Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1918 Hledání
Ty jsi dobil pevnost Fort Mencer? To je neuvěřitelné. Oblast kolem Adillo je díky tobě opět bezpečné. Přemýšlel jsem o Calvinovi, kterého hledáš. Každý rok dává šerifům v okolí pěkný majlant. Tento muž platí většinu mého platu. Ale pokud jsi přesvědčen, že s tím má co do činění, dám ti tip. Již brzy bude mistrovství v pokeru a je jedním z favoritů. Ale není to pro publikum. Chceš-li se tam dostat, budeš se muset do turnaje přihlásit jako hráč a zaplatit účastnický poplatek. Je to velký balík dolarů. Mám nápad, jak získat dostatek dolarů. Mám zatykač na vojenské dezertéra. Byl součástí armády Konfederace, ale pak zmizel. Zeptej se u Pony Expressu na jeho poslední adresu. Tento dezertér není nikde k nalezení. Odměna za jeho hlavu je opravdu vysoká. Nevím proč, ale zdá se, že je za tím víc, než jen dezerce.

Poslední známá adresa

130 Zkušeností

Perfektní, podařilo se ti získat poslední adresu vojenského zběha z Pony Express. Můžeš tohoto vojáka zatknout? Já momentálně nemám čas.

Jak získat:

Předmět Práce
Poslední známá adresa

Pony-express.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1919 Hledání
Víme, že poslední adresa dezertéra byla v Sad Hill.  Sad Hill ... Jen málo lidí, kteří odmítají vzdát se svých domů, zde zůstalo žít. Téměř se z něj stalo město duchů. Jižní a severní armáda postavila kolem města tábor. Vzájemně na sebe útočí už několik měsíců. Sad Hill je na hranici mezi severem a jihem, takže každá strana si město nárokuje. Nepříjemné místo k životu. Nachází se v jižní části prérie. Osedlej svého koně a jeď zatknout toho zbabělce.

Vyřiď: Hledání [ID: 1920]

50 Zkušeností

Oheň? Možná, že ho podpálil sám, aby nezanechal žádné stopy.
ID:1920 Hledání
Přijel jsi do Sad Hill. Město je téměř vylidněné, přesně jak říkal šerif. V dálce slyšíš pár výstřelů z nedalekého vojenského tábora. Ani se nedivíš, že dezertoval. Kdo by vydržel to napětí. Městečko je docela maličké a již brzy jsi našel adresu...Ale co to je? Nevěříš vlastním očím: Dům je v plamenech. Co se tu stalo? Všechny stopy, které by tě dovedly k dezertérovi, jsou v ohni.. Rozhodneš se uhasit plameny tak rychle, jak je to jen možné.

4 hodiny
Hasit ohně.png

120 Zkušeností
Milostný dopis

Dostal ses z plamenů a zcela vyčerpán. Jediná věc, kterou se ti podařilo zachránit z horkých plamenů, byl dopis. Otevřeš jej: Moje milovaná Jane, dezertoval jsem z armády. Mám peníze, za které si teď koupíme všechny naše sny. Ale jsou mi v patách. Musím se na nějakou dobu vypařit. Neboj se. Miluji tě, Bill.
ID:1921 Hledání
Zamilované psaníčko. Zajímalo by tě, o jakých penězích v něm píše. Rozhodneš se navštívit ženu, které byl dopis adresován. Možná, že ti prozradí, kde najdeš toho dezertéra Dáma Dopis? Od Billa? Myslela jsem, že je mrtvý, nebo tak něco. Víte, Bill byl takový milý člověk. Jednou mi řekl blablablablabla ...... br/> Tato dáma blábolí a blábolí hodiny. Máš to opravdu těžké dostat se zdráv přes tento monolog.

Milostný dopis
Schopnost
Houževnatost
na 50 (s bonusem)

150 Zkušeností

Konečně přestala mluvit.Dozvěděl ses, že ji Bill slíbil, že ji zahrne dárky a penězi. Ale najednou se vypařil a už ho nikdo nikde neviděl. Ale z toho jejího blábolení jsi získal novou stopu: bývalý plukovník, který měl na starosti odpadlíkovu divizi, odešel do důchodu a pobývá v Sad Hill. Je na čase navštívit veterána. Možná bude vědět, odkud má Bill tolik peněz.
ID:1922 Hledání
O několik dní později ... Po krátké procházce jsi dorazil k domu vojenského veterána. Zastihl jsi ho při práci na zahradě. Veterán:Bill Carson, hmmm? Ano, toho znám. Ten prokletý dezertér. Ano, byl v mé divizi. Pomoz mi s těmito stromy a já ti dám informaci, kterou hledáš.

5 hodin
Sázení stromů.png

133 Zkušeností

Strávil jsi nějaký čas s veteránem v zahradě. Vyprávěl ti o životě v armádě, o životě po odchodu z armády a také o Billovi Carsonovi, dezertérovi, po kterém pátrá šerif. Veteránova divize měla velmi zvláštní poslání. Měli odvézt truhlu plnou konfederačního zlata pryč z vojenské oblasti. Carson zřejmě počkal na vhodný okamžik.Počkal, až celá divize bude spát a zmizel i se zlatem. Velká suma peněz, přesně stejné množství, které potřebuješ k účasti na pokerovém turnaji.Bude tam i Calvin. Kdyby se ti podařilo najít toho dezertéra. Jdeš se potloukat ulicemi městečka Sad Hill. Někdo ho musel zahlídnout.
ID:1923 Nepříjemné setkání
Velká suma dolarů...ukradená truhla s konfederačním zlatem...potloukáš se ulicemi Sad Hill dokud... Šerif:Držte uprchlíka! Vidíš, jak od šerifa peláší pryč nějaký psanec. Rozhodneš se vykonat svou občanskou povinnost.

Poraž Psanec na útěku

99 Zkušeností

Šerif ti stále děkuje. Šťastný, že jsi vykonal správnou věc, rozhodl ses pro dnešek skončit s hledáním a vydáš se směrem k baru na skleničku. Ale do cesty ti vstoupí vysoký brunet. Brunet:Zbláznil ses? Právě jsi nechal zatknout mého parťáka. Co teď budu dělat? Strkáš nos do mých záležitostí? Budeš toho litovat.
ID:1924 Šibeniční trik
Brunet:Chlapík, kterého jsi pomohl zatknout, je můj parťák.Co teď budu dělat?Proč strkáš nos do cizích věcí? Byl to náš trik: on na sebe napsal tučnou odměnu, já jsem předstíral lovce odměn, zatknul jsem ho a vybral odměnu.Pak jsem ho osvobodil a rozdělili si dolary a šli do dalšího města. Skvělý obchod - dokud ses tu neukázal TY. Chci odškodnění!!! Cože? Ne, nemůžeš mi jen tak strčit peníze do ruky. Jsem lovec odměn, takže jdi k šerifovi, vypiš na sebe odměnu a potom si popovídáme.

Vystav zatykač
1x (na K.O)

140 Zkušeností

Brunet:Pokud si myslíš, že jsi splatil svůj dluh, tak to jsi na omylu. Musíš zahrát stejný trik, jako můj parťák.Uděláme duelové představení, ty prohraješ a já zkasíruji odměnu.
ID:1925 Šibeniční trik
Brunet:Představení začíná. Setkáme se v poledne před budovou šerifa. Skvělý čas na duel. Já, lovec odměn, proti tobě, psanci.Tento duel budeš muset prohrát, abych si udržel reputaci nejdrsnějšího lovce odměn a mohl vyzvednout odměnu. Poté tě vysvobodím z vězení.
Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 11:00 do 13:00 hodin.

Prohraj s Brunet

110 Zkušeností

Prohrál jsi duel, tak jste se dohodli. Brunet vybral odměnu za tvou hlavu a potom zmizel. Měl tě vysvobodit z vězení, že? Jsi si naprosto jistý, že tě již brzy vyzvedne....
ID:1926 Opuštěn
Uběhlo pár dní a stále sedíš ve vězení. Brunet tě stále nevyzvedl. Ten neřád se na tebe vykašlal. Naštěstí je šerif ze Sad Hill zkorumpovaný a souhlasí, že za poplatek tě nechá jít.

2000$

200 Zkušeností

Zuříš, když vycházíš z kobky, ve které jsi seděl několik dní. Rozhodneš se najít bruneta a pořádně s ním zatočit. Určitě šel do salónu, aby tam propil TVÉ peníze. Máš dvě možnosti, jak se vypořádat s brunetem.

Možnost volby

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1927 Tichá pomsta
Brunet sedí v salónu a propíjí všechny peníze.Rozhodneš se počkat do doby, než se vrátí do hotelu a usne.Pak se potichoučku vplížíš do jeho pokoje a své peníze si vezmeš zpět. Haha, představuješ si brunetův kyselý obličej až se ráno vzbudí a zjistí, že prachy jsou fuč.

Okno: Otevřít hotel

90 Zkušeností
500$
Marmeláda

Brunet spí tvrdě ve svém pokoji.Vzduch je nasáklý whiskey.Podařilo se ti obrat bruneta o peníze a vše, co měl v kapsách....V batohu jsi našel sklenici marmelády. Sladká kompenzace.
ID:1928 Pronásledování
Při plížení ven z pokoje se ti podaří převrhnout prázdnou flašku od whiskey. Cin-cin-cinnkkk Skvělé. Brunet se vzbudil.Uvidí tě, vyskočí z postele a pokouší se obléknout své krátké jezdecké kalhoty. Rozhodneš se pro rychlý únik. Mohl bys uniknout opilému brunetovi do pouště.

Zdolaná vzdálenost: 10000

140 Zkušeností

Když ujíždíš z města směrem k poušti, něco tě zastaví. Co je to tam před tebou? Starý dostavník a vycházejí z něj slabé hlasy. Jdeš to prozkoumat.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1929 Hlasitá pomsta
Brunet sedí v salónu a propíjí všechny peníze. Páni,to tě ještě víc rozpálí. Rozhodneš se vtrhnout do salónu a vyzvat ho na souboj.

Poraž Brunet

150 Zkušeností
Krmná směs

Brunet:Myslíš si greenhorne, že mě můžeš jen tak zastřelit? Brunet je silný protivník. Postavil se ze země, jako by se vůbec nic nestalo. Vyráží proti tobě.To nevypadá dobře.Rozhodneš se pro rychlý útěk. Možná mu zmizíš v poušti. Při útěku rychle bereš pár kousků koncentrovaného žrádla pro koně, které jsi našel u stájí před hotelem. Budeš rychlejší.
ID:1930 Pronásledování
Brunet je ti v patách a nadává. Utíkáš ven z města.Toto bude dlouhé pronásledování prérií.

Zdolaná vzdálenost: 10000

140 Zkušeností

Když ujíždíš z města směrem k poušti, něco tě zastaví. Co je to tam před tebou? Starý dostavník a vycházejí z něj slabé hlasy. Jdeš to prozkoumat.

Dle řemesla

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1931 Překvapivé setkání
Z dostavníku uslyšíš slabé volání o pomoc. Podíváš se dovnitř a uvidíš tam zraněného vojáka.Vypadá stejně jako ten vojenský zběh, po kterém tak dlouho pátráš.Mluví v horečce. Vojenský zběh:Pomoz mi...jsem zraněný...dostali mě...Ty peníze...Pohřbil jsem je na hřbitově...Potřebuji pomoc... Jelikož jsi polní kuchař, mohl bys mu dát kousek dortu.To mu pomůže nabrat sílu.

Polní kuchař
5x Kousek dortu

120 Zkušeností

Děkuji ti...Peníze...Ta truhlice s konfederačním zlatem...Je zahrabaná v hrobě pod náhrobkem se jménem...To musí být opravdu ten dezertér, po kterém tak dlouho pátráš.Zřejmě ho postřelili při útěku ze hřbitova. Předtím než ti řekne to jméno, omdlí.Ten ubohý voják je napůl mrtvý. Rozhodneš se, že mu přineseš trochu vody..
ID:1932 Překvapivé setkání
Z dostavníku uslyšíš slabé volání o pomoc. Podíváš se dovnitř a uvidíš tam zraněného vojáka.Vypadá stejně jako ten vojenský zběh, po kterém tak dlouho pátráš.Mluví v horečce. Vojenský zběh:Pomoz mi...jsem zraněný...dostali mě...Ty peníze...Pohřbil jsem je na hřbitově...Potřebuji pomoc... Jelikož jsi mastičkář, mohl bys mu dát poslední cigaretu s filtrem.

Mastičkář
5x Cigarety s filtrem

144 Zkušeností

Děkuji ti...Peníze...Ta truhlice s konfederačním zlatem...Je zahrabaná v hrobě pod náhrobkem se jménem...To musí být opravdu ten dezertér, po kterém tak dlouho pátráš.Zřejmě ho postřelili při útěku ze hřbitova. Předtím než ti řekne to jméno, omdlí.Ten ubohý voják je napůl mrtvý. Rozhodneš se, že mu přineseš trochu vody..
ID:1933 Překvapivé setkání
Z dostavníku uslyšíš slabé volání o pomoc. Podíváš se dovnitř a uvidíš tam zraněného vojáka.Vypadá stejně jako ten vojenský zběh, po kterém tak dlouho pátráš.Mluví v horečce. Vojenský zběh:Pomoz mi...jsem zraněný...dostali mě...Ty peníze...Pohřbil jsem je na hřbitově...Potřebuji pomoc... Jelikož jsi kovář, mohl bys mu dát ostrou zbraň, abys usnadnil jeho bolest.

Kovář
5x Nabroušená zbraň

144 Zkušeností

Děkuji ti...Peníze...Ta truhlice s konfederačním zlatem...Je zahrabaná v hrobě pod náhrobkem se jménem...To musí být opravdu ten dezertér, po kterém tak dlouho pátráš.Zřejmě ho postřelili při útěku ze hřbitova. Předtím než ti řekne to jméno, omdlí.Ten ubohý voják je napůl mrtvý. Rozhodneš se, že mu přineseš trochu vody..
ID:1934 Překvapivé setkání
Z dostavníku uslyšíš slabé volání o pomoc. Podíváš se dovnitř a uvidíš tam zraněného vojáka.Vypadá stejně jako ten vojenský zběh, po kterém tak dlouho pátráš.Mluví v horečce. Vojenský zběh:Pomoz mi...jsem zraněný...dostali mě...Ty peníze...Pohřbil jsem je na hřbitově...Potřebuji pomoc... Jelikož jsi sedlářský mistr, mohl bys mu dát polní flašku naplněnou vodou.možná by mu to pomohlo.

Sedlářský mistr
5x Polní láhev

144 Zkušeností

Děkuji ti...Peníze...Ta truhlice s konfederačním zlatem...Je zahrabaná v hrobě pod náhrobkem se jménem...To musí být opravdu ten dezertér, po kterém tak dlouho pátráš.Zřejmě ho postřelili při útěku ze hřbitova. Předtím než ti řekne to jméno, omdlí.Ten ubohý voják je napůl mrtvý. Rozhodneš se, že mu přineseš trochu vody..


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1935 Překvapivé setkání
Když se vracíš zpět k vojákovi, uvidíš bruneta jak se sklání nad mrtvým tělem. Oh nééé, Jsi si jistý, že mu ten voják řekl o těch penězích. Brunet:Konečně tě mám. Ano, ten voják předtím než zemřel, mi pověděl o té truhlici. Zakopal ji někde na hřbitově. Ale neřekl mi jméno toho hrobu. Skvělé. Prostě skvělé ... Rozhodneš se podívat se na tělo, třeba u něj najdeš nějaké užitečné informace.

Papírek s umístěním_pokladu

144 Zkušeností

Našel jsi papír, na kterém je napsáno jméno hrobu! Je to ten, který ukrývá konfederační zlato? Předtím, než ho stačíš přečíst, brunet ti ho vytrhne z ruky a roztrhne na dvě části. Tvá část obsahuje příjmení. To znamená, že nikdy nenajdeš správný hrob, pokud nebudeš spolupracovat s brunetem. Uzavřete mezi sebou dohodu.


Jak získat:

Předmět Práce
Papírek s umístěním_pokladu

Vykrádat hroby.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1936 Severní armáda
S brunetem prohledáváte celý hřbitov. Ani jeden z vás si nevšimne blížících se vojáků. Voják:Co tu do pekla děláte? Co jste udělali s dostavníkem. Toho vojáka jste zabili vy? A teď okrádáte mrtvoly??? Jste zatčeni!Nasaďte jim želízka!!!
Nasaď:

Pouta

123 Zkušeností

Oba jste byli zatčeni.Vojáci si vás spletli s vykrádači hrobů.Alespoň, že jste je přesvědčili o tom, že jste nezabili toho vojáka. To by vás asi na místě zastřelili. Vedou vás do tábora
ID:1937 Jižní armáda
Voják:Jste vězni severní armády.Jako vězni budete muset vykonávat vězeňskou práci.Máme pro vás spoustu těžkých úkolů. Za prvé, musíte ukrást koně jižní armádě. Poté nasbíráte orlí pera. Poslední úkol bude lov na medvěda grizzly, který nám stále loupí zásoby. A žádné remcání, jinak nedostanete najíst. To není dobré. Musíš najít způsob, jak se odtud dostat.A pak na tebe bude čekat hřbitov se zlatem. Brunet:Poslouchej, mám nápad, jak se odtud dostat. Před pár lety jsem byl ve vězení v Burnham City. Utekl jsem s ručně vyrobenou zbraní. Pojďme najít nějaké užitečné věci při pracích, ať už odtud vypadneme.

Zbraň - část 1.
Zbraň - část 2.
Zbraň - část 3.

150 Zkušeností
Ručně vyrobená zbraň

Výborně. Našel jsi vhodný materiál k výrobě zbraní a dal jsi ho brunetovi.Okolí Sad Hill je pokryto starými zbraněmi z vojny. Brunetovi se podařilo vyrobit zvláštně vypadající zbraň.

Jak získat:

Předmět Práce
Zbraň - část 1.
Krást koně.png
Zbraň - část 2.
Sbírat orlí pera.png
Zbraň - část 3.
Lovit grizzlyho.png


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1938 Jižní armáda
Brunet: Konečně jsem vyrobil ručně vyrobenou zbraň. Pojďme si probít cestu ke svobodě. Bok po boku bojuješ s brunetem a pomalu se probojováváte ze zajateckého tábora.

Nasaď Ručně vyrobená zbraň
Poslat NPC do bezvědomí
5x

124 Zkušeností

Dokázali jste to! Příští zastávka: hřbitov. Doufáš, že ti nic nestojí v cestě. Tvé oči září při pomyšlení na truhlici plnou zlata. Je to cesta k setkání s Calvinem na pokerovém turnaji.
ID:1939 Severní armáda
Přešel jsi poušť.Hřbitov, kde je konfederační zlato skryto, není daleko ... Dokud neuvidíš barikádu před vchodem na hřbitov. Někteří vojáci z jižní armády ho střeží Voják: Stůj! Kdo jste? Civilisti sem nesmí - jsme teď ve válce Musíš tam jít. Jediný způsob, jak se tam dostat je, požádat o pomoc severní armádu. Dostat se do tábora. Jsi ozbrojen?? To vypadá jako zbraň psance. Raději jdi za plukovníkem.

Ručně vyrobená zbraň

10 Zkušeností
Voják ti zkonfiskoval tvou ruče vyrobenou zbraň.Odvedl tě do vojenského tábora na druhé straně města.Rozhodl ses jít k severní armádě. To je jediný způsob jak se dostat ke zlatu konfederace.

Dle charakteru

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1940 Severní armáda
Dorazil jsi do vojenského tábory. Vypadá v hrozném stavu.Přistoupil jsi k důstojníkovi, který má na starost rekrut. Důstojník:Tak ty chceš vstoupit do armády. Uvidíme, zda na to máš. Ty jsi dobrodruh, že? Slyšel jsem, že s lehkostí dokážeš najít produkty při práci.Potřebujeme olej pro naše zbraně.Některé jsou už z toho pouštního písku rezavé. A také by vojáci uvítali nějaké cigarety.Vojenský tábor není žádný hotel, ale mohlo by je to motivovat.

Dobrodruh
5x Ropa.png
10x Doutníky.png

200 Zkušeností

Důstojník:Dobře, dobře. Jsi oficiálně jmenován vojákem severní armády. Připrav se na zítřejší útok.Útok? Hééj, to ne...
ID:1941 Severní armáda
Dorazil jsi do vojenského tábory. Vypadá v hrozném stavu.Přistoupil jsi k důstojníkovi, který má na starost rekrut. Důstojník:Tak ty chceš vstoupit do armády. Uvidíme, zda na to máš. Ty jsi duelant, že? Psanci z tebe mají strach, že pokud je porazíš, nechají ti více peněz.Máme zde vážný problém s dezertéry. Čas dát jim pořádnou lekci. Jdi na ně a nech zvítězit spravedlnost, budou muset zaplatit za dezerci z armády.

Duelant
Peníze získané v duelech s NPC:
1000

200 Zkušeností

Důstojník:Dobře, dobře. Jsi oficiálně jmenován vojákem severní armády. Připrav se na zítřejší útok.Útok? Hééj, to ne...
ID:1942 Severní armáda
Dorazil jsi do vojenského táboru. Vypadá v hrozném stavu. Přistoupil jsi k důstojníkovi, který má na starost rekrut. Důstojník:Tak ty chceš vstoupit do armády. Uvidíme, zda na to máš. Ty jsi pracant, že? Potřebujeme trochu oleje pro naše zbraně. Některé jsou už z toho pouštního písku rezavé. A stejně potřebujeme někoho, kdo bude obchodovat s indiány.

Dělník
4 hodiny
Těžit ropu.png
4 hodiny
Prodávat zbraně indiánům.png

200 Zkušeností

Důstojník:Dobře, dobře. Jsi oficiálně jmenován vojákem severní armády. Připrav se na zítřejší útok.Útok? Hééj, to ne...
ID:1943 Severní armáda
Dorazil jsi do vojenského tábory. Vypadá v hrozném stavu.Přistoupil jsi k důstojníkovi, který má na starost rekrut. Důstojník:Tak ty chceš vstoupit do armády. Uvidíme, zda na to máš. Ty jsi voják, že? Voják může ovládat i takové zbraně, které nemá přímo v malíčku. Dej si na sebe nějakou zbraň a ukaž mi, jak umíš bojovat. Dobré zbraně najdeš u zbrojíře ve městě.

Vojak
Nasaď
Precizní perkusní puška.png
Vyhrané duely s NPC:
15

200 Zkušeností

Důstojník:Dobře, dobře. Jsi oficiálně jmenován vojákem severní armády. Připrav se na zítřejší útok.Útok? Hééj, to ne...


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1944 Hřbitov
Brunet:Teď můžeme projít přes barikádu, ale právě teď se tam odehrává tuhý boj. Nedá se nic dělat, musíme počkat.Až se obě bojující strany posunou více do pouště, proklouzneme nenápadně na hřbitov a najdeme hrob. Ale musíme počkat na správný okamžik.

Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 18:00 do 23:59 hodin.

140 Zkušeností

Podařilo se ti proklouznout na hřbitov...Konečně..
ID:1945 Pohřbený poklad
Konečně jste se dostali na hřbitov. Doufáš, že tentokrát brunet dodrží své slovo. Pamatuješ si, jak tě chtěl nechat shnít ve vězení. Brunet: Je čas složit zbraně. Jméno je "John". a příjmení je "Stinton". Máme to: hledáme hrob se jménem John Stinton.

5 hodin
Hledat poklad.png

98 Zkušeností
Zlato Konfederace

Našli jste ten hrob. S brunetem kopete v mokré zemi. v Hrobě jste narazili na těžkou truhlici. Je plná konfederačního zlata. Výhra!Teď se můžeš postavit Calvinovi. Ale co teď uděláš s brunetem? Divně se na tebe dívá...

Závěrečná volba

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1946 Nevěř brunetovi
Brunet tě zanechal shnít ve vězení. Nevěříš mu. Možná, že opět něco zkouší. Namíříš na něj zbraň.

Poraž Brunet

3000 Zkušeností
1000 $
25 Dluhopisů
Titul: Pán oko za oko
Indiánský luk.pngči Indiánský tomahawk.png

Brunet:Ty špinavý... Haha, tak to je dobré. Začneš se hlasitě smát. V té chvíli ti ujede noha a spadneš do hrobu, který jsi právě vykopal. A tam ležíš. Bezbranný jako brouk. Neeeee. Brunet dodrží své slovo. Vezme si svou půlku peněz a druhou ti hodí do hrobu. Možná, že se cítil provinile, že tě tehdy nechal ve vězení. Alespoň máš tu půlku. Čas najít Calvina.Další zastávka: pokerový turnaj.
ID:1948 Důvěřuj brunetovi
Dal jsi své slovo. Ty a brunet spolupracujete. Oba byste měli jít do hotelu, dát si pár drinků a v pokoji se rozloučit.

Prospal
(1x v kasárnách či hotelu)

3000 Zkušeností
1000 $
25 Dluhopisů
Titul: Modrooký pán
Indiánský luk.pngči Indiánský tomahawk.png

Ráno se probouzíš sám. Brunet je pryč a s ním i jeho část peněz. Zdá se, že tentokrát své slovo dodržel. Je čas postavit se Calvinovi na pokerovém turnaji.