Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2028 Pravá ruka ďábla
(sektor A7)
Šerif: Něčím jsi prošel. Zachránil jsi ranč od prodeje, potkal jsi nového kamaráda - bezejmenného hráče na foukací harmoniku a stál jsi Calvinovi tváří v tvář. Nyní hledáš své pravé já. Zdáš se zmatený. Nemůžeš si vzpomenout na své dětství a tento sirotčinec. Hledáš proto dva muže, kteří jsou známí jako levá a pravá ruka ďábla? Ano, samozřejmě že jsem o nich slyšel. Mají svá jména, protože mají nejrychlejší kolty v celé poušti. Tito špinaví psanci jsou daleko na vrcholu seznamu nejvíce hledaných mužů. Nevím, kde se nachází levá ruka. Ale pravá ruka - toho jsem chytil. Se svým bratrem chtěl ukrást koně. Chceš si s ním promluvit? Sedí za mřížemi - ne v normálním vězení - je ve vazbě ve Westchesteru, ve vězení pro odporné darebáky z prérie.

Vyřiď: Útěk z vězení [ID: 2029]

200 Zkušeností

Šerif se na tebe dívá podezíravě. Studený pot ti stéká z čela. Nakonec se rozhodne obrátit se zpět ke své skleničce.
ID:2029 Cesta vlakem
Našel jsi pravou rukou ďábla v cele číslo 9. Sedí nešťastně na studené kamenné podlaze. V jeho cele není ani pořádné lůžko. Right Hand: Jsem nevinný, musíš mi věřit. Počkej! {Player_name}, přišel jsi mě navštívit? To bylo už dávno. Cože? Ty si to nepamatuješ? Calvin? Počkej, je toho moc. Vysvětlím ti všechno, až budu venku. Tohle není místo k rozhovoru. Plánoval jsem útěk od té doby, co jsem tu. Můj plán má dvě fáze. Pomůžeš mi?

Vyřiď: Falešný Had [ID: 2030]

Vyřiď: Kyselina dusičná [ID: 2031]
(Sektor B2)

400 Zkušeností

Plán útěku byl perfektní. Házení falešným chřestýšem na strážné způsobilo, že křičeli jako malé holky a utekli. Vzduch je čistý pro použití kyseliny dusičné. V okamžiku dostaneš psance ven z cely. Vykroutíš se a uprchneš z věznice s ostrahou.
ID:2030 Falešný had
Pravá ruka: Dobře, abychom se odsud dostali, musíme se zbavit všech těchto strážců. Jsou jich desítky a pozorně mě sledují ve dne v noci. Stráže se bojí chřestýšů. Je příliš nebezpečné jednoho sem přinést. Nechci, aby někdo zemřel. Musíš získat falešného hada. To by je mělo dostatečné vyděsit k smrti.  Quest hint: Sežeň hadí kůži a vycpi ji. Hm, jaká je dobrá práce, abych získal materiál k vycpání?  Musíš se vybavit základním materiálem a vylepšit jej tím, že budeš dělat správnou práci.

Falešný Had

220 Zkušeností

Pravá ruka: Výborně. Tento falešný had vypadá opravdu jako skutečný. Stráže budou šílet strachy a poběží pryč jako o život.
ID:2031 Kyselina dusičná
Pravá ruka: Musím se nějak dostat ven z této cely. V tak vysoce zabezpečené věznici nejsou klíče uloženy jen tak hala bala. Budeš muset nějakým způsobem roztavit mříž. Jsou vyrobeny z kovu, a pokud by se ti dostala do rukou nějaká kyselina dusičná...  Quest hint: Kyselina dusičná je vyrobena z ledku a amoniaku. Hnůj obsahuje dostatečné množství této věci. Hm, kde je dobré místo na hnůj?  Musíš se vybavit základním materiálem a vylepšit tím, že budeš dělat správnou práci.

Kyselina dusičná

220 Zkušeností

Pravá ruka: Dobrá práce. Budeme schopni rychle rozpustit mříže cely.

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Falešný had Hadí kůže Sklízet bavlnu.png
Falešný had Ledek Vymístit stáje.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2032 Levá ruka ďábla
(sektor A3)
Pravá ruka: Díky, že jsi mě dostal z vězení. Je to všechno bratrova vina. Snažil jsem se mu znovu zkřížit plány na krádež - vše, co má na mysli, je pouze krádež koní. Ale všechno se pokazilo a místo něj, zatkl šerif mě. To bylo vždycky tak. Už od té doby, co jsme byli malí, pamatuješ? Takže ty nemáš ponětí, co se stalo v sirotčinci, že ano. Všechno, co vím, je, že Calvin, ty, Harmonika a můj bratr jsme tam byli dlouho. Jsem příliš starý na to, abych si pamatoval všechno, co se stalo. Ale můj bratr by měl. Doufám, že nebude za informace něco chtít. Je to chamtivý vandrák. Za prvé, musíme chytit mého bratra. Vím, že ho magicky přitahuje stádo neoznačených koní - zvláště, když slunce zapadá a on může krást nepozorovaně.

18:00 - 00:00
5 hodin
Přeprava koní.png

360 Zkušeností

Jak slíbil, starší bratr se ukázal, když se snažil ukrást koně. Při pohledu na sebe se začali okamžitě hádat. Zdá se, že jsou oba pravý opak. Zatímco pravá ruka je ctnostná, levá ruka je bezohledná. Ale jak se zdá, oba mají dobré srdce. Pravá ruka: Já to věděl. Ty škodlivý vandráku. Proč nemůžeš prostě žít v souladu se zákonem alespoň jednu sekundu? Levá ruka: Jsi potížista. Vždy překřížíš mé plány. Nemůžeš být prostě dobrý zloděj, na kterého by byl táta pyšný?
ID:2033 Poslední závěť
(sektor A7)
Po nějaké době se hádka dostává k jádru věci. Levá ruka: Náš otec se chystá umřít. Dal mi svou poslední vůli na smrtelném loži. Chce, abych tě naučil, jak se stát skutečným zlodějem a jít v jeho stopách. Je to jeho poslední vůle a ty ji splníš. Tady je plán: Budeme pořádat rodeo festival. Neboj se o koně, mám dost nakradených. To přiláká spoustu lidí s penězi. Budu zamaskován jako kočí a budu je před polednem doprovázet od nádraží na rodeo. A ty je oloupíš. Snadné. Nic se nepokazí a táta bude hrdý. Ale napřed musíme naplánovat to rodeo.

8 hodin
Pořádání rodea.png

200 Zkušeností

Mladší z bratrů tě požádal o pomoc. Společně se vám podařilo připravit celé rodeo. Chce mladší bratr opravdu tyto lidi okrást? Zdá se být tak spravedlivý, ale jak může odmítnout otcovu poslední vůli? Zahlédl jsi jiskru v jeho očích. Levá ruka: Neboj se, mám plán, jak uštědřit mému staršímu bratrovi lekci.
ID:2034 Poslední závěť
Pravá ruka: Můj otec se chystá zemřít? Pche, to je potřetí, co ten starý darebák předstírá infarkt jen proto, aby mě přesvědčil, abych pokračoval v jeho stopách nejambicióznějšího zloděje. V žádném případě. Uštědříme mému staršímu bratrovi lekci. Budeme okrádat dostavníky. Ale nebudeme okrádat chudé lidi. Tentokrát to bude můj bratr, který bude okraden. Uvidí, jaké to je přijít na mizinu. Dostavník dorazí chvilku před polednem. Ujisti se, že jsi zamaskován. Černý šátek a černý vlněný klobouk bude stačit. Je čas na okrádání některých dostavníků!

Mise Šerifská hvězda

330 Zkušeností

V dohodnutou dobu čekáš na dostavník. Jakmile se jeden přiblíží, vyskočíš z křoví převlečený za banditu a tasíš své zbraně. Mladší bratr vyskočí na lavici řidiče a namíří zbraň na svého staršího bratra. Je tak překvapený, že ani nemůže reagovat. Vyprázdníš staršímu bratrovi kapsy a najdeš šerifskou hvězdu? Pravá ruka:Co to -? Kde jsi vzal tuto hvězdu? Starší bratr se přiznává, že plánuje vykrást misii. Ukradl hvězdy od místního šerifa. Zhatil jsi jeho plán s neoznačenými koňmi. Bohatí misionáři? To je divné. Obvykle jen dělají komunitní služby. Může být v misii nová stopa? Ty a bratři souhlasíte s tím, že se tam podíváte.

Jak získat - zatím neznáme hraniční časy, ale padala zatím v intervalu 7:00-12:00

Předmět Mít na sobě Práce
Mise Šerifská hvězda Černý trojcípý šátek

Černá čapka

Přepadávat dostavníky.png

dopoledne


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2035 Poslání
Vstoupili jste do misionářského města. Abyste mohli slídit kolem, rozhodnete se, že se představíte jako nový šerif a jeho federální agenti. Missionářka: Konečně je zde nový šerif! A také dva federální agenti! Je nejvyšší čas. My tady potřebujeme pomoc! Je tu tolik zboží, které je třeba dodat. Potřebujeme pomocnou ruku na jejich přepravu. Misionáři jsou velmi zaneprázdnění a pracovití lidé. Takže jsem si jista, že vám to nevadí.

Koupené předměty na trhu: 5

Prodané předměty na trhu: 5

(Je třeba vyzvednou jak $ tak předměty)

400 Zkušeností

Pomohl jsi misionářům s dodávkou zboží. Tvá záda hrozně bolí, protože jsi musel udělat všechnu práci sám. Mladší bratr strávil svůj čas flirtováním s mladou misionářkou. Díky za pomoc.  Toto zboží muselo vydělat majlant. Zajímalo by tě, co dělají se svými penězi.
ID:2036 Hra na šerifa
Levá ruka: Musíme zjistit, co se tady děje. Kam všechny jejich peníze jdou? Misionáři mi nedají žádné informace. Zdá se, že mají strach. Zahrajeme si na šerifa a trochu to tady pročmucháme. Zkontrolujeme podomního obchodníka v této oblasti. Šerifská hvězda nám získá nějaké informace.  Quest hint: Získat nějaké informace z kočovných obchodníků bude nějakou dobu trvat. Neboj se, pokud se ti to nepodaří na první pokus.

PoužijPodivná obálka

200 Zkušeností

Slídíš po okolí a kontroluješ podomní obchodníky, jak obchodují s misionáři. Vidět obchodovat misionáře a vydělávat peníze, je dost podivné. Ale to, co se ti stalo teď, je ještě podivnější. Cizí chlápek: Pssst! Ty tam. Ty! Ty jsi ten federální agent, ne? Tady, vezmi si to, měj zavřené oči a uteč. A cokoliv budeš dělat, drž se dál od té stodoly! Jakmile otevřeš obálku, uvidíš v ni nějaké peníze. Úplatek? Tento muž si tě spletl se skutečným federálním agentem? Stodola. Hmmm...

Jak získat

Předmět Mít nasazeno Práce
Podivná obálka Mise Šerifská hvězda Pracovat jako kupec.png

Může to trvat


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2055 Slídění
Pravá ruka: To bylo divné. Muž nám dal peníze, protože jsme si hráli na federální agenty. Snažil se podplatit zákon. Za tím musí něco být. Řekl nám, že nemáme jít do té stodoly. Měli bychom ji špehovat. Mají ji zavřenou celý den. Možná, že najdeme něco, co by nám pomohlo zamaskovat se jako misionáři a vplížit se do stodoly v noci. Všichni nosí poutnické čapky na hlavě. To by mělo být v pořádku.  Quest hint: Žádný úkol? Přečti si pozorně text, abys věděl čas a vybavení, které potřebuješ.

Vyřiď: Slídění [ID: 2037]

360 Zkušeností

Řekneš pravé a levé ruce vše, co víš o Calvinovi. Pravá ruka je zamilovaný do jedné z tamních dívek. Levá ruka je naštvaný, že Calvin utekl s penězi, které on plánoval ukrást. Oba se rozhodnou pomoc lidem v misii z různých důvodů. Levá ruka slibuje, že ti poví všechno, co ví, jakmile se ti podaří dostat peníze zpět a dát mu z nich podíl.
ID:2037 Slídění
Dorazíš do stodoly. Rozhodl jsi se, nějaký čas to tu sledovat.

21:00 - 06:00
Nasadit:
Poutnický klobouk či Poutnická čapka

360 Zkušeností

Připlížíš se ke stodole a naskytne se ti děsivý pohled. Stodola jasně svítí. Misionáři jsou zaneprázdněni odhazováním peněz ze stodoly na dostavník. A podívejme se, kdo sedí na lavičce řidiče. Calvin. Než budeš moci cokoliv udělat, odjíždí dostavník pryč. Levá ruka:Co to? Ach, to je Calvin. Slyšel jsem, že se stal průměrným psancem. Utekl se všemi penězi, které jsem plánoval zde ukrást. Zaplatí za to.
ID:2038 Obraz
Druhý den ráno konfrontuješ misionáře se svým objevem. Řeknou ti o Calvinovi. Misionářka: Tento muž nám vyhrožuje. Řekl, že vyšle své psance a vezme naši zemi, pokud mu nebudeme každý měsíc dávat velké množství peněz za ochranu. Proč se nebráníme? Misionáři prohlašují žít klidný život podle bible. Žádné rvačky. Musí existovat nějaký způsob, jak pomoci lidem v misii. Musíš dokázat, že bojovat je v pořádku. Třeba najdeš někde obraz, který by zobrazoval biblické bojové scény? Hm, odkud dostaneš obrazy?  Quest hint: Než najdeš vhodný obrázek, bude to trvat nějakou dobu.

Obrázek boje

430 Zkušeností

Dokonalé. Ukazuješ misionářům obraz, který jim umožňuje, aby šli do zbraně. Levá ruka: Tito lidé nikdy nedrželi zbraň ve svých rukou. Jsi si jistý, že je můžeme naučit, jak bojovat?

Jak získat

Předmět Práce
Obrázek boje Vykrádat domy.png

Může to trvat


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2039 Výstroj
Oba bratři se snaží naučit lidi, jak střílet z pistolí. První výstřel tě málem zabil. Levá ruka: Tito misionáři nikdy nedrželi pořádnou zbraň ve svých rukou. V každém případě by měli dostat nějaké vybavení. Ale já si nemyslím, že zvládnou zbraň, nebo něco jako tomahawk. Možná najdeš něco vhodnějšího.  Quest hint: Tyto položky můžeš získat ve městě nebo na městském trhu.

10x Rozbitý džbán
10x Obušek s hřebíky
10x Granit

200 Zkušeností

Lidé z misie zvládnou tyto zbraně lépe než pořádné zbraně. No, pokud jsi ochotný použít slovo jako lepší v této souvislosti.
ID:2040 Vojenský výcvik
Levá ruka: Je čas vrátit se k základům. Jsem zkušený bojovník na blízko, můj bratr je zkušený bojovník na dálku. To je důvod, proč máme ty přezdívky. Měli bychom být schopni naučit misionáře, jak bojovat. Po nějaké době zaučování se levá ruka rozhodne představit misionářům konečnou výzvou. Levá ruka: Jsou připraveni na výzvu. Viděl jsem v této oblasti nějaké divoké pumy. Občas zápasím s pumami, abych si procvičil své dovednosti. To by mělo stačit.

6 hodin
Lov pum.png

330 Zkušeností

Myšlenka vyzvání skutečné pumy nebyla nejlepší. Misionáři vypadají pěkně pohmožděně. Alespoň se naučili základy boje. S trochou štěstí můžou porazit Calvinovy nohsledy.

Dle řemesla

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2041 Nějaká pomoc
Pravá ruka: Ahoj, ty jsi polní kuchař, že? Tito misionáři nebudou schopni boje proti Calvinovi, pokud jim trochu nepomůžeme. Můžeš udělat nějakého pečeného krocana? Dá jim bonus na sílu a vzhled. Toto je bude podporovat v jejich boji.  Quest hint: Pokud stále neumíš požadovaný recept, dokonči řemeslnou úkolovou řadu, nebo si kup výrobek na trhu nebo u podomního obchodníka.

Polní kuchař.png
5x Krocaní pečínka

300 Zkušeností

Toto je správný návod. Misionáři bojují mnohem lépe.
ID:2042 Výcvik armády
Pravá ruka: Ahoj, ty jsi mastičkář, že? Tito misionáři nebudou schopni boje proti Calvinovi, pokud jim trochu nepomůžeme. Můžeš udělat nějaký čaj? Jsou docela vyčerpaní z tréninku. Čerstvé posílení jim dodá novou sílu. Toto je bude podporovat v jejich boji.  Quest hint: Pokud stále neumíš požadovaný recept, dokonči řemeslnou úkolovou řadu, nebo si kup výrobek na trhu nebo u podomního obchodníka.

Šarlatán.png
5x Čaj

300 Zkušeností

Toto je správný návod. Misionáři bojují mnohem lépe.
ID:2043 Výcvik armády
Pravá ruka: Ahoj, ty jsi kovář, že? Tito misionáři nebudou schopni boje proti Calvinovi, pokud jim trochu nepomůžeme. Můžeš udělat nějaké rukojetě pro jejich zbraně? Nejen že jim to pomůže, aby neztratili svou výbavu, ale i zvýší škody, i kdyby dávali zasáhy jako malé holky. Toto je bude podporovat v jejich boji.  Quest hint: Pokud stále neumíš požadovaný recept, dokonči řemeslnou úkolovou řadu, nebo si kup výrobek na trhu nebo u podomního obchodníka.

Kovář.png
5x Ochranná rukojeť

300 Zkušeností

Toto je správný návod. Misionáři bojují mnohem lépe.
ID:2044 Výcvik armády
Pravá ruka: Ahoj, ty jsi sedlář, že? Tito misionáři nebudou schopni boje proti Calvinovi, pokud jim trochu nepomůžeme. Můžeš udělat nějaké podkovy pro jejich koně? Pokud budeme muset ustoupit, pomůže jim to dostat se pryč tak rychle, jak jen to bude možné. Tím se zkrátí aktivní čas.

Mistr sedla.png
5x Ostruhy

300 Zkušeností

Toto je správný návod. Misionáři bojují mnohem lépe.

Volba - Jaký plán vybereš?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2045 Cesta pravé ruky
Pravá ruka: Lidé jsou připraveni. Je čas zkoncovat s Calvinem. Až budeme hotovi, řeknu ti vše, co chceš vědět. Ale nejprve musíme pomoci těmto chudým misionářům. Tady je můj plán: Calvinovi stoupenci přepravují peníze vlakem. Celá Mortimerská vlaková společnost je jeho. Chytneme ho zcela nepřipraveného na jedné z jeho jízd.  Quest hint: Máš na výběr ze tří možností, jak můžeš zaútočit na Calvina a osvobodit chudáky misionáře.

9 hodin
Přepadení vlaku.png

300 Zkušeností

Vlakové přepadení šlo perfektně. Calvin a jeho darebáci jsou chyceni. Misionáři bojovali jako divoká zvířata. Pravá ruka: Dobrá práce. Bohužel Calvin utekl i s penězi. Ale jeho stoupenci nechají misionáře od této chvíle na pokoji.
ID:2046 Cesta levé ruky
Levá ruka: Zapomeňte na plán mého bratra. Vždycky chce hrát inteligentního a jít záludnou cestou. Já říkám: půjdeme přímou cestou. Riziko je příliš vysoké, že se dostanou pryč vlakem. Tady je můj plán: Prorok musí jít k hoře, místo čekání na to, že se hora pohne. Předběhneme je. Budeme duelovat všechny špinavé darebáky v této oblasti. To bude zpráva, kterou pochopí.  Quest hint: Máš na výběr ze tří možností, jak můžeš zaútočit na Calvina a osvobodit chudáky misionáře.

Absolvovat duely:
5x

400 Zkušeností

Plán šel perfektně. Ty a misionáři jste proudili ven do prérie a sundali každého darebáka, který se tam potloukal. Misionáři bojovali jako divoká zvířata. Levá ruka: Dobrá práce. Bohužel jsme nechytili Calvina. Utekl s penězi. Ale jeho stoupenci nechají misionáře od této chvíle na pokoji.
ID:2047 Cesta misionáře
Misionářka: Mám lepší plán. My misionáři jsme připraveni k boji. Naučil jsi nás dobře a tady je důkaz našich schopností. Calvinovi stoupenci užívají peníze na pevnosti v okolí. Říkám, že se musíme dostat na kořen problému a zničit jejich pevnost.  Quest hint: Máš na výběr ze tří možností, jak můžeš zaútočit na Calvina a osvobodit chudáky misionáře.

Absolvovat bitvu o pevnost
1x

500 Zkušeností

Plán šel perfektně. Ty a misionáři jste se vydali ven do prérie a zaútočili na pevnost. Misionáři bojovali jako divoká zvířata. Misionářka: Dobrá práce. Bohužel jsme nechytili Calvina. Utekl i s penězi. Ale jeho stoupenci nechají misionáře od této chvíle na pokoji.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2048 Sňatek
Pravá ruka: Díky za pomoc lidem v misii. Ale já potřebuji tvou pomoc. Naposledy. Víš, že mám opravdu rád tuhle misionářskou dívku. Slíbil jsem, že se s ní ožením, ale manželství také znamená žít život misionáře. Misionáři pracují celý den. Já nevím, jestli to zvládnu. Co mám dělat?

Vyřiď: Sňatek [ID:2049]

nebo

Vyřiď: Dostat se z toho [ID:2050]

300 Zkušeností

Pravá ruka: Uf, děkuji za pomoc. Nyní ti můj bratr může říct, co se stalo v tom sirotčinci. Vypadá trochu zničeně z toho, že se Calvinovi podařilo vyzvednout všechny peníze ze stodoly. Promluv si s ním.

Volba - Co s tou svatbou?

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2049 Sňatek
Pravá ruka: Říkáš, že bych se měl stát mužem na pravém místě a vzít si tu dívku. Ano, to je asi v pořádku. Ale vzít si misionářku znamená hodně práce. Můžeš mi s tím, prosím, trochu pomoci, že?  Quest hint: Máš na výběr ze dvou možností. Přečti si oba úkoly a pak si moudře vyber.

Pracovat: 999x

350 Zkušeností
Titul: Levá ruka ďábla
Pomohl jsi pravé ruce ďábla udělat všechnu práci, se kterou mají co do činění misionáři. Tvé ruce tě bolí, ale víš, že jsi udělal správné rozhodnutí. Alespoň ta holka vypadá opravdu šťastně.

ID:2050 Dostat se z toho
Levá ruka: Musíme dostat mého bratra z této situace! Nemůže trávit svůj život tady a pracovat dnem i nocí. Chci ho naučit, jak se stát slavným zlodějem koní. Máš plán, jak se odsud dostat?  Quest hint: Máš na výběr ze dvou možností. Přečti si oba úkoly a pak si moudře vyber.

5 hodin
Sňatkový podvodník.png

200 Zkušeností
Titul: Pravá ruka ďábla
Naučil ses trik od starého sňatkového podvodníka a naučíš ten trik i pravou ruku. Chudák holka, alespoň pravá ruka ďábla vypadá teď šťastně.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:2056 Skutečná pravda
Levá ruka: Nyní je čas, abych ti řekl pravdu. Všechny peníze, které jsem chtěl ukrást od těchto misionářů, jsou pryč. Dej mi svého koně a já ti řeknu celou pravdu.

5x Poník

3000 Zkušeností
1000 $
25 Dluhopisů
Šťastný přívěsek

Levá ruka: Co je to? Poníci? Řeknu ti, co se stalo v tom sirotčinci. Všichni jsme tam byli. Ty, já, můj bratr a Calvin. Děti kolem nás si vyzvedli náhradní rodiče. Ale ne nás. Jednoho dne přišel temný muž a chtěl si vyzvednout dítě, aby jej zaměstnal. Tento muž nebyl nikdo jiný než Wesley Hardin. Nejnebezpečnější pistolník všech dob. Říkalo se, že zabil 42 lidí. Všichni jsme se báli. Nikdy neměl syna, a tak chtěl někoho trénovat, aby byl stejně odporný jako on sám. Víš, nikdy jsme nebyli zadobře s Calvinem. On byl ztracená existence. Renly ho stále nepříjemně děsil hraním na foukací harmonice. Vždy to skončilo Calvinovým pláčem, byl to skutečný kňoural. To je důvod, proč se vyděsil, když slyšel tuto píseň ve městě Saltwater. Takže den, kdy si nás pan Hardin chtěl vyzvednout, přišel. Schovali jsme se v našem tajném stromovém domečku a chudáka Calvina tam nechali. Byl sebrán místo nás tím temným člověkem. Nějak je to naše vina, že on je tím, čím je dnes. Mohli jsme ho zachránit. Ten příběh.. Nyní si vzpomínáš. To bylo opravdu od vás nehezké. Ale děti jsou kruté. Měl bys jít za šerifem se svými obviněními proti Calvinovi.