mostě
Je jenom jedno místo, kde je možné vlak přepadnout. Několik mil na západ od nádraží je stoupání, kde vlak hodně zpomalí. Vsadím hlavu na to, že Daltonova banda udeří tam. To je naše šance. Pomocí nářadí připevníme dynamit k lokomotivě. Jednu nálož na každou stranu. Vyrobíme taky roznětku, kterou odpálíme dynamit z kabiny strojvůdce. Průvodčí je s mým plánem obeznámen. Dostane svou část z odměny a už se těší na ten ohňostroj. V kabině strojvůdce budeme v bezpečí. Lokomotiva také nebude poškozena, ale když se Daltonovi přiblíží na koních, výbuch je shodí ze sedel. Potom už bude pro nás tři lehké si s nimi poradit - nebo s tím, co z nich zůstalo. Tak pojďme! Setkáme se na nádraží. A nezapomeň si koupit lístek.
1x Lístek na vlak.png
450 Zkušeností
Buuuuum! Hahaha, klaplo to. To jsme jim to ukázali! Doufám, že i tak dostaneme odměnu, když z jejich tváří moc nezbylo…
ID:57 Množství rakví
Guvernér později přijede a podívá se, co zbylo z Daltonových. V tomhle stavu je ale nemůžeme ukázat. Musíš udělat pár rychlých úprav. Prosím, přines hoblík, ať jim dám poslední dotek.
1x Hoblík.png
500$
Oh, to je hrůza! Guvernér nám zaplatil jen část odměny, protože prý dva hlavní vůdci chybí. Nevím, jestli bych měl být zklamaný nebo se bát.. Mohu si představit, že nás teď docela nenávidí. Ale nejdříve si vezmi svou část odměny.
ID:58 Přestřelka v salónu
Vypij svou whiskey, máme návštěvu! Guvernér přivezl nové plakáty s obličeji Daltonovy bandy. A dám krk na to, že ti dva venku jsou Bob a Grat Daltonovi. Beru si Boba, postarej se o Grata!
Poraž Grat Daltona
Černá košile
NEBO
Kovová kulka
NEBO
Černé pracovní boty

Hezká rána, kámo! Děláš dobrého zástupce.. Bob mi opravdu ošklivě poranil ruku. Prosím, podej mi whiskey, ať to vyčistím. Ahhh, na tohle už jsem starý. Hm, ty jsi tu ještě? Neříkej mi, že chceš za tuhle laskavost zaplatit. Dobrá, dobrá, Henry má pár mých věcí, které už nepotřebuji. Jen se podívej a vyber si, co chceš. Nechám si tedy pak odměnu za tyhle dva chlápky..