Fórum The-West

Hráčská podpora - support

Hra The-West

The-West na Facebooku

The-West na Youtube

The-West na Twitteru

Z Wiki The-West CZ
Přejít na: navigace, hledání


Zpět na úkoly2.PNG

Podmínky pro zobrazení série


Zadavatel Název Podmínky Odměna
1839 Cesta do Newportu
Slyšel jsem, co se stalo tvé Základně - vyhořela do základů. Je mi to opravdu líto, že to slyším. Doufám, že se ti podařilo najít viníky. Něco tu smrdí, jako by někdo nechtěl, abys tady čmuchal ... Třeba najdeš nějaké stopy u nás v Newportu, hrozné věci se tam teď dějí. Voda je odváděna z okolí. Pověsti říkají, že lidé se hlásí do otrockých táborů, jen aby měli vodu. Město leží v jihozápadní části mapy. Nemůžeš to minout, Newport je největší město v prérii.
25 zkušeností
Přál bych si, abys zjistil, kdo je za těmito událostmi v Newportu. Můj instinkt mi říká, že tyto události jsou spojeny s tvou základnou. Pokud budeš něco potřebovat, řekni mi.
1840
(sektor B1)
Studené přivítání
Při vstupu do města se ti do cesty postaví velký chlap ozbrojený rezavými Deringery. Pistolník:Hej cizinče. Kdo jsi? Nechceme zde žádné potíže. Vypadni, nemáme vodu nazbyt pro takové jako jsi ty.
Poraž Chřestýší pistolník 50 zkušeností
Než se situace mezi vámi vyhrotí, vloží se do toho Sam Sam: Přestaň Rattlesnake!{PLAYER_NAME} je zde, aby nám pomohl. Omlouváme se, ale toto je pistolník z města. Starosta ho najal, aby udržel mír. Je tady, aby střežil město před zloději vody. Pistolník tě sleduje a pak se zavrčením odkráčí pryč.Jaké pěkné přivítání. Pistolník mizí v divadle a ty se rozhodneš po malém omrknutí okolí Newportu.
1841
(sektor B1)
Studené přivítání
Procházíš Newportem. Město je suché jako kost, dokonce i v koňských žlabech najdeš jen vzácnou kapku staré, smradlavé vody. Lidé tě okukují z bezpečné vzdálenosti. Jsi unaven. Rozhodneš se k odpočinku, cesta sem vás oba unavila Je čas rozloučit se se Sam a rozdělit se. Obejme tě a dá ti na rozloučenou dárek - její zub štěstí. Sam: Toto mi vždy přineslo štěstí, můj otec mi ho dal. Teď musí štěstí přinést tobě. Musím se podívat na mou rodinu. Nalezni viníky problémů v tomto městě. Rozhodneš se pro jeden den odpočinku a zamíříš se podívat po útulné posteli v hotelu.
Prospal

(1x v kasárnách či hotelu)

50 zkušeností
Samin šťastný zub
Druhý den ráno... Máš bolesti zad z levné hotelové postele a tvůj dech stále smrdí od nápojů, které jsi měl v hotelovém baru. Chtěl jsi dostat nějaké informace na baru, ale nikdo s tebou mluvit o městě nechtěl. Alespoň majitel salónu ti poradil navštívit starostu tohoto města. Tam můžeš získat nějaké informace o odvodnění města.
1842
(sektor B1)
Krádež vody
Starosta: Vítejte v Newportu,{PLAYER_NAME}. Přivedlo Vás sem podivné dění, říkáte? Ano, jsme samozřejmě bez zásob vody, ale to je jen období sucha. Proto spousta zlodějů stále přetrvává v okolí. Poslední zásoby vody jsou uloženy v bance. To je ironie, co říkáte? Držíme vodu v bance namísto dolarů. Chcete-li pomoct, místo čmuchání kolem raději hlídejte banku před zloději vody. Nastavte pasti.
Bobří past.png
Bobří past.png

[item=771000] Oddělovač.png

Bobří past Produkt

50 25

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Lovit bobry.png

005.png

Laso.png
Laso.png

[item=749000] Oddělovač.png

Laso Produkt

32 16

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Chytat koně.png

005.png

87 zkušeností
Starosta: Pěkně, našel jste pasti k střežení banky. Víte, bez vody zde není nic než prach a úpadek. Ale kde je voda, tam je život. To je neměnný zákon pouště. Jestliže ovládáte vodu, pak ovládáte vše... Muahahaha... Ehm ... omlouvám se, že někdy říkám divné věci... Tak jako tak, dnes večer budete bedlivě sledovat banku. Něco je na tom starostovi divné. Nevěříš mu... Přesto jdeš ke své přidělené pozici u banky.
1843
(sektor B1)
Krádež vody
Pečlivě jsi umístil pasti okolo banky. V případě, že se nějaký zloděj dnes večer pokusí vstoupit do banky, budeš mít možnost ho chytit. Když začne slunce zapadat, rozhodneš se zůstat v blízkosti banky.
Čas:
18:00 do 23:59
55 zkušeností
Sedíš a sleduješ okolí banky. Přemýšlíš nad starostovy slovy a něco ti nesedí. Sucho ... nesmysl ... On rozhodně není důvěryhodný typ. "Jestliže ovládáte vodu, pak ovládáte vše", řekl. Pohřben ve svých myšlenkách o starostovi a Newportu tě náhle vylekal hluk. KLAP Jaká náhoda, ty si sedíš na stráži a zatím někdo vykrádá banku.
1844
(sektor B1)
Krádež vody
Slyšíš hlasitý výkřik. Možná, že někdo vstoupil do jedné ze tvých pastí. Jak se přiblížíš k bance, uvidíš postavu s uvízlou pravou nohou v bobří pasti.Další osoba se snaží otevřít past. Rozběhneš se a zároveň vytasíš svou zbraň.
Poraž Zloději vody 80 zkušeností
Vyhrál jsi souboj, ale jeden ze zlodějů utíká pryč. Ten v pasti zůstává bezmocný. Něco je na tom zloději divného. Nevypadá, že by se chtěl dostat z pasti. No, tvůj úkol zde je splněn. Zatkneš zloděje a předvedeš ho před starostu.
1845
(sektor B1)
Nový Šerif
Starosta:Skvělá práce, {PLAYER_NAME}. Podařilo se Vám chytit zloděje vody. Potřebujeme zde někoho Vašich kvalit. Proto Vás jmenuji novým šerifem Newportu. Gratuluji.Obyvatelé se teď budou cítit o mnoho bezpečněji. A je tu spousta nedokončené práce. Ta Vás odvede od čmuchání.....ehm...od pocitu žízně.
- 10 zkušeností
Vypadá to, že jsi nový nedobrovolný šerif. Páni. Musíš se zhluboka nadechnout, posadit se a strávit to. V příštích několika dnech budeš mít ve městě moc práce.
1846
(sektor B1)
Šerifovy povinnosti
Starosta ti přidělil povinnosti šerifa. Je tu spousta práce, se kterou obyvatelé potřebují pomoci. Všichni se na tebe obracejí s prosbami. Nevíš, zda chodíš nebo jezdíš, tolik máš práce. A už vůbec nemáš čas na vyšetřování...Ale jsi svědomitý a dokončíš všechny úkoly.
Pracovat: 50x 90 zkušeností
Hlava se ti točí ze všech těch prací. Sotva máš čas dále zkoumat odvodňování a únosy v okolí Základny. Máš plíživý pocit, že starosta je rád, že nečmucháš okolo města.Byla ta bankovní loupež a šerifská výpomoc nastrčena?
1847
(sektor B1)
Šerifovy povinnosti
Předtím, než jsi schopen dokončit myšlenky o nějakých nekalostech ti starosta řekne, aby ses postaral o psance potulujících se v okolí města. V poslední době bylo mnoho obyvatel okradeno o poslední haléře Rozhodl ses najít podezřelé psance, přivézt je zpět a vrátit ukradené peníze...Opět nemáš čas na vyšetřování.
200$
Peníze získané v duelech s NPC:
350
96 zkušeností
Jsi zcela vyčerpán z těžkého dne. Jsi rozhodnutý pokračovat ve vyšetřování zítra ráno, děj se co děj. Musíš vymyslet jak napálit starostu, když si všimne, že čmucháš po okolí. Musíš mít dobrý plán jak se dostat nepozorovaně do banky.
1848
(sektor B1)
Loupež
Tady něco podezřele smrdí. Jsi si jistý, že celá ta věc okolo povinností šerifa, je pouze záminka k tomu, abys nečmuchal kolem. Starostův pistolník z tebe nespouští oči a stále se ochomejtá okolo tebe. Během odpočinku sis připravil plán, jak nenápadně zkontrolovat banku. Banka má dát všechny částky nad 1000 dolarů do bezpečí. To je dobrý způsob, jak se záludně podívat na zásoby vody. Quest hint: Musíte zaplatit peníze do banky, která není umístěna ve vašem městě.
Částka vložená do cizí banky:
1001
90 zkušeností
Jdeš do banky s úmyslem vložit si tam peníze. Jakmile bankovní úřednice otevře dveře sejfu ustrne hrůzou - zásoba vody je pryč. V žádném případě! Někdo ji musel ukrást! Pospícháš k starostovi, abys mu ohlásil krádež.
1849
(sektor B1)
Pátrací četa
Starosta: Ehm ... Aaah ...voda byla ukradena? Co? Jste šerif, proč jste bedlivě nestřežil banku? Je to všechno vaše vina. Rychle, shromáždit nějaké lidi a prohledat oblast. Zloději nemůžou být daleko!
Zásoby vody 150 zkušeností
Starosta: Láhve s vodní rezervou jsou prázdné. Byly prázdné, když je ukradli, to že řekli? Nesmysl, tito psanci řeknou cokoliv, aby zůstali naživu. Nevěřím těm darebákům. Máme viníky. Nyní se vraťte do města a pokračujte ve svých povinnostech šerifa a zastavte to své čmuchání okolo.
1850
(sektor B1)
Hledání zloděje
Potuluješ se pouští. Jsi vyprahlý jako peklo samo. Může to být náhoda? Nebo celá ta věc s krádeži vody v bance měla na tebe vrhnout zlé světlo, protože jsi nepříjemný čmuchal? Už je to několik hodin, co jsi začal pátrat po okolí, ale ta ukradená voda musí být někde tady. Dál netrpělivě kontroluješ okolí.
Zdolal vzdálenost:
5000
88 zkušeností
V dálce vidíš nějaké písečné duny. Co to je? Tábor? Velmi potichu se plížíš do tábora.
1851
(sektor B1)
Chytit zloděje
Slyšíš nějaké slabé hlasy. Dva lidé se hádají. Hlas: Ten zlomyslný člověk. Řekl nám, že máme ukrást tyto prázdné láhve. Ale proč??? Druhý hlas:To znamená, že v bance nebyla žádná voda. vsadím se, že ji prodal! Jsi si jistý: tohle jsou zloději vody. Tasíš svou zbraň.
Poraž Zloději vody 70 zkušeností
Zásoby vody
Podařilo se ti vypořádat se se zlodějem vody, Druhý je na útěku. Při kontrole lahví s vodou ses polekal - jsou prázdné! To není možné! Proč jsou láhve prázdné? Zloděj s tebou odmítá komunikovat.Tak jako tak, měl bys přinést viníka před starostu.
1852
(sektor B1)
Výslech
Opravdu ti zloděj lhal? Byly ty láhve prázdné, když je kradli? Rozhodl ses ho vyslechnout. S tvým vynikajícím vzhledem bys měl být schopen dohnat zloděje k pravdomluvnosti.
Schopnost
Vystupování
na 25 (s bonusem)
90 zkušeností
Zloděj Přísahám, láhve byly prázdné, když jsem je ukradl z banky. Starosta, on je ten, co za tím vším stojí. On prodává vodu někomu jinému. Lidé, kteří si nemohou dovolit vodu, musejí prodat svou půdu za pár centů. A nás, zaplatil nám ze krádež těchto lahví. Co za přiznání. Můžeš mu věřit, protože jsi věděl, že to všechno bylo naaranžováno. Ale musíš mít důkaz. Měl by ses blíže podívat na starosta. Možná, připlížit se do jeho domu. Můžeš něco odhalit.
1853
(sektor B1)
Slídění
Výpověď zloděje ti vrtá v hlavě. Mohl by starosta vysušit město,prodat rezervy vody a přimět lidi, aby prodali levně své pozemky? Je za tím vším on? Může to být riskantní, ale myslíš si, že je nutné se vplížit do jeho domu nepozorován... Jdeš na průzkum domu. Ale bude nutné vzít něco výbušného s sebou k otevření dveří. Quest hint: Některé úkoly jako tento je potřeba plnit trikem: Plnit zadanou práci s potřebným produktem v inventáři.
Důkazy 96 zkušeností
Plížíš se centimetr po centimetru ke starostovu domu.Našel jsi nápadné dokumenty. Říkají něco o vodě ... a tobě!"Nenech{PLAYER_NAME}čmuchat a zbav se ho co nejdříve ..." Dřív než se dostaneš k detailům, které spojují starostu se ztrátou vody, uslyšíš kroky:Rattlesnake.Jak získat:

Předmět Mít na sobě Práce
Důkazy

Dynamit.png

Jít na průzkum.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
1854
(sektor B1)
Slídění
Pistolník Rattlesnake:Ty? Co tady děláš?Zlomený zámek? Ty ses dostal dovnitř? Ty zloději! Ani hnout! Ach ne, pistolník tě spatřil. To není dobré.
Poraž Chřestýší pistolník 88 zkušeností
Podařilo se ti zachytit Rattlesnakea nepřipraveného a utéct do pouště. To byla smůla, starosta bude dělat vše, aby tě udržel od těla. Nemůžeš se už vrátit do Newportu a pokračovat ve vyšetřování. Vypadá to, že budeš potřebovat dobrý plán. Nebo možná dobré nové kamarády.
1855
(sektor B1)
Loven
Starosta dal za tvou hlavu obrovskou odměnu. Obvinění: Vinen z krádeže vody a pokusu o vloupání do starostova domu. Skvělé, ten bezohledný starosta to hodil všechno na nebe dřív, než jsi ho mohl sám obvinit. Jeho plán fungoval velmi dobře, jak se tě zbavit. Tak jako tak, měl by ses zamaskovat před tím, než tě eskadra lovců hlav najde. Quest hint: Toto vybavení můžete najít v obchodech měst. Pamatujte si, že každé město nabízí různé předměty.
Oblékni
Hnědý širák.png
Hnědý širák.png

[item=219000] Oddělovač.png

Hnědý širák Pokrývka hlavy +11 Nástraha pastí
+6 Síla úderu
+6 Uhýbání

1480 740

Souprava:

Hnědý širák.png

Černé oblečení.png

Vidle.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 20
Dražitelné


Hnědé pončo.png
Hnědé pončo.png

[item=312000] Oddělovač.png

Hnědé pončo Oblečení +0,03 Síla (Pro úroveň)
+0,02 Obratnost (Pro úroveň)
+0,35 Vytrvalost (Pro úroveň)
+0,5 Uhýbání (Pro úroveň)
+0,35 Přesnost (Pro úroveň)

430 215

Souprava:

Mexický šátek.png

Hnědé pončo.png

Sandály.png

Nic.png

Zapotřebí:
- Úroveň 8
Dražitelné Předmět nelze vylepšit

99 zkušeností
Vypadáš úplně jinak. Maskován ses rozhodl najít pouštní zloděje. Zatknul jsi dva z nich, ale možná, že ti to odpustí a pomůžou ti vyřešit případ. Přinejmenším máte společného nepřítele.
1856
(sektor B1)
Pouštní zloději
Přiblížíš se do tábor a všechno, co se stalo,jednomu z nich vysvětlíš Pouštní zloděj: Takže chceš naši pomoc s vypořádáním se starostou? Ale jak si můžeme být jisti, že ti můžeme věřit? Dva z mých nejlepších mužů jsi zatknul a starosta je velmi přesvědčivý při manipulaci s lidmi.
Nasaď
Samin šťastný zub
25 zkušeností
Pouštní zloděj: Počkat, to je Samin šťastný zub? Tak vy jste přátelé. Ok, to mění dohodu. Dám ti jednu šanci dokázat, že nejsi starostův vyzvědač. Pomoz nám se zvláštním úkolem.

Dle tvého charakteru

Zadavatel Název Podmínky Odměna
1857
(sektor B1)
Pouštní zloději
Pouštní zloděj: Jsi dobrodruh, ne? To znamená, že jsi dobrý v hledání věcí. Poslouchej, potřebujeme některé produkty, se kterými můžeme obchodovat s ostatními pouštními tábory, abychom tady přežili.Starosta vpadl do našeho tábora před pár dny, jeho pistolníci nám vše ukradli. To je jeho taktika jak nám zacpat pusu. Můžeš nám dodat nějaké zboží?
Dobrodruh.png
Nalezené produkty při práci:
50
90 zkušeností
Pouštní zloděj: Docela dobrý, ukázal jsi svou dobrou vůli. S těmito produkty nějaký čas vydržíme. Ale stejně ti stále nevěřím.
1858
(sektor B1)
Pouštní zloději
Pouštní zloděj: Je třeba opravit naše kryté vozy. Vršky jsou větrem ošlehané a každou chvíli spadnou a rozletí se na kusy. Potřebujeme tyto vozy pro obchodování s jinými pouštními tábory.
Dobrodruh.png
2 hodiny
Opravovat kryté vozy.png
60 zkušeností
Pouštní zloděj: Jemná práce. Myslím, že jsi získal naši důvěru. Ukážeme ti teď potrubí. Vše ti vysvětlíme jakmile tam budeme.
1859
(sektor B1)
Pouštní zloději
Pouštní zloděj:Jsi duelant, že jo? To znamená, že máš větší motivaci k souboji. Máme nějaké problémy s placenými psanci. Starosta je poslal na nás, protože my jsme trnem v jeho oku. Víme, co se děje. Můžeš se o ně postarat?
Duelant.png
Poslat NPC do bezvědomí:
2
150 zkušeností
Pouštní zloděj: Jemná práce. Tito psanci nás nechají chvíli být na pokoji. Myslím, že jsi získal naši důvěru. Ukážeme ti teď potrubí. Vše vysvětlíme, až tam budeme.
1860
(sektor B1)
Pouštní zloději
Pouštní zloděj: Jsi voják, ne? To znamená, že můžeš dělat nebezpečnou práci, protože můžeš získat více bodů zdraví než jiné skupiny. Navíc máš taktiku bonusu na duely. Můžeš dokončit nebezpečný úkol pro nás: Starosta najal tlupu psanců, kteří útočí a ohrožují malý tábor - starostův způsob jak nás umlčet. Můžeš nám dopravit nějakou munici, abychom byli v bezpečí a mohli se sami bránit? Buď opatrný. Psanci se tě pokusí zastavit.
Vojak.png

Poraž Psanec střežící munici
4 hodiny

Přepravovat munici.png
200 zkušeností
Pouštní zloděj: Jemná práce. Jsme teď dobře ozbrojeni. Myslím, že jsi získal naši důvěru. Ukážeme ti teď potrubí. Vše vysvětlíme, až tam budeme.
1861
(sektor B1)
Pouštní zloději
Pouštní zloděj: Jsi dělník, ne? To znamená, že máš více zkušeností z prací.Starosta posílá psance, aby útočili na naši vesnici. Tábor vypadá hrozně, ale nejsme moc zkušení pracovníci. Můžeš nám ukázat nějaké triky jak máme pracovat?
Dělník.png
Dosažené zkušenosti při práci:
500
150 zkušeností
Pouštní zloděj:Jemná práce. Konečně můžeme vylepšit tábor a zajistit jej proti psancům. Myslím, že jsi získal naši důvěru. Ukážeme ti teď potrubí. Vše vysvětlíme, až tam budeme.


Zadavatel Název Podmínky Odměna
1862
(sektor B1)
Vrácení vody
Pouštní zloděj: Jedná se o potrubí. Starosta je používá k vypuštění vody z okolí. Nemám tušení, kam tyto trubky vedou, ale myslím, že je za tím někdo větší než starosta. A oni vydělávají prodejem vody majlant. Tam za plotem je přístup. Já bych tam nešel být tebou. Mají tam vycvičené kojoty, kteří tě od potrubí vyženou.Kdyby bylo možné zabavit kojoty jednoduchým způsobem... Quest hint: Měl bys vědět, co kojoti mají rádi z Hlavního příběhu část 1. Vzpomínáš si? Takže si připrav tuto položku, ulov nějaké kojoty a získej přístup k potrubí.
Přístup k potrubí.png 99 zkušeností
Pouštní zloděj: Wow, kdo by si pomyslel, že kojoti mají rádi rajčata. Hluboce to na mě zapůsobilo a zároveň šokovalo. Stejně jako tvůj přítel Shoe, tito kojoti jedí rajčata z ruky. Už nám od nich žádné nebezpečí nehrozí.Jak získat:

Předmět Mít na sobě Práce
Přístup k potrubí

Rajče

Lovit kojoty.pngZadavatel Název Podmínky Odměna
1864
(sektor B1)
Vrácení vody
Dorazil jsi k potrubí. Jsou přilepená k písku a prachu. Nedaří se ti je přesměrovat holýma rukama Pouštní zloděj:Je třeba změnit směr rotačních pístů na potrubí k trychtýři a dostat vodu zpět do Newportu. Potřebujeme na to nářadí.
Bedna s nářadím.png
Bedna s nářadím.png

[item=756000] Oddělovač.png

Bedna s nářadím Produkt

110 55

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Stavět větrný mlýn.png

005.png

99 zkušeností
Pomocí nářadí jsi schopen uvolnit potrubí. Pouštní zloděj:Podařilo se ti změnit směr toku z vodovodního potrubí. Nikdo už nebude mít žízeň! Ale jakmile to starosta zjistí, vymaže celý pouštní tábor a zloději znovu zastaví potrubí. Nastal čas se s ním vypořádat.
1865
(sektor B1)
Vplížit se do Newportu
Nemůžeš jen tak přijít do Newportu. Tam je ještě vypsaná velká odměna na tvou hlavu. Obyvatelé si myslí, že jsi jim ukradl vodu. Plus Rattlesnake tě vyřídí bez mrknutí oka. Musíš přijít maskovaný. Mezi nejčastějšími věcmi v prérii se válí balíky sena. To zní jako dobrý převlek.Nacpán ve velké hromádce sena můžeš proklouznout do Newportu.
Seno.png
Seno.png

[item=1809000] Oddělovač.png

Seno Produkt

5 2

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Krmení dobytka.png

010.png

95 zkušeností
Nacpán ve velké hromádce sena můžeš proklouznout do Newportu. Předtím, než se vypořádáš se starostou, musíš znehybnit Rattlesnakea ... ale jak?
1866
(sektor B1)
Vplížit se do Newportu
Víš, že Rattlesnake chodí každé úterý do kina. Vté době se promítá jeho oblíbený film "Ringo". Jediné, co musíš udělat, je dostat se do kina během projekce a nalít dobrou, silnou tequilu do jeho nápoje. Je to silný chlap, budeš potřebovat pořádnou dávku. To by ho mělo na chvíli srazit.
Úterý
Tequila.png
Tequila.png

[item=792000] Oddělovač.png

Tequila Produkt

24 12

Souprava:

Mexický šátek.png

Hnědé pončo.png

Sandály.png

Nic.png

Dražitelné Předmět nelze vylepšit Z práce:Sbírat agáve.png

005.png

150 zkušeností
Skvělé. Nalil jsi Tequillu do Rattlesnakeova nápoje. Chrápe jako medvěd ve svém křesle. To ti koupilo nějaký čas, čas k návštěvě starosty.
1867
(sektor B1)
Vypořádat se se starostou
Starosta: Ach, Vy! Co tady děláte? ! Rattlesnake!! ... ehm Rattlesnake? Ty: Rattlesnake vám teď nepomůže. Jste za tím vším! Jste viník vypouštějící vodu z okolí! Našel jsem potrubí. Starosta: Ale ne, prosím! Ano, prodal jsem vodu a měl jsem prodat celé město. Ale já jsem jen přisluhovač. Donutili mě to udělat, unesli mou ženou. I Nikdy jsem neviděl velkého šéfa... Ale vím, že jméno ... H-h..jeho jméno je Calvin. Varovali mě, že přijdete čmuchat. Oni vypálili základnu a unesli Vaše indiánské přátele. Donutili mě zbavit se Vás, než budete moct něco zjistit.
25 zkušeností
Víš, že jsi na správné cestě. Starosta je jen přisluhovač nějakého většího darebáka. Ten, kdo spálil tvou Základnu. Jediné, co musíš udělat, je následovat potrubí k dalšímu cíli svého dobrodružství. Ale co udělat se starostou?  Finish hint: Máte tři možnosti, co uděláte se starostou. Přemýšlejte o své volbě před dokončením následujícího úkolu.

Teď máš na výběr ze tří možností:

Zadavatel Název Podmínky Odměna
1868
(sektor B1)
Možnost 1
Rozhodneš se, že se vypořádáš se starostou sám. Tento špinavý syn psance musí být potrestán podle skutečného práva na poušti - a to jsi ty.
Poraž Starosta Newportu 1500 zkušeností
20 dluhopisů
Title: Zlý
$ 1000
1 bod Přesnost


Košilka pro poutnici či linkSouprava pro poutníka

Sám ses postaral o starostu. Šokovaní vesničané ti děkují. Rozhodl ses dát všechny zbývající drahokamy ze Základny obyvatelům Newportu. Dost už toho vytrpěli. Tvá další zastávka je jasná - Musíš jen následovat potrubí a přiblížit se blíž k pravdě - Calvinovi.
1869
(sektor B1)
Možnost 2
Rozhodl ses dát starostovi druhou šanci. On sám je obětí ještě většího zloducha. Měl by se postavit před obyvatele Newportu a litovat své činy.
Atribut
Charisma
15 (s bonusem)
1500 zkušeností
20 dluhopisů
Title: Hodný
$ 1000
1 bod Vést


Košilka pro poutnici či Poutnické kalhoty

Starosta vyložil své karty na stůl a přiznal své hříchy vesničanům. Snažil ses udržet obyvatele o jeho zlynčování. Byl vyhozen z Newportu a poslán do vyhnanství. Rozhodl ses dát všechny zbývající drahokamy ze Základny obyvatelům Newportu. Dost už toho vytrpěli. Tvá další zastávka je jasná - Musíš jen následovat potrubí a přiblížit se blíž k pravdě - Calvinovi.
1869
(sektor B1)
Možnost 3
Rattlesnake: Co se stalo? Cítím nějakou závrať ... Takže major byl ten,který mohl za nedostatek vody. On napálil mě a chudé obyvatele. Nechte ho nám. Postaráme se o tuto záležitost. Zanecháš za sebou starostu s Rattlesnakem a rozzuřenými obyvateli. Zpečetí starostův osud?
2000 zkušeností
20 dluhopisů
Title: Ošklivý
$ 1000
1 bod Taktika


Košilka pro poutnici či Poutnické kalhoty

Zanecháváš starostu rozzuřenému davu Newportských obyvatel.Rozhodl ses dát všechny zbývající drahokamy ze Základny obyvatelům Newportu. Dost už toho vytrpěli. Tvá další zastávka je jasná - Musíš jen následovat potrubí a přiblížit se blíž k pravdě - Calvinovi.