Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
1651 Nová práce
Díky tobě je salon osvobozen od návštěv té bandy. Ale na jak dlouho? Stará základna je již dlouho opuštěná a zpustlá. Je zapotřebí zdatného muže, který by se základny ujal a zajistil bezpečí v okolí. To zní na vhodnou práci pro tebe. Můžeš se toho ujmout?
Vyřiď: Čas uklidit [ID: 1652] 10 zkušeností
Děkuji ti že si se toho ujal. Jakmile by se objevila v okolí nová banda, budeme včas varováni. Jsi náš hrdina.
1652
(sektor B7)
Čas uklidit
Dorazil si na základnu. Je z hrozném stavu, zde již hodně dlouho nikdo nepobýval. Všude špína, prach a propadlé palisády. Jako první si se rozhodl, že zajistíš a vyvěsíš vlajku.
Vlajka Unie.png
Vlajka Unie.png

[item=758000] Oddělovač.png

Vlajka Unie Produkt

86 43

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Hlídat pevnost.png

001.png

35 zkušeností
Tvá vlajka vlaje hrdě ve větru. Teď ví každý bandita, že má zůstat tam kde je. Základna je opět v provozu.
1653
(sektor B7)
Čas uklidit
Je na čase upravit základu aby byla obytná. Vodojem je špinavý a zanesený pískem. Takhle by si tu dlouho nevydržel. Musíš postavit závlahové zařízení.
30 minut
Stavba závlahového zařízení.png
40 zkušeností
Tak a konečně se můžeš po té tvrdé práci umýt v čisté vodě. To je velice příjemné. Ta nová práce se ti zamlouvá.
1654
(sektor B7)
Čas uklidit
Budeš potřebovat dodávky zásob z nejbližšího města. Čirou náhodou sem vedou koleje ale jsou ve velice špatném stavu. Rozhodneš se je opravit.
30 minut
Pokládat koleje.png
40 zkušeností
Tak a tvé dodávky zásob jsou zajištěné. Základna vypadá čím dál tím lépe. Ale cítíš se samotný, tak daleko od civilizace.
1655
(sektor B7)
Čas uklidit
Zábrany a barikády před základnou již nejsou k použití. Ihned se pouštíš do práce.
30 minut
Opravovat ploty.png
40 zkušeností
Při práci si všimneš, že okolo tebe chodí kojot a pozoruje tě. Sice je to divoké zvíře, ale i tak máš radost že tu nejsi úplně sám.
1656
(sektor B7)
Bota
Začíná tu být zatraceně smutno. Lumpové v nedohlednu ... jen ten kojot je tu stále. Drží se v bezpečné vzdálenosti. Rozhodl si se, že si ho ochočíš. Nedaleko si viděl volně potulující se krávu. Takovým šťavnatým steakem by se kojot jistě nechal přilákat.
Biftek.png
Biftek.png

[item=710000] Oddělovač.png

Biftek Produkt

24 12

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Hnát krávy.png

001.png

35 zkušeností
Kojot očichává steak ale pak se stáhne. Divné, byl sis jist, že ho přilákáš.
1657
(sektor B7)
Bota
Kojot je stále ve tvé blízkosti, ale stále zůstává v bezpečné vzdálenosti. Jediné co ještě roste poblíž, jsou rajčata. No co, tak to zkusíš s nimi.
Rajče.png
Rajče.png

[item=793000] Oddělovač.png

Rajče Produkt

6 3

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Sbírat rajčata.png

001.png

35 zkušeností
To nemyslí vážně, kojot žere rajče. Tak to by tě ani ve snu nenapadlo. Je krotký jako ovečka. Prohlížíš si jeho bílé tlapky. Vypadá to jako by měl boty. Pojmenuješ ho Bota.
1658
(sektor B7)
Jednostranné přátelství
Indián: Hatepo kasana brom! Indián! Nerozumíš jeho řeči. Ale vypadá rozčíleně a ukazuje na rozporcovanou krávu. Jejda, snad to nebyla jeho? To by byl malér. Pokoušíš se mu to vysvětlit ale nerozumí ti. Dojde k duelu.
Poraž Rozčílený indián $ 50
Indián se naštvaný stáhl zpět do houští za základnu. Máš zlost sám na sebe, je ti líto že si zabil jeho krávu. No nebylo zrovna nejlepší první setkání, rád by si měl přátele zde v prérii.
1659
(sektor B7)
Jednostranné přátelství
Nějak si ho musíš udobřit. Kojot je sice milá společnost ale mluvit se s ním nedá. Jako dárek by možná byl vhodný kravský roh.
Kraví roh.png
Kraví roh.png

[item=740000] Oddělovač.png

Kraví roh Produkt

78 39

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Značkovat dobytek.png

001.png

35 zkušeností
TY: Dobrý den, přináším dárek na důkaz přátelství! Indiáni se neprojevují přátelsky a ženou tě z vesnice. Tak tento dárek se nepovedl.
1660
(sektor B7)
Jednostranné přátelství
Myšlenky na indiány tě nenechají na pokoji. Třeba se jim nelíbí tvoje oblečení. Rozhodneš se obléci se do indiánského stylu. Třeba pak přijmou tvou omluvu.

Oblékni

Červený indiánský náhrdelník.png
Červený indiánský náhrdelník.png

[item=508000] Oddělovač.png

Červený indiánský náhrdelník Náhrdelník +3 Vytrvalost
+5 Zacházení se zvířaty

290 145

Zapotřebí:
- Úroveň 9
Dražitelné Předmět nelze vylepšit

35 zkušeností
Ty:Přicházím v míru. Mrzí mě ta kráva! A indiáni tě opět ženou. Tak tohle se ti taky moc nepovedlo. Navíc si indiány urazil tvým oblečením. Raději necháváš indiány zatím v klidu a vracíš se k pracím na základně.
1661
(sektor B7)
Pomoc na poslední chvíli
Čas běží a ty pracuješ dál na zvelebení základny. Již se tu pomalu cítíš jako doma. Ještě by to chtělo obytný prostor, rozhodl si se postavit malý srub. K tomu je potřeba porazit pár stromů.
30 minut
Kácet stromy.png
40 zkušeností
Při práci potkáš indiána. Je rozčílený. Indián: Pamtika! Pamtika! Asi ho máš následovat, jdeš za ním do nedalekého porostu.
1662
(sektor B7)
Pomoc na poslední chvíli
Indián tě vede do kamenného lomu. Tam stojí další kmenový válečníci plni obav a pokoušejí se přenášet kameny. Očividně je tam někdo zasypaný. Hrůza. Rychle se pouštíš do práce.
30 minut
Pracovat v kamenolomu.png
40 zkušeností
Konečně se ti povedlo odsunout velký kus kamene. Právě si zachránil malou indiánskou holčičku. Její jméno je "Lehká jako pírko". Jak příhodné. Indián: Agara, dombina, juhu! Jsi rád, že si mohl pomoci. Vracíš se na základnu a tvé svědomí je lehčí.
1663
(sektor B7)
Vývoj
Uplynulo mnoho dní. Bota se nudí. Rozhodl si se že půjdeš s kojotem na menší vandr. Vydáte se pěšky na obhlídku po okolí základy.
Zdolal vzdálenost:
3000
45 zkušeností
Když sis po dlouhém pochodu lehl do trávy aby sis odpočinul. náhle Shoe vyrazil. Rychle si se vydal za ním. Ty: Shoe, co je to tam vzadu? Následuješ kojota, až jste dorazili k bobří hrázi. To je boží znamení. Byla dlouhá zima a indiáni čekají jen na to, aby mohli vyrazit na lov. Měl by si jim tvůj nález ukázat.
1664
(sektor B7)
Vývoj
Ty: Pojďte se mnou, chci vám něco ukázat. Hrdě ukazuješ indiánům tvůj nález: bobří hráz. Pomůžeš jim při lovu, konec konců si jim zastřelil krávu.
30 minut
Strhnout přehradu.png
40 zkušeností
Společně strháváte bobří hráz. Konečně ti odpustili a stáváte se přáteli.
1665
(sektor B7)
Vývoj
Kmen má konečně dostatek jídla. To se musí oslavit: indiáni tě zvou na oslavu. Samozřejmě nechceš přijít s prázdnou a tak se postarej o trochu ovoce?
Pomeranče.png
Pomeranče.png

[item=791000] Oddělovač.png

Pomeranče Produkt

8 4

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Sbírat pomeranče.png

005.png

30 zkušeností
Jsi rád že máš konečně pořádnou společnost. Dokonce si indiány naučil pár slov z tvého jazyka. V budoucnosti si budete lépe rozumět. Ty: Přátelé! Indiáni: Přátelé! Oslava trvala do hluboké noci. Ráno se ale zase musíš věnovat povinnostem.
1666
(sektor B7)
Nezvaná návštěva
To už snad nemůže být lepší, konečně si našel opravdové přátelé. Ale zanedbáváš práci na základně, tvůj smysl pro povinnost tě tlačí. Tak do práce. Jdeš na obhlídku okolí za doprovodu Boty.
30 minut
Vyměřovat claimy.png
40 zkušeností
Shoe: Vrrr!Ty: Shoe, copak tam máš? Prodereš se hustým porostem a vidíš dva podezřelé muže. Bandité? Rozhodneš se je tajně poslouchat. Malý pochybný muž: Drahokamy, třpytivé drahokamy. Budeme boháči! Velký pochybný muž: Ano, ale nejdříve se musíme zbavit těch indiánů.Slyšel si toho dost a vyskočíš ze křoví.
1667
(sektor B7)
Nezvaná návštěva
Ty: Vy tam! Okamžitě zmizte! Muž: Kdo si? Tys nás poslouchal? Uvidíme co umíš.
Poraž Velký ubohý muž $ 50
Většího útočníka si porazil. Ostatní vzali nohy na ramena. O jakých drahokamech to ti muži mluvili? Co tu chtěli? A co to má společného s indiány?
1668
(sektor B7)
Nezvaná návštěva
Bota: Vrrr! Ty: Myslíš že jsou ještě nedaleko nějací muži? Pojď projdeme to tady a vyženeme ty ničemy.
Vyhrané duely s NPC:
5
45 zkušeností
Ti pochybní muži jsou pryč. Prozatím! Ale děláš si starosti kvůli indiánům! Muži mluvili o tom, že se musí nejdříve zbavit jich. Musíš je ochránit.
1669
(sektor B7)
Obrana
Indiáni: Nebezpečí?! Ty: Ano. Jste v nebezpečí ale bez starosti. Už jsem vymyslel plán, jak vás ochránit. Na základně je spousty ostnatého drátu. Rozhodneš se ho rozebrat a obeženeš s ním indiánskou vesnici.
30 minut
Oplocovat ostnatým drátem.png
50 zkušeností
Základna teď sice není už tak zabezpečená, ale je to pro dobrou věc. Bezpečnost indiánů je teď důležitější. Kdo si toho všimne, že si ho daroval.
1670
(sektor B7)
Obrana
Indiáni: Bezpečí? Ty:No, rozhodně to zpomalí útočníky ale pokud nějací projdou? Potřebuji zbraně. Obstaráš zbraně z nejbližšího města. Ty jsou sice určeny pro základnu, ale teď jsou potřeba jinde.  Quest hint: Každý zbrojíř má jiný sortiment. Pokud je nenajdeš v tomto obchodě, hledej v jiném městě.
Oblázek.png
Oblázek.png

[item=800000] Oddělovač.png

Oblázek Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
1 - 7 Poškození

15 7

Zapotřebí:
- Úroveň 2
DražitelnéPředmět nelze vylepšit

001.png

Zpráchnivělý obušek.png
Zpráchnivělý obušek.png

[item=4000] Oddělovač.png

Zpráchnivělý obušek Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
3 - 9 Poškození

26 13

Zapotřebí:
- Úroveň 7
DražitelnéPředmět nelze vylepšit

001.png

60 zkušeností
Indiáni jsou ozbrojeni. Ale umí se zbraněmi i zacházet? Měl by si jim ukázat, jak se používají v boji.
1671
(sektor B7)
Obrana
Ty: Takže se pustíme do zkoušky střílení. Vyzkoušíme si to na pár malých darebácích. Zůstaňte za mnou. Provedeš pár duelů s indiány, aby věděli jak se mají bránit.
Zkušenosti získané z duelů s NPC:
50
45 zkušeností
Indiáni jsou teď relativně v bezpečí. Ale výborní střelci to zrovna nejsou. Neměl by si nechat okolí nechat bez dohledu a proto by si se měl vrátit na základnu.
1672
(sektor B7)
Nováček
O pár dnů později. Cizinče: Jsem Henry Borne. Jsem nový rekrut a mám po tobě převzít základnu. Ty to tu máš do teď na povel? Ty: Nováček? O tom nic nevím. Borne: Posílá mě šerif abych tě vystřídal. To tu nejsou žádné zbraně ani ostnatý drát? Ty: Ehm....Ne. Ehm...proto je dobré že tu jsi. Měli by jsme postavit palisády, aby si měl hned co na práci. Tak to bylo o fous. Tenhle Henry by se neměl dozvědět o indiánech. Jestli ho posílá opravdu šerif, neměl by se dozvědět, že si daroval zbraně i ostnatý drát.
30 minut
Řezat dříví.png
50 zkušeností
Ta věc je divná. Nový rekrut - a ty si o tom nedostal žádnou zprávu?Henry Borne...To jméno ti není neznámé. Ale kde si ho už slyšel? Ale smysl pro povinnost je silnější než tvá nedůvěra.
1673
(sektor B7)
Nováček
Bota: Vrrrr! Borne:Proboha co je to za pazvíře? Kojoti patří do divočiny a ne na vojenskou základnu! Rychle, dělej něco, chce mě kousnout! Dáš Botě rychle jedno rajče, aby se udobřil. Divné, takhle se Bota nikdy nechoval.
Rajče.png
Rajče.png

[item=793000] Oddělovač.png

Rajče Produkt

6 3

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Sbírat rajčata.png

001.png

30 zkušeností
Má rekrut pravdu a Bota opravdu patří do divočiny, nebo je v tom něco jiného? Nespouštěj rekruta z očí, kojot se zatím ještě nikdy nemýlil, když potkal lumpa.
1674
(sektor B7)
Nováček
Borne: Ze strážní věže jsem zahlédl pár divokých koní. Myslím že by se tu hodili k naší práci. Jsi nazlobený. Kdo tu komu poroučí? No jo, co se dá dělat, poslední dobou si základnu opravdu zanedbával. Je nejvyšší čas do práce.
30 minut
Zajíždění koní.png
50 zkušeností
Při zajíždění přemýšlíš, jak se asi daří indiánům. Již si je dlouho nenavštívil, díky Henrymu Bornovi to nešlo. Neměl by o nich vědět, dokud si nebudeš jistý, že se mu dá věřit.
1675
(sektor B7)
Jiskry v noci
Jedné noci tě vzbudí kojot. Má něco v hubě. Co to je? Bota: Haf haf. Pokusíš se mu to vzít ale nenechá tě. Bota: Vrrrr. Měl by si mu dát rajče, jestli je ti ruka milá.
Rajče.png
Rajče.png

[item=793000] Oddělovač.png

Rajče Produkt

6 3

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Sbírat rajčata.png

001.png

30 zkušeností
Nevěříš vlastním očím, drahokam! Shoe kde si k tomu přišel? Následuješ kojota, který tě vede přes hustý porost až k jeskyni.
1676
(sektor B7)
Jiskry v noci
Důl! Přímo uprostřed indiánského teritoria. Byl to ten důvod proč chtěli ti muži zneškodnit indiány? Jdeš dál do štoly, jestli tu opravdu jsou drahokamy.
30 minut
Hledání polodrahokamů.png
55 zkušeností
Opravdu, ta štola je plná drahokamů. Takže o tohle tu šlo. Štola je na indiánském území. Pokud se to provalí, jsou ve velkém nebezpečí. Shoe: Wrrr! Ty: Je tam někdo? Ale nevidíš nikoho. Shoe co jsi tam viděl? Rozhodneš se vrátit se na základnu, než si Born všimne, že si zmizel.
1677
(sektor B7)
Sám ďábel
Další den. Borne: Včera v noci byla ošklivá bouřka. Telefoní sloupy jsou povalené. Měli by jsme je opravit. Jo a můžeš toho tvýho kojota nechat tady? Pořád na mě cení zuby. Ty: Bouřka? Žádné jsem si nevšiml. No co se dá dělat, jdeme na to. No dobrý tedy, Shoe zůstaneš zde, než se vrátíme. Vydáš se s Henrym k telegrafním sloupům.
30 minut
Stavět telegrafní sloupy.png
55 zkušeností
Jste daleko od základny a opravujete telegrafní sloupy. Divné že popadaly, když žádná bouřka nebyla, natož vichřice. Najednou tě někdo praští do hlavy. Zatmí se ti před očima.
1678
(sektor B7)
Sám ďábel
Vzbudíš se. Borne stojí před tebou a drží namířenou zbraň. Borne: To jsou věci že? Konečně jsem tě odlákal od toho protivného zvířete. Ty muži co si vyhnal, byli mí muži.Takže teď by jsme to vyřídili a cestak drahokamům je volná. Ty: Henry Borne, tak teď už vím proč mi tvé jméno bylo povědomé. Neměl bych ti spíš říkat Dutch Henry? Nejznámější zloděj široko daleko. Měl jsem na to přijít hned. Takže Henry Borne je Dutch Henry, známý zloděj koní. On se ti směje do očí. Mžitky před očima zmizely a ty tasíš zbraň.
Poraž Henry Borne aka Dutch Henry $ 50
Muži Henryho Dutcha: Stop! To jsi tak naivní a myslíš si že jste tu sami? Tak se ještě rychle pomodli, to bys mohl ještě stihnout. Tak to je konec, Henryho kumpáni jsou tu taky. Všechny nepřemůžeš. Henry ... tak upustil od zlodějského řemesla a teď se chystá zabíjet pro drahokamy. Teď se musí něco stát ale rychle..
1679
(sektor B7)
Sám ďábel
Borne: Bez tvého kojota jsi namydlený. My se jdeme podívat, co dělají naše drahokamy a bez toho aby si tam čmuchal. Ty: To se ti vymstí Borne! Borne: To se uvidí. Teď zavři zobák, vezmi lopatu, jdeš si totiž kopat vlastní hrob. Borne na tebe míří zbraní, nezbývá ti nic jiného, než se pustit do kopání.
30 minut
Kopat hroby.png
55 zkušeností
Jsi svázaný a nemáš již šanci. Dutch Henry Borne na tebe cílí zbraní. Situace se zdá bezvýchodná. Hrob je již hotov a čeká na tebe.
1680
(sektor B7)
Sám ďábel
Co se to hýbe v keři? Indiáni! Bota je přivedl na pomoc! Indiáni: Útok! Indiáni se vrhají na bandity se zbraněmi, které si jim dal. Teď můžeš Dutche Henryho Borna zajmout.
Poraž Henry Borne aka Dutch Henry $ 50
Ty: Hra u konce Henry Borne alias Henry Dutchi . Borne: Ne, jsem ztracen...ten hloupý kojot, měl jsem o něj postarat. Bota přiběhne a vycení své zuby.  Finish hint: Tak si vyber. Pošleš Dutche do pekla nebo ho necháš žít?

Teď máš na výběr ze dvou možností:

Zadavatel Název Podmínky Odměna
1800
(sektor B7)
Rozhodnutí
Chceš mě nechat na živu? Opravdu? To bych samozřejmě taky udělal - ehm - nechtěl jsem tě shodit do hrobu, jen postrašit. Quest hint: Jsou dvě možnosti jak zvládnout Henryho Dutche. Přemýšlejte o tom, co chcete provést, před dokončením questu.
- 50 zkušeností
Ubalená cigareta.png
Ubalená cigareta.png

[item=13703000] Oddělovač.png
Ubalená cigareta Nejdřív si zakouřím a pak se pustím do dalšího duelu.

Účinky:
Zvýšení duelové motivace: 15%

27 13

Předmět nelze vylepšit

001.png


Po té co Dutche Henryho odvedl šerif, chceš se pokochat jak sedí v železech. Šerif ti tu nechal ručně balenou cigaretu, jako poděkování.
1801
(sektor B7)
Rozhodnutí
Ne, prosím, hlavně mě nestrkej do hrobu!!! Prosím!!! Quest hint: Jsou dvě možnosti jak zvládnout Henryho Dutche. Přemýšlejte o tom, co chcete provést, před dokončením questu.
- 50 zkušeností
Žaludeční kapky.png
Žaludeční kapky.png

[item=1883000] Oddělovač.png
Žaludeční kapky Lék na bolení břicha.

Účinek:
Bonus zdraví: 10%

48 24

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Mastičkář ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Křída 2x Pomůcky na podpal

001.png


Jedním rozmáchnutím strčíš Dutche Henryho do jámy, která byla určená pro tebe. Ale trochu špatné svědomí tě tlačí.Ještě že máš sebou žaludeční kapky.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
1681
(sektor B7)
Stěhování
Indiáni: Přátelé! Jsi dojat. Indijáni ti právě zachránili kůži. Tím je hluboké přátelství potvrzeno. Ty: Přátelé!
- 500 zkušeností
$ 1000
20 dluhopisů
Titul: Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi
Dělníkův šátek.png
Dělníkův šátek.png

[item=41045000] Oddělovač.png

Dělníkův šátek Náhrdelník +5 Uhýbání
+6 Plavání
+7 Manuální zručnost

100 50

Souprava:

Hnědý širák.png

Černé oblečení.png

Vidle.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 10
Dražitelné Předmět nelze vylepšit


Indiáni se přestěhovali poblíž základny. Teď vás již nikdo nerozdělí.