Osobní nástroje

Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Google+

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Panel HLS.png Nezapomeňte! Kalendář panel ikona.png Duch Vánoc Končí: 6.1.2017 23:59

Z Wiki The-West

Přejít na: navigace, hledání

Hs kryti.png

Hs zenska.png

Hs menu.png

Logo.png

Úvodník podklad.png

Vítejte na nově přepracované hlavní stránce West Wiki, kde najdete vše, co potřebujete o hře The West vědět. Kromě informací o všech aspektech hry, ve snadno srozumitelných přehledech, zde můžete najít i síně slávy, všemožné rady, zajímavosti a v neposlední řadě i odkazy na stránky spojené s celosvětově rozšířenou hrou a jejím tvůrcem, německou firmou InnoGames.

Naleznete tu detailní informace o žhavé novince, která se ve hře vyskytuje - Dobrodružství. Každému hráči se zajisté bude hodit seznam všech předmětů, se kterými se ve hře setkáte, rozdělených do přehledných kategorií, včetně všech dostupných sad a jejich bonusů. Bitevník nepohrdne principem Bitev o pevnost i se všemi známými vzorci, které se jich týkají. Většina hráčů upotřebí i stránku věnovanou duelům. Avšak to není ani zdaleka vše, na West Wiki najdete ještě mnoho dalších informací.


Novinka podklad.png

Úkoly podle abecedy

Zpěvník.png

26.12.2016

Vážení hráči, připravili jsme pro Vás novou stránku, kde uvidíte všechny úkoly seřazené přehledně podle abecedy. Dále pro Vás také chystáme přehlednější stránku s úkoly seřazenými podle úrovně a taky pozice všech zakladatelů na mapě. V budoucnu se také můžete zcela jistě dočkat přepracování všech úkolů.
Více informací po kliknutí na novinku.

Nic.png

Novinka podklad.png

Děda Mráz

Girlanda Děda Mráz.png

20.12.2016

Do Vánoc ještě pár dnů zbývá, ale do salónu přišel neznámý host. U dobrého piva a lahve whiskey Vám vypráví příběhy o Dědu Mrázovi.
Více o sérii po kliknutí na novinku.

Nic.png

Novinka podklad.png

Vánoční výprodej 2016

Velký vánoční pytel 2016.png

19.12.2016

Blíží se nám konec roku a přichází Vánoce. Již od zítra budete moci zakoupit pytle, truhly nebo samostatné věci. Některé věci jsou jen za nuggety a dluhopisy, další se dají pořídit i za dolary. K získání jsou i tři nové sady Dědy Mráze.
Více informací po kliknutí na novinku.

Nic.png

Novinka podklad.png

Objev Aljašku!

Aljašské Husky.png

30.11.2016

Zima se rychle blíží a v shopu se objevili tažní psi. Kteří psi budou následovat tvé kroky v prérii? Ale pozor, akce trvá pouze do 1.12.2016 11:00.
Bonusy a více informací po kliknutí na novinku

Nic.png

Novinka podklad.png

Poslední hranice

Dopis od babičky.png

28.11.2016

Marie potřebuje tvoji pomoc. Neváhej a vydej se s Marií za dobrodružstvím.
Více informací po kliknutí na novinku.

Nic.png


Starší novinkyInno logo.png