Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání


Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2057 Příští zastávka - Shadyland
Šerif: Sirotčinec? Říkáš, že Calvin je zapleten do nekalého podnikání a tvrdíš, že vybírá výpalné z mírumilovných misionářů? Řekl jsem ti, že ti nepomůžu pokud mi nepřineseš důkaz. Neobrátím se proti ruce, která mě živí, s pouhými domněnkami. Tak jako tak, máme mnohem závažnější problémy v této oblasti. Slyšeli jsme příběhy o otrocích. To je hlavní zločin v této části prérie. Západ je volná země. Zjisti, kdo za tím vším stojí, chlapče. Promluv si s šerifem v Shadylandu. On je ten, který zotročování nahlásil.

Vyřiď: Hledat stopu [ID: 2058]

300 Zkušeností

Šerif:Potkal jsi šerifa ze Shadylandu. Pomož mu vyřešit tento případ. Chci viníky vidět za mřížemi.
ID:2058
(středový sektor)
Hledat stopu
Šerif: Vítej v Shadylandu. Jsem místní šerif. Fitzburn tě poslal jako posilu? Výborně. Snažím se vyřešit případy otroctví, které se objevily v okolí města. Nemám tušení, co dělat, a kdo za tím vším je. Můžeš se, prosím, chvíli toulat po oblasti a vyslechnout lidi, kteří pracují na polích? Otroci byli spatřeni na některých speciálních pracovních místech. Třeba něco najdeš.  Quest hint: Nemáš ponětí co máš dělat? Pracuj a nebo se zeptej lidí.

Tip

355 Zkušeností
Fotografie

Šerif: Setkal ses s některými pracovníky na poli s bavlnou? Navedli tě na nějakou stopu? Podívejme se. Svatební oznámení... Oh, uvnitř je obrázek.

Jak získat

Předmět Práce
Tip Sklízet bavlnu.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2059
(středový sektor)
Najít mladou dvojici
Šerif: Co jsi zjistil v oblasti polí s bavlnou? Nahlásil jsi šerifovi, že jsi potkal nějaké lidi, kteří ti řekli o otroctví. Říkali, že byli spolupracovníky mladého páru. Je zřejmé, že plánují svatbu. Poslali svatební oznámení, ale poté je již nikdo nikdy neviděl. Šerif: Hm, mají podezření, že tito pracovníci byli zotročeni a jejich majitel jim nedovolil se vzít. Takže uprchli z plantáže. Možná... Sleduj stopu. Uvnitř svatebního oznámení je obrázek zamilovaného páru. Měl bys být schopen je najít. Musí být někde na této mapě.  Quest hint: Vyzbroj se obrázkem a podívej se kolem některých míst.

Vyřiď: Osvobodit Ronda [ID: 2060]

320 Zkušeností

Šerif:Našel jsi jednoho ze dvou pohřešovaných osob. Dobrý den, Rondo, jsem místní šerif. Teď jsi již v bezpečí.
ID:2060
(sektor A6)
Osvobodit Ronda
Hledání tě přivedlo do hor. Je tu nějak živo. Vidíš nějaké lidi. A pár dalších, jsou spoutáni... Můžou to být otroci? Rozhodneš se připlížit se blíž. Ubíráš se cestou přes kameny blíž k táboru. Máš to! Jeden z mužů v poutech je ten ze svatební fotografie. Vytasíš svou zbraň a vyřadíš stráže.

Fotografie
Vyhrané duely s NPC: 5

(Pro zobrazení úkolu je třeba mít nasazenu fotografii)

299 Zkušeností

Uvolníš spoutaného muže. Jmenuje se Rondo. Ukážeš mu obrázek. Rondo: Díky, že jsi mě zachránil. Tento obrázek... Má sladká Hilda. Ach, jak mi chybí. Měli jsme v plánu se vzít, ale majitel nám to nechtěl dovolit. To je důvod, proč jsme se snažili uprchnout z oblasti polí s bavlnou. Chytil nás a prodal rozdílným mužům. Nevím, jestli je Hilda živá nebo mrtvá. Chudák Rondo. Rozhodneš se, že mu pomůžeš pomstít se jeho bývalému majiteli. Tento muž patří za mříže. Společně se vrátíte k šerifovi.
ID:2061
(středový sektor)
Najít pana Crittla
Rondo může identifikovat svého bývalého majitele, pana Crittlea, toho, kdo ho prodal. Otroctví je závažným zločinem v prérii a on musí být potrestán. Vy dva máte stejný cíl: dostat za mříže pana Crittlea. Souhlasíš s tím, že budete spolupracovat. Šerif: Rondo popsal svého bývalého majitele. Pan Crittle kouří hodně doutníků, má dlouhou jizvu na tváři, hnědé vlasy a nosí brýle. Schovává se někde v prérii. Najdi ho.

Vyřiď: Zničit tábor Mr.Crittlea [ID: 2065]

340 Zkušeností

Podařilo se ti předat pana Crittlea a jeho nohsledy šerifovi. Perfektní. Během výslechu Crittleho zjistíte, že to není ten, který za tím vším je. Je zřejmé, že Rondova budoucí manželka Hilda je stále naživu. Prodal ji zpět muži, od kterého ji koupi. Ale jeho skutečná identita je Crittlemu neznámá. Zdá se, že se snaží skrývat svou identitu. Ale nikdo se nebude před tebou dlouho skrývat. Máš stopu ke skutečnému viníku. Jediné, co musíš udělat je zjistit, kde je Hilda.

Hledání toho správného pana Crittla

 • Nemusí se plnit všechny, stačí najít jen toho správného.
 • Jakmile správného dostaneš, tak již ostatní nepůjde dodělat
Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2062
(sektor A3)
Najít pana CrittlaTento muž odpovídá Rondinimu popisu. Pokud jsi si jistý, že je to on, jdi a dej ho dolů.

Poraž Mr.Crittle

-500 $

Ach, smůla. To nebyl on. Tento muž má blond vlasy. Poslechni si Rondův popis ještě jednou a najdi skutečného viníka.
ID:2063
(sektor B6)
Najít pana CrittlaTento muž odpovídá Rondinimu popisu. Pokud jsi si jistý, že je to on, jdi a dej ho dolů.

Poraž Mr.Crittle

-500 $

Ach, smůla. To nebyl on. Tento muž nemá brýle. Poslechni si Rondin popis ještě jednou a najdi skutečného viníka.
ID:2064
(sektor B7)
Najít pana CrittlaTento muž odpovídá Rondinimu popisu. Pokud jsi si jistý, že je to on, jdi a dej ho dolů.

Poraž Mr.Crittle

300 Zkušeností

Pan Crittle: Jak se opovažuješ mě sejmout? Já jsem pan Crittle. Mám vlivné přátele. Moji pomocníci tě sejmou mrknutím oka, pokud mě okamžitě neuvolníš.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2065
(sektor B7)
Zničit tábor Mr.Crittlea
Dobrá zpráva: Chytil ​​jsi toho pravého. Špatná zpráva: Vypadá to, že pan Crittle je dobře chráněn. Křičí a vříská na tebe. Jeho přisluhovači sem velmi brzy dorazí. Měl bys pro ně připravit pěkné přivítání. Rondo: Mám dobrou představu o tom, jak sundáme všechny najednou. Za prvé: vybudujeme misii. Budou si myslet, že si o sobě myslíme, že jsme v bezpečí a stavíme misii pro chudáky otroky na Crittleově plantáži. Pokud se chytí na návnadu, budou pravděpodobně čekat do večera a přepadnout misii za tmy. Za druhé: budeme vyrábět petrolejové bomby. Jakmile přisluhovači vejdou do misie, obratným hodem je pošleme k zemi. Pomocí bomb jsi byl schopen uniknout z otrokářského tábora. Pro petrolejové bomby budeš potřebovat láhev rumu a role látky. S těmito složkami a práci mastičkáře vyrobíš petrolejovou bombu. Tak do práce.

Petrolejová bomba
4 hodiny
Zřízení misie.png

360 Zkušeností

Postavil jsi s Rondem zchátrale vypadající misii. Vypadá to, že máš v plánu dát otrokům z Crittleovy plantáže nový domov. Ve skutečnosti je to past. Číháš v určité vzdálenosti od misie. Rondův plán vyšel. Přisluhovači se snažili přepadnout tvou misii. Jakmile jsou všichni uvnitř, sundáš je všechny dolů s petrolejovou bombou. Spoutáš tyto psance a odvedeš je k šerifovi. Čas vyslechnout Mr.Crittlea. Bude víc upovídaný se všemi svými nohsledy za mřížemi.

Jak získat

Předmět Mít u sebe Práce
Petrolejová bomba Rum

Obchodovat

Pracovat jako mastičkář.png


Je třeba získat informace - jakou cestu zvolíš?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2066
(středový sektor)
Hledat Hildu těžší cestou
Šerif: Výborně. Zatkli jsme prostředníka. Ale bez jeho šéfa se otrokářství v prérii nevymýtí z kořenů. Jak zjistíme jeho totožnost? Jsi dobrý nájemný lovec lidí, že ano? Co tak chytnout nějaké drobné zločince. Někdo musí něco vědět.

Vyřízené zatykače: 5

300 Zkušeností

Skřípnul jsi každého zločince v prérii. A konečně jsi našel stopu. Jeden z vyslýchaných psanců tvrdil, že pracoval pro muže jménem... Calvin. Kdo by si to pomyslel? Psanec tvrdí, že měl přepravit otroky. Ale odmítl tuto práci a tak ho strčili do podzemí. K zatčení budeš potřebovat solidní důkaz. Pouhé tvrzení darebáka nestojí za nic.
ID:2067
(středový sektor)
Najít Hildu snadnou cestou
Šerif: Výborně. Zatkli jsme prostředníka. Ale bez jeho šéfa se otrokářství v prérii nevymýtí z kořenů. Jak zjistíme jeho totožnost? Jsi dobrý v pracích, že ano? Co tak pomoct nějakým lidem v prérii. Poté, co si získáš jejich důvěru s poctivou prací, získáš nějaké informace...

Pracuj 12 hodin

300 Zkušeností

Skřípnul jsi každého zaměstnavatele v prérii. A konečně jsi našel stopu. Jeden z farmářů, u kterého jsi pracoval, tvrdil, že občas obdržel nabídku ke koupi otroka. Nabídku od muže jménem... Calvin. Kdo by si to pomyslel? Farmář tvrdí, že nabídku odmítl. K zatčení budeš potřebovat solidní důkaz. Pouhé tvrzení farmáře nestojí za nic.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2068
(středový sektor)
Chycen při činu
Šerif: Calvin, vážně? Myslím, že tento muž podporuje policii, je to velký dobrodinec, myslíš si, že tohle všechno je jen kouřová clona pro jeho nelegální podnikání? Potřebujeme důkaz. To znamená, že ho budeš muset chytit při činu. Pokud se ti podaří uspořádat prodej otroka, tak vyplním tento zatykač. Potřebujeme pevný plán. Calvin nebude prodávat otroka cizinci. Musíš nějak získat jeho důvěru. Moji agenti zjistili, že se setkává každé pondělí a pátek se svým vnitřním kruhem lidí někde v prérii ve svém tajném klubu. Musíš toto místo najít. Vsadím se, že je ve velmi opuštěné oblasti. Calvin ví, jak vypadáš. Naštěstí pro tebe, všichni si navzájem skrývají své tváře. Ujisti se, že budeš mít na sobě masku. Musíš vypadat jako bohatý pistolník. Calvin musí cítit velkou rybu. Doporučuji Drahý kovbojský klobouk a Drahou vestu. Hodně štěstí.

Vyřiď: Heslo[ID:2054]

450 Zkušeností

Šerif: Perfektní, našel jsi tajné místo v Calvinově vypečeném podnikání. Jediné, co musíš udělat je, se s ním vypořádat. Rondo tě prosí, aby mohl jít s tebou. Opravdu chce vidět svou Hildu. Je to riskantní, ale nakonec souhlasíš. Možná budeš potřebovat nějakou "ohnivou" pomoc.
ID:2069
(sektor B2)
Klub
Konečně se ti podařilo najít tajný klub. Jsou tam obrovské dveře, které blokují vchod. Rozhodneš se zaklepat. Kukátko se otevírá. Vyhazovač:Dobrý večer pane. Jaké je heslo? Tajné heslo?? Uf, ahm... Co to ​​může být? Nemáš ponětí.

pondělí či pátek

Mít oblečeno:
Drahý kovbojský klobouk Maska
Drahá vesta

(úkol se zobrazí po oblečení)

320 Zkušeností

K čertu. Dostal ses tak daleko, ale bez hesla nebudeš moct vstoupit...
ID:2054
(sektor B2)
Heslo
Heslo... Jediné na co si vzpomeneš je, že Calvin se zúčastnil Pokerového turnaje. To znamená, že rád hraje karty, poker a všechny další druhy hazardních her. Možná bys měl zkusit práce, které se týkají těchto míst hazardu, a třeba najdeš stopu.

Použij Heslo

400 Zkušeností

Nakonec jsi získal přístup do tajného klubu s heslem. To bylo těžké. Calvin dělá vše pro to, aby jeho vnitřní kruh lidí byl exkluzivní. Porozhlédneš se kolem. Otroci jsou prezentováni k zakoupení všude, ale Hilda tady není. Chceš-li získat Calvinovu pozornost, budeš předstírat zájem o některého z drahých otroků. Calvin spolkl návnadu. Zve tě do svého soukromého domu. Hilda musí být tam. Plán: koupit velmi dobrého drahého otroka a předstírat nenápadně zájem o Hildu.

Jak získat

Předmět Práce
Heslo
Stavba kasina.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2070
(středový sektor)
Vykoupení Hildy
Hilda pracuje u Calvina jako soukromá hospodyně. Můžeš začít předstírat zájem o ni, protože mluví plynule několika jazyky. Calvin je šťastný, protože si chceš od něj koupit dva otroky. Všechno šlo hladce, dokud se Rondo a Hilda nesetkali. Calvin začíná být podezíravý. Calvin: Hej, počkejte chvilku? Znáte se? No, to zcela mění její cenu. Pokud opravdu chceš Hildu, musíš udělat toho: zaplatit extrémně vysokou částku peněz. Jak bys měl získat tolik peněz? Jediným řešením, které se vynoří ve tvé mysli je...padělané peníze... Chceš-li padělat peníze, potřebuješ tiskovou desku z banky a nějaké indigo na obarvení falešných dolarových bankovek. Pak se musíš dostat do společnosti Western Star Newspaper a vytisknout nějaké peníze. Ale nemůžete jen tak přijít do kanceláře Western Star a vytisknout nějaké padělané peníze. Počkej, až všichni odejdou. Novinové kancelář zavírá v osmnáct hodin a znovu otevře v 8 hodin ráno.

Padělané peníze

500 Zkušeností

Předal jsi obrovské množství čerstvě vytištěných peněz. Dohoda je splněna. Calvin je spokojený se svými penězi. Musíš osvobodit Hildu a zajistit neprůstřelné důkazy o tom, že Calvin je zločinec. Perfektní. Jakmile chceš vyjít ven ze dveří, Calvin tě volá zpět...

Jak získat

Předmět Mít u sebe Práce
Padělané peníze Tiskařská deska

Indigo

Tisknout noviny.png


18:00 - 08:00

Podání ruky

Příjmout

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2071
(středový sektor)
Přijmout podání ruky
Calvin: Okamžik. Jak se stvrzují nabídky? Musíme si potřást rukou. Potřást si rukou s tímto mužem? Nechceš mít problémy, tak souhlasíš.  Quest hint: Pokojný způsob je vhodný pro dobrodruhy a dělníky.

-

300 Zkušeností

Calvin třese tvou rukou tak silně, že tvá maska ​​padá na zem. Oh ne. To bude problém.
ID:2072
(středový sektor)
Oops
Tvá maska ​​spadla.Calvin: Ty? Oklamal jsi mě?! Chlapi! Dostaňte ho! Calvinův gang tě obklíčil. Je tu příliš mnoho mužů. Ale ty se nevzdáš bez boje.

3 hodiny
Skoncovat s bandou.png

300 Zkušeností

Calvinův gang má příliš mnoho lidí. Nejsi schopen je všechny sejmout. Chytili tě bolavého a s pohmožděninami. Spoutali ti nohy a ruce. Calvin: To bylo naposledy, kdy jsi zasahoval do mého podnikání. Budeš pracovat v mém dole. Mám pro tebe malé překvapení. Muž, který si mě vzal z dětského domova: jeho příjmení bylo McQueen. Ano, máš pravdu. Jmenuji se Calvin McQueen, nebo Bad McQueen, jak jsem si rád říkal před lety. První psanec, kterému jsi musel před mnoha lety čelit. Od té doby, kdy jsi mě šikanoval v sirotčinci, jsem přísahal pomstu a ztrpčoval tvůj život. Šlo to opravdu dobře. Byl jsem tvůj první nepřítel, vypálil jsem tvou základnu, a teď se tě zbavím navždy. Muahahaha!

Odmítnout

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2073
(středový sektor)
Odmítnout podání rukou
Calvin: Moment. Takto se dělají nabídky? Musíme si potřást rukou a stvrdit náš obchod. Potřást si rukou s tímto mužem? V žádném případě. Rozhodneš se tuto nabídku odmítnout.  Quest hint: Zuřivý způsob je vhodný pro duelisty a vojáky.

-

300 Zkušeností

Calvinovy oči se rozšířily hněvem. Zdá se, že se vzteká. V zuřivosti ti strhne masku z obličeje.
ID:2074
(středový sektor)
Vztek
Tvá maska ​​spadla.Calvin: Ty? Oklamal jsi mě?! Chlapi! Dostaňte ho! Calvinův gang tě obklíčil. Je tu příliš mnoho mužů. Ale ty se nevzdáš bez boje.

Vyhrané duely s NPC:
25x

300 Zkušeností

Calvinův gang má příliš mnoho lidí. Nejsi schopen je všechny sejmout. Chytili tě bolavého a s pohmožděninami. Spoutali ti nohy a ruce. Calvin: To bylo naposledy, kdy jsi zasahoval do mého podnikání. Budeš pracovat v mém dole. Mám pro tebe malé překvapení. Muž, který si mě vzal z dětského domova: jeho příjmení bylo McQueen. Ano, máš pravdu. Jmenuji se Calvin McQueen, nebo Bad McQueen, jak jsem si rád říkal před lety. První psanec, kterému jsi musel před mnoha lety čelit. Od té doby, kdy jsi mě šikanoval v sirotčinci, jsem přísahal pomstu a ztrpčoval tvůj život. Šlo to opravdu dobře. Byl jsem tvůj první nepřítel, vypálil jsem tvou základnu, a teď se tě zbavím navždy. Muahahaha!


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2075
(středový sektor)
Důl
Jakmile získáš vědomí, zjistíš, že ses ocitl v temném dole. Mnoho otroků zde pracuje a vyhrabává vzácné drahokamy. OUCH! Někdo tě pleskne po tváři. Dozorce: Hej, ty! Nestůj a nezírej. Jsi tu na práci. Nedá se nic dělat, musíš začít pracovat... Bad McQueen. Psanec, proti kterému jsi stál na svém prvním dobrodružství na Západě. Takže Calvin byl tvůj nepřítel. On je za vším. A to všechno proto, že jsi ho šikanoval, když jste byli děti. Je to tvá vina? Pohřben v myšlenkách začneš pracovat.

12 hodin
Hledání vzácných drahokamů.png

520 Zkušeností

Tvé ruce tě bolí od tvrdé práce. Musíš se dostat ven z tohoto dolu. V opačném případě budeš tady hnít. Musíš vymyslet plán jak napálit dozorce.

Jaký plán útěku vybereš?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2076
(středový sektor)
Plán A
Ostatní otroci byli schopni si najít v dole starou zbraň. Musí mít alespoň sto let. Zdá se, že fungují, ale bohužel nemají kulky. Kromě drahých kamenů je důl také plný olova. Kousky olova udělají perfektní kulky.

15x Olovo

444 Zkušeností

Zbraň funguje. Konečně se dostaneš z dolu. Čas zamířit k šerifovi ze Shadylandu a říct mu, co se stalo.
ID:2077
(středový sektor)
Plán B
Připlížíš se k dozorci a řekneš mu, že jsi slavný nájemný lovec odměn. Dozorce: Slavný lovec odměn, jo? Hodně peněz říkáš? Tak ukaž mi, kolik peněz si můžu vydělat tím, že tě nechám jít.

Přijatá vypsaná odměna:
10.000$

444 Zkušeností

Dokázal jsi oklamat dozorce s tvými odměnami. Podělil ses s ním o odměnu a on tě nechal volně odejít. Jsi rád, že všichni psanci jsou zkorumpovaní. Je čas vrátit se do Shadylandu k šerifovi a získat zatykač.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2078
(středový sektor)
Zatykač
Nšel jsi cestu ven z dolu a ohlásil jsi vše šerifovi. Šerif: Důl s drahokamy? Pracující otroci? To je dostačující pro získání zatykače. Problém je, že jsem šerif. Fitzburn je také šerif. Ale pouze maršál může požádat o zatykač pro někoho s Calvinovým politickým vlivem.

Volný zatykač

200 Zkušeností

Máš otevřený zatykač na Calvina.

Jak získat

Předmět Práce
Volný zatykač Pracovat jako maršál.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2079
(středový sektor)
Zatykač
Šerif: Výborně, máme zatykač. Ale zákon je zákon. Západ se nezdá být velmi byrokratický, ale stále existují pravidla. Zvláště pro vlivné lidí, jako je Calvin. Chceš-li mít tento zatykač právoplatný, budeš potřebovat podpisy nejméně 10 lidí. Já jej nemůžu podepsat, protože jsem muž zákona. Musíš mít podpisy civilistů. Myslíš si, že je získáš?

10x Podpis

Podepsaný zatykač
600 Zkušeností

Šerif: Perfektní, máš podepsaný zatykač s pečetí. Nyní jen zatknout Calvina. Bohužel se zabarikádoval ve svém opevněném panství. Budeš potřebovat malou armádu, abys dobyl jeho rezidenci.

Hledání podpisů

 • Podpisy je možné sbírat na přeskáčku
Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2080
(sektor B7)
Podpisy
Vstoupíš do vypálené základny. Tvůj věrný přítel, kojot Shoe, zde na tebe čeká na konec tvého dobrodružství. A je tu další osoba. Je to Sam. Sam: Ráda tě vidím. podívej, tolik jsi nám pomohl v Newportu. Rozhodli jsme se znovu vybudovat tvůj domov drahokamy, které jsi nám daroval. Jakmile dokončíš své dobrodružství, budeš mít tady domov. Poděkuješ Sam a vesničanům.

-

Podpis Máš podpis na zatykači.

ID:2081
(sektor B1)
Podpisy
Vstupuješ do města Newport. Stejně jako při první návštěvě, jsi privítán Rattlesnakem, zamračeným pistolníkem. Rattlesnake: S radostí ti ten zatykač podepíšu. Věci jsou mnohem lepší v Newportu, protože jsi nám pomohl. A já jsem nový starosta. Rattlesnake podepisuje zatykač.

-

Podpis Máš podpis na zatykači.

ID:2082
(sektor A3)
Podpisy
Vypadá to, že Bonnina farma prosperuje. Vidíš Setha a Nigela při práci u dobytka. Jsou zaměstnáni na farmě a již se nezajímají o pochybné toniky nebo ztracené poklady. Bonnie: Podívejte se, kdo je tady, díky za všechno. Od chvíle, kdy zmizela pevnost Fort Mencer, můžu znovu chovat dobytek, aniž by byl odcizen psanci. Dej mi ten zatykač. Podepíšu jej.

-

Podpis Máš podpis na zatykači.

ID:2083
(sektor B4)
Podpisy
Sadhill vypadá lépe. Válka skončila a město bzučí lidmi. Jakmile se dostaneš k šibenici, vidíš utíkat špinavého psance. To musí být nový partner bruneta. Brunet: Vítej zpátky. Tvou práci spolupachatele se šibeničním trikem získal nový zájemce. Obchod běží lépe než dříve. Zatykač? Samozřejmě, že ti jej podepíšu.

-

Podpis Máš podpis na zatykači.

ID:2084
(sektor A2)
Podpisy
Crystal town. Pach drobných zločinců je pryč. Od chvíle, kdy Queen Carossa odplula a Pokerový turnaj je u konce, je město zpátky v normálu. No, některé věci se nikdy nezmění. Dívka do tebe vráží a z tvé košile mizí nějaké peníze. Bella: Ty? Dobrý den! Jak jde pátrání po Calvinovi? Budeš potřebovat pomoc. Samozřejmě, že ti podepíšu tento zatykač. Předtím než se rozloučíš s Bellou, zkontroluješ své věci a vyžádáš si zpět peníze, které ti ukradla.

-

Podpis Máš podpis na zatykači.

ID:2085
(sektor B2)
Podpisy
Přijedeš na ranč Saltwater. Jenny se mezitím provdala za Cheyenneho. Vypadají jako šťastný pár. Jenny: Díky za všechno. Vydělali jsme hodně peněz na ranči, protože jsi nám zde pomohl vystavět zastávku. Samozřejmě, že ti pomůžu s tímto zatykačem. Při odchodu slyšíš zvuk foukací harmoniky. Usmívajíc se opouštíš ranč.

-

Podpis Máš podpis na zatykači.

ID:2086
(sektor A7)
Podpisy
Levá a pravá ruka ďábla sedí za mřížemi. Zdá se, že si nyní užívají společně trávený čas. Nakonec přestali s neustálými hádkami. Získáš jejich podpisy a odejdeš.

-

Podpis Máš podpis na zatykači.

ID:2087 Podpisy
Vstoupil jsi do starého dobrého salonu. Od té doby, co jsi pomohl Henrymu s Badem McQueenem, má spoustu zákazníků. Henry: Chybí ti pouze tři podpisy? Waupee, Maria a já ti podepíšeme zatykač. V posledních letech jsi nám hodně pomohl. Čas vrátit laskavost zpět.

-

3x Podpis Máš podpisy na zatykači.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2088
(středový sektor)
Armáda
Calvin se zabarikádoval za hradbami svého sídla. Ještě nikdy jsi neviděl lépe opevněný statek, než je tato pevnost. Sám ji nezničíš. Poučil ses z chyb ve Fort Mencer. Přesto budeš na to mít celou armádu. A víš, kde ji sehnat. Pokud vysvobodíš otroky z dolů, určitě budou souhlasit, že ti pomůžou.

4 hodiny
Osvobození otroků.png

330 Zkušeností

Otroci ti děkují za jejich vysvobození. Nemůžeš věřit svým očím: Indiáni z tvé základny, unesení lidé z Newportu, všichni jsou tady. Jsou připraveni se pomstít muži, který je chytil ...no dobře, s nějakým zácvikem samozřejmě...

Dle řemesla

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2089
(středový sektor)
Zúčtování
Jsi polní kuchař. Díky svým schopnostem budeš moci poskytnout otrokům některé předměty, které pomohou v boji proti Calvinovi. Zeleninové taštičky přidají bonus na dovednost vedení.

Polní kuchař.png
5x Zeleninová taštička

350 Zkušeností

Otroci: Jsme připraveni na finální zúčtování. Calvin zaplatí za to, co nám provedl.
ID:2090
(středový sektor)
Zúčtování
Jsi mastičkář. Díky svým schopnostem budeš moci poskytnout otrokům některé předměty, které pomohou v boji proti Calvinovi. Ovocný likér přidává bonus zdraví.

Šarlatán.png
5x Ovocný likér

350 Zkušeností

Otroci: Jsme připraveni na finální zúčtování. Calvin zaplatí za to, co nám provedl.
ID:2091
(středový sektor)
Zúčtování
Jsi kovář. Díky svým schopnostem budeš moci poskytnout otrokům některé předměty, které pomohou v boji proti Calvinovi. Chladící hadřík přidává bonus v útoku v bitvě o pevnost.

Kovář.png
5x Chladící hadřík

350 Zkušeností

Otroci: Jsme připraveni na finální zúčtování. Calvin zaplatí za to, co nám provedl.
ID:2092
(středový sektor)
Zúčtování
Jsi sedlář. Díky svým schopnostem budeš moci poskytnout otrokům některé předměty, které pomohou v boji proti Calvinovi. Uzda přidá 50% rychlosti. V případě ústupu to bude užitečné.

Mistr sedla.png
5x Uzda

350 Zkušeností

Otroci: Jsme připraveni na finální zúčtování. Calvin zaplatí za to, co nám provedl.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2093
(středový sektor)
Poslední bitva
Je tady závěrečná bitva. Díváš se na svou armádu. Otroci nemusí být nejlepší bojovníci, ale jsou stateční a odhodlaní. Rozhodneš se přednést malý projev. Ty:Vidím celou armádu svých krajanů, kteří vzdorují tyranii! Přišli jste bojovat jako svobodní lidé. A jste svobodní lidé! Bojujte! A možná zemřete. Utečte a budete žít alespoň na chvíli. A umírajíc ve své posteli za pár let, budete ochotni prodat všechny dny vašeho života za jedinou šanci, jen jednu šanci, abyste se vrátili sem jako mladí muži a řekli svým nepřátelům, že si mohou vzít naše životy, ale nikdy nám nevezmou naši svobodu!

Vyhrát bitvu o pevnost

500 Zkušeností

Povzbuzen svou slavnou řeči jsi vyhrál bitvu. Zatknul jsi Calvina a osvobodil všechny zbývající otroky. Rondo a Hilda se můžou konečně vzít. Západ bude opět klidnější části prérie. Nyní se musíš rozhodnout, co uděláš se svým nepřítelem.


Co s Calvinem?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2094
(středový sektor)
Calvin ve vězení
Rozhodl jsi, že Calvin shnije ve vězení. Byl za přepadením salónu, základny, Newportu... Zaslouží si svůj trest.

-

Title: Zákon

Calvin: Rozhodl jsi, že mě necháš shnít ve vězení se všemi ostatními darebáky. Prérie by mohla být bezpečná, ale to tě nedělá lepším než jsem já. A tam budou noví nepřátelé. Věznice budou brzy opět plné. Jsi přesvědčen, že jsi zvolil správně. Jsi zákon prérie.
ID:2095
(středový sektor)
Vezmi Calvina na základnu
Calvin potřebuje pomoc. Ano, dělal špatné věci, ale je to částečně i tvá vina. Šikanoval jsi ho v sirotčinci. Mohl jsi ho zachránit před adopcí zločincem McQueenem. Rozhodneš se, že Calvin bude žít s tebou na základně.

-

Title: Title: Anděl milosrdenství

Calvin: Rozhodl ses mě nechat žít na základně. Dostal jsem druhou šanci? To je velmi odvážné. Víš, že by Calvin mohl utéct nebo tě přepadnout, ale nedat mu žádnou druhou šanci tě neudělá lepším než je on.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2096
(středový sektor)
Oslava
Calvin nechá obyvatele prérie na pokoji. Jsi si jistý, že přijde nový nepřítel. Prérie je plná psanců nejhoršího druhu. Ale v tuto chvíli chceš slavit. Pořádná Wild West Show bude perfektní oslavou pro tento den.

1 hodina
Vystupovat v show Buffalo Billa.png

5000 Zkušeností
50 Dluhopisů
5000$
Hrdinova sváteční bunda

Calvin: Rozhodl jsi, že mě necháš shnít ve vězení se všemi ostatními darebáky. Prérie by mohla být bezpečná, ale to tě nedělá lepším než jsem já. A tam budou noví nepřátelé. Věznice budou brzy opět plné. Jsi přesvědčen, že jsi zvolil správně. Jsi zákon prérie.