Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1890 Sledovat stopu
Ty jsi vyřešil ten problém s nedostatkem vody v Newportu? Že to byl starosta? Páni, kdo by si to pomyslel, že jo? Říkáš, že prodával vodu nějakému chlápkovi jménem Calvin? Calvin...znám to jméno. Calvin, kterého znám dělá velký rozruch v průmyslu, politice a dokonce podporuje šerifa. Vsadím se, že se jedná o dvě různé osoby. Dalším úkolem je zjistit, kam tyto trubky směřují a zda nás dovedou ke skutečnému viníkovi. Vyhrabávat si cestu těmito trubkami nebude snadné. Musí to být stovky kilometrů a sám to nezvládneš. Pomůžu ti se svými zástupci, ale potřebujeme nějaké krumpáče.
Krumpáč.png
Krumpáč.png

[item=753000] Oddělovač.png

Krumpáč Produkt

44 22

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Těžit železnou rudu.png

010.png

30 Zkušeností

Moji muži už několik hodin vyhrabávají trubky. Mám dobrou a zlou zprávu. Dobrá zpráva:našli jsme konec potrubí. Špatná zpráva: Potrubí končí v pevnosti Mencer.
ID:1891 Sledovat stopu
Potrubí vede k pevnosti Mencer. Nevíš co je to za pevnost? To je mohutná pevnost banditů. Je plná ohavných darebáků ozbrojených až po zuby. Zde ti už bohužel nepomůžu, je to příliš nebezpečné pro mé muže. Kdybych byl tebou, tak bych nechal pevnost Mencer na pokoji. Mimochodem, nachází se v severní části mapy. Hodně štěstí!
Vyřiď: Mencerova tvrz
[ID: 1892]

25 Zkušeností

Říkal jsem ti, abys nechal pevnosti Mencer na pokoji. Žádný šerif se k ní nepřiblížil na více než padesát kilometrů.
ID:1892
(sektor A3)
Mencerova tvrz
Přijel jsi k pevnosti Mencer. Potrubí končí někde za zdi opevnění. Může to být Calvinova pevnost, o které mluvil Newportský starosta? Je za tím vším on? Pevnost je obrovská a impozantní.Postava stojící na balkóně tě pozoruje. Lotr: Kdo k čertu jsi? Potrubí? Zmiz!To není tvoje věc. Co chceš dělat? Dobýt pevnost Mencer úplně sám? Hahaha ... Hodně štěstí.
Absolvovat bitvu o pevnost: 1x 150 Zkušeností
Tvůj pokus o nájezd na pevnost Mencer byl fiasko. Pevnost je prostě příliš velká, abys ji zdolal sám. Ani ses k ní příliš nepřiblížil a darebáci tě bez mrknutí oka poslali k zemi. Ležíš obličejem v prachu. Poražen a vážně zraněn. Tvé oči jsou těžší. Svět zčernal...
ID:1893
(sektor A3)
Naživu
Konečně jsi vzhůru. Nepoznáváš okolí. Kde to k čertu jsem? Co se stalo? Začínáš si vzpomínat. Snažil ses dostat do pevnosti Mencer a myslel sis, že zemřeš v poušti...Vidíš postavu ŽenaHeleme se, kdopak se nám to probouzí? Našla jsem tě před pevností polomrtvého.Jsem Bonnie. to je moje farma. Vzala jsem tě sem, abych tě ošetřila. Už je ti líp? A teď mi řekni, co se stalo.
- 10 Zkušeností
Shrneš svou cestu Bonnie. O Základně, jak byla vypálena, co se stalo v Newportu a stopa k někomu, kdo se jmenuje Calvin, co tě sem přivedlo. Bonnie:Aha. Máš toho docela dost za sebou. Jsi stále příliš zraněn jít dál.Zůstaň na mé farmě do doby, než se úplně uzdravíš. Všiml sis rychlého záblesku v očích Bonnie, když jsi zmínil jméno Calvin. Zná ho? Nechceš se ptát, abys neurazil její pohostinnost.
ID:1894
(sektor A3)
Život na farmě
O několik dní později ... Bonnie:Vypadáš mnohem lépe. Zdá se, že se uzdravuješ. Osedlej koně a pojeď se mnou. Ukážu ti ranč. Bonnie ti ukazuje ranč.Cváláte vedle sebe.Povídáte si. Dozvíš se, že se stará o celou farmu sama.

Vzdálenost zdolaná na koni: 10000

90 Zkušeností

Vaši poslední zastávkou je zarostlý hrob. Bonnie má smutný výraz ve tváři. Bonnie:Tento Calvin, cos mi o něm vyprávěl. Znám ho. Je to vlivný a bohatý muž.Má prsty v politice, obchodu a všech druhů podnikání.Pod záminkou bohatého mecenáše obchoduje s otroky a všemi druhy nekalého podnikání.Nikdo nic nezmůže. Můj otec to o něm zjistil.Chtěl upozornit příslušné orgány, ale Calvin podporuje všechny typy komunálních služeb.Nikdo mu nevěřil. Z tohoto důvodu, se snažil Calvinův gang otce přinutit k prodeji farmy za pár centů. Nakonec otec zaplatil životem...Prostě si nemohl připustit, že mu nikdo nevěřil. Od té doby se starám sama o farmu. Věříš mi?
ID:1895
(sektor A3)
Život na farmě
O pár dní později... Cítíš se na farmě trochu zbytečný. Bonnie je laskavá a stará se o tebe jak nejlépe dokáže.Jako poděkování nabídneš Bonnie pomocnou ruku na farmě. Divocí vlci stále napadají dobytek. Měl by ses jich zbavit a nahradit chybějící buvoly.

2 hodiny
Lovit bizony.png
2 hodiny
Lovit vlky.png

100 Zkušeností

Bonnie:Díky, že mi pomáháš s farmou. Mezitím jsem mluvila s některými lidmi. Budeš potřebovat hodně pomoci, abys pevnost dobyl. Ale znám správné lidi. Nigel, bývalý prodejce zbraní maršál udržuje malé město Adillo vedle farmy Seth, šílený lovec pokladů. Promluv si s nimi. Pomůžou ti s nájezdem na pevnost Mencer. Vrať se, až budete hotovi.
ID:1896
(sektor A3)
Nigelův univerzální prostředek
Nigel: Ne, ne, ne. I kdyby jsi byl dobrý přítel Bonnie, ale před nějakou dobou jsem ukončil celé své zbrojní podnikání. No, možná bych to zvážil, pokud bys mi pomohl získat nějaké dolary. Mám nový výnosný podnikatelský nápad: prodávat své vlastní zázračné medicíny. Pomož mi s pověstí a já ti pomůžu s pevnosti Mencer. Vyrob lektvar - prototyp Nigelova univerzálního prostředku.Obsahuje 10 borůvek a 10 dýní dohromady umletých.
Nigelův univerzální prostředek.png
Nigelův univerzální prostředek.png

[item=2412000] Oddělovač.png

Nigelův univerzální prostředek Tento lektvar měl léčit všechny druhy nemocí? Ale jsou to jen ovocné šťávy. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

105 Zkušeností

Nigel:Ach, děkuji za lektvar. To bude můj univerzální prostředek ...Co tím myslíš, že jednoduchá šťáva z bobulí není žádný univerzální prostředek?Je to o trhu a tržní poptávce.Pokud lidé uvěří v produkt, bude léčit. A já tím získám spoustu peněz.


Jak získat:

Předmět Mít v inventáři Práce
Nigelův univerzální prostředek.png
Nigelův univerzální prostředek.png

[item=2412000] Oddělovač.png

Nigelův univerzální prostředek Tento lektvar měl léčit všechny druhy nemocí? Ale jsou to jen ovocné šťávy. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

Dýně.png
Dýně.png

[item=1810000] Oddělovač.png

Dýně Produkt

25 12

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Sklízet dýně.png

010.png

Borůvka.png
Borůvka.png

[item=1811000] Oddělovač.png

Borůvka Produkt

15 7

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Sbírat borůvky.png

010.png

Mlít kávu.png
nebo
Mlít obilí.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1897
(sektor A3)
Nigelův univerzální prostředek
Nigel:Dobrá, nastal správný čas uvést prostředek na trh. Tady je plán.Uspořádal jsem malou prezentaci produktů.Představím Nigelův univerzální prostředek před davem.Budeš můj náhodný zkušební králík. Zavolám tě na pódium, ty se napiješ a TADÁÁÁ: okamžitě se budeš cítit lépe. Stane se kouzlo. Jediné, co musíš udělat je, vypadat jako zraněný a nemocný. Lidé musí uvěřit, že prostředek vyléčí všechny tvé bolesti. Lidé budou prostředek páčit z mých rukou. Necítíš se dobře při myšlence hrát si na pokusného králíka. Ale potřebuješ Nigelovu pomoc s pevnosti Mencer.

Zranění při práci:
99 Hp

98 Zkušeností

Představení prostředku začíná. Nigel stojí před velkým davem a chválí svůj prostředek. Nigel:Zdravím všechny!Dovolte abych vám představil: nejúčinnější lék na všechny nemoci: Nigelův univerzální prostředek.Kdo si ho chce vyzkoušet? To je znamení pro tebe.Nemáš z toho dobrý pocit, ale vykročíš dopředu. Nigel:Zdravím mladíku. Nikdy jsme se nesetkali. Páni, ty jsi samá modřina.Pracovní úraz?Na, tady máš prostředek.Vyzkoušej ho, budeš se cítit lépe. Polkneš lék a předstíráš, že se najednou cítíš skvěle.Jaká parodie, ale zafungovalo to. Pobláznění lidé začínají kupovat Nigelův lék.
ID:1898
(sektor A3)
Nigelův univerzální prostředek
Nigel:Tvůj výkon byl skvělý. Každý chce získat láhev Nigelova univerzálního prostředku. Je to lepší než tiskárna na peníze. Musíme rozšířit náš trh. Můžeš mi pomoct s prodejem prostředku? Potřebuji víc peněz. Poté ti pomůžu s pevností Mencer.

Prodat 10 předmětů u
Cestovní obchodník

100 Zkušeností

Nigel: Páni, Nigelův univerzální lék je hit. Mám teď tolik peněz. Muahahahaha. Co? Zbraně? No promiň, říkal jsem ti, že v tomto oboru nedělám. Prachy prachy prachy ... Než zareaguješ, Nigel se otočí a běží. Pěkný chlapík ...
ID:1899
(sektor A3)
Nigelův univerzální prostředek
Jakmile doženeš Nigela, dav rozzlobených lidí na něj křičí Rozzlobený zákazník: Ty! Ty podvodníku! Prodal jsi mi tento prostředek, ale stále mám artritidu! Chci své peníze zpět. Ostatní zákazníci: Tady taky. Můj kašel se nelepší. Neprodal jsi nám nic jiného než šťávu z bobulí! Chudák Nigel, křičí na něj tucet rozzlobených zákazníků. Mohou ho zlynčovat, pokud nepřijmeš okamžitá opatření.

Poraž Rozzuřený zákazník

55 Zkušeností

Nigel: Páni, děkuji ti. Možná by mě zlynčovali. Zachránil jsi mi život. Ale můj život je bezcenný... Musel jsem vrátit zákazníkům své peníze zpět... Jsem na dně.
ID:1900
(sektor A3)
Nigelův univerzální prostředek
Nigel:Důvod, proč jsem potřeboval peníze je ten, že dlužím Calvinovi... Víš od Bonnie, že jsem si vydělával na živobytí prodejem zbraní. Mno, prodal jsem do pevnosti Mencer nějaké zbraně, které byly zastaralé - koupil jsem je levně. Byla to blbost. Tito psanci to zjistili a byli opravdu naštvaní. Musím je vrátit. Jsem v těžké kaši...

5000 $

100 Zkušeností

Nigel: Co? Ty jsi mi půjčil peníze? Zachránil jsi mi život - dnes již dvakrát. Já ti za to pomůžu s pevností Mencer. Slíbuji.
ID:1901
(sektor A3)
Nigelův univerzální prostředek
Nigel: Mluvil jsem se starým přítelem, kovářem, který může vyrobit Gatlingovou zbraň. Řekl mi, jak mám jednu vyrobit. Potřebujeme na to tři rezavé brokovnice. Stačí mít zbraně v inventáři a postříbřit je. Ty získáš zbraně a uděláš práci se stříbrem, já ti pomohu s tavením.
Gatling.png
Gatling.png

[item=2373000] Oddělovač.png

Gatling Tento gatling ti pomůže sejmout pevnost Mencera. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

99 Zkušeností

Nigel: Toto je funkční Gatlingová zbraň.Vsadím se, že toto dítko zatřese s těmi darebáky v pevnosti Mencer. Řekni mi až budeš připraven. Žádné starosti, zbraně budou funkční! Pračce Velmi dobře, nyní jsi získal pomoc od Nigela.


Jak získat:

Předmět Mít v inventáři Práce
Gatling.png
Gatling.png

[item=2373000] Oddělovač.png

Gatling Tento gatling ti pomůže sejmout pevnost Mencera. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

Rezavá brokovnice.png
Rezavá brokovnice.png

[item=807000] Oddělovač.png

Rezavá brokovnice Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
5 - 19 Poškození

124 62

Zapotřebí:
- Úroveň 17
DražitelnéPředmět nelze vylepšit

003.png

Těžit stříbro.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1902
(sektor A3)
Spravedlnost v Adillo
Jakmile jsi vkročil do kanceláře šerifa, přichytil jsi maršála obaleného v novinách a spícího. Zaklepeš hlasitě na dveře, abys ho probudil. najednou vyskočí a vytasí zbraň. Maršál:Ani hnout! Kdo jsi, že jsi takto vešel do mé kanceláře? Musíš být jedním z těch lotrů z pevnosti Mencer. Vypadni odsud!

Poraž Ospalý maršál z Adillo

103 Zkušeností

Maršál: Ach bože, Je mi to tak líto ... Jste ten, o kterém mi řekla Bonnie. Spletl jsem si tě s jedním z té pevnosti Mencer. Prostě dělají, co se jim zlíbí. Jsem tak přetížen prací...
ID:1903
(sektor A3)
Spravedlnost v Adillo
Maršál: Je mi líto, nemůžu ti pomoct. Jsem zaplněn prací. Jsem ztracen. Tito darebáci z Menceru dělají, co se jim v Adillo zlíbí. Zabírají salónek a pijí bez placení. Chudák barman mi volal a žádal o pomoc, ale tito špinavci mě akorát vyhodili ze dveří salónu. Můžeš se s nimi vypořádat?

Vyhrané duely s NPC
10x

94 Zkušeností

Maršál:Děkuji, že jsi odvedl tyto psance z Adillo. Možná to na chvíli pomůže. Ale mám stále spoustu práce s tou zatracenou pevnosti, která terorizuje město...
ID:1904
(sektor A3)
Spravedlnost v Adillo
Maršál:Vedení kanceláře šerifa je jeden velký nepořádek. Jsem zavalen prací nedokončených honiteb a volných utečenců. V této oblasti existuje prostě příliš mnoho psanců. Za tím vším je pevnost. Můžeš mi podat pomocnou ruku a zastrašit je pryč?

Absolvovat duel
1x

93 Zkušeností

Maršál: Velmi dobře. Konečně některé prémie byly dány k spravedlnosti.Město bude mít na chvíli klid. Nyní ti můžu pomoci.
ID:1905
(sektor A3)
Spravedlnost v Adillo
Maršál: Ale ne, právě jsem obdržel telegram. Vlak s osadníky projíždí kolem této oblasti. Tato oblast je příliš nebezpečná. Psanci z pevnosti Mencer přepadnou chudé osadníky, nebudeme-li jednat. Rychle, musíme se tam dostat co nejrychleji! Musíme ohlídat jejich průjezd.

5 hodin
Chránit osadníky.png

103 Zkušeností

Maršál: Díky za veškerou pomoc. Osadníci jsou nyní v bezpečí. jakmile budeš chtít napadnout pevnost, já a moji zástupci ti poskytnou palebnou podporu. Můžeš se na nás spolehnout. Skvělé, získal jsi pomoc od Maršála.
ID:1906
(sektor A3)
Zlatá horečka
Seth:Oh, ty musíš být {player_name}! Bonnie mi o tobě řekla. Ano, mohu vstoupit do pevnosti, aniž by si toho někdo všiml. Jsem velmi známý zločinec. Ale teď ti nemůžu pomoct. Jsem zaneprázdněn. Musím dostat zpátky mou mapu pokladů... Mé zlatíčko... Cože? Můžeš mi pomoci? Dobrá, ale vyjasníme si jedno: Tohle je můj poklad, nebudu ho s tebou sdílet. Moje mapa byla ukradena mým bývalým parťákem. On je teď ve vězení... Žádný způsob, jak se tam dostat. Takže budu pozorovat dveře vězení a bude mu střílet v okamžiku, když se dostane ven. Dostal měsíc. Budeš muset počkat měsíc se mnou. Budu mít oči přilepené na toto vězení. Ty hlídej prostor kolem něj.
Kus Sethovy mapy 1.část.png
Kus Sethovy mapy 1.část.png

[item=2371000] Oddělovač.png

Kus Sethovy mapy 1.část Kousek této mapy můžete dostat od Sethoveho parťáka, který sedí ve vězení. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

110 Zkušeností

Seth: Co? Ty máš mou mapu? Ale počkat, to je ale půlka té mapy. Kde je druhá část??

Teď máš na výběr ze dvou možností:

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2051
(sektor A3)
Sethův způsob
Rozhodneš se, že tu počkáš se Sethem jeden měsíc. Pche, jak nudné...

672 hodin
Jít na průzkum.png

Titul: Znuděný kovboj
110 Zkušeností

Kus Sethovy mapy 1.část.png
Kus Sethovy mapy 1.část.png

[item=2371000] Oddělovač.png

Kus Sethovy mapy 1.část Kousek této mapy můžete dostat od Sethoveho parťáka, který sedí ve vězení. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png


Opravdu jsi vybral tuto možnost?? Dobrá .... Skoro jsi umřel nudou, ale nakonec Sethův kumpán byl propuštěn. Tys ho přepadl a okradl ho o mapu.
ID:2052
(sektor A3)
Tvá cesta
Čekat tu celý měsíc?? V žádném případě. Ty se rozhodneš jít do toho vězení a případ vyřešit svou vlastní cestou.

5 hodin
Strážit vězení.png

110 Zkušeností

Kus Sethovy mapy 1.část.png
Kus Sethovy mapy 1.část.png

[item=2371000] Oddělovač.png

Kus Sethovy mapy 1.část Kousek této mapy můžete dostat od Sethoveho parťáka, který sedí ve vězení. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png


Dokonalé. Ukradl jsi mapu zpod polštáře vězně. Snadné.

Dle tvého řemesla

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1907
(sektor A3)
Zlatá horečka
Seth: Ten idiot! Můj parťák prodal polovinu mapy nějakému indiánskému vězni, aby dostal cigarety. CIGARETY! Ta mapa stojí mnohem více. Musíme ji dostat zpátky od indiánů. Ale my potřebujeme něco, s čím se dá obchodovat. Jsi polní kuchař, že? Co třeba džbán vody? Indiáni jej potřebují k přípravě různých nápojů a toniků.

Polní kuchař

Džbán s vodou.png
Džbán s vodou.png

[item=1856000] Oddělovač.png
Džbán s vodou Velký džbán plný vody. Je potřebný pro více řemesel.

30 15

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Kuchař ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Sklenice vody 1x Džbán

005.png

90 Zkušeností

Seth:Skvělé. Nyní můžeš s těmito Indiány obchodovat. Bude to chvíli trvat. Mohou to být pěkně tvrdohlaví vyjednávači.
ID:1908
(sektor A3)
Zlatá horečka
Seth: Ten idiot! Můj parťák prodal polovinu mapy nějakému indiánskému vězni, aby dostal cigarety. CIGARETY! Ta mapa stojí mnohem více. Musíme ji dostat zpátky od indiánů. Ale my potřebujeme něco, s čím se dá obchodovat. Jsi mastičkář, že? Co třeba slunce z pyritu? Indiáni ji potřebují ke čtení kalendáře.

Mastičkář

Slunce z pyritu.png
Slunce z pyritu.png

[item=1945000] Oddělovač.png
Slunce z pyritu Pyritové slunce získané ze surového pyritu.

20 10

Předmět nelze vylepšit
Mastičkář ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Surový pyrit

005.png

90 Zkušeností

Seth:Skvělé. Nyní můžeš s těmito Indiány obchodovat. Bude to chvíli trvat. Mohou to být pěkně tvrdohlaví vyjednávači.
ID:1909
(sektor A3)
Zlatá horečka
Seth: Ten idiot! Můj parťák prodal polovinu mapy nějakému indiánskému vězni, aby dostal cigarety. CIGARETY! Ta mapa stojí mnohem více. Musíme ji dostat zpátky od indiánů. Ale my potřebujeme něco, s čím se dá obchodovat. Jsi kovář, že? Co třeba nějaké nože? Indiáni je potřebují k ostření svých oštěpů.

Kovář

Nůž.png
Nůž.png

[item=1858000] Oddělovač.png
Nůž Pracovní nůž, potřebný u více řemesel.

120 60

Dražitelné

Předmět nelze vylepšit

Kovář ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Kladivo 1x Roztavené železo 1x Kamení

005.png

90 Zkušeností

Seth: Skvělé. Nyní můžeš s těmito Indiány obchodovat. Bude to chvíli trvat. Mohou to být pěkně tvrdohlaví vyjednávači.
ID:1910
(sektor A3)
Zlatá horečka
Seth: Ten idiot! Můj parťák prodal polovinu mapy nějakému indiánskému vězni, aby dostal cigarety. CIGARETY! Ta mapa stojí mnohem více. Musíme ji dostat zpátky od indiánů. Ale my potřebujeme něco, s čím se dá obchodovat. Jsi sedlář, že? Co třeba nějaké kožené vaky? Indiáni je používají k ukládání skalpů.

Sedlářský mistr

Kožený vak.png
Kožený vak.png

[item=1951000] Oddělovač.png
Kožený vak Sešitá kožená brašna.

25 12

Předmět nelze vylepšit

Sedlář ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Vydělaná kůže

005.png

90 Zkušeností

Seth:Skvělé. Nyní můžeš s těmito Indiány obchodovat. Bude to chvíli trvat. Mohou to být pěkně tvrdohlaví vyjednávači.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1911
(sektor A3)
Zlatá horečka
Seth:Velmi dobře, vyrobil jsi některé dobré věci. Uvidíme, jestli získáš zpět můj druhý kousek mapy při obchodování s indiány. Hodně štěstí, mohou to být velmi tvrdohlaví obchodní partneři.

4 hodiny
Vyjednávání s indiány

120 Zkušeností

Kus Sethovy mapy 2.část.png
Kus Sethovy mapy 2.část.png

[item=2372000] Oddělovač.png

Kus Sethovy mapy 2.část Vyměnil jste tento kousek mapy s indiány. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png


Seth: Podařilo se ti to?
ID:1912
(sektor A3)
Zlatá horečka
Seth: Oba kusy mapy? Podařilo se ti je získat? Jsem bohatý. Haha, velký poklad bude můj. Dej mi je. Pak ti pomůžu s těmi darebáky z pevnosti Mencer.
Kus Sethovy mapy 1.část.png
Kus Sethovy mapy 1.část.png

[item=2371000] Oddělovač.png

Kus Sethovy mapy 1.část Kousek této mapy můžete dostat od Sethoveho parťáka, který sedí ve vězení. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

Kus Sethovy mapy 2.část.png
Kus Sethovy mapy 2.část.png

[item=2372000] Oddělovač.png

Kus Sethovy mapy 2.část Vyměnil jste tento kousek mapy s indiány. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

25 Zkušeností

Seth: Na shledanou! Jdu pryč. Jak jsem řekl: nikomu ani muk! Seth ti vytrhne mapu z rukou. Sleduješ jeho úprk ... běží přímo k banditům. Sakra, skvělé ...
ID:1913
(sektor A3)
Zlatá horečka
Lotr: Co to ​​tady máme? Seth! Nejubožejší drobný zločinec všech dob. A co tě k nám přivádí?Mapa. Jak pěkné. A teď můžeš vyčistit mé boty! Seth: Ale ne, už zase. Čistil jsem boty minulý týden. Dobrá, ok, udělám jak říkáš, stačí dát pryč tu pistoli. Sleduješ situaci.Ti ničemové zesměšňují Setha. Je ti ho trochu líto a rozhodneš se mu pomoci.

Poraž Lotr z pevnosti Mencer

99 Zkušeností

Seth:Díky, že jsi mi pomohl.Je mi líto, že jsem ti nevěřil a utekl jsem. Pomůžu ti s nájezdem na pevnost Mencer. Výborně, získal jsi pomoc od Setha.
ID:1914
(sektor A3)
Trojský kůň
Bonnie: Působivé.Zajistil sis tři spojence a já poskládala plán.Nazvala jsem to Operace Trojský kůň. Dostaneme se do pevnosti v převlečení za jižanské obchodníky. Gatlingové zbraně budou skryté ve falešném, obrněném obchodním voze. Seth rozptýlí bandity v pevnosti, takže nikdo nebude hlídat vchod. Maršál nám poskytne palebnou silou z dálky. Pojďme se připravit.

Vyřiď: Trojský kůň [ID: 1915]
Vyřiď: Trojský kůň [ID: 1916]

200 Zkušeností

Bonnie: Zdá se, že jsme připraveni, aby pevnosti Mencer padla. Každý ví, co má dělat. Jsi řidič, Seth bude rozptylovat hlídku, maršál zajistí palební podporu. Začneme Operaci Trojský kůň, jakmile slunce zapadne.
ID:1915
(sektor A3)
Trojský kůň
Bonnie: Potřebujeme naše koně, dále obrněný dostavníkový vůz, kde skryjeme Gatlingové zbraně. K tomu budeme potřebovat hodně dřeva a hřebíků. Chceme-li, aby vypadal vůz autenticky, budeme potřebovat jižanskou vlajku. Je čas vyhrnout si rukávy.

5 hodin
Mýtit les.png

Gatling.png
Gatling.png

[item=2373000] Oddělovač.png

Gatling Tento gatling ti pomůže sejmout pevnost Mencera. Neprodejné Předmět nelze vylepšit

001.png

Vlajka Konfederace.png
Vlajka Konfederace.png

[item=762000] Oddělovač.png

Vlajka Konfederace Produkt

86 43

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Stavba panského domu.png

001.png

Hřebík.png
Hřebík.png

[item=784000] Oddělovač.png

Hřebík Produkt

8 4

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Stavět ranč.png

015.png

94 Zkušeností

Bonnie: dostavník je pevný a autentický. Dobrá práce!
ID:1916
(sektor A3)
Trojský kůň
Bonnie: Jsi řidič dostavníku. Budeš muset vypadat jako jižanský obchodník, abys nevypadal podezřele. K tomu potřebujeme správné oblečení.
Nasaď:
Černá buřinka.png
Černá buřinka.png

[item=224000] Oddělovač.png

Černá buřinka Pokrývka hlavy +1 Charisma +12 Obchodovat
+16 Střílet

3360 1680

Souprava:

Žíravina.png

Hnědá vesta.png

Elixír.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 35
Dražitelné

001.png

Černá vesta.png
Černá vesta.png

[item=341000] Oddělovač.png

Černá vesta Oblečení +1 Zručnost +11 Síla úderu
+7 Reflexy
+9 Střílení
+8 Vést

3180 1590

Zapotřebí:
- Úroveň 27
Dražitelné

001.png

97 Zkušeností

Bonnie: Páni, vypadáš jako správný jižanský obchodník. Docela hezké. Ti ničemové ve Fort Mencer nepojmou podezření.
ID:1917
(sektor A3)
Útok na pevnost Mencer
Ty a tvoji spojenci jste na místě. Nacházíte se v řízeném falešném dostavníku naproti pevnosti. Gatlingové zbraně jsou skryté uvnitř a budou vystřeleny Nigelem. Opilý strážce otevřel dveře. Vypadá to, že Seth udělal svou práci dobře. Jedete do pevnosti.Maršál je připraven jistit vás z zvenčí. Tvůj cíl je dostat Calvina do svých rukou.
Tento úkol můžeš přijmout pouze od 21:00 do 23:59 hodin.

Vyhrané duely s NPC:

15

3000 Zkušeností
1000 $
25 Dluhopisů
Titul: Jezdec trojského koně

Kůň gentlemana.png
Kůň gentlemana.png

[item=664000] Oddělovač.png

Kůň gentlemana Zvíře +0,04 Charisma (Pro úroveň) +0,4 Vést (Pro úroveň)
+0,4 Vystupování (Pro úroveň)
Rychlost: +100% Neprodejné Souprava:

Hnědý cylindr.png

Drahý žaket.png

Vycházková hůl.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 50
- Pohlaví: mužskou postavu

001.png

nebo
Kůň tanečnice.png
Kůň tanečnice.png

[item=665000] Oddělovač.png

Kůň tanečnice Zvíře +0,05 Charisma (Pro úroveň) +0,3 Vytrvalost (Pro úroveň)
+0,4 Zacházení se zvířaty (Pro úroveň)
Rychlost: +100% Neprodejné Souprava:

Perlový náhrdelník.png

Taneční šaty.png

Kudramin slunečník.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 50
- Pohlaví: ženskou postavu

001.png


Se společnými silami a po velkém boji pevnost padla. Ale žádná stopa po tom velkém padouchovi Calvinovi. Přitlačil jsi některé darebáky ke zdi. Výsledek: samozřejmě, že byl Calvin varován. Utekl z pevnosti jakmile začal útok. Možná, že šerif něco ví.

.
.
.
.
.
.
.