Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1996 Muž beze jména
Šerif: Jsi si naprosto jistý, že za všemi problémy v Newportu a vypálením Základny je Calvin? Rád bych ti pomohl, ale nemůžu. Jsem na Calvinově výplatní pásce. Ale mám novou stopu. Nevím, co se děje, ale nedávno tu byl nějaký cizinec a ptal se na Calvina. Jestlipak ještě vím, jak se jmenoval? Nevzpomínám si, neřekl mi to. Moc toho ani nenamluvil. Byl to divný chlapík, vyhrával si na foukací harmonice. Přeběhl mi mráz po zádech. Počkej. Na něco jsem si právě vzpomněl: Požádal mě o kus papíru a něco si zapisoval. Vzal si ho z tohohle poznámkového bloku. Možná zjistíme, co si napsal. Přines mi nějakou křídu a uděláme kopii té zprávy.

10x Křída

200 Zkušeností

Šerif tře křídou po papíru v poznámkovém bloku, kam si cizinec zapsal zprávu. Vidíš otištěnou kopii zprávy. Šerif: Skvělé. Píše se zde: "V 5 hodin odpoledne vlakem z Mortimeru do Saltwater". Hm, to znamená, že chce cestovat vlakem. Za zkoužku to stojí.
ID:1972 Cesta vlakem
Šerif: To znamená, že tvým dalším cílem je Saltwater. Tohle město se nachází na jihozápadě. Ten divný cizinec, který jde po Calvinovi, tam míří vlakem. Ze stanice vyjíždí každý den v 5 hodin odpoledne. Hej, nezapomeň si koupit lístek na vlak.

Vyřiď: Příjezd do Saltwater

(Sektor B2)

200 Zkušeností

Šerif: Až dorazíš do Saltwater, doufám, že tam najdeš, co hledáš.

Dle řemesla

Pro zobrazení úkolu musíte mít v inventáři:
Lístek na vlak.png
Lístek na vlak.png

[item=759000] Oddělovač.png

Lístek na vlak Produkt

34 17

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Stavět nádraží.png

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1998 Příjezd do Saltwater
Konečně jsi přijel do města Saltwater. Byla to dlouhá cesta a bolí tě z toho sezení zadek. Přicházíš k budově nádraží a vidíš, jak lidé v panice prchají. Co se stalo? Vcházíš dovnitř. Uvnitř budovy vidíš cizince obklopeného muži v zaprášených kabátech a mířící své zbraně na něj. Cizinec: Ty! Rychle mi pomoz. Vypadáš jako polní kuchař. Rychle, hoď sem marmeládu. To mi pomůže zamířit. Je to stejný chlápek, který se vyptával šerifa na Calvina? Drží foukací harmoniku. Není čas na dlouhé a zbytečné přemýšlení. Rozhodneš se cizinci pomoct.

Polní kuchař.png
16:00-18:00
5x Marmeláda

333 Zkušeností

S marmeládou cizinec vybojoval vítězství. Jdeš k němu. Cizinec: Děkuji. Skoro mě dostali. Nevíš, proč na mě zaútočili? Pouze jsem se zeptal na Calvina. Asi jsem udeřil hřebíček o hlavičku, okamžitě tasili zbraně. Kdo jsem? Nikdy nikomu neříkám své jméno. Říkej mi třeba Harmoniko. Cizinec ti řekne, že hledá muže jménem Calvin. Poté, co mu odvyprávíš svůj příběh s Calvinem, se na tebe dívá s pochopením. Přestože ti odmítá sdělit, jaké nevyřízené účty má s Calvinem on, souhlasí, že byste měli spolupracovat a najít společného nepřítele.
ID:1999 Příjezd do Saltwater
Konečně jsi přijel do města Saltwater. Byla to dlouhá cesta a bolí tě z toho sezení zadek. Přicházíš k budově nádraží a vidíš, jak lidé v panice prchají. Co se stalo? Vcházíš dovnitř. Uvnitř budovy vidíš cizince obklopeného muži v zaprášených kabátech a mířící své zbraně na něj. Cizinec: Ty! Rychle mi pomoz. Vypadáš jako mastičkář. Rychle, hoď nějakou kyselinu sírovou na tyto psance. Je korozivní, dají se na útěk. Je to stejný chlápek, který se vyptával šerifa na Calvina? Drží foukací harmoniku. Není čas na dlouhé a zbytečné přemýšlení. Rozhodneš se cizinci pomoct.

Šarlatán.png
16:00-18:00
5x Kyselina sírová

333 Zkušeností

Zacílil jsi a hodil na osoby v zaprášených kabátech nějakou kyselinu sírovou. Křičí bolestí a utíkají pryč. Jdeš k cizinci. Cizinec: Děkuji. Skoro mě dostali. Nevíš, proč na mě zaútočili? Pouze jsem se zeptal na Calvina. Asi jsem udeřil hřebíček o hlavičku, okamžitě tasili zbraně. Kdo jsem? Nikdy nikomu neříkám své jméno. Říkej mi třeba Harmoniko. Cizinec ti řekne, že hledá muže jménem Calvin. Poté, co mu odvyprávíš svůj příběh s Calvinem, se na tebe dívá s pochopením. Přestože ti odmítá sdělit, jaké nevyřízené účty má s Calvinem on, souhlasí, že byste měli spolupracovat a najít společného nepřítele.
ID:2000 Příjezd do Saltwater
Konečně jsi přijel do města Saltwater. Byla to dlouhá cesta a bolí tě z toho sezení zadek. Přicházíš k budově nádraží a vidíš, jak lidé v panice prchají. Co se stalo? Vcházíš dovnitř. Uvnitř budovy vidíš cizince obklopeného muži v zaprášených kabátech a mířící své zbraně na něj. Cizinec: Ty! Rychle mi pomoz. Vypadáš jako kovář. Rychle, hoď sem nějaké těžké kameny. Tím si zvýším poškození. Je to stejný chlápek, který se vyptával šerifa na Calvina? Drží foukací harmoniku. Není čas na dlouhé a zbytečné přemýšlení. Rozhodneš se cizinci pomoct.

Kovář.png
16:00-18:00
5x Těžítko

333 Zkušeností

Hodil jsi cizinci s harmonikou požadované kameny, díky kterým zahnal nepřátele v zaprášených kabátech na ústup. Křičí bolestí a utíkají pryč. Jdeš k cizinci. Cizinec: Děkuji. Skoro mě dostali. Nevíš, proč na mě zaútočili? Pouze jsem se zeptal na Calvina. Asi jsem udeřil hřebíček o hlavičku, okamžitě tasili zbraně. Kdo jsem? Nikdy nikomu neříkám své jméno. Říkej mi třeba Harmoniko. Cizinec ti řekne, že hledá muže jménem Calvin. Poté, co mu odvyprávíš svůj příběh s Calvinem, se na tebe dívá s pochopením. Přestože ti odmítá sdělit, jaké nevyřízené účty má s Calvinem on, souhlasí, že byste měli spolupracovat a najít společného nepřítele.
ID:2001 Příjezd do Saltwater
Konečně jsi přijel do města Saltwater. Byla to dlouhá cesta a bolí tě z toho sezení zadek. Přicházíš k budově nádraží a vidíš, jak lidé v panice prchají. Co se stalo? Vcházíš dovnitř. Uvnitř budovy vidíš cizince obklopeného muži v zaprášených kabátech a mířící své zbraně na něj. Cizinec: Ty! Rychle mi pomoz. Vypadáš jako sedlář. Rychle, hoď na ně nějakou krmnou směs. Musíme se odsud dostat co nejrychleji. Je to stejný chlápek, který se vyptával šerifa na Calvina? Drží foukací harmoniku. Není čas na dlouhé a zbytečné přemýšlení. Rozhodneš se cizinci pomoct.

Mistr sedla.png
16:00-18:00
5x Krmná směs

333 Zkušeností

Krmná směs vám oběma pomohlo utéct před nepřáteli v zaprášených kabátech. Cizinec: Děkuji. Skoro mě dostali. Nevíš, proč na mě zaútočili? Pouze jsem se zeptal na Calvina. Asi jsem udeřil hřebíček o hlavičku, okamžitě tasili zbraně. Kdo jsem? Nikdy nikomu neříkám své jméno. Říkej mi třeba Harmoniko. Cizinec ti řekne, že hledá muže jménem Calvin. Poté, co mu odvyprávíš svůj příběh s Calvinem, se na tebe dívá s pochopením. Přestože ti odmítá sdělit, jaké nevyřízené účty má s Calvinem on, souhlasí, že byste měli spolupracovat a najít společného nepřítele.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2002 Doprovod
S cizincem udržuješ konverzaci. Tohle je ten chlápek, o kterém ti řekl šerif. Zdá se ti, že ho znáš, ale nemůžeš si vzpomenout odkud. Než získáš informace, objeví se na nádraží mladá dívka. Dívka: Ach, dobrý den. Dáma by neměla cestovat sama. Ulice jsou plné banditů a dokonce i vlakové nádraží není příliš bezpečné. Vypadáte jako důvěryhodní muži. Můžete mě doprovodit domů na ranč? Můj manžel mě tu měl vyzvednout, ale neukázal se. Jsi šlechetný, takže souhlasíš, že ji v bezpečí doprovodíš domů. Dívka se jmenuje Jenny.

Zdolaná vzdálenost:
50.000 mil

55 Zkušeností

Na cestě k ranči jste se setkali s obvyklými darebáky. Žádné známky mužů v zaprášených kabátech. Kdo jsou ti muži a proč ohrožují bezejmenného cizince?  Dozvídáš se od Jenny, že je čerstvě vdaná za farmáře na ranči Saltwater. Manžel má malého syna z prvního manželství. Nedávno koupil pozemek a Jenny se tam dnes chystala přestěhovat. Neznají se dlouho a ona nikdy nebyla na jeho ranči. Vypadá docela nadšeně.
ID:2003 Nezvěstní
Sotva vstoupíte na ranč Saltwater, Jenny se běží přivítat s manželem a nevlastním synem. Ale nejsou k nalezení. První, co tě napadne, je: Calvin. Jenny: Halooo? Je někdo doma? Kdepak jste? Rozhodneš se prozkoumat okolí domu. Možná najdeš nějakou stopu.

Model Vlakového Nádraží
Kus látky

177 Zkušeností

Po dlouhém hledání jsi našel dvě věci: model vlakového nádraží (musí to být hračka toho malého chlapce) a bílý kus látky - vypadá to, že to patří cizincům v zaprášených kabátech, kteří napadli tvého bezejmenného kamaráda. Jsi si jistý, že tento kus tě přivede k viníkovi. Uvaříš Jenny teplý čaj a zanecháš ji o samotě. Musí se vyspat.

Jak získat

Předmět Práce
Model Vlakového Nádraží Chytat bandity.png
Kus látky Těžit železnou rudu.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2004 Kus látky
Našel jsi bílý kus látky nedaleko ranče Salwater. Někdo musí mít roztrhaný kabát. A ty ho najdeš. Harmonika: Zeptejme se v okolí. Můžeš získat nejlepší informace, když budeš pracovat jako šerif. Ukaž lidem ten kus roztrhaného kabátu. Neměl by být daleko, někdo ho musel vidět.

Tip na únosce

360 Zkušeností

Celý den se vyptáváš ve městě Saltwater. Konečně máš stopu. Barman ze salónu zbystří, jakmile se začneš zajímat o místního zločince. Ukáže ti plakáty s hledanými zločinci.

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Tip na únosce Kus látky Pracovat jako šerif.png

Může to trvat


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1995 Hledání Chayenneho
Máš stopu. Chayenne se schoval někde v prérii. Najdeš ho.

Vyřiď:Setkání s Chayennem [ID: 2005]

(Sektor A7)

200 Zkušeností

Zdá se, že s Chayennem to bylo jen nedorozumění. Měl by ses vrátit k Jenny a nahlásit ji své nejnovější postřehy.
ID:2005 Setkání s Chayennem
Společně s bezejmenným mužem jdeš navštívit psance. Po dlouhém hledání v poušti konečně odhalíte jeho úkryt. Harmonika: Tamhle, to je on. A chybí mu kus látky na kabátě!Hej, ty! Kde je Jennyina rodina?

Poraž Podezřelý Chayenne

200 Zkušeností

Chayenne: To vše je velké nedorozumění. Ano, byl jsem na ranči. Ale já jsem tu rodinu neunesl. Také vyšetřuji tento případ. Víte... Když mi někdo zaplatí, abych někoho unesl, tak to udělám. Dostal jsem dobrou nabídku. Měl jsme unést jednoho muže, ale když jsme přijel na ten ranč, viděl jsem tam i malého chlapce. Ale já nejsem únosce malých dětí. Při útěku z ranče jsem si natrhl kabát. Ne, neznám člověka, který si mě najal. Když jsem viděl toho neznámého bezejmenného cizince na nádraží, myslel jsem si, že je to únosce, který se měl postarat o chlapce. Proto jsem tě chtěl zastavit. Mrzí mě to. Chayenne tvrdí, že on to nebyl. Kdo je tedy skutečným viníkem? Měl bych se vrátit k Jenny.
ID:2006 Návrat k Jenny
Chayenne je jen pouhý psanec, který tvrdí, že je nevinný. Kdo nařídil unést jejího manžela? Chceš se vrátit k Jenny a dostavník již čeká venku. Zdá se, že se rozhodla vrátit se domů. Chceš ji říct novinky, ale bezejmenný muž tě zastaví. Harmonika: Počkej. Cítím, že něco není v pořádku. Tam jsou nějací lidé! Tam v křoví! Pojďme je chvíli pozorovat. Třeba se něco dozvíme.

9 hodin
Strážit dostavník.png

340 Zkušeností

Shováváš se v křoví a pozoruješ celou situaci. Kdo jsou ti muži? A co chtějí od Jenny? Mohou mít něco společného s únosem její rodiny?
ID:2007 Zachránit Jenny
Najednou uvidíš, jak jeden z mužů sahá po zbrani. Jsou zde zabít Jenny! Není čas o něčem přemýšlet, vyrazil jsi z úkrytu a střílíš po nich. Uvidíš Chayenna, muže, který měl za úkol unést jejího manžela. On také pozoroval celou situaci a zapojuje se do potyčky, aby ji ochránil.

Vyhrané duely s NPC:
15x

255 Zkušeností

Podařilo se ti zachránit Jenny. To bylo o fous. Chayenne jí vypráví o falešném obvinění. Přišel na farmu, aby jí řekl, že je nevinný. Zdá se, že ji má moc rád. Slibuje, že zůstane na ranči, aby ji ochránil. Jenny: Hm, takže jsi měl jen unést mého manžela. Ten, kdo je za tím, se mně chce zbavit taky. A navíc, opět jsem prohledala dům. Neukradli žádné cennosti. Ranch Salwater nebyl napaden obyčejnými bandity. Je za tím něco jiného. Možná, že model vlakové nádraží je stopa. Na modelu je napsáno "Mortimerova železnice" ... Zanecháš Chayenneho hlídat Jenny a zamíříš si to do společnosti Mortimer Raolroad.

Volba - Jak získat informace?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2008 Získat informace mírovou cestou
Následuješ stopu miniaturního vlakového nádraží. Společnost Mortimer Railroad se nachází u města Saltwater. Narazíš na šéfa Mortimerské železnice. Musí něco vědět a ty získáš od něj informace. Šéf železniční společnost: AAA-ahoj. Uhm, tato miniaturní železniční stanice? Ehm ... no, já jsem ji nikdy předtím neviděl. Aaaa-ano, to je název společnosti. Aaa-ale je mi líto, že nemůžu být nápomocen. Nemůžeš se zbavit toho otravného pocitu, že ti neříká pravdu.

Schopnost
Taktika
na 50 (s bonusem)
Model Vlakového Nádraží

255 Zkušeností

Se svými vynikajícími schopnostmi taktiky jsi byl schopný zastrašit šéfa železniční společnosti. Šéf železniční společnosti: Dobrá, řeknu ti pravdu. Jedná se o ranč. Ranč Saltwater se nachází na velmi důležitém pozemku, kde je jezero. Parní pohon železnice potřebuje zásoby vody po cestě k doplnění nádrží. A ranč má vodu, další je míle daleko.  Calvin je velmi bohatý člověk a vlastní část železniční společnosti. Chce vybudovat železniční linku přes prérii. K tomu je zapotřebí tento pozemek. Poslouchej, nesouhlasím s jeho metodami, které používá. Calvin, znovu.
ID:2009 Získat informace drsnou cestou
Následuješ stopu miniaturního vlakového nádraží. Společnost Mortimer Railroad se nachází u města Saltwater. Narazíš na šéfa Mortimerské železnice. Musí něco vědět a ty získáš od něj informace. Šéf železniční společnost: AAA-ahoj. Uhm, tato miniaturní železniční stanice? Ehm ... no, já jsem ji nikdy předtím neviděl. Aaaa-ano, to je název společnosti. Aaa-ale je mi líto, že nemůžu být nápomocen. Nemůžeš se zbavit toho otravného pocitu, že ti neříká pravdu.

Schopnost
Vystupování
na 50 (s bonusem)
Model Vlakového Nádraží

255 Zkušeností

S přesvědčivou dávkou svého šarmu jsi byl schopný přesvědčit šéfa železniční společnosti. Šéf železniční společnosti: Dobrá, řeknu ti pravdu. Jedná se o ranč. Ranč Saltwater se nachází na velmi důležitém pozemku, kde je jezero. Parní pohon železnice potřebuje zásoby vody po cestě k doplnění nádrží. A ranč má vodu, další je míle daleko.  Calvin je velmi bohatý člověk a vlastní část železniční společnosti. Chce vybudovat železniční linku přes prérii. K tomu je zapotřebí tento pozemek. Poslouchej, nesouhlasím s jeho metodami, které používá. Calvin, znovu.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2010 Návrat k Jenny
Takže Calvin je za těmi únosy na ranči Saltwater. Chce tuto oblast. Vůbec neměl tušení o Jenny, rančerově ženě. Proto si naplánoval, že se jí také zbaví. Ale znáš jeho plány a zabráníš nejhoršímu. Harmonika: Víme, že šéf železnice a Calvin měli schůzku, jelikož není spokojený s jeho prací. Tak jako tak, Calvin přijede na nádraží. Měli bychom přepadnout stanici a překvapit ho.

5 hodin
Přepadení.png

55 Zkušeností

Přepadl jsi stanici, ale Calvin tento tah musel předpokládat. Je to past. Čeká na tebe šéf železniční společnosti, musel tě šmírovat. Banda darebáků tě uzamkne ve vagónu. Nyní jsi Calvinovým vězněm.

Volba - Jak se dostat ven?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2011 Dostat se ven násilím
Calvin: Minule jsi mi vstoupil do cesty. Zůstaneš tu dokud nezhniješ a já nedostanu to, co chci. Musíš se odtud rychle dostat. Calvin je na cestě na ranč Salwater. Chce zastrašit Jenny a získat její půdu. Zvolíš si násilí a probojuješ si cestu ven.

Poraž Člověk, který střeží vstup

Poslat NPC do bezvědomí : 1x

345 Zkušeností

Byl to tuhý boj, ale podařilo se ti dostat se ze svého vězení včas. Měl by sis pospíšit a dostat se k Jenny dřív, než dorazí Calvin.
ID:2012 Dostat se ven úskočně
Na cestě zpět do Crystal Town narazíš na zlodějku, tentokrát není maskována a poznáš Bellu. Je obklíčena indiány, kteří na ni míří svými zbraněmi. Bella:Haló, prosím stůj. Prosím, pomoz mi. Tito indiáni říkají, že jsem vstoupila na jejich svatou půdu a chtějí peníze, jinak mne nenechají odejít. Hodně peněz. Bella tě okradla o peníze, v žádném případě jí nebudeš pomáhat. Pokračuješ svojí cestou.

10x Pašované zboží

345 Zkušeností

Calvin: Minule jsi mi vstoupil do cesty. Zůstaneš tu, dokud neshniješ a já nedostanu to, co chci. Musíš se odtud rychle dostat. Calvin je na cestě na ranč Salwater. Chce zastrašit Jenny a získat její půdu. Zvolíš si k podplácení květinu a dostaneš se ven mírumilovně.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2013 Výstavba stanice
Dorazil jsi k Jenny včas. Jenny: Prohledala jsem dům a našla vlastnickou listinu ranče Saltwater. Zdá se, že můj manžel věděl o skutečné hodnotě pozemku. Listina jasně říká, že můj manžel je právoplatným vlastníkem, pokud bude schopen postavit nádražní stanici v určitém časovém období. To je důvod, proč jsme si nechali toto miniaturní nádraží. Nebyla to hračka malého Timmyho, to byl plán skutečného nádraží, který měl můj manžel tady postavit. No, ultimátum končí dnes. Jak lze toto splnit?  Vyhrneš si rukávy a začneš budovat vlakové nádraží. Přesto s pomocí bezejmenného muže a Chayenne to těžko zvládnete včas.

8 hodin
Dolování síry.png Transport po divoké vodě.png

Na úkol máš 24 hodin

555 Zkušeností

Uf, včas jsi dokončil železniční stanici. Jsi dobrý!

Volba - Jak získat peníze?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2014 Získej dost peněz na dobrodružnou cestu
Calvin vstupuje na ranč s úsměvem na tváři.  Calvin: Myslíš si, že si se mnou můžeš hrát? Tato smlouva má jednu vadu: Její manžel ji nezapsal do smlouvy. To znamená, že farma jde do nucené dražby. Nikdy nebudete mít dostatek peněz k zastavení dražby. Cena je hodně vysoká. Chayenne: Mám plán. Na mou hlavu je vypsaná vysoká odměna. Pokud mě odvedeš k šerifovi, budete mít dost peněz na vykoupení ranče.

10 hodin
Lovec odměn
5000$

365 Zkušeností
Díky Chayenneho oběti jsi byl schopen vykoupit farmu. Právě ho transportují do státního vězení pro těžké psance. Musíš nějakým způsobem dostat Chayenneho z vězení.

ID:2015 Získej dost peněz na duelantskou cestu
Calvin vstupuje na ranč s úsměvem na tváři.  Calvin: Myslíš si, že si se mnou můžeš hrát? Tato smlouva má jednu vadu: Její manžel ji nezapsal do smlouvy. To znamená, že farma jde do nucené dražby. Nikdy nebudete mít dostatek peněz k zastavení dražby. Cena je hodně vysoká. Chayenne: Mám plán. Na mou hlavu je vypsaná vysoká odměna. Pokud mě odvedeš k šerifovi, budete mít dost peněz na vykoupení ranče.

5000$
Vyřízené zatykače: 5x

365 Zkušeností
Díky Chayenneho oběti jsi byl schopen vykoupit farmu. Právě ho transportují do státního vězení pro těžké psance. Musíš nějakým způsobem dostat Chayenneho z vězení.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2016 Osvobození Chayenna
Dopravil jsi Chayenneho k šerifovi a chceš si vybrat peníze za jeho hlavu. Jsi překvapený, jak vysoká je to částka. Máš nyní dostatek peněz k vykoupení ranče Satlwater. Jenny: Nemůžeme jen tak opustit Chayenneho. Právě teď ho odvážejí vězeňským transportem. Musíš ho odtamtud dostat.

2 hodiny
Přepravovat vězně

356 Zkušeností

Spolu s bezejmenným mužem se ti podaří zamaskovat se jako zástupce šerifa a střežit vězeňský transport. Bez povšimnutí vysvobodíš Chayenneho a uprchneš. Čas vrátit se k Jenny.
ID:2017 Hra
Jakmile se přiblížíš k ranči Salwater, uvidíš u vchodu ceduli PRODÁNO. Co se to děje? Jdeš blíž a najednou se ozve cvaknutí kohoutku: díváš se do hlavně pistole, obklopen a v pasti. Z domu vychází vysmátý Calvin. Calvin: Vítej na mém pozemku. Již jsem ti řekl, že proti mě nemůžeš vyhrát. Jsem nejvlivnější muž v prérii. A mám nejlepší právníky. Ale také jsem vášnivý hráč pokeru. Ale to už vlastně víš. Poslouchej: dokončíme to, co jsme nedokončili na lodi. Nelíbí se mi nedokončené výzvy. Pokud se ti podaří porazit mě v pokeru, ranč bude tvůj. Vezmi si karty. Máš plán. Potřeš karty chřestýším jedem. Tohle Calvina určitě sejme.

Otrávené pokerové karty

155 Zkušeností

Tváří v tvář sedíš naproti Calvinovi. Konečně. Spousta zbraní míří na tvou hlavu. Čekají, že něco zkusíš. Ale otrávené karty za tebe udělají dobrou věc.


Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Otrávené pokerové karty Herní sada na poker Lov chřestýšů.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2018 Hra
Calvin: Teď rozdej karty! Cože? mám rozdat karty... Ehm ... Oh oh. To chce zázrak.  Calvin: Na co čekáš? Věděl jsem, že zkusíš něco vtipného. Ty jsi otrávil karty? Přinutím tě je sníst. Naštěstí vejde dovnitř bezejmenný muž a hraje na foukací harmoniku.  Calvin:Ccco-co je to za zvuk? Ty? Bezejmenný cizinec vystoupí ze stínu. Stále hraje na foukací harmoniku. Calvin se ohromeně dívá. Zdá se, že ta děsivá hudba ho dělá zranitelným. Využiješ tohoto momentu a tasíš zbraň..

Poraž Calvin

565 Zkušeností

Velká přestřelka. Calvinovi muži začali palbu. Ty, Chayenne a bezejmenný se prozatím držíte. Vše se děje rychle. Calvin je zatraceně dobrý ostrostřelec. Podaří se ti vyslat krásnou střelu. Současně bezejmenný padá k zemi. Je postřelen. Jakmile skočíš za bezejmenným a táhneš jej do krytu, prchá Calvin i se svými darebáky. Harmonika: Au, jsem postřelen.. Uff..  Víš, že mě odněkud znáš, že jo? Jmenuji se.. mé jméno je .. Harmonika omdlel.
ID:2019 Skládačka a dílek pravdy
Bezejmenný cizinec je vážně zraněn. Odtáhl jsi ho do nejbližšího hostince. Doufáš, že to přežije. Chtěl ti něco říct: své jméno. Rozhodneš se za něj pomodlit. Možná, že to pomůže.

Modlení
5x

3000 Zkušeností
1000 $
25 Dluhopisů
Titul: Hráč na foukací harmoniku
Ručnice nabitá kyselinou

Harmonika se probírá. Zdá se být opravdu vyčerpaný. Harmonica: Jmenuji se Randy. Je to už dávno, byli jsme ve stejném sirotčinci, vzpomínáš si? Calvin tam byl taky. Hledej. Hledej levou a pravou ruku ďábla, pomůžou ti. Harmonika opět omdlel. Randy. Jméno toho cizince je Randy. Znáš to jméno.. Zatočí se ti hlava. Je pravda, že jste byl vychován v sirotčinci pro problémové děti. Ale z této doby si nic nepamatuješ. Tam, kde by měl být mozek, zeje prázdnota. V hostinci se o Harmoniku postarají - nebo Randyho. Rozhodneš se najít lidi, kteří si říkají levá a pravá ruka ďábla. Možná, že ti pomůžou si vzpomenout.