Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání

Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série

  • Dosažená úroveň 20
  • Dokončená série Základna


Zadavatel Název Podmínky Odměna
1772 Volání o pomoc
Dlouho jsem tě neviděl. Ty jsi ještě neslyšel o těch strašlivých událostech? Ne? Jsi dost izolován na této základně.  Poslouchej: Některá malá prérijní města byla vysušena, obyvatelé museli prodat svou půdu, protože voda zmizela. Nyní je málo vody i v Newportu - významném městě na Západě. Newport potřebuje pomoc. Hledají hrdinu, je to ve všech zprávách. Jdi se podívat na zpravodajské stanice.
30 minut
Tisknout noviny.png
80 zkušeností
Musíš se dostat zpět na základnu? Dej mi vědět, pokud si rozmyslíš s pomocí Newportu. Je ti líto, co se děje v Newportu, ale máš jiný naléhavý úkol: Základnu. Navíc nemůžeš jen tak opustit Indiány. Vysvětli svou situaci šerifovi. Nyní zpět do služby, zpět na základnu.
1773 Přepadení
Vysvětlíš šerifovi, že se opravdu potřebuješ dostat na Základnu.  Jak ses vrátil na základnu, ve kterém byl úplný zmatek. Pevnost byla přepadena zloději drahých kamenů: Všechny drahokamy z dolu byly ukradeny, někteří Indiáni jsou zraněni, a kde je sakra tvůj kojot Shoe?  Pospěš k šerifovi a řekni mu, co se stalo.  Šerif: Možná stále můžeš chytit některé bandity. Nemohou být daleko.
Vyhrané duely s NPC:
5
88 Zkušeností
Šerif: Takže,honil jsi nějaké drobné zločince, ale žádný nebyl zapleten do přepadení. A stále žádná stopa po tvém kojotu Shoe. Možná, že ho zloději vzali sebou. Viníci musí být potrestáni, ale nemám ponětí, kde začít s vyšetřováním.
1774 Pátrání
Přepadení? Kojot byl unesen? Zloději zaútočili na základnu? Drahokamy? Omlouváme se, právě teď ti nemůžu pomoct, v tuto chvíli byly všechny vojenské síly přeřazeny do Newportu. Budeš si muset tento problém vyřešit sám. Jakékoli podezření? Ne? Nejlepší je dát odměnu na některého ze psanců - jeden z nich vyplivne nějaké stopy.
Vystavené zatykače:
1
85 zkušeností
Ok, vyslechl jsem některé z podezřelých. Nikdo z nich se nezapojil do léčky. Přesto jsem dostal nějaké informace od svědka.
1775 Pátrání
Svědek hlásil, že viděl několik mužů jet s plně naloženým vozem. Spěchali směrem k Chřestýšímu kaňonu. Nevíš, kde to je? Notoricky známý úkryt pro všechny druhy darebáků a zločinců. Najdeš jej severně ve středu mapy.
Vyřiď: Hledání [ID: 1776] 80 zkušeností
Radím ti, měj se na pozoru před cizími lidmi v Chřestýším kaňonu. Policisté tam nikdy nevyšetřují, protože je to příliš nebezpečné.
ID:1776
(sektor A5)
Hledání
Jsi hrůzou zasažen mocí tohoto kaňonu. Najdeš snad někdy tady viník? Pokud by byl Shoe s tebou, našel by stopu v mžiku - ale on byl unesen. Rozhodneš se pro své vyšetřování rozbít základní tábor.
Dřevěný kolík.png
Dřevěný kolík.png

[item=795000] Oddělovač.png

Dřevěný kolík Produkt

15 7

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Přímit řeku.png

005.png

Role sukna.png
Role sukna.png

[item=715000] Oddělovač.png

Role sukna Produkt

22 11

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Obchodovat.png

005.png

90 zkušeností
Tábor vypadá čistý. Ale nemůžeš uniknout neodbytnému pocitu, že tě sledují páry očí. Pozorujeme vás z podrostu. Strašidelné. Chybí vám váš věrný přítel Shoe a doufáš, že se mu nic nestalo.
ID:1777
(sektor A5)
Hledání
Další den ... Probouzíš se s krutou bolestí v zádech. Čas zahájit pátrání. Pohybuješ se lesem Chřestýšího kaňonu a narazíš na hlubinný důl. Zdá se, že je to dobré místo ke skrytí tuny drahokamů. Vyrazíš se proplížit blíže k vrcholu dolu.
2 hodiny
Těžit uhlí
80 zkušeností
Neprůchodné. Žádný záchytný bod v dole. Jak se plížíš zpět do svého tábora uvidíš osobu, jak se přehrabává ve tvých věcech. Tiše se přibližuješ.
ID:1778
(sektor A5)
Sam
zvláštní postava šmátrá ve tvých věcech při návratu do základního tábora Ty:Ani hnout! Kdo jsi a co hledáš kolem tábora? Kde je můj kojot a všechny drahokamy? Postava vypadá šokované, že tě vidí a obrací se na útěk. Tak rychle jako mrknutí oka vytasíš svou zbraň.
Poraž Postava ve tvém táboře $ 50
Ty:Co?Holka? Jsi jedním z útočníků? Kde jsou drahokamy? holka: Ne, nemám nic společného s žádným přepadením nebo léčkou ... Jmenuji se Sam a jsem z Newportu. Podívej se, slyšela jsem o tobě příběhy, jsi docela znám v prérii. Myslela jsem, že jestli tě budu sledovat,můžu tě požádat o pomoc. Newport je v beznaději, nemáme žádnou vodu, a lidé každý den neustále mizí. Nemáš čas a máš své vlastní problémy. Můžeš jí vysvětlit svou situaci a poslat ji pryč, hezky ale pevně. Odchází hluboce zklamána.
ID:1779
(sektor A5)
Konečně stopa
Tento den si najdeš něco k jídlu. Sedíš u rybářského prutu a stále myslíš na tu dívku ... Celou cestu přes tento odporný kaňon. Zdála se tak zoufalá. Možná, že to bylo špatně, poslat ji pryč.
1 hodina
Rybařit
88 zkušeností
Nevylovil jsi velkou rybu, ale drahokam! Konečně jsi našel stopu! Zloději zde museli zastavit
ID:1780
(sektor A5)
Sledovat stopu
Můžeš prohledat celou oblast a najít další drahé kameny. Stezka dovede koně k místu, kde najdeš nové stopy.   Stezka vede do nedaleké prérie. Pokus se najít odpovídající práci umístěnou na mapě a pracovat tak dlouho, dokud nenajdeš nové stopy.
Nedojedené rajče 60 zkušeností
Našel jsi okousané rajče. To může znamenat, že Shoe tady byl! Alespoň ho únosci dobře krmí. Zdá se, že jsi na správné cestě.Jak získat:

Předmět Práce
Nedojedené rajče

Kovat koně.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1781
(sektor A5)
Sledovat stopu
Tato oblast je plná malých drahých kamenů. Cítíš, že jsi blíže k pravdě. Stezka vede k bílému stanu. Tam bys měl hledat nové stopy.  Stezka vede na konkrétní pracovní místo na mapě. Pracuj, dokud nenajdeš nové stopy.
Nedojedené rajče 60 zkušeností
Další rajče! Jsi rád, že Shoe je jedlík. Ale co to je? Slyšíš slabý šepot z houští. Opatrně si prodíráš skrze větve. Vidíš před sebou hlídaný tábor, to musí být ten únoscův tábor. Shoe a kameny musí být někde tady!Jak získat:

Předmět Práce
Nedojedené rajče

Kopat studnu.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1782
(sektor A5)
Nečekaná pomoc
Hlídka: Hej, kdo to je? Co tady děláš? Počkej chvilku ... ty jsi zaměstnanec základny! Uf, sis myslel, že vplížit se sem je snadné?
Poraž Únosci Boty $ 50
Podařilo se ti skolit první hlídku, ale tam jsou další dva. Je jich příliš mnoho na jednoho. Situace se zdá být ztracena - ale co je to? Najednou Sam, dívka z Newport, skáče z velkého stromu, přičemž srazí druhou stráž k zemi. Rychle můžeš uniknout z té nepěkné situace. Sam: Tak, teď jsi rád, že mě zase vidíš, že jo? Dlužíš mi.
ID:1783
(sektor A5)
Spojili své síly
Sam:Vytáhla jsem ti zadek z ohně. Takže tady je dohoda: Pomohu ti s tvým úkolem v tomto kaňonu, pak mě doprovodíš zpět do Newportu. Souhlasíš s dohodou a řekneš Sam celý příběh o přepadení, Indiánech a drahokamech. Sam:Wow, to je příběh ... Teď ti pomůžu. Nejprve budeme pátrat v oblasti kolem tábora. Pokud se chceme infiltrovat do tábora, musíme se ujistit, že tu náhodou neběhá více těchto hlídek.
3 hodiny
Jít na průzkum
111 zkušeností
Dobře, tady je zpráva: tito darebáci střeží tvé kameny docela dobře - Budeme potřebovat pevný plán a nějakou přípravu před akcí. Nebude to procházka růžovým sadem.   Musíte si vybrat profesi k pokračování v pátrání.

Polní kuchař

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1784
(sektor A5)
Plánování
Ty jsi polní kuchař, že? Mohli bychom bojovat proti dalším zločincům. Některé dušené fazole se slaninou nám hodně pomůžou. Tato položka posiluje schopnosti síly a uhýbání. Rozhodně obrovská podpora v případě duelu.   Ještě ses nenaučil recept? K získání dokonči úkolovou řadu "Učitel".
Fazole se špekem.png
Fazole se špekem.png

[item=1863000] Oddělovač.png
Fazole se špekem Fazole na slanině, chutnají výtečně a dodávají sílu.

Účinky:
+15 Síla úderu
+15 Uhýbání
Počet použití: 5

133 66

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Kuchař ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Fazole 1x Šunka 1x Dřevěné uhlí 1x Pánvička

001.png

70 zkušeností
Výborně.Dušené maso je chutné. Vsadím se, že jsi měl mistrovsky řemeslného učitele.
ID:1785
(sektor A5)
Plánování
Jsem mile překvapen s tvou řemeslnou dovednosti. Můžeš vyrobit některé další užitečné předměty, stačí být připraven?
Počet vyrobených předmětů:
5
86 zkušeností
Jsme zoceleni a ozbrojeni. Počkejme, až slunce zajde se vplížíme do tábora a osvobodíme tvého coyote a dostanem ho zpět i s tvými drahokamy.


Mastičkář

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1786
(sektor A5)
Plánování
Ty jsi mastičkář, že jo? Je možné, že budeme bojovat s darebáky až se budeme plížit do tábora. Vyrob nám štětku na čištění hlavně. Štětka na čištění hlavně zvýši tvou duelovou motivaci. To pŕijde vhod při větším množství nepřátel.
Štětka na čištění hlavně.png
Štětka na čištění hlavně.png

[item=1882000] Oddělovač.png
Štětka na čištění hlavně Štětka na čištění starých zbraní.

Účinek:
Zvýšení duelové motivace: 10%

190 95

DražitelnéPředmět nelze vylepšit
Mastičkář ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Ropa 1x Havraní pero 1x Role sukna

001.png

70 zkušeností
Super, jsem vysoce motivován nakopat zadek darebákovi. Ale pojďme si hrát bezpečně a vyrobit některé další položky k naši přípravě.
ID:1787
(sektor A5)
Plánování
Jsem mile překvapen s tvou řemeslnou dovednosti. Můžeš vyrobit některé další užitečné předměty, stačí být připraven?
Počet vyrobených předmětů:
5
86 zkušeností
Jsme zoceleni a ozbrojeni. Počkejme, až slunce zajde se vplížíme do tábora a osvobodíme tvého coyote a dostanem ho zpět i s tvými drahokamy.


Kovář

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1788
(sektor A5)
Plánování
Ty jsi kovář, že? co tak vyrobit bajonet? Bajonet způsobí mnohem větší poškození v boji. Vybaven s ním, budou zajisté všechny hlídky smeteny.
Bajonet.png
Bajonet.png

[item=1900000] Oddělovač.png
Bajonet Bajonet, jako násada na střelnou zbraň.

Účinky:
+25-75 poškození v bitvě o pevnost
Počet použití: 1

154 77

Dražitelné

Předmět nelze vylepšit

Kovář ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 3x Bavlna 1x Kůže 1x Nůž

001.png

70 zkušeností
Uf, to je opravdu ostrý bajonet. Vsadím se, že by se s ním dala krájet ocel.Jsi ve svém řemesle velmi zručný.
ID:1789
(sektor A5)
Plánování
Jsem mile překvapen s tvou řemeslnou dovednosti. Můžeš vyrobit některé další užitečné předměty, stačí být připraven?
Počet vyrobených předmětů:
5
86 zkušeností
Jsme zoceleni a ozbrojeni. Počkejme, až slunce zajde se vplížíme do tábora a osvobodíme tvého coyote a dostanem ho zpět i s tvými drahokamy.


Sedlářský mistr

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1790
(sektor A5)
Plánování
Ty jsi sedlář, že jo? V případě, že budeme muset rychle zmizet, vyrob nám prosím pár okovaných kopyt. Pokud náš plán nevyjde a budeme čelit více vojáků, mohlo by se to hodit k rychlému úniku.
Okované kopyto.png
Okované kopyto.png

[item=1918000] Oddělovač.png
Okované kopyto Okovaný kůň je rychlejší i po kamenných skalních stezkách.

Účinek:
Aktivní zkrácení cestování: 15%

68 34

Dražitelné Předmět nelze vylepšit

Sedlář ikonka.png Z řemesla
Nic.png

Složení: 1x Podkova 2x Hřebík 1x Kladivo

001.png

70 zkušeností
Dobrá práce. Tito psanci nebudou mít šanci nám jít v patách, pokud se nám podaří utéct.
ID:1791
(sektor A5)
Plánování
Jsem mile překvapen s tvou řemeslnou dovednosti. Můžeš vyrobit některé další užitečné předměty, stačí být připraven?
Počet vyrobených předmětů:
5
86 zkušeností
Jsme zoceleni a ozbrojeni. Počkejme, až slunce zajde se vplížíme do tábora a osvobodíme tvého coyote a dostanem ho zpět i s tvými drahokamy.Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1792
(sektor A5)
Utajený útok
Sam:Psst, buď zticha. Vidíš stráže? Napočítala jsem jich pět. Nesmějí bít na poplach, nebo jsme v háji. Proto je potřebujeme zpacifikovat, jednoho po druhém a zůstat skryti ve stejnou chvíli. Dokážeš to?
Vyhrané duely s NPC: 5 90 zkušeností
Úspěch. Stráže jsou zneškodněny. Nikdo nebil na poplach. Ty a Sam pomalu a neviditelně ustupujete z tábora.
ID:1793
(sektor A5)
Paklíče
Jásali příliš brzy. Pevný ocelový zámek střeží dveře tábora Sam: Sakra, to je nějaký pevný zámek. Mohu u některých jednoduchých dveří zámek otevřít, ale na tento jsem i já krátká. Měli bychom najít nějakou těžší dodávku a prolomit to.
Velké kladivo.png
Velké kladivo.png

[item=761000] Oddělovač.png

Velké kladivo Produkt

52 26

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Stavět most.png

001.png

50 zkušeností
Snažíš se divokou ránou prolomit zámek. Dveře se otevřou s hlasitým skřípáním. Všechny drahokamy jsou tam. Shoe šťastně poskakuje Sam: Hej, Shoe, ráda tě poznávám. Wow, to musí být tuna drahých kamenů. Září v tolika barvách.

Teď se ti ukáže jeden úkol v závislosti na volbě v předchozím úkolu (Základna):

Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1794
(sektor A5)
Starý přítel
Ahoj {PLAYER_NAME}, rád tě zase vidím. Překvapený, že mě vidíš? Udělal jsi velkou chybu, že jsi mě nechal žít. Unikl jsem starému šerifovi a měl jsem spoustu času na zotavení a vymyslet plán, jak dostat tyto drahé kameny. Dvakrát mi do cesty nevstoupíš!
Rozhodl ses pro: [ID: 1800] Vyřiď: 'Rozhodnutí' (Základna)
Poraž Uprchlík Dutch Henry
50$
Sam: Tak tohle je ten chlap, o kterém jsi mi říkal? Ten, kdo prohlašoval, že je nováček a přepadl tě na základně. Tentokrát budeš hrát v bezpečí. Můžeš přivázat Henry Dutche a poslat ho za mříže až tu skončíš.
ID:1795
(sektor A5)
Vyproštění
Dobrý den {PLAYER_NAME}, rád tě zase vidím. Překvapený, že mě vidíš? Udělal jsi velkou chybu, že jsi mě pohřbil zaživa. Jsem zatraceně naštvaný. Trvalo mi dny, než jsem si prokopat cestu na zem. Dny přemýšlení o pomstě. Tvé dny jsou sečteny!
Rozhodl ses pro: [ID: 1801] Vyřiď: 'Rozhodnutí' (Základna)
Poraž Vzkříšení Henry Dutche
50$
Sam: Tak tohle je ten chlap, o kterém jsi mi říkal? Ten, který prohlašoval, že je nováček a přepadl tě. Tentokrát budeš hrát v bezpečí. Můžeš přivázat Henry Dutche a poslat ho za mříže až tu skončíš.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
ID:1796
(sektor A5)
Pašeráci drahokamů
Dalším problém: jak my dva přepravíme ty kameny? Musí vážit tunu. Sam: Hele, mám nápad. Nebudeme schopni je přepravit zpět, když je poneseme. Měli bychom vybudovat železniční stanici a přepravit tyto skvosty vlakem.
5 hodin
Stavět nádraží.png
150 zkušeností
Dost dobré. Způsob dopravy je jasný. Ale je opravdu bezpečné cestovat prérií s tunou drahokamů? V poslední době bylo hlášeno mnoho vlakových loupeží.
ID:1797
(sektor A5)
Pašeráci drahokamů
Sam: Nejsem si tím jistá. Přeprava tuny drahých kamenů po celém prérii. Vlak bude jistě přepaden, západ je v těchto dnech v sevření příliš mnoha psanci. Sam má pravdu. Oba jste mysleli na to samé, ale našli jste řešení. Sam:To je ono! ukryjeme drahokamy v rakvích. Nikdo nebude útočit na vlak naložený rakvemi.
1 hodina
Vyrábět rakve.png
87 zkušeností
Dokonalý plán. Nikdo si nepředstaví rakve plné drahokamů. Tvá cesta zpět se zdá teď být bezpečnější. Těšíš se znovu na setkání s indiány. Budou tě vítat jako svého hrdinu.
ID:1798
(sektor A5)
Návrat domů
Společně, ty a Sam odjedete s "pašeráckým vlakem" Outpost. Po cestě ti Sam poví o Newportu Sam: Newport bylo takové klidné město. Pak to začalo. Voda se začala zkracovat, lidé byli nuceni prodat své pozemky. Někteří lidé dokonce zmizeli a nikdo nemá tušení, kdo za tím vším je. To se stalo také menšímu městu. Newport se brzy změní na město duchů, pokud se něco nestane. Můžeš nám pomoci
Jdi k Základna 25 zkušeností
Rozhodl ses seznámit Sam s indiány, jakmile tam dorazíte - Ale, co to je? Ve vzduchu před sebou vidíš kouř.
ID:1799
(sektor B7)
Návrat domů
Ty: Nééééééé! Co se tady stalo? Outpost! Bylo spáleno na popel! Vypadá to, že veškerá voda z okolí byl vyčerpaná, muselo být sucho a vše spálili plameny. Indiáni! Jsou pryč
Jdi k Vyhořelá Základna 1000 zkušeností
$ 1000
25 Dluhopisů
Titul: Dobyvatel ztracených drahokamů
Mexičan.png
Mexičan.png

[item=903000] Oddělovač.png

Mexičan Duelová zbraň
(Střelná zbraň)
15 - 30 Poškození +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,4 Reflexy (Pro úroveň)
+0,5 Přesnost (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)
Neprodejné Souprava:

Mexický šátek.png

Hnědé pončo.png

Sandály.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 30

nebo
Mexická mačeta.png
Mexická mačeta.png

[item=95000] Oddělovač.png

Mexická mačeta Duelová zbraň
(Chladná zbraň)
15 - 30 Poškození +0,02 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Zručnost (Pro úroveň)
+0,4 Reflexy (Pro úroveň)
+0,5 Přesnost (Pro úroveň)
+0,9 Poškození (Pro úroveň)
Neprodejné Souprava:

Mexický šátek.png

Hnědé pončo.png

Sandály.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 30


Sam:To samé se děje v celé prérii, voda je odváděna, mizí lidé. Někteří říkají, že jsou zotročeni. Musí být za tím ti samí lidé jako v Newportu. Pojďme to zjistit! Klečíš v popelu svého bývalého domova. Přísaháš hořkou pomstu. Pokud existuje spojení mezi tímto a Newportem, zjistíme to. Další dastávka obrodružství bude Newport. Doufám, že odhalíš pravdu a zjistíš, kdo v okolí za to může.