Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Historie Oktoberfestu na The-West
2013 OF 15Preclik.png 2014 OF 15Preclik.png 2015 OF 15Preclik.png 2016 OF 15Preclik.png 2017 OF 15Preclik.png 2018


  • Akce trvá od 14.09.2017 11:00 do 09.10.2017 23:59
    (Upozorňujeme, že uvedené časy a bonusy se nemusí shodovat s těmi, které jsou ve hře! To může být způsobené změnami, které INNO způsobí a my na ně nestihneme včas zareagovat!)


Další rok za námi a opět je tu Oktoberfest! Něco níže najdete o historii této bavorské slavnosti, dále pár slov o tradičním bavorském oblečení na tuto událost a pak již přejdeme k sadám. Na konci této stránky opět najdete texty po kom jsou pojmenované sady. A jaké nás čekají? Tři sady oblečení, dvě sady zbraní a jedna sada jízdy, které půjdou získat zdarma, za preclíky nebo za nuggety, další dvě (podle pohlaví) jsou opět za dlouhodobou pomoc s vyjídáním talířů a poslední je vítězná, za nejvíce spořádaných talířů s dobrotami. Více se dozvíte níže.

Oktoberfest logo.pngOddělovač.png


Historie

1810
Historie Oktoberfestu se začala psát roku 1810. Tento rok se totiž konala svatba Ludvíka Bavorského s Terezou Sasko-Hildeburgskou. Z radosti nad toutu událostí Ludvík uspořádal velkou oslavu, kam pozval nejenom celý dvůr, ale i město, aby vše náležitě zapili. Slavnost byla opravdu velkolepá, konala se po několik dní a byla zakončena koňským dostihem. Všem se slavnost samozřejmě líbila a tak bylo rozhodnuto o jejím každoročním opakování. Termín byl však přesunut na září, aby během slavnosti panovalo lepší počasí.

1813
Již roku 1813 musela být tato slavnost poprvé zrušena z důvodu Napoleonských válek. Další přerušení slavností měly na svědomí epidemie cholery (1854 a 1873), obě světové války nebo situace po nich. Naposledy se Oktoberfest nekonal roku 1948.

1850
Postupem času se přidávaly další prvky, znichž některé vytrvaly až do dnešní doby. Právě v roce 1850 se poprvé uskutečnil slavnostní pochod, jenž se koná dodnes a účastní se ho tisíce lidí v tradičních bavorských krojích.

konec 19. století
V této době se slavnost vyvíjí do dnešní podoby, objevují se pivovary, které kvůli velké poptávce staví obrovské stany, kde se dá koupit a pít pivo. Stánky jsou již v této době elektrifikované a k doprovodu hrála samozřejmě hudba.

1980
Nyní se dostáváme do roku 1980, který ovšem nebyl zrovna nejšťastnějším. Oktoberfest se stal místem teroristického útoku, 13 lidí zemřelo a dalších 200 bylo zraněno. Nicméně tento pivní festival se i přesto konal.

2010
Tohoto roku se připomínalo 200. výročí od první slavnosti. Nebyla to však i 200. slavnost (kvůli několikerým zrušením). Množství vypitého piva se každoročně pohybuje okolo 7 milionů litrů.


Oddělovač.png


Oblečení

Na Oktoberfestu se objevuje také tradiční oblečení.

Dámy nosí Dirndl, což je název pro tento kus oděvu, který se skládá ze sukně a halenky. Sukně mají různé délky, od těch po kotníkům až po ty nad kolena, na sukni je zástěra z bílé krajky, která plní svoji důležitou společenskou úlohu:
pokud smyčka zástěry je uvázána na levé straně, pak je dívka volná, pokud je uvázána vpravo, znamená to, že je zadaná.
Halenka je s dlouhými nebo krátkými rukávy, vždy však s hlubokým výstřihem, bez ohledu na stav a věk ženy.

Mužský kroj je složen z různých částí. Kožené kalhoty (Lederhosen) vznikly coby pracovní kalhoty, ale nyní mohou být velmi drahé v závislosti na kvalitě kůže.

Dále jsou součástí kroje šle. Věc tak zastaralá dosahuje v Bavorsku velké důležitosti. Některé šle se dědí z otce na syna po generace a centrální náprsenka může být zdobená erby či znaky vztahujícími dané rodiny, opět proto, aby bylo podtrženo pouto mezi oblečením a společenským postavením.

Klobouk je také nedílnou součástí této společenské akce. Jakmile si klobouk nasadíte na hlavu, už se nesundává, ani, když někam vejdete, ani u stolu. Typ zdobení nám prozradí, zda ho nosí lovec ptáků či zvířat a jak je ve své činnosti dobrý (dle délky peříčka na klobouku). Malé lovecké trofeje, peří, zobáky, ocásky jistě najdou svoje místo na tradičním řetízku, který visí ze šlí nebo právě na klobouku jako důkaz zásluhy a noblesy.

A dalšími věcmi jsou např. punčochy nebo košile (bílá nebo kostkovaná, z hrubé látky).

Oddělovač.png


Systém

Opět budeme bojovat v soutěži jedlíků a musíme spořádat co nejvíce talířů s jídlem. Klasicky máme první talíř zdarma, další pak za 25, 150 a 800 Nugget.png nebo následně 1.500, 9.000 či 48.000 OF 15Preclik.png.

OF16 přehled.pngOF17 jidlo 1.png
OF17 jidlo 2.png
OF17 jidlo 3.png
OF17 jidlo 4.png
Preclík
Kyselé zelí
Klobáska
Vše
+1 OF17 body.png
Oddělovač.png
ZDARMA
+2 OF17 body.png
Oddělovač.png
25 Nugget.png nebo 1.500 OF 15Preclik.png
+3 OF17 body.png
Oddělovač.png
150 Nugget.png nebo 9.000 OF 15Preclik.png
+4 OF17 body.png
Oddělovač.png
800 Nugget.png nebo 48.000 OF 15Preclik.pngNásledná konzumace pokrmů a rozhodnutí zda dostanete odměnu bude záležet na základě testu vašich atributů. Náhodně se vybere jeden atribut - Síla, Obratnost, Zručnost, Charisma - potom se vypočítá náhodná hodnota mezi 0 a (1,1 * hodnota vašeho daného atributu). Pokud vybraná hodnota překročí počet vašich atributů, přijdete o kolo. Pokud bude menší, vyhrajete.
Příklad:
Bude vybrána Síla a vy máte 50 bodů (rozmezí 0 - 50 * 1,1 = 0 - 55), náhodně vygenerované číslo bude:
a) pokud vaše číslo je: 55 -> 50 < 55 => prohráváte

Oktoberfest2014 prohra.png


b) pokud vaše číslo je: 49 -> 49 < 50 => vyhráváte

Oktoberfest2014 výhra.png


V případě prohry máte možnost uplácení. Podplácení stojí stojí 8Nugget.png či 480 OF 15Preclik.png.
Podplatíte - nepřijdete o cenu za spořádané jídlo, ale nezapočítá se vám toto kolo a počet talířů.
Nepodplatíte - přijdete o odměnu a samozřejmě ani talíře se vám nezapočítají. Nepřicházíte však o žádnou sérii snědených talířů, ty se započítávají logicky jako celkový počet za celou akci.

Jestliže jste kupovali talíře za preclíky nebo nuggety a prohráli, tak po vypršení pauzy budete moci jíst znovu stejný talíř zdarma.


Po každém jídle je třeba si trochu dáchnout. První pauza trvá 4 hodiny, při každé další se čas zvyšuje o 10 minut. Pro každé jídlo se pauza počítá zvlášť.

Za jedení se pak nedostávají žádné zkušenosti ani peníze, odměnou pro vás budou různé předměty a produkty. Pauza mezi jídly nijak neovlivní vaší herní aktivitu a tak můžete normálně pracovat, duelovat či bojovat o pevnosti. Předmět se opět dostává ihned. Pokud by někdo chtěl zkrátit pauzu mezi jídly, může si ji zkrátit o 2 hodiny.
Každé zkrácení vás stojí 8Nugget.png nebo 480 OF 15Preclik.png a dojde ke zkrácení všech probíhajících odpočinků, nikoli jen jednoho.

Oktoberfest2015 zkrácení precliky.pngOktoberfest2014 zkrácení nugg.png


Oddělovač.png


Vysvětlivky

Předchozí pozice.png - Body hráče před Tebou
Tvoje pozice.png - Tvé body a umístění
Následující pozice.png - Body hráče za Tebou

Oddělovač.png


Preclíky

Po dobu akce se stávají platidlem opět preclíky, které jsou k dostání při práci, na bitvách o pevnost, v duelech nebo při výstavbě města. Dále je možné je získat při dobrodružství. S pomocí preclíků je možné zkracovat dobu probíhající výstavby o dvě hodiny nebo si zaplatit pomoc s výstavbou za více bodů.

Stav svých preclíků zjistíte snadno pohledem na panel, který se nachází vpravo od stavu vašich peněz.
OF17 preclíky.pngObdržené preclíky z bitev o pevnosti se počítají podle následující tabulky:

Přežil jsi: (počet útočníků + počet obránců) * 6 OF 15Preclik.png
Omdlel jsi: (počet útočníků + počet obránců) * 12 OF 15Preclik.png
Př.: Omdlel jsi, 50 útočníků proti 42 obráncům, tj. (50+42)*12 = 1104 OF 15Preclik.png


Obdržené preclíky z dobrodružství se počítají podle následující tabulky:

Počet bodů z dobrodružství: 0-6 7-13 14-20 21-27 28-34 35+
Veteránské body: 0 Veteránské body.png 50 Veteránské body.png 100 Veteránské body.png 150 Veteránské body.png 200 Veteránské body.png 250 Veteránské body.png
Preclíky: 0 OF 15Preclik.png 10 OF 15Preclik.png 20 OF 15Preclik.png 30 OF 15Preclik.png 40 OF 15Preclik.png 50 OF 15Preclik.png

Dále je možné získat preclíky od přátel, kde je možné je posílat přes panel přátel.

OF2016 přátelé.png
(panel přátel)

Každých 23 hodin budete moci poslat každému ze svých přátel 20 preclíků, které se od vašeho účtu neodečtou, vašemu příteli se však připíší. Vždy, kdy bude možné poslat příteli rachejtle, zobrazí se vám na panelu přátel ikonka.
Funguje také zrychlené posílání preclíků, pomocí ikonky OF 15Preclik.png přímo u hráče.

Letos poprvé budete mít na Oktoberfest k dispozici použitelný předmět, který vám každých 24h dá 2500 preclíků. Tento pytlík však musíte vybírat ručně. Získat jde stejnou cestou jako vždy v Union Pacific Shopu.

Pytlík s preclíky.png
Pytlík s preclíky.png

[item=50691000] Oddělovač.png

Pytlík s preclíky
(použitelné)
Přidá 2500 preclíků do akce Oktoberfest, které je možné vybírat každých 24 hodin.

Účinek:
2500 Preclíků

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

600 Nugget upb.png


Oddělovač.png


Odměny

Za pomoc s jídlem
Jak už tomu tak poslední roky bývá, máme u takových akcí k dispozici čtyři kategorie odměn. To už jste se dozvěděli výše. Pro zopakování však ještě jednou. Každou z nich nám signalizuje jeden druh jídla. U prvního jídla, které je k dispozici zadarmo, máte šanci vyhrát odměny ze všech kategorií. Dostanete za ni však pouze +1 OF17 body.png.

Jestliže se ale pustíte do některé z příprav oslav za nuggety nebo za preclíky, zajišťujete si to, že výhra bude minimálně z kategorie, kterou dané jídlo reprezentuje a vyšší. Za tuto výpomoc dostanete 2-4 OF17 body.png podle ceny nugget, resp. preclíků.

Přehled odměn v jednotlivých kategoriích si můžete prohlédnout níže. Pro zopakování jsou pod jednotlivými kategoriemi opět vypsány ceny v nuggetech nebo preclících.

Velmi časté

Slavnostní pečeně.png
Slavnostní pečeně.png

[item=1997000] Oddělovač.png
Slavnostní pečeně
(použitelné)
Mňam jak to krásně voní.

Účinky:
Zvýšení energie: 100%
Zvýšení pracovní motivace: 100%

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Preclík.png
Preclík.png

[item=2353000] Oddělovač.png
Preclík
(použitelné)
Bavorské speciality vyrobené německým přistěhovalcem

Účinek:
Zvýšení pracovní motivace: 15%

15 7

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
12ti-letá Whisky.png
12ti-letá Whisky.png

[item=1969000] Oddělovač.png

12ti-letá Whisky Láhev plná drahé whisky

Účinek:
Zvýšení energie: 20%

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Krabice štěstí.png
Krabice štěstí.png

[item=50258000] Oddělovač.png

Krabice štěstí Pokud máš štěstí, mohl bys najít uvnitř nějaký předmět, který potřebuješ.

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné Předmět nelze vylepšit

Dřevěná truhla.png
Dřevěná truhla.png

[item=17000000] Oddělovač.png

Dřevěná truhla
(použitelné)
Tato dřevěná skříňka obsahuje různé běžné předměty. Nuggety a dluhopisy.png 75 Union shop.png

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 10
Dražitelné Předmět nelze vylepšit

Červený dopis.png
Červený dopis.png

[item=2137000] Oddělovač.png

Červený dopis Červený dopis naducaný spoustou papírků.

Účinek:
50 Dluhopisů

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Neobyčejná truhla Oktoberfest.png
Neobyčejná truhla Oktoberfest.png

[item=50680000] Oddělovač.png

Neobyčejná truhla Oktoberfest
(použitelné)
Obsahuje předmět z předešlé akce Oktoberfest.

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Nápoj pro chytré.png
Nápoj pro chytré.png

[item=2197000] Oddělovač.png

Nápoj pro chytré
(použitelné)
Nápoj pro chytráky

Účinek:
2% Zkušeností této úrovně

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Ocenění na bonus příjmu.png
Ocenění na bonus příjmu.png

[item=21343000] Oddělovač.png

Ocenění na bonus příjmu Ocenění aktivuje bonus příjmu

Účinky:
Prémium Větší příjem
Doba: 1 den

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Pracovní štěstěna.png
Pracovní štěstěna.png

[item=2290000] Oddělovač.png
Pracovní štěstěna
(použitelné)
Produkt

Účinky:
+50% Vyšší šance na štěstí
+150 Pracovních bodů
Počet použití: 10

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Ocenění na charakterový bonus.png
Ocenění na charakterový bonus.png

[item=21340000] Oddělovač.png

Ocenění na charakterový bonus Ocenění aktivuje charakterový bonus

Účinky:
Prémium Charakterový bonus
Doba: 1 den

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Ocenění na bonus automatizace.png
Ocenění na bonus automatizace.png

[item=21342000] Oddělovač.png

Ocenění na bonus automatizace Ocenění aktivuje bonus automatizace

Účinky:
Prémium Automatizace
Doba: 1 den

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Bavorské pivo.png
Bavorské pivo.png

[item=2356000] Oddělovač.png
Bavorské pivo
(použitelné)
Jeden litr čerstvého návrhu.

Účinek:
Zvýšení energie: 15%

31 15

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Srdce z perníku.png
Srdce z perníku.png

[item=2355000] Oddělovač.png
Srdce z perníku
(použitelné)
Můžete si přečíst malým cukrovým písmem "Oktoberfest".

Účinek:
Zvýšení duelové motivace: 15%

27 13

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Pečené vepřové koleno.png
Pečené vepřové koleno.png

[item=2354000] Oddělovač.png
Pečené vepřové koleno
(použitelné)
Grilované na otevřeném ohni

Účinek:
Aktivní zkrácení cestování: 25%

32 16

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Kysané zelí.png
Kysané zelí.png

[item=2357000] Oddělovač.png
Kysané zelí
(použitelné)
Německý originál

Účinek:
Bonus zdraví: 20%

29 14

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Bavorská telecí klobása.png
Bavorská telecí klobása.png

[item=2358000] Oddělovač.png
Bavorská telecí klobása
(použitelné)
Sloupněte nebo šišlejte dle vašeho výběru

Účinky:
Bonus zdraví: 10%
Zvýšení energie: 10%

39 19

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Ocenění na bonus energii.png
Ocenění na bonus energii.png

[item=21341000] Oddělovač.png

Ocenění na bonus energii Ocenění aktivuje bonus energie

Účinky:
Prémium Více energie
Doba: 1 den

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Časté

Zlatý dopis.png
Zlatý dopis.png

[item=2139000] Oddělovač.png

Zlatý dopis Zlatý dopis naducaný spoustou papírků.

Účinek:
250 Dluhopisů

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Klobouk Williama Penna.png
Klobouk Williama Penna.png

[item=50636000] Oddělovač.png

Klobouk Williama Penna Pokrývka hlavy +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,14 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,3 Přesnost (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Klobouk Williama Penna.png

Kabát Williama Penna.png

Boty Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Modrý dopis.png
Modrý dopis.png

[item=2138000] Oddělovač.png

Modrý dopis Modrý dopis naducaný spoustou papírků.

Účinek:
100 Dluhopisů

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Nápoj pro ještě chytřejší.png
Nápoj pro ještě chytřejší.png

[item=2198000] Oddělovač.png

Nápoj pro ještě chytřejší
(použitelné)
Nápoj pro chytráky

Účinek:
5% Zkušeností této úrovně

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Vzácná truhla Oktoberfest.png
Vzácná truhla Oktoberfest.png

[item=50681000] Oddělovač.png

Vzácná truhla Oktoberfest
(použitelné)
Obsahuje předmět z předešlé akce Oktoberfest.

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Klobouk Amišů.png
Klobouk Amišů.png

[item=50629000] Oddělovač.png

Klobouk Amišů Pokrývka hlavy +0,03 Zrušnost (Pro úroveň)
+0,03 Charisma (Pro úroveň)
+0,3 Přesnost (Pro úroveň)
+0,3 Vést (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Klobouk Amišů.png

Vesta Amišů.png

Boty Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Boty Henryho Millera.png
Boty Henryho Millera.png

[item=50650000] Oddělovač.png

Boty Henryho Millera Boty +0,03 Síla (Pro úroveň)
+0,03 Obratnost (Pro úroveň)
+0,4 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,3 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,3 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Čepice Henryho Millera.png

Kabát Henryho Millera.png

Boty Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Truhla s železnými pláty.png
Truhla s železnými pláty.png

[item=17001000] Oddělovač.png

Truhla s železnými pláty
(použitelné)
Tato truhlice obsahuje různé běžné a drahé předměty. Nuggety a dluhopisy.png 100 Union shop.png

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 10
Dražitelné Předmět nelze vylepšit

Boty Amišů.png
Boty Amišů.png

[item=50633000] Oddělovač.png

Boty Amišů Boty +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,03 Charisma (Pro úroveň)
+0,4 Přesnost (Pro úroveň)
+0,4 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Klobouk Amišů.png

Vesta Amišů.png

Boty Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Vázanka Henryho Millera.png
Vázanka Henryho Millera.png

[item=50646000] Oddělovač.png

Vázanka Henryho Millera Náhrdelník +0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,3 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Čepice Henryho Millera.png

Kabát Henryho Millera.png

Boty Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šála Williama Penna.png
Šála Williama Penna.png

[item=50637000] Oddělovač.png

Šála Williama Penna Náhrdelník +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,14 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,14 Reflexy (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Klobouk Williama Penna.png

Kabát Williama Penna.png

Boty Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Vázanka Amišů.png
Vázanka Amišů.png

[item=50562000] Oddělovač.png

Vázanka Amišů Náhrdelník +0,03 Obratnost (Pro úroveň)
+0,03 Charisma (Pro úroveň)
+0,3 Skrývání (Pro úroveň)
+0,3 Vést (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Klobouk Amišů.png

Vesta Amišů.png

Boty Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Čepice Henryho Millera.png
Čepice Henryho Millera.png

[item=50645000] Oddělovač.png

Čepice Henryho Millera Pokrývka hlavy +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,3 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,2 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Čepice Henryho Millera.png

Kabát Henryho Millera.png

Boty Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Boty Williama Penna.png
Boty Williama Penna.png

[item=50641000] Oddělovač.png

Boty Williama Penna Boty +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,2 Reflexy (Pro úroveň)
+0,16 Přesnost (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Klobouk Williama Penna.png

Kabát Williama Penna.png

Boty Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png

Prázdný obrázek.png

Vzácné

Lékárnička.png
Lékárnička.png

[item=2460000] Oddělovač.png

Lékárnička Dostaň nacpaný balíček zlevněných lektvarů na doplnění zdraví. Obsahuje 5 sirupů života, 5 elixírů života a 5 kapek života.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Kabát Williama Penna.png
Kabát Williama Penna.png

[item=50638000] Oddělovač.png

Kabát Williama Penna Oblečení +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,3 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,22 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,22 Přesnost (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Klobouk Williama Penna.png

Kabát Williama Penna.png

Boty Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Černý dopis.png
Černý dopis.png

[item=2624000] Oddělovač.png

Černý dopis Černý dopis naducaný spoustou papírků.

Účinek:
500 Dluhopisů

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Nápoj pro Einsteiny.png
Nápoj pro Einsteiny.png

[item=2200000] Oddělovač.png

Nápoj pro Einsteiny
(použitelné)
Nápoj pro chytráky

Účinek:
25% Zkušeností této úrovně

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Velmi vzácná truhla Oktoberfest.png
Velmi vzácná truhla Oktoberfest.png

[item=50682000] Oddělovač.png

Velmi vzácná truhla Oktoberfest
(použitelné)
Obsahuje předmět z předešlé akce Oktoberfest.

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Vesta Amišů.png
Vesta Amišů.png

[item=50630000] Oddělovač.png

Vesta Amišů Oblečení +0,03 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,06 Charisma (Pro úroveň)
+0,4 Skrývání (Pro úroveň)
+0,5 Přesnost (Pro úroveň)
+0,5 Vést (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Klobouk Amišů.png

Vesta Amišů.png

Boty Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Truhla s ocelovými pláty.png
Truhla s ocelovými pláty.png

[item=17002000] Oddělovač.png

Truhla s ocelovými pláty
(použitelné)
Tato truhlice obsahuje různé neobyčejné předměty. Nuggety a dluhopisy.png 175 Union shop.png

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 10
Dražitelné Předmět nelze vylepšit

Truhla s kořistí.png
Truhla s kořistí.png

[item=2618000] Oddělovač.png
Truhla s kořistí Truhla obsahuje náhodný výběr odměn z tvého dokončeného dobrodružství.

Účinky:
Obsahuje předmět

Neprodejné DražitelnéPředmět nelze vylepšit

Opasek Williama Penna.png
Opasek Williama Penna.png

[item=50639000] Oddělovač.png

Opasek Williama Penna Opasek +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,12 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,22 Přesnost (Pro úroveň)
+0,22 Vystupování (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Klobouk Williama Penna.png

Kabát Williama Penna.png

Boty Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Opasek Amišů.png
Opasek Amišů.png

[item=50631000] Oddělovač.png

Opasek Amišů Opasek +0,03 Zručnost (Pro úroveň)
+0,05 Charisma (Pro úroveň)
+0,4 Přesnost (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,4 Vést (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Klobouk Amišů.png

Vesta Amišů.png

Boty Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Henryho Millera.png
Kalhoty Henryho Millera.png

[item=50647000] Oddělovač.png

Kalhoty Henryho Millera Kalhoty +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,5 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)
+0,3 Plavání (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Čepice Henryho Millera.png

Kabát Henryho Millera.png

Boty Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Williama Penna.png
Kalhoty Williama Penna.png

[item=50640000] Oddělovač.png

Kalhoty Williama Penna Kalhoty +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)
+0,22 Přesnost (Pro úroveň)
+0,22 Vystupování (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Klobouk Williama Penna.png

Kabát Williama Penna.png

Boty Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Amišů.png
Kalhoty Amišů.png

[item=50632000] Oddělovač.png

Kalhoty Amišů Kalhoty +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,03 Zručnost (Pro úroveň)
+0,06 Charisma (Pro úroveň)
+0,5 Přesnost (Pro úroveň)
+0,4 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,5 Vést (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Klobouk Amišů.png

Vesta Amišů.png

Boty Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kabát Henryho Millera.png
Kabát Henryho Millera.png

[item=50638000] Oddělovač.png

Kabát Henryho Millera Oblečení +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,5 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,4 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,3 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Čepice Henryho Millera.png

Kabát Henryho Millera.png

Boty Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Opasek Henryho Millera.png
Opasek Henryho Millera.png

[item=50648000] Oddělovač.png

Opasek Henryho Millera Opasek +0,03 Síla (Pro úroveň)
+0,03 Obratnost (Pro úroveň)
+0,4 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,3 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,3 Plavání (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Čepice Henryho Millera.png

Kabát Henryho Millera.png

Boty Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png

Prázdný obrázek.png

Velmi vzácné

Truhla Henryho Millera.png
Truhla Henryho Millera.png

[item=50677000] Oddělovač.png

Truhla Henryho Millera
(použitelné)
Obsahuje všechny položky ze sady Henryho Millera.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Bryčka Amišů.png
Bryčka Amišů.png

[item=50635000] Oddělovač.png

Bryčka Amišů Produkt +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,4 Přesnost (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)

1200 600

Souprava:

Kůň Amišů.png

Bryčka Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Truhla Amišů.png
Truhla Amišů.png

[item=50675000] Oddělovač.png

Truhla Amišů
(použitelné)
Obsahuje všechny položky ze sady Amišů.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Mimořádná truhla Oktoberfest.png
Mimořádná truhla Oktoberfest.png

[item=50700000] Oddělovač.png

Mimořádná truhla Oktoberfest
(použitelné)
Tato truhla obsahuje koně a bryčku Amišů, zbraně Henryho Millera a zbraně Williama Penna.

Účinek:
Něco na rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Neuvěřitelná truhla.png
Neuvěřitelná truhla.png

[item=50683000] Oddělovač.png

Neuvěřitelná truhla
(použitelné)
Speciální truhla pro superhrdinu The Westu.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Nápoj nového začátku.png
Nápoj nového začátku.png

[item=1977000] Oddělovač.png

Nápoj nového začátku
(použitelné)
Tento nápoj ti zruší všechny rozdělené schopnosti a atributy. Ty pak můžeš opět rozdělit.

Účinek:
Tvé schopnosti a atributy byly vráceny na základní hodnoty.

10 5

Předmět nelze vylepšit

Neobyčejný dopis.png
Neobyčejný dopis.png

[item=2172000] Oddělovač.png

Neobyčejný dopis Neobyčejný naducaný dopis.

Účinek:
1000 Dluhopisů

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Truhla Williama Penna.png
Truhla Williama Penna.png

[item=50676000] Oddělovač.png

Truhla Williama Penna
(použitelné)
Obsahuje všechny položky ze sady Williama Penna.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Puška Henryho Millera.png
Puška Henryho Millera.png

[item=50653000] Oddělovač.png

Puška Henryho Millera Puška 20 - 40 Základní poškození +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,06 Obratnost (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Nůž Henryho Millera.png

Puška Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Revolver Henryho Millera.png
Revolver Henryho Millera.png

[item=50652000] Oddělovač.png

Revolver Henryho Millera Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,2 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+1,0 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Nůž Henryho Millera.png

Puška Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Nůž Henryho Millera.png
Nůž Henryho Millera.png

[item=50651000] Oddělovač.png

Nůž Henryho Millera Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,2 Vytrvalost (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)
+1,0 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Nůž Henryho Millera.png

Puška Henryho Millera.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Puška Williama Penna.png
Puška Williama Penna.png

[item=50644000] Oddělovač.png

Puška Williama Penna Puška 20 - 40 Základní poškození +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,2 Přesnost (Pro úroveň)
+0,2 Taktika (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Šavle Williama Penna.png

Puška Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Revolver se superpřesným zaměřováním Williama Penna.png
Revolver se superpřesným zaměřováním Williama Penna.png

[item=50643000] Oddělovač.png

Revolver se superpřesným zaměřováním Williama Penna Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,15 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,15 Přesnost (Pro úroveň)
+0,15 Vystupování (Pro úroveň)
+1,0 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Šavle Williama Penna.png

Puška Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kůň Amišů.png
Kůň Amišů.png

[item=50634000] Oddělovač.png

Kůň Amišů Zvíře +0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)
Rychlost: +175%

2800 1400

Souprava:

Kůň Amišů.png

Bryčka Amišů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šavle Williama Penna.png
Šavle Williama Penna.png

[item=50642000] Oddělovač.png

Šavle Williama Penna Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,15 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,15 Reflexy (Pro úroveň)
+0,15 Uhýbání (Pro úroveň)
+1,0 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Šavle Williama Penna.png

Puška Williama Penna.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png

Prázdný obrázek.png


+1 OF17 body.png
Oddělovač.png
ZDARMA
+2 OF17 body.png
Oddělovač.png
25 Nugget.png nebo 1.500 OF 15Preclik.png
+3 OF17 body.png
Oddělovač.png
150 Nugget.png nebo 9.000 OF 15Preclik.png
+4 OF17 body.png
Oddělovač.png
800 Nugget.png nebo 48.000 OF 15Preclik.pngJistě jste si všimli, že se mezi odměnami vyskytují 4 nové truhly. Tyto truhly obsahují předměty z předchozích let (2013-2016) této akce. Níže zjistíte jejich obsah (po kliknutí na truhlu).

Neobyčejná truhla Oktoberfest.png
Neobyčejná truhla Oktoberfest.png

[item=50680000] Oddělovač.png

Neobyčejná truhla Oktoberfest
(použitelné)
Obsahuje předmět z předešlé akce Oktoberfest.

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Klobouk Franka Eatona.png
Klobouk Franka Eatona.png

[item=42021000] Oddělovač.png

Klobouk Franka Eatona Pokrývka hlavy +10 Přesnost
+5 Taktika
+8 Vystupování
+8 Uhýbání

4250 2125

Souprava:

Klobouk Franka Eatona.png

Plášť Franka Eatona.png

Boty Franka Eatona.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Šátek Franka Eatona.png
Šátek Franka Eatona.png

[item=41033000] Oddělovač.png

Šátek Franka Eatona Náhrdelník +1 Charisma +15 Taktika
+8 Uhýbání

5280 2640

Souprava:

Klobouk Franka Eatona.png

Plášť Franka Eatona.png

Boty Franka Eatona.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Opasek Franka Eatona.png
Opasek Franka Eatona.png

[item=11195000] Oddělovač.png

Opasek Franka Eatona Opasek +15 Vystupování
+15 Uhýbání
+5 Přesnost

9200 4600

Souprava:

Klobouk Franka Eatona.png

Plášť Franka Eatona.png

Boty Franka Eatona.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Klobouk George McJunkina.png
Klobouk George McJunkina.png

[item=42022000] Oddělovač.png

Klobouk George McJunkina Pokrývka hlavy +10 Uhýbání
+5 Skrývání
+8 Nástraha pastí
+8 Zdraví

4250 2125

Souprava:

Klobouk George McJunkina.png

Plášť George McJunkina.png

Holínky George McJunkina.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Šátek na krk George McJunkina.png
Šátek na krk George McJunkina.png

[item=41034000] Oddělovač.png

Šátek na krk George McJunkina Náhrdelník +1 Charisma +7 Skrývání
+10 Nástraha pastí
+8 Vést

4950 2475

Souprava:

Klobouk George McJunkina.png

Plášť George McJunkina.png

Holínky George McJunkina.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Opasek George McJunkina.png
Opasek George McJunkina.png

[item=11196000] Oddělovač.png

Opasek George McJunkina Opasek +15 Skrývání
+15 Zdraví
+5 Uhýbání

9200 4600

Souprava:

Klobouk George McJunkina.png

Plášť George McJunkina.png

Holínky George McJunkina.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Klobouk Kinga Fishera.png
Klobouk Kinga Fishera.png

[item=42023000] Oddělovač.png

Klobouk Kinga Fishera Pokrývka hlavy +5 Výstavba
+9 Opravy
+10 Střílení
+7 Vést

4200 2100

Souprava:

Klobouk Kinga Fishera.png

Plášť Kinga Fishera.png

Holínky Kinga Fishera.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Náhrdelník Kinga Fishera.png
Náhrdelník Kinga Fishera.png

[item=41035000] Oddělovač.png

Náhrdelník Kinga Fishera Náhrdelník +1 Charisma +7 Jízda na koni
+10 Opravy
+8 Střílení

4950 2475

Souprava:

Klobouk Kinga Fishera.png

Plášť Kinga Fishera.png

Holínky Kinga Fishera.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Opasek Kinga Fishera.png
Opasek Kinga Fishera.png

[item=11197000] Oddělovač.png

Opasek Kinga Fishera Opasek +4 Jízda na koni
+17 Opravy
+15 Střílení
+8 Síla úderu

11600 5800

Souprava:

Klobouk Kinga Fishera.png

Plášť Kinga Fishera.png

Holínky Kinga Fishera.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Klobouk Billa Doolina.png
Klobouk Billa Doolina.png

[item=42241000] Oddělovač.png

Klobouk Billa Doolina Pokrývka hlavy +0,2 Přesnost (Pro úroveň)
+0,1 Taktika (Pro úroveň)
+0,16 Vystupování (Pro úroveň)
+0,16 Uhýbání (Pro úroveň)

4250 2125

Souprava:

Klobouk Billa Doolina.png

Kabát Billa Doolina.png

Boty Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šátek Billa Doolina.png
Šátek Billa Doolina.png

[item=41241000] Oddělovač.png

Šátek Billa Doolina Náhrdelník +0,02 Charisma (Pro úroveň) +0,2 Taktika (Pro úroveň)
+0,16 Přesnost (Pro úroveň)

4598 2299

Souprava:

Klobouk Billa Doolina.png

Kabát Billa Doolina.png

Boty Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Opasek Billa Doolina.png
Opasek Billa Doolina.png

[item=11311000] Oddělovač.png

Opasek Billa Doolina Opasek +0,1 Přesnost (Pro úroveň)
+0,2 Vystupování (Pro úroveň)
+0,3 Uhýbání (Pro úroveň)>

12800 6400

Souprava:

Klobouk Billa Doolina.png

Kabát Billa Doolina.png

Boty Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Klobouk Deadwooda Dicka.png
Klobouk Deadwooda Dicka.png

[item=42242000] Oddělovač.png

Klobouk Deadwooda Dicka Pokrývka hlavy +0,2 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,1 Skrývání (Pro úroveň)
+0,16 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,16 Zdraví (Pro úroveň)

4250 2125

Souprava:

Klobouk Deadwooda Dicka.png

Bunda Deadwooda Dicka.png

Boty Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šátek Deadwooda Dicka.png
Šátek Deadwooda Dicka.png

[item=41242000] Oddělovač.png

Šátek Deadwooda Dicka Náhrdelník +0,02 Síla (Pro úroveň) +0,3 Skrývání (Pro úroveň)
+0,16 Zdraví (Pro úroveň)

5808 2904

Souprava:

Klobouk Deadwooda Dicka.png

Bunda Deadwooda Dicka.png

Boty Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Opasek Deadwooda Dicka.png
Opasek Deadwooda Dicka.png

[item=11312000] Oddělovač.png

Opasek Deadwooda Dicka Opasek +0,1 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,24 Skrývání (Pro úroveň)
+0,24 Zdraví (Pro úroveň)

12032 6016

Souprava:

Klobouk Deadwooda Dicka.png

Bunda Deadwooda Dicka.png

Boty Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Klobouk Franka Jamese.png
Klobouk Franka Jamese.png

[item=42243000] Oddělovač.png

Klobouk Franka Jamese Pokrývka hlavy +0,18 Opravy (Pro úroveň)
+0,1 Výstavba (Pro úroveň)
+0,2 Střílení (Pro úroveň)
+0,14 Vést (Pro úroveň)

4300 2150

Souprava:

Klobouk Franka Jamese.png

Košile Franka Jamese.png

Boty Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šátek Franka Jamese.png
Šátek Franka Jamese.png

[item=41243000] Oddělovač.png

Šátek Franka Jamese Náhrdelník +0,02 Charisma (Pro úroveň) +0,14 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,14 Opravy (Pro úroveň)
+0,16 Vést (Pro úroveň)

4779 2389

Souprava:

Klobouk Franka Jamese.png

Košile Franka Jamese.png

Boty Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Opasek Franka Jamese.png
Opasek Franka Jamese.png

[item=11313000] Oddělovač.png

Opasek Franka Jamese Opasek +0,08 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,18 Opravy (Pro úroveň)
+0,2 Střílení (Pro úroveň)
+0,12 Síla úderu (Pro úroveň)

10624 5312

Souprava:

Klobouk Franka Jamese.png

Košile Franka Jamese.png

Boty Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsův slamák.png
Collinsův slamák.png

[item=380000] Oddělovač.png

Collinsův slamák Pokrývka hlavy +0,02 Síla (Pro úroveň) +0,2 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Collinsův slamák.png

Collinsova košile.png

Collinsův opasek s municí.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsův řetízek s mincí.png
Collinsův řetízek s mincí.png

[item=385000] Oddělovač.png

Collinsův řetízek s mincí Náhrdelník +0,02 Zručnost (Pro úroveň) +0,24 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,2 Reflexy (Pro úroveň)
+0,2 Vystupování (Pro úroveň)
+0,2 Houževnatost (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Collinsův slamák.png

Collinsova košile.png

Collinsův opasek s municí.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsův opasek s municí.png
Collinsův opasek s municí.png

[item=395000] Oddělovač.png

Collinsův opasek s municí Opasek +0,04 Síla (Pro úroveň) +0,2 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)
+0,2 Vystupování (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Collinsův slamák.png

Collinsova košile.png

Collinsův opasek s municí.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho stetson.png
Coreyho stetson.png

[item=381000] Oddělovač.png

Coreyho stetson Pokrývka hlavy +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,2 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,2 Obchodování (Pro úroveň)
+0,3 Plavání (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Coreyho stetson.png

Coreyho bunda.png

Coreyho opasek.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho šátek.png
Coreyho šátek.png

[item=386000] Oddělovač.png

Coreyho šátek Náhrdelník +0,02 Zručnost (Pro úroveň) +0,22 Obchodování (Pro úroveň)
+0,3 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,2 Plavání (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Coreyho stetson.png

Coreyho bunda.png

Coreyho opasek.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho opasek.png
Coreyho opasek.png

[item=396000] Oddělovač.png

Coreyho opasek Opasek +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,24 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,2 Plavání (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Coreyho stetson.png

Coreyho bunda.png

Coreyho opasek.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdova hornická přilba.png
Airdova hornická přilba.png

[item=382000] Oddělovač.png

Airdova hornická přilba Pokrývka hlavy +0,02 Charisma (Pro úroveň) +0,2 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,22 Vést (Pro úroveň)
+0,3 Opravy (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Airdova hornická přilba.png

Airdova stará košile.png

Airdovy obnošené boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdova píšťalka.png
Airdova píšťalka.png

[item=387000] Oddělovač.png

Airdova píšťalka Náhrdelník +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,3 Opravy (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Airdova hornická přilba.png

Airdova stará košile.png

Airdovy obnošené boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdův opasek.png
Airdův opasek.png

[item=397000] Oddělovač.png

Airdův opasek Opasek +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,3 Vést (Pro úroveň)
+0,2 Opravy (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Airdova hornická přilba.png

Airdova stará košile.png

Airdovy obnošené boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Sombrero Pancha Villy.png
Sombrero Pancha Villy.png

[item=50219000] Oddělovač.png

Sombrero Pancha Villy Pokrývka hlavy +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,2 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,32 Skrývání (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Sombrero Pancha Villy.png

Bunda Pancha Villy.png

Boty Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šála Pancha Villy.png
Šála Pancha Villy.png

[item=50220000] Oddělovač.png

Šála Pancha Villy Náhrdelník +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,3 Zdraví (Pro úroveň)
+0,2 Reflexy (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Sombrero Pancha Villy.png

Bunda Pancha Villy.png

Boty Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Opasek Pancha Villy.png
Opasek Pancha Villy.png

[item=50222000] Oddělovač.png

Opasek Pancha Villy Opasek +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,24 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,2 Zdraví (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Sombrero Pancha Villy.png

Bunda Pancha Villy.png

Boty Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Klobouk Roberta Leeho.png
Klobouk Roberta Leeho.png

[item=50210000] Oddělovač.png

Klobouk Roberta Leeho Pokrývka hlavy +0,02 Obratnost (Pro úroveň) +0,3 Taktika (Pro úroveň)
+0,3 Přesnost (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Klobouk Roberta Leeho.png

Kabát Roberta Leeho.png

Boty Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Motýlek Roberta Leeho.png
Motýlek Roberta Leeho.png

[item=50211000] Oddělovač.png

Motýlek Roberta Leeho Náhrdelník +0,02 Zručnost (Pro úroveň) +0,2 Taktika (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Klobouk Roberta Leeho.png

Kabát Roberta Leeho.png

Boty Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Opasek Roberta Leeho.png
Opasek Roberta Leeho.png

[item=50213000] Oddělovač.png

Opasek Roberta Leeho Opasek +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,2 Taktika (Pro úroveň)
+0,3 Přesnost (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Klobouk Roberta Leeho.png

Kabát Roberta Leeho.png

Boty Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Čelenka Tuko-See-Mathly.png
Čelenka Tuko-See-Mathly.png

[item=50228000] Oddělovač.png

Čelenka Tuko-See-Mathly Pokrývka hlavy +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,24 Plavání (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)

4000 2000

Souprava:

Čelenka Tuko-See-Mathly.png

Košile Tuko-See-Mathly.png

Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šátek s perlami Tuko-See-Mathly.png
Šátek s perlami Tuko-See-Mathly.png

[item=50229000] Oddělovač.png

Šátek s perlami Tuko-See-Mathly Náhrdelník +0,04 Charisma (Pro úroveň) +0,3 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,32 Obchodovat (Pro úroveň)

6000 3000

Souprava:

Čelenka Tuko-See-Mathly.png

Košile Tuko-See-Mathly.png

Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Tkaný opasek Tuko-See-Mathly.png
Tkaný opasek Tuko-See-Mathly.png

[item=50231000] Oddělovač.png

Tkaný opasek Tuko-See-Mathly Opasek +0,02 Charisma (Pro úroveň) +0,2 Plavání (Pro úroveň)
+0,2 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Čelenka Tuko-See-Mathly.png

Košile Tuko-See-Mathly.png

Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png


Vzácná truhla Oktoberfest.png
Vzácná truhla Oktoberfest.png

[item=50681000] Oddělovač.png

Vzácná truhla Oktoberfest
(použitelné)
Obsahuje předmět z předešlé akce Oktoberfest.

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Plášť Franka Eatona.png
Plášť Franka Eatona.png

[item=40063000] Oddělovač.png

Plášť Franka Eatona Oblečení +1 Zručnost
+1 Charisma
+10 Přesnost
+12 Vystupování
+10 Taktika
+10 Uhýbání

9675 4837

Souprava:

Klobouk Franka Eatona.png

Plášť Franka Eatona.png

Boty Franka Eatona.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Kalhoty Franka Eatona.png
Kalhoty Franka Eatona.png

[item=10206000] Oddělovač.png

Kalhoty Franka Eatona Kalhoty +1 Charisma +15 Přesnost
+5 Taktika
+10 Vystupování

15000 7500

Souprava:

Klobouk Franka Eatona.png

Plášť Franka Eatona.png

Boty Franka Eatona.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Boty Franka Eatona.png
Boty Franka Eatona.png

[item=495000] Oddělovač.png

Boty Franka Eatona Boty +2 Zručnost
+2 Charisma
+10 Taktika
+9 Uhýbání

4905 2452

Souprava:

Klobouk Franka Eatona.png

Plášť Franka Eatona.png

Boty Franka Eatona.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Plášť George McJunkina.png
Plášť George McJunkina.png

[item=40064000] Oddělovač.png

Plášť George McJunkina Oblečení +1 Síla
+1 Obratnost
+10 Uhýbání
+10 Skrývání
+12 Nástraha pastí
+10 Zdraví

9675 4837

Souprava:

Klobouk George McJunkina.png

Plášť George McJunkina.png

Holínky George McJunkina.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Kalhoty George McJunkina.png
Kalhoty George McJunkina.png

[item=10207000] Oddělovač.png

Kalhoty George McJunkina Kalhoty +1 Obratnost +15 Uhýbání
+15 Nástraha pastí

9360 4680

Souprava:

Klobouk George McJunkina.png

Plášť George McJunkina.png

Holínky George McJunkina.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Holínky George McJunkina.png
Holínky George McJunkina.png

[item=496000] Oddělovač.png

Holínky George McJunkina Boty +2 Síla
+2 Obratnost
+10 Nástraha pastí
+9 Zdraví

4905 2452

Souprava:

Klobouk George McJunkina.png

Plášť George McJunkina.png

Holínky George McJunkina.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Plášť Kinga Fishera.png
Plášť Kinga Fishera.png

[item=40065000] Oddělovač.png

Plášť Kinga Fishera Oblečení +1 Síla
+1 Obratnost
+10 Jízda na koni
+15 Střílení
+15 Síla úderu
+10 Obchodovat

11700 5850

Souprava:

Klobouk Kinga Fishera.png

Plášť Kinga Fishera.png

Holínky Kinga Fishera.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Kalhoty Kinga Fishera.png
Kalhoty Kinga Fishera.png

[item=10208000] Oddělovač.png

Kalhoty Kinga Fishera Kalhoty +1 Zručnost +15 Výstavba
+10 Střílení
+9 Obchodovat

9600 4800

Souprava:

Klobouk Kinga Fishera.png

Plášť Kinga Fishera.png

Holínky Kinga Fishera.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Holínky Kinga Fishera.png
Holínky Kinga Fishera.png

[item=497000] Oddělovač.png

Holínky Kinga Fishera Boty +1 Síla
+1 Obratnost
+1 Zručnost
+1 Charisma
+9 Jízda na koni
+10 Síla úderu

4365 2182

Souprava:

Klobouk Kinga Fishera.png

Plášť Kinga Fishera.png

Holínky Kinga Fishera.png

Nic.png

Zapotřebí:
Úroveň 50
Dražitelné

Kabát Billa Doolina.png
Kabát Billa Doolina.png

[item=40241000] Oddělovač.png

Kabát Billa Doolina Oblečení +0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,2 Přesnost (Pro úroveň)
+0,2 Taktika (Pro úroveň)
+0,24 Vystupování (Pro úroveň)

14512 7256

Souprava:

Klobouk Billa Doolina.png

Kabát Billa Doolina.png

Boty Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Billa Doolina.png
Kalhoty Billa Doolina.png

[item=10341000] Oddělovač.png

Kalhoty Billa Doolina Kalhoty +0,02 Charisma (Pro úroveň) +0,22 Přesnost (Pro úroveň)
+0,1 Taktika (Pro úroveň)
+0,2 Vystupování (Pro úroveň)

12288 6144

Souprava:

Klobouk Billa Doolina.png

Kabát Billa Doolina.png

Boty Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Boty Billa Doolina.png
Boty Billa Doolina.png

[item=43241000] Oddělovač.png

Boty Billa Doolina Boty +0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Taktika (Pro úroveň)
+0,18 Uhýbání (Pro úroveň)

4414 2207

Souprava:

Klobouk Billa Doolina.png

Kabát Billa Doolina.png

Boty Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Bunda Deadwooda Dicka.png
Bunda Deadwooda Dicka.png

[item=40242000] Oddělovač.png

Bunda Deadwooda Dicka Oblečení +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,2 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,24 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,2 Zdraví (Pro úroveň)

14512 7256

Souprava:

Klobouk Deadwooda Dicka.png

Bunda Deadwooda Dicka.png

Boty Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Deadwooda Dicka.png
Kalhoty Deadwooda Dicka.png

[item=10342000] Oddělovač.png

Kalhoty Deadwooda Dicka Kalhoty +0,02 Obratnost (Pro úroveň) +0,2 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,24 Nástraha pastí (Pro úroveň)

11520 5760

Souprava:

Klobouk Deadwooda Dicka.png

Bunda Deadwooda Dicka.png

Boty Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Boty Deadwooda Dicka.png
Boty Deadwooda Dicka.png

[item=43242000] Oddělovač.png

Boty Deadwooda Dicka Boty +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,2 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,18 Zdraví (Pro úroveň)

4414 2207

Souprava:

Klobouk Deadwooda Dicka.png

Bunda Deadwooda Dicka.png

Boty Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Košile Franka Jamese.png
Košile Franka Jamese.png

[item=40243000] Oddělovač.png

Košile Franka Jamese Oblečení +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,2 Střílet (Pro úroveň)
+0,14 Síla úderu (Pro úroveň)

11812 5906

Souprava:

Klobouk Franka Jamese.png

Košile Franka Jamese.png

Boty Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Franka Jamese.png
Kalhoty Franka Jamese.png

[item=10343000] Oddělovač.png

Kalhoty Franka Jamese Kalhoty +0,02 Zručnost (Pro úroveň) +0,3 Výstavba (Pro úroveň)
+0,2 Střílení (Pro úroveň)
+0,18 Obchodovat (Pro úroveň)

15360 7680

Souprava:

Klobouk Franka Jamese.png

Košile Franka Jamese.png

Boty Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Boty Franka Jamese.png
Boty Franka Jamese.png

[item=43243000] Oddělovač.png

Boty Franka Jamese Boty +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,18 Jízda na koni (Pro úroveň)

3928 1964

Souprava:

Klobouk Franka Jamese.png

Košile Franka Jamese.png

Boty Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsova košile.png
Collinsova košile.png

[item=390000] Oddělovač.png

Collinsova košile Oblrčení +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,3 Vystupování (Pro úroveň)
+0,2 Houževnatost (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Collinsův slamák.png

Collinsova košile.png

Collinsův opasek s municí.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsovy kalhoty.png
Collinsovy kalhoty.png

[item=434000] Oddělovač.png

Collinsovy kalhoty Kalhoty +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,3 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,3 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,2 Reflexy (Pro úroveň)
+0,2 Vystupování (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Collinsův slamák.png

Collinsova košile.png

Collinsův opasek s municí.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsovy holínky.png
Collinsovy holínky.png

[item=563000] Oddělovač.png

Collinsovy holínky Boty +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,24 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,2 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,24 Reflexy (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Collinsův slamák.png

Collinsova košile.png

Collinsův opasek s municí.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho bunda.png
Coreyho bunda.png

[item=391000] Oddělovač.png

Coreyho bunda Oblečení +0,04 Obratnost (Pro úroveň) +0,2 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,3 Obchodování (Pro úroveň)
+0,2 Plavání (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Coreyho stetson.png

Coreyho bunda.png

Coreyho opasek.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho chapsy.png
Coreyho chapsy.png

[item=558000] Oddělovač.png

Coreyho chapsy Kalhoty +0,02 Obratnost (Pro úroveň) +0,3 Obchodování (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,3 Plavání (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Coreyho stetson.png

Coreyho bunda.png

Coreyho opasek.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho boty.png
Coreyho boty.png

[item=564000] Oddělovač.png

Coreyho boty Boty +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,3 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,2 Obchodování (Pro úroveň)
+0,2 Jízda na koni (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Coreyho stetson.png

Coreyho bunda.png

Coreyho opasek.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdova stará košile.png
Airdova stará košile.png

[item=392000] Oddělovač.png

Airdova stará košile Oblečení +0,02 Síla (Pro úroveň) +0,1 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)
+0,3 Manuální zručnost (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Airdova hornická přilba.png

Airdova stará košile.png

Airdovy obnošené boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdovy kalhoty.png
Airdovy kalhoty.png

[item=559000] Oddělovač.png

Airdovy kalhoty Kalhoty +0,02 Zručnost (Pro úroveň) +0,2 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)
+0,2 Opravy (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Airdova hornická přilba.png

Airdova stará košile.png

Airdovy obnošené boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdovy obnošené boty.png
Airdovy obnošené boty.png

[item=565000] Oddělovač.png

Airdovy obnošené boty Boty +0,02 Síla (Pro úroveň) +0,2 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,3 Vést (Pro úroveň)
+0,2 Opravy (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Airdova hornická přilba.png

Airdova stará košile.png

Airdovy obnošené boty.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Bunda Pancha Villy.png
Bunda Pancha Villy.png

[item=50221000] Oddělovač.png

Bunda Pancha Villy Oblečení +0,02 Síla (Pro úroveň) +0,22 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Sombrero Pancha Villy.png

Bunda Pancha Villy.png

Boty Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Pancha Villy.png
Kalhoty Pancha Villy.png

[item=50223000] Oddělovač.png

Kalhoty Pancha Villy Kalhoty +0,02 Síla (Pro úroveň) +0,3 Skrývání (Pro úroveň)
+0,2 Zdraví (Pro úroveň)
+0,3 Reflexy (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Sombrero Pancha Villy.png

Bunda Pancha Villy.png

Boty Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Boty Pancha Villy.png
Boty Pancha Villy.png

[item=50224000] Oddělovač.png

Boty Pancha Villy Boty +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,3 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,2 Zdraví (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Sombrero Pancha Villy.png

Bunda Pancha Villy.png

Boty Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kabát Roberta Leeho.png
Kabát Roberta Leeho.png

[item=50212000] Oddělovač.png

Kabát Roberta Leeho Oblečení +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,28 Přesnost (Pro úroveň)
+0,3 Vést (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Klobouk Roberta Leeho.png

Kabát Roberta Leeho.png

Boty Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kalhoty Roberta Leeho.png
Kalhoty Roberta Leeho.png

[item=50214000] Oddělovač.png

Kalhoty Roberta Leeho Kalhoty +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,3 Taktika (Pro úroveň)
+0,3 Skrývání (Pro úroveň)
+0,2 Přesnost (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Klobouk Roberta Leeho.png

Kabát Roberta Leeho.png

Boty Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Boty Roberta Leeho.png
Boty Roberta Leeho.png

[item=50215000] Oddělovač.png

Boty Roberta Leeho Boty +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,2 Taktika (Pro úroveň)
+0,2 Skrývání (Pro úroveň)
+0,2 Přesnost (Pro úroveň)
+0,2 Vést (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Klobouk Roberta Leeho.png

Kabát Roberta Leeho.png

Boty Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Košile Tuko-See-Mathly.png
Košile Tuko-See-Mathly.png

[item=50230000] Oddělovač.png

Košile Tuko-See-Mathly Oblečení +0,02 Obratnost (Pro úroveň) +0,3 Plavání (Pro úroveň)
+0,2 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)

12000 6000

Souprava:

Čelenka Tuko-See-Mathly.png

Košile Tuko-See-Mathly.png

Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Sukně Tuko-See-Mathly.png
Sukně Tuko-See-Mathly.png

[item=50232000] Oddělovač.png

Sukně Tuko-See-Mathly Kalhoty +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,2 Plavání (Pro úroveň)
+0,3 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,2 Manuální zručnost (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Čelenka Tuko-See-Mathly.png

Košile Tuko-See-Mathly.png

Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Mokasíny Tuko-See-Mathly.png
Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

[item=50233000] Oddělovač.png

Mokasíny Tuko-See-Mathly Boty +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,2 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,3 Plavání (Pro úroveň)
+0,2 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,12 Manuální zručnost (Pro úroveň)

2500 1250

Souprava:

Čelenka Tuko-See-Mathly.png

Košile Tuko-See-Mathly.png

Mokasíny Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png


Velmi vzácná truhla Oktoberfest.png
Velmi vzácná truhla Oktoberfest.png

[item=50682000] Oddělovač.png

Velmi vzácná truhla Oktoberfest
(použitelné)
Obsahuje předmět z předešlé akce Oktoberfest.

Účinek:
Obsahuje předmět

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Kůň Billa Doolina.png
Kůň Billa Doolina.png

[item=48000000] Oddělovač.png

Kůň Billa Doolina Zvíře +0,04 Charisma (Pro úroveň) +0,04 Přesnost (Pro úroveň)
+0,02 Taktika (Pro úroveň)
+0,02 Vystupování (Pro úroveň)
Rychlost: +125%

9250 4625

Souprava:

Kůň Billa Doolina.png

Sedlo Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Sedlo Billa Doolina.png
Sedlo Billa Doolina.png

[item=2641000] Oddělovač.png

Sedlo Billa Doolina Produkt +0,04 Charisma (Pro úroveň) +0,04 Přesnost (Pro úroveň)
+0,08 Taktika (Pro úroveň)
+0,08 Vystupování (Pro úroveň)

3388 1694

Souprava:

Kůň Billa Doolina.png

Sedlo Billa Doolina.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kůň Deadwooda Dicka.png
Kůň Deadwooda Dicka.png

[item=48001000] Oddělovač.png

Kůň Deadwooda Dicka Zvíře +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zdraví (Pro úroveň)
+0,02 Skrývání (Pro úroveň)
+0,02 Nástraha pastí (Pro úroveň)
Rychlost: +125%

8500 4250

Souprava:

Kůň Deadwooda Dicka.png

Sedlo Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Sedlo Deadwooda Dicka.png
Sedlo Deadwooda Dicka.png

[item=2642000] Oddělovač.png

Sedlo Deadwooda Dicka Produkt +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zdraví (Pro úroveň)
+0,08 Skrývání (Pro úroveň)
+0,08 Nástraha pastí (Pro úroveň)

3206 1603

Souprava:

Kůň Deadwooda Dicka.png

Sedlo Deadwooda Dicka.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kůň Franka Jamese.png
Kůň Franka Jamese.png

[item=48002000] Oddělovač.png

Kůň Franka Jamese Zvíře +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,08 Reflexy (Pro úroveň)
+0,04 Střílení (Pro úroveň)
+0,08 Síla úderu (Pro úroveň)
Rychlost: +125%

12750 6375

Souprava:

Kůň Franka Jamese.png

Sedlo Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Sedlo Franka Jamese.png
Sedlo Franka Jamese.png

[item=2643000] Oddělovač.png

Sedlo Franka Jamese Produkt +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,04 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,08 Opravy (Pro úroveň)
+0,08 Střílení (Pro úroveň)

3206 1603

Souprava:

Kůň Franka Jamese.png

Sedlo Franka Jamese.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdova brokovnice.png
Airdova brokovnice.png

[item=688000] Oddělovač.png

Airdova brokovnice Puška 20 - 40 Základní poškození +0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,04 Charisma (Pro úroveň)
+0,08 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,08 Manuální zručnost (Pro úroveň)
+0,08 Vést (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

9700 4850

Souprava:

Airdův rezavý revolver.png

Airdova brokovnice.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdův rezavý revolver.png
Airdův rezavý revolver.png

[item=735000] Oddělovač.png

Airdův rezavý revolver Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,08 Vést (Pro úroveň)
+0,08 Opravy (Pro úroveň)
+0,08 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Airdův rezavý revolver.png

Airdova brokovnice.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Airdův bič.png
Airdův bič.png

[item=785000] Oddělovač.png

Airdův bič Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,08 Nástraha pastí (Pro úroveň)
+0,08 Opravy (Pro úroveň)
+0,08 Vést (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Airdův rezavý revolver.png

Airdova brokovnice.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho pevnostní puška.png
Coreyho pevnostní puška.png

[item=679000] Oddělovač.png

Coreyho pevnostní puška Puška 20 - 40 Základní poškození +0,04 Obratnost (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,08 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,08 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,08 Plavání (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

9500 4750

Souprava:

Coreyho brokovnice.png

Coreyho pevnostní puška.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho brokovnice.png
Coreyho brokovnice.png

[item=713000] Oddělovač.png

Coreyho brokovnice Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Obratnost (Pro úroveň) +0,08 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,08 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,08 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,08 Plavání (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Coreyho brokovnice.png

Coreyho pevnostní puška.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Coreyho kostěný nůž.png
Coreyho kostěný nůž.png

[item=732000] Oddělovač.png

Coreyho kostěný nůž Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,08 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,08 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,08 Jízda na koni (Pro úroveň)
+0,08 Plavání (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Coreyho brokovnice.png

Coreyho pevnostní puška.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsova bitevní puška.png
Collinsova bitevní puška.png

[item=678000] Oddělovač.png

Collinsova bitevní puška Puška 20 - 40 Základní poškození +0,04 Síla (Pro úroveň) +0,08 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,08 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,08 Reflexy (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

9700 4850

Souprava:

Collinsova opakovačka.png

Collinsova bitevní puška.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsova opakovačka.png
Collinsova opakovačka.png

[item=697000] Oddělovač.png

Collinsova opakovačka Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,08 Střílet (Pro úroveň)
+0,08 Houževnatost (Pro úroveň)
+0,08 Vystupování (Pro úroveň)
+0,08 Přesnost (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Collinsova opakovačka.png

Collinsova bitevní puška.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Collinsova šavle.png
Collinsova šavle.png

[item=698000] Oddělovač.png

Collinsova šavle Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Síla (Pro úroveň) +0,08 Síla úderu (Pro úroveň)
+0,08 Reflexy (Pro úroveň)
+0,08 Vystupování (Pro úroveň)
+0,08 Přesnost (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Collinsova opakovačka.png

Collinsova bitevní puška.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Puška Tuko-See-Mathly.png
Puška Tuko-See-Mathly.png

[item=50236000] Oddělovač.png

Puška Tuko-See-Mathly Puška 20 - 40 Základní poškození +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,02 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,08 Plavání (Pro úroveň)
+0,02 Manuální zručnost (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Revolver Tuko-See-Mathly.png

Puška Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Revolver Tuko-See-Mathly.png
Revolver Tuko-See-Mathly.png

[item=50235000] Oddělovač.png

Revolver Tuko-See-Mathly Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Obratnost (Pro úroveň) +0,08 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,06 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,08 Manuální zručnost (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Revolver Tuko-See-Mathly.png

Puška Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Sekera Tuko-See-Mathly.png
Sekera Tuko-See-Mathly.png

[item=50234000] Oddělovač.png

Sekera Tuko-See-Mathly Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,02 Charisma (Pro úroveň)
+0,02 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
+0,04 Plavání (Pro úroveň)
+0,08 Obchodovat (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Revolver Tuko-See-Mathly.png

Puška Tuko-See-Mathly.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Puška Pancha Villy.png
Puška Pancha Villy.png

[item=50227000] Oddělovač.png

Puška Pancha Villy Puška 20 - 40 Základní poškození +0,02 Zručnost (Pro úroveň) +0,08 Skrývání (Pro úroveň)
+0,02 Zdraví (Pro úroveň)
+0,02 Reflexy (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Kolt Pancha Villy.png

Puška Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Kolt Pancha Villy.png
Kolt Pancha Villy.png

[item=50226000] Oddělovač.png

Kolt Pancha Villy Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,02 Síla (Pro úroveň) +0,04 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,08 Zdraví (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Kolt Pancha Villy.png

Puška Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Bolo Pancha Villy.png
Bolo Pancha Villy.png

[item=50225000] Oddělovač.png

Bolo Pancha Villy Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Síla (Pro úroveň)
+0,04 Zručnost (Pro úroveň)
+0,02 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,04 Skrývání (Pro úroveň)
+0,02 Zdraví (Pro úroveň)
+0,04 Reflexy (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Kolt Pancha Villy.png

Puška Pancha Villy.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Puška Roberta Leeho.png
Puška Roberta Leeho.png

[item=50218000] Oddělovač.png

Puška Roberta Leeho Puška 20 - 40 Základní poškození +0,04 Obratnost (Pro úroveň) +0,04 Taktika (Pro úroveň)
+0,08 Skrývání (Pro úroveň)
+0,04 Přesnost (Pro úroveň)
+2 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Revolver Roberta Leeho.png

Puška Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Revolver Roberta Leeho.png
Revolver Roberta Leeho.png

[item=50217000] Oddělovač.png

Revolver Roberta Leeho Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Zručnost (Pro úroveň) +0,08 Taktika (Pro úroveň)
+0,04 Přesnost (Pro úroveň)
+0,04 Vést (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Revolver Roberta Leeho.png

Puška Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Šavle Roberta Leeho.png
Šavle Roberta Leeho.png

[item=50216000] Oddělovač.png

Šavle Roberta Leeho Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,04 Obratnost (Pro úroveň) +0,04 Taktika (Pro úroveň)
+0,04 Skrývání (Pro úroveň)
+0,08 Vést (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)

7500 3750

Souprava:

Revolver Roberta Leeho.png

Puška Roberta Leeho.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png


Neuvěřitelná truhla.png
Neuvěřitelná truhla.png

[item=50683000] Oddělovač.png

Neuvěřitelná truhla
(použitelné)
Speciální truhla pro superhrdinu The Westu.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

12ti-letá Whisky.png
12ti-letá Whisky.png

[item=1969000] Oddělovač.png

12ti-letá Whisky Láhev plná drahé whisky

Účinek:
Zvýšení energie: 20%

Neprodejné Předmět nelze vylepšit

Lékárnička.png
Lékárnička.png

[item=2460000] Oddělovač.png

Lékárnička Dostaň nacpaný balíček zlevněných lektvarů na doplnění zdraví. Obsahuje 5 sirupů života, 5 elixírů života a 5 kapek života.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Energetická truhla.png
Energetická truhla.png

[item=50301000] Oddělovač.png

Energetická truhla Produkt

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Dražitelné Předmět nelze vylepšitZa aktivitu
Letos máme novinku. Za aktivitu tu máme tentokrát dvě soupravy, dostanete obě, ale pouze jednu z nich budete moci nosit na základě vašeho pohlaví ve hře. Dámskou soupravou je Dámská bavorská "Dirndl" souprava a pánskou Pánská bavorská "Lederhosen" souprava. Jednotlivé části těchto souprav budete moci získat za pomoc s jídlem. Budou vám nabízeny postupně a to v pořadí podle fialového boxu.

Bavorské pokrývky hlavy v truhle.png
Bavorské pokrývky hlavy v truhle.png

[item=50684000] Oddělovač.png

Bavorské pokrývky hlavy v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužskou a ženskou bavorskou pokrývku hlavy. Můžete si na sebe vzít jednu z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské náhrdelníky v truhle.png
Bavorské náhrdelníky v truhle.png

[item=50685000] Oddělovač.png

Bavorské náhrdelníky v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské náhrdelníky. Můžete si na sebe vzít jeden z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorská oblečení v truhle.png
Bavorská oblečení v truhle.png

[item=50686000] Oddělovač.png

Bavorská oblečení v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužská a ženská bavorská oblečení. Můžete si na sebe vzít jedno z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské opasky v truhle.png
Bavorské opasky v truhle.png

[item=50687000] Oddělovač.png

Bavorské opasky v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské opasky. Můžete si na sebe vzít jeden z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské kalhoty v truhle.png
Bavorské kalhoty v truhle.png

[item=50688000] Oddělovač.png

Bavorské kalhoty v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské kalhoty. Můžete si na sebe vzít jedny z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské boty v truhle.png
Bavorské boty v truhle.png

[item=50689000] Oddělovač.png

Bavorské boty v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské boty. Můžete si na sebe vzít jedny z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské produkty v truhle.png
Bavorské produkty v truhle.png

[item=50690000] Oddělovač.png

Bavorské produkty v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské produktyy. Můžete si na sebe vzít jeden z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorská zvířata v truhle.png
Bavorská zvířata v truhle.png

[item=50696000] Oddělovač.png

Bavorská zvířata v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužská a ženská bavorská zvířata. Můžete si na sebe vzít jedno z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské chladné zbraně v truhle.png
Bavorské chladné zbraně v truhle.png

[item=50697000] Oddělovač.png

Bavorské chladné zbraně v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské chladné zbraně. Můžete si na sebe vzít jednu z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské střelné zbraně v truhle.png
Bavorské střelné zbraně v truhle.png

[item=50698000] Oddělovač.png

Bavorské střelné zbraně v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské střelné zbraně. Můžete si na sebe vzít jednu z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

Bavorské pušky v truhle.png
Bavorské pušky v truhle.png

[item=50699000] Oddělovač.png

Bavorské pušky v truhle
(použitelné)
Tato truhla obsahuje mužské a ženské bavorské pušky. Můžete si na sebe vzít jednu z nich v závislosti na vašem pohlaví.

Účinek:
Něco k rozbalení...

Neprodejné Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

1 OF17 body.png 5 OF17 body.png 10 OF17 body.png 20 OF17 body.png 30 OF17 body.png 40 OF17 body.png 50 OF17 body.png 65 OF17 body.png 80 OF17 body.png 100 OF17 body.png 120 OF17 body.png


První předmět dostanete za první získaný bod ze snědeného jídla. Poté pro dosažení dalšího předmětu musíte získávat další body. Nejbližší předmět k získání se vám zobrazuje v pravém horním rohu okna s herní akcí. Po získání 120. bodu pak tato ikonka zmizí.

Za první místo
Hráč, který bude mít na daném světě nejvíce nápomocen, bude samozřejmě náležitě odměněn.
Zbraně naleznete v modrozeleném boxu.

Halapartna Lancknechtů.png
Halapartna Lancknechtů.png

[item=50672000] Oddělovač.png

Halapartna Lancknechtů Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,05 Síla (Pro úroveň)
+0,05 Obratnost (Pro úroveň)
+0,05 Zručnost (Pro úroveň)
+0,05 Charisma (Pro úroveň)
+1,05 Poškození (Pro úroveň) Neprodejné Souprava:

Halapartna Lancknechtů.png

Puška Lancknechtů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Revolver Lancknechtů.png
Revolver Lancknechtů.png

[item=50673000] Oddělovač.png

Revolver Lancknechtů Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 10 Základní poškození +0,05 Síla (Pro úroveň)
+0,05 Obratnost (Pro úroveň)
+0,05 Zručnost (Pro úroveň)
+0,05 Charisma (Pro úroveň)
+1,05 Poškození (Pro úroveň) Neprodejné Souprava:

Halapartna Lancknechtů.png

Puška Lancknechtů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png
Puška Lancknechtů.png
Puška Lancknechtů.png

[item=50674000] Oddělovač.png

Puška Lancknechtů Puška 20 - 40 Základní poškození +0,06 Síla (Pro úroveň)
+0,06 Obratnost (Pro úroveň)
+0,06 Zručnost (Pro úroveň)
+0,06 Charisma (Pro úroveň)
+2,3 Poškození (Pro úroveň) Neprodejné Souprava:

Halapartna Lancknechtů.png

Puška Lancknechtů.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 1
Předmět nelze vylepšit

PopupTlačítkoAkce.png Z akce
Nic.png

A také jsme pro vás opět připravili malý přehled, po kom jsou pojmenované sady z této akce.

VEL2014podklad.png

Sada Amišů


Amišové jsou křesťanská denominace představující jednu z větví novokřtěnců. Její členové jsou soustředěni zejména v Kanadě a USA (konkrétně hlavně v Pensylvánii, Ohiu a Indianě). Amišové starého řádu jsou známi především přísnými zákazy používání techniky (nesmějí používat auta a podobné dopravní prostředky, telefon, elektřinu), uniformními starosvětskými oděvy a dalšími zvláštnostmi. Odmítají militarismus a násilí a zastávají ideu, že žena je podřízena muži.

VEL2014podklad.png

Sada Williama Penna


William Penn (14. října 1644 Londýn - 30. července 1718 Berkshire) byl kvakerský vůdce, bojovník za svobodu vyznání a zakladatel Pensylvánie. William Penn byl synem anglického admirála a politika téhož jména. William Penn starší (1621–1670) zasedal po deset let v Dolní sněmovně. Král Karel II. mu dlužil velkou sumu peněz. Dluh splatil tím, že Pennovi mladšímu, který se stal kvakerem, dal do správy velké území v Americe. Ten ho chtěl na­zvat Sylvania, ale král navrhl, aby se jmenoval Penn-Sylvania.

VEL2014podklad.png

Sada Henryho Millera


Henry Valentine Miller (26. prosince 1891, New York, New York – 7. června 1980, Los Angeles, Kalifornie) byl americký spisovatel, je považován za představitele surrealismu. Ve svých dílech odmítal americký způsob života, snažil se popsat smyslové prožitky. To vedlo k názoru, že jeho díla jsou nemravná, vulgární, urážlivá a kazící výchovu mládeže a proto zhruba do roku 1956 nesměly v USA vycházet, v tomto období vycházela ve Francii v Paříži. Svým volným přístupem k sexu ovlivnil hnutí hippies.

VEL2014podklad.png

Zbraně Lancknechtů


Lancknecht (německy Landsknecht) byl evropský žoldnéřský pikenýr a příslušník podpůrné pěchoty od konce 15. do konce 16. století objevující se nejčastěji na území Svaté říše římské. Lancknechti si získali pověst univerzálních žoldnéřů renesanční Evropy. Lancknechti nejčastěji pocházeli ze Švábska, Alsaska, Flander a Porýní. Lancknechti byli trénovaní v používání dlouhé píky a v užití píkové čtvercové formace vynalezené Švýcary.


Oddělovač.png


Úkoly

Aby toho nebylo málo, tak ještě na nás čekají dva úkoly, jeden z loňska a druhý, který bude letos nový.

Ikona ID-155.png Oktoberfest se blíží od 14.09.2017 10:00 hodin do 27.09.2017 23:59 hodin

Vel2014 minipodklad.png

Sady
Klobouk Amišů.png Bryčka Amišů.png
Klobouk Williama Penna.png Revolver se superpřesným zaměřováním Williama Penna.png
Čepice Henryho Millera.png Revolver Henryho Millera.png
Dirndl.png Kostkovaná bavorská košile.png
Revolver Lancknechtů.png